DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Grzegorz Celeban

Swoją przygodę z GK Votum rozpocząłem w 2007 roku. Zaczynałem jako przedstawiciel regionalny i z tą organizacją zbudowałem i rozwinąłem swoją karierę biznesową. Przez Kierownika do Dyrektora. Zwiedziłem z Votum i DSA łącznie kilkanaście krajów na 5 kontynentach. Poznawłem wielu fantastycznych ludzi, a dzięki temu, że pracuje na prowizjach - pracuje tyle ile chcę, kiedy chcę i skąd chcę. Zawsze stawiałem na efektywność, więc dzięki pracy tutaj mogę realizować moje cele i marzenia. Prowizje zawsze na czas, a firma traktuje Cię jak partnera. Świetne produkty dla klientów, przyjazny system awansów i kariery, wysokie zarobki i pełna swoboda działania. Polecam.

Adam K

Świetnie zorganizowana firma, wynagrodzenia i awanse zależne od efektów. Regularne i terminowe wypłaty. Szkoda, że wcześniej nie trafiałem na takie firmy

Melania Zygiel

19 lat w Firmie....kawał życia... > Jeżeli tylko chcesz, jeżeli jesteś ambitny to możesz osiągnąć spektakularne efekty !!! > Firma stwarza ku temu możliwości. > Firma na każdym etapie dba o rozwój osobisty i dostarcza niezbędne narzędzia. > Masz do dyspozycji szkolenia/ webinary, grupy mentoringowe, wsparcie koordynatorów, wsparcie Szefów i kolegów. > Ścieżka awansów przejrzysta i dostępna dla każdego >>> Motto: "Pomagaj i Zarabiaj" może być Twoim mottem !!!

Tadeusz Graszek

Nie będę słodził. Powiem jak jest. Przełożeni są wymagający i to na początku wydawało mi się przytłaczające. Ale z czasem zrozumiałem, że to właśnie dzięki takiemu podejściu, gdy masz gorsze chwile, okresy w życiu, możesz się odbudować. Tak właśnie jest tutaj. Jeżeli tylko chcesz, to możesz osiągnąć spektakularne efekty. Ale to zależy tylko od ciebie. Firma stwarza ku temu możliwości. Masz do dyspozycji szkolenia, grupy mentoringowe, a w nich, wsparcie przełożonych i kolegów z zespołu z większym doświadczeniem. Szereg narzędzi wspomagających pracę, które są ciągle rozwijane. I co jeszcze? Motto: "Pomagaj i Zarabiaj" - to mówi wszystko!

Marta Zalewska

W firmie pracuję blisko od 16 lat. Na temat pracy w niej, mogę się wypowiadać tylko w superlatywach. Praca tutaj daje mi dużą satysfakcję-bo realnie pomagam ludziom! Zawsze otrzymywałam wsparcie na najwyższym poziomie-nie zależnie od tego w jakim projekcie pracowałam. Pracodawca zapewnia mi: -szkolenia na najwyższym poziomie, -wsparcie najlepszego Dyrektora na jakiego mogłam trafić, -elastyczny czas pracy, -przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, -bezpieczeństwo ( GK Votum notowana na GPW). -system motywacyjny a co za tym idzie zwiedzanie Świata :) -możliwość rozwoju oraz zarabiania bardzo dobrych pieniędzy. Mam zamiar pracować tutaj aż do emerytury :)

Marta Zalewska

Mateusz Lipiec

Z perspektywy 9 lat współpracy z DSA Investment S.A. mogę z czystym sumieniem polecić współpracę! Aspekty wyróżniające tę firmę; -super rodzinna atmosfera, -dobre zarobki, -wynagrodzenia zawsze na czas, -mocna pozycja na rynku(Grupa kapitałowa notowana na GPW) -możliwość rozwoju i awansów. Polecam Mateusz Lipiec

Rafał Jóźwiak

Już pięć lat minęło odkąd przystąpiłem do zespołu DSA. Firma na każdym etapie dba o rozwój osobisty i ogólne zadowolenie pracownika. Pomagać drugiemu człowiekowi to wielka misja przypisana do naszej egzystencji. Przyjdź zobacz, może i ty odkryjesz swoje powołanie☺️☺️

Dorota Funka

Firma godna polecenia dla ambitnych Daje wiele możliwości zatrudnienia ale przede wszystkim też stałego rozwoju. Pracodawca dbający o swoje kadry, Pomagasz-zarabiasz i daje Ci to ogromną satysfakcję nie tylko finansową. Polecam Przyjdź, sprawdź a gwarantuję ci że zostaniesz.

Dominika Pakuła

Na temat pracy w DSA Investment S.A. mogę napisać wyłącznie w superlatywach: - rzetelna firma, (GK Votum - notowana na GPW) - przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagradzania - pomoc Dyrektora/Menedżera - ludzkie podejście do pracownika - elastyczny czas pracy, co osobiście bardzo sobie cenię - rewelacyjny system motywacyjny - dostęp do doskonałych szkoleń zarówno w formie bezpośredniej jak i online - możliwość uczestniczenia w wielu projektach Taki Pracodawca to prawdziwe szczęście, a praca w takiej firmie - to nie praca. To przede wszystkim możliwość samorozwoju i doskonalenia się, możliwość zarabiana bardzo dobrych pieniędzy oraz zwiedzania świata. A ponadto - niesienie pomocy innym ludziom. Polecam serdecznie Dominika Pakuła

Szczepan Sieklucki

Dzień dobry, z czystym sumieniem polecam firmę jako miejsce pracy. Firma kładzie nacisk na szkolenia dzięki którym w znacznym stopniu się rozwinolem i nadal rozwijam. Zarobki uczciwe i mobilizujące do pracy. Gorąco polecam

Ewa Słoma

Z firmą jestem związana już kilka lat. Bardzo dobra firma, nigdy nie jestem pozostawiona sama sobie. Ogromna pomoc ze strony Pracodawcy, dużo wiedzy. Solidna i bardzo terminowa. Jak złapiesz bakcyla, zostajesz na długo i jeden dzień dłużej. Polecam w 100%.

Robert Ch.

Od ponad 16 lat współpracuję z firmą DSA Investment S.A. i nie zamierzam zmieniać zarówno firmy, jak i branży. Po tylu latach można by rzec, że czuję się tu jak "w swoim domu". Nawiązałem wiele cennych znajomości i przyjaźni, które z upływem czasu jeszcze bardziej się zacieśniły. Mój spory staż zawdzięczam min. rzetelnemu podejściu do współpracy zarządu spółki. Zawsze mogłem tu liczyć na wsparcie poszczególnych osób i wiem, że w kolejnych latach nie będzie inaczej. Firma wywiązuje się z wszelkich zobowiązań, które przedsięwzięła w przeszłości, również i tych finansowych. Dzięki niej mogę budować swoją niezależność, pomimo rożnych zawirowań na rynku pracy. Życzę każdemu, kto szuka zatrudnienia w takim sektorze, aby miał możliwość współpracy właśnie z takim partnerem jak DSA Investment S.A.

Z firmą jestem związany od kilkunastu lat. W tych czasach na szczególne uznanie zasługuje fakt, że nigdy nie miałem żadnych opóźnień w przekazaniu wynagrodzenia. Nie ma limitów płacowych, otwarta ścieżka kariery dla chętnych na stanowiska menagerów i dyrektorów. Doskonałe zagraniczne wyjazdy dla najlepszych. Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji i budowania własnej marki w dziedzinie/branży, którą się zająłeś.

Jacek Brzezowski

Związany jestem z Firmą już kilkanaście lat. Praca Fantastyczna SAM decydyjesz ile chcesz zarobić, bo firma płaci za efekty i co najważniesze nigdy nie zalegała nawet z groszem przez te lata bez względu czy to jest kilkanaście zł czy ponad 100 tyś za jeden miesiąć. Zapraszam do kontaktu osoby pragnące decydować o swoim życiu prześli CV na adres jacek.brzezowski@dsa.pl

Mirosław Szałata

Profesjonalizm w każdym calu, zaangażowanie prawników jakiego nie znajdziecie nigdzie na świecie! Dzisiaj zobaczyłem - ponad 4400 wyroków w sprawach frankowych! Szok! Nikt tego nie ma! Klienci mojego i żony biura, znajomi znajomych - już też po wyrokach w pierwszej instancji i lada moment kilku będzie miało prawomocne... Macie kredyt we frankach, a może i złotowy? To tylko z DSA i Votum Robin Lawyers!

Renata Nowak

Pracodawca, który płaci zawsze na czas i tyle co się należy od 18 lat współpracuję z tą firmą.

Iza
@Renata Nowak

Tyle co się należy, to ile się należy? Możesz o pensji napisać, czy nie za bardzo? :-/ Bardzo mnie to ciekawi ile tutaj się zarabia, skoro zarobki adekwatne do obowiązków.

Weronika

W ogłoszeniu sprzed roku mowa o b2b lub zleceniu, płacą jakoby prowizje. Ktoś z Was jest w stanie podzielić się info, ile REALNIE w tym miesiącu uzyskał takiej prowizji i jaką ma podstawę?

Pokemon

Wyuczone regułki na pamięć oraz pseudo warsztaty ... atmosfera ogromnej firmy z zasadami i etycznym podejściem do klienta a tak na prawdę to żerowanie na naiwności ludzi i ich kapitale .Po kilku latach zarabiasz w DSA 700 zł - autentycznie ..

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 190 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW