Opinie o FLEN BUD EDWARD FLEJSZER w Gorzkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FLEN BUD EDWARD FLEJSZER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FLEN BUD EDWARD FLEJSZER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEN BUD EDWARD FLEJSZER w Gorzkowice

Rbbr Nowy wpis

Firma reprezentuje stary typ rozmowy z klientem . Czyli klient to (usunięte przez administratora) a zasady panujące ma za nic . Na zwrócone mu uwagi reaguje agresja i grozi młotkiem przechodniom . Totalne (usunięte przez administratora). Praca wykonywana nie starannie i długo . Typ pracodawcy ograniczonego umysłowo . Nie polecam .

Łucja Nowy wpis

Jak sytuacja z pracą w firmie wygląda? Dalej są jakieś problemy z płatnościami od strony pracodawcy?

Adam Nowy wpis

Czy rozmowa o pracę w tej firmie jest ciężka do przejścia?

mazur05 Nowy wpis

Firma jesienia br. zadeklarowala sie wykonanie pokrycia dachowego z dachowki "HOLENDERKI'izolacja ,ocieplenie itp. zdziwiony bylem jak dach skonczyli przed czasem.Kierownik bud. przyjal wyk.prace bez poprawek co mnie b.zadowolilo.Polecam wykonawce i aby takich wiecej..M.Rudnicka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FLEN BUD EDWARD FLEJSZER spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
daro

to ciekawie sie tam musi zaczynac dzien, duzo zalezy od pracowników ale do klienta nie powinien nikt dyskutować

Golonek

Przychylam się do wcześniejszej opinii. Najpierw klienci mu nie płacili, bo roboty były spieprzone, a potem on nie płacił nam. Na całą ekipę był może 1 zorientowany, a reszta od pługa

Witam! Pracowałem dla tego pana przez kilka miesięcy. Straszny buc, który nie potrafi rozmawiać,ani z klientami, ani z pacownikami. Na 3 roboty mieliśmy zawsze 2 awantury z klientami. Ludzie nie płacili pieniędzy, bo pan Edward zatrudniał ludzi, którzy robili latem przy wykopkach, a po godzinach na dachach. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o FLEN BUD EDWARD FLEJSZER - Gorzkowice

FLEN BUD EDWARD FLEJSZER