Naviretech Sp. z o.o.

Opinie o Naviretech Sp. z o.o.

Aktualność
Życzymy owocnej współpracy z Naszym Serwisem  i oficjalnie witamy w gronie naszych klientów ! :)

Pisałem już na ten temat w odpowiedzi na podobne komentarze. Prosze o dostosowanie swoich działań aby ukrócić możliwość takich komentarzy

Igrekk

Pracowałem na poczatku w 2013 , później w 2016, i potem 2018. Trzeba powiedzieć, że firma jedna z konkretniejszych, nie ma mowy o oszustwach czy innych machlojach. Branża trudna to i zdarzają sie jakieś różne pojedyncze sytuaacje, ale przyznać trzeba, że firma porządna

Wydaje mi się że administrator portalu powinien przedsięwziąć odpowiednie kroki do zgłoszenia autorów takich wpisów do organów ścigania. Pozatym za odpowiednie algorytmy które powinny automatycznie usiąść podobne wpisy

@Pracodawca
@max

max, lub ktokolwiek zainteresowany odpowiedzią na jego pytanie, zgodnie z prawem pracy tzw. dieta jest należna tylko w wypadku wysłania pracownika w tzw. "podróż służbową". Zgodnie z polskim prawem, wg interpretacji ZUS oraz wielu wyroków sądowych, praca o charakterze stacjonarnym wykonywana w oddaleniu od miejsca normalnego zatrudnienia, nawet jeśli ograniczona jest do okresów kilku tygodni lub miesięcy, nie może być rozliczana jako "podróż służbowa", w wypadku pracy za granica w krajach UE jest to praca na tzw. oddelegowaniu. Oddelegowanie NIE JEST delegacją czyli "podróżą służbową". W tej formule zatem nie istnieje tzw. dieta np. 50 EUR na koszty wyżywienia, która nie jest traktowana jako składnik wynagrodzenia i może być w całości i bez narzutów ZUS czy podatków zaliczana do kosztów pracodawcy. W tej formule każde wydatkowane na pracownika EURO jest opodatkowane i oskładkowane, mało tego w tej formule koszty zakwaterowania pracownika uznawane są przez ZUS jako składnik jego wynagrodzenia wypłacany w naturze i również podlegają oskładkowaniu.

Izolda

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie ponadto jest bardzo dobrym pracodawcą. Jeśli nie odpowiada system pracy można zmienić.

Pani Nowy wpis

Witam serdecznie. na stronie widnieje oferta dla Project Managera. Czy jest tu może ktoś kto współpracował przy tego typu funkcji i mógłby ocenić warunki? cała rozmowa będzie przeprowadzana raczej w języku francuskim?

@Pani

Jeśli chodzi o prace we Francji to napewno

Aktualność

Igrekk

Nowy wpis

Czyli kwestie ZUSu są już wyjaśnione? Widzę ze to ostatnia z opinii a chce się dowiedzieć czegoś więcej o pracy przy kadłubach. Jak widać jeszcze wczoraj oferta dla montera została dodana, czy możecie wiec odnieść się nieco szerzej do warunków zatrudnienia? jak teraz jest na wyjazdach? Z tego roku nie widzę w zasadzie żadnej oceny a przydalaby się taka na ten przyszły.

Na taki wpis administrator nie musi czekać o opinię aby go usunąć, ponieważ jest to naruszenie nie tylko regulaminów portalu ale i prawa. Nie ma miejsca na hejt i wulgarność

Paulina

Na czym polegała Twoja praca w Naviretech? Czy w trakcie współpracy z tą firmą obowiązywał Cię jakiś system premiowy? Zachęcam Cię do wypowiedzi w tej ważnej kwestii.

max

Widzę że panie z biura głównie dodają komentarze. To niech panie powiedzą gdzie "dieta" ? Nie tłumaczcie się że na nasze kwatery bo kwatery zapewnia pracodawca. Pracowałem u Was i wiem jak jest obecnie pracuję u Duńczyka i to on "funduje" mi zakwaterowanie a ponad 50 euro i tak idzie codziennie do kieszeni. Nigdy do Was nie wrócę bo dopiero teraz wiem jaką wartość ma mój zawód!

Huskytrip
@Paulina

Paulina moze zacznijmy od tego ze za moich czasow ubranie robocze palilo sie od szlifierki, nie wspominam o spawaniu. Byl ogromny problem z filtrami dla spawaczy, bo jada z Polski... bo nie ma!.... bo szukaja innych bo 3m za drogie tak wlasnie bylo a Ty sie pytasz o premie??? Dobre sobie. Szkoda tylko ze samochody prezesa, viceprezesa jak i Piotra N mialy zmieniane fitry zawsze na czas i na to byly pieniadze prawda? A dla nas na aluminium nie bylo, na stali tez nie. Z ta roznica ze silnik jak sie zajedzie to mozna wymienić ale pluc juz niestety nie mozna. To jeden z glownych powodow, następny to stawka na alu 11 euro, dalej kwatery po 2 lub 3, i na koniec wasz gwóźdź do trumny. Odgorny nakaz siedzenia 3 bite miesiace na kontrakcie co w mojej ocenie jest nie ludzkie! Przez 3 miesiące pracujesz z tymi samymi ludzmi, jadasz, robisz zakupy, mieszkasz i spisz w jednym pokoju a to jest chore. Ludziom po prostu odbija palma od tego zrozumcie to w koncu w tym biurze! Jak tak mozna? W takim ukladzie zawsze beda awantury i bojki w weekendy podczas picia. W Holandii dla nas Polaków zmienili te zasady bo tam sa mądrzy ludzie i to w koncu zrozumieli wezcie z tego przyklad. Pokoje tylko jednoosobowe, stawki od 14 euro na reke, internet jest zawsze w standardzie. I nie ma zadnego nakazu siedzenia po 3 miesiace bo sami maja rodziny i wiedza jak to jest tesknic za dzieckiem i swoja kobieta. Pracując w naviretechu jestes w domu z rodzina 3 lub 4 razy w roku!!! Czy tak ciezko to zrozumiec ze to jest nie ludzkie??? Wlaczcie tam w koncu myslenia a nie postrzeganie swiata z perspektywy pieniedzy!

Oki
@Huskytrip

To super to znaczy ze moge sie zwolnic i dostane podwyżkę i nie bede musial siedziec 3 miesiecy prosze w takim razie na kontakt

@Pracodawca
@max

Witam Pani Malgorzato. Praca za granica nie jest obowiazkiem lecz dla wielu naszych pracownikow stanowi ciekawy dodatek finansowy ale nie jest obowiazkiem. Jezeli chodzi o kwestie finansowa to tak jak jest napisane na naszej sprotnie www zarobki netto wynosza od 12e do 16e na reke, nie ma zadnych ukrytych/dodatkowych oplat pracownik jedyny koszt jaki ponosi to wyżywienie, cala reszta dojazd kwatera i ubranie zapewnia pracowdawca. pozdrawiam Piotr Nowak

Kitek

Jak ladnie napisane. Firma powstala w 2013 roku... Ale nie napisano ze z powodu odejscia z firmy S gdy grunt zaczal sie palic i zrobilo sie niebezpiecznie a teraz mozna komfortowo ludzi wysylac na roznych umowach z aneksami by sobie odpoczeli od zon na 3 miesiecznych wyjazdach alkoholowych.

@Kitek

Dziękujemy za przychylna ocenę „ładnie napisane”. W dalszej części to jakieś nieporozumienie, firma nie zajmuje się gruntami ani gaszeniem ognia. Nie jesteśmy też biurem turystycznym, organizatorem imprez firmowych czy sanatoriów dla zmęczonych pożyciem małżeńskim.

Novakovskyi

Bez przesady nie obniżają stawek tylko ludzie sami proszą się o te kilometrówki, żeby na rękę wyszło lepiej. I nie wszystkie ury to lenie zdarzają się wyjątki.

Cezar

"Piszesz zaczynają zabierać 10% z zaliczek na wyżywienie", ale nie piszesz, że zaliczki na wyżywienie przysługują wyłącznie nowozatrudnionym do czasu otrzymania przez nich wynagrodzenia za cały miesiąc pracy w oddelegowaniu. Pobieranie zaliczek przez dłuższy czas jest faktycznie udzielaniem pożyczki, jako takie podlega opodatkowaniu, mało tego absorbuje kierownika oraz pracowników księgowości do prowadzenia czynności kasowych oraz ponoszenia ryzyka obrotu gotówką. Każdy pracownik dysponuje kontem i kartą bankomatową, nie rozumiem jaki masz problem skorzystać w supermarkecie ze swojej karty albo z bankomatu? Po co pisać takie brednie i (usunięte przez administratora) siebie i innych?

Rafał
@Cezar

Rozglądam się za robotą, jako spawacz. Napiszesz trochę o aktualnych warunkach zatrudnienia. Z konkretów nie znalazłem wysokości aktualnej stawki. A szkoda. Mógłbyś ją podać? Napisano również, że był / lub jest nadal, wymóg siedzenia na kontrakcie 3 miesiące?

@Rafał

Forum nie jest miejscem do licytowania stawek wynagrodzeń szczególnie, że na całość wynagrodzenia maja wpływ różne dodatki, dlatego aby to zaprezentować firma zawsze zaprasza na rozmowę do biura. Nie ma wymogu pracy w oddelegowaniu przez 3 miesiące, zawsze można znaleźć projekt krótszy.

Pomocnik2980

Witam.napiszcie proszę ile pomocnik montera albo szlifierz morze dostać na godzinę tu na miejscu i we Francji bo słyszałem że we Francji dla pomocnika to jakieś 10 Euro? a i na miejscu też nie wiele. :) pozdrawiam

Tomasz
@Pomocnik2980

Pomocniku, słyszałeś od konkurencji, lepiej jest

sppaw
@Pomocnik2980

Konkurencji się nie słuchaj, zadzwoń albo idź do nich to ci wszystko opowiedzą :)

@Pomocnik2980

Tam nie ma pomocników! Każdy monter pracuje sam a spawacze sami lico układają szlifierką po sobie.

montekarlo
@max

ale co się dziwisz ze układają lico szlifierką zamiast spawarką skoro w niemczech za trzymanie drabiny dziś znajdziesz prace na niem, umowie z 15 euro netto a tu spawaczy szukaja do drogiej francji za śmieszne stawki na polskiej umowie bo taniej i te magiczne triki z dietami itd bo wychodzi ze masz 4 tys na umowie ehh szanujacy sie spawacz nie jezdzi za mniej niz 22 euro na reke. chyba ze masz z jedzeniem i autem firmowym w pojedynke to wtedy we 18 mozna wziac.

Izolda

bo

a ja uważam, że najlepsze w tej firmie są panie z biura

safemistrz
@bo

Paulinka? Jedyna wiarygodna z tej firmy.

bo
@safemistrz

Nie, akurat to nie Paulinka pisała :D

całuśnik
@bo

Pani Monika od kadr i płac jest boska

@bo

Asi już nie ma. Ta jest fajna

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Naviretech Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

max

Atmosfera w pracy jak to w pracy-pracujesz jest spokój nawet nie masz się z kim pokłócić bo przeważnie pracujesz sam. Gorzej na kwaterach zwłaszcza w weekendy-libacje alkoholowe, ciągły hałas (brak odpoczynku) a pokoje przeważnie z współlokatorem i dosyć częste drobne bójki (mało kiedy ktoś za to zjechał, stare wygi bezkarne) tylko co się dziwić tak się zaczyna dziać w drugim-trzecim miesiącu kontraktu i testosteron uderza do dekla

Spawacz

Negatywne komentarze konkurencji takie pomocne

Passat

Co to za informacje wyssane z palca? 2014r?!

Patryk

Piłeś? Nie pisz (głupich komentarzy)

Paulina

@TIGMIG, czyli pod względem finansowym Naviretech spełnia Twoje oczekiwania. To bardzo ważny aspekt zatrudnienia w każdej firmie. Czy są jeszcze jakieś inne argumenty, które możesz wymienić, przemawiające za ubieganiem się o współpracę z tym pracodawcą?

Paulina

@TIGMIG, napisałeś, że w Naviretech występują rekrutacje. Na pewno jest to istotna informacja dla osób chcących się zatrudnić w tej firmie, dlatego ważne, że zdecydowałeś się ją zamieścić. Czy warto z Twojej perspektywy aplikować do tego miejsca? Twój wpis będzie istotny ze względu na tematykę i przeznaczenie tego forum.

TIGMIG
@Paulina

Pracowałem w kilku firmach i bywało różnie. Firmy kuszą stawkami brutto lub netto ale nigdy nie wiesz co to dokładnie dla nich znaczy i co w tym się zawiera a co nie, więc łatwo dać się wyrolować. Naviretech jest godny polecenia bo tutaj nie musisz się zastanawiać ile i czy w ogóle ktoś Ci zapłaci za pracę, zupełnie inny poziom niż te różne pseudo agencje

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

TIGMIG
@Adam

Z tego co wiem to cały czas rekrutują doświadczonych pracowników do pracy we Francji i w PL

Paulina

@Adam, polecam Ci zajrzeć na stronę internetową Naviretech lub po prostu skontaktować się z działem HR tej firmy. Jakie stanowisko chciałbyś w niej objąć? Czy możesz również napisać, co skłania Cię ku aplikowaniu do tego pracodawcy? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat.

Paulina

@Paweł dzięki za informacje. Widzę, że obecnie na ich stronie internetowej można znaleźć kilka konkretnych ofert pracy - na stanowiska montera kadłubów, czy też spawacza. Widzę, że wszystkie te rekrutacje dotyczą doświadczonych pracowników z kilkuletnim stażem. Czy zdarzają się również rekrutacje dla mniej doświadczonych osób?

Paulina

@Igor czy ostatecznie udało Ci się skontaktować z firmą Naviretech? Jeśli tak, to podziel się proszę swoimi doświadczeniami jak wygląda proces rekrutacyjny w tym przedsiębiorstwie. @Pomocnik czy miałeś styczność z Naviretech i mógłbyś podzielić się z nami swoimi odczuciami pod kątem warunków pracy jakie tam panują?

@Paulina

W zakładce kariera na ich stronie są wymagania i formularz kontaktowy. Po zgłoszeniu dostaniesz email albo telefon z zaproszeniem na rozmowę do biura, później to już klasyczna rozmowa. Tu jest link www.naviretech.com/kariera/

Zostaw merytoryczną opinię o Naviretech Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Naviretech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naviretech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naviretech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Naviretech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Naviretech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Naviretech Sp. z o.o.