Enan

Opinie o Enan

Kaldotoja

Czasem faktycznie trzeba zakasac rękawy i wziąć się do pracy, bo jest duży zapierdziel, ale przeważnie każdy się ze wszystkim wyrabia we własnym tempie.

@Zwt

Firma cały czas się rozwija i szuka nowych rozwiązań. Praca u nas jest dynamiczna, tak jak i cała branża logistyczno-handlowa, dlatego zależy nam na osobach, które potrafią działać pod presją czasu. Jeśli jednak Pracownik ma jakiekolwiek wątpliwości czy napotyka problemy, zawsze może otwarcie z nami porozmawiać i wspólnie spróbujemy wypracować rozwiązanie.

gach

Firma dobra bo stawia na działanie zespołowe, tu liczą się ludzie. Może nie ma co oczekiwać złotych gór, ale naprawdę jak ktoś dobrze pracuje to problemów tu nie spotka. Wymagania są wobec każdego i to nie jest wcale dziwne czy niespotykane. Mamy do zrealizowania pewną strategię/plan i tego się trzymajmy.

Zwt
@gach

Szkoda jedynie, że ta strategia plan nie są zrozumiałe dla pracowników. Jest to nie oczywiste, nie ma poczucia celowego działania i nie jest to transparentne, co chwilę jakieś zmiany i ciągle uczucie bycia zagrożonym. Było sporo dobrych pracowników którzy zostali zwolnieni, lub odeszli.

Lopik

Ja do pracy przychodze zarobic i tak tez sie dzieje. Placa mi dobrze, wiec na co mam narzekac? A że czasem różnie bywa to wiadomo. Pytanie w jakiej firmie tak nie jest.

Drozd
@Lopik

Jak ktos sie postara to zawsze znajdzie dziurę w całym. Stara prawda i sprawdza sie tez w tym przypadku

Bastett

Dobrze się tu pracuje, bo wszystko można po ludzku załatwić. Niby nic, ale jednak nie w każdej firmie to takie oczywiste. A wypłata spoko, nie mogę narzekać na hajs.

normalnie
@Bastett

Tak to jest spoko ze mozna sie dogadac. Co jak co ale zespol jest ok

AAA Nowy wpis

Na zastepstwo nikogo nie szukają może? Tak jak w maju 2021 była oferta Zastępca Kierownika Działu ds. Obsługi Klienta tylko oczywiście zależy mi na czymś aktualnym. Jaka umowa przysługuje obecnie jak cos? Bo kojarzę że są takie specjalne ogółem na zastepstwo czasem w firmach.

XO Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak jest zmianowo i godzinowo? Jak weekendy i Święta? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Łucja Nowy wpis

ostatecznie widzę, że nie padły obowiązki magazyniera w odp, są takie jak wszędzie i to dlatego? codo kwestii wynagrodzenia jak tutaj się one mogły zmienić po nowym roku czy coś wzrosło? a co z innymi zmianami w warunkach zatrudnienia, one również miały miejsce?

Witam czy są stanowiska magazynier oerator wózka widłowego jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku i jakie obowiązki ???

Mariusz
@Kandydat

A robiłeś już na tym stanowisku kiedyś?

kandydat
@Mariusz

tak pracowałem.....na takich i podobnych stanowiskach.....?

kandydat Nowy wpis
@Mariusz

Tak pracowałem

Ania N.

Wszyscy tu piszą chamskie komentarze a nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Żałosne. Ludzie nie sugerujcie się tymi głupimi komentarzami - ludzie którzy się tak chamsko wypowiadają pewnie zostali zwolnieni i teraz wylewają czarę goryczy. Za robotę się weźcie zakompleksione darmozjady. Powiem tak, firma z wielkim potencjałem, wielkimi możliwościami - niestety mało jest dobrych pracowników, którzy potrafią to docenić. Firma daje możliwości rozwoju, szkolenia, targi. Ja osobiście bardzo polecam - ale to wasza kwestia - którymi komentarzami będziecie się sugerować.

elooooxxx

najniższa krajowa

Wynagrodzenie zależy od stanowiska i obowiązków. Oprócz podstawowego wynagrodzenia oferujemy również atrakcyjny system premiowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@enan.com

Kuki
@Ania N.

Przestań. To nazywasz fajną pracą. Rycie tak że kości i mięśnie bolą codziennie. Brak możliwości wyjścia do toalety bo sekundy mijają , sucho w gardle bo nie zdążysz wziąść łyka wody. Czy taki pracownik w ogóle może być wydajny po jakimś czasie. Ktoś kapuche zbiera tam na górze tak naprawdę a wy jesteście małymi trybikami którzy na niego pracujecie.

pieniądze
@Ania N.

to smutne, że za pieniądze tak kłamiesz i pragniesz zguby innych niewinnych ludzi

Zofia
@pieniądze

może Ty napiszesz jak jest w takim razie tutaj, skoro wcześniejsze komentarze to dla Ciebie kłamstwo?

dawny pracownik.

Pracowałem tam wszystko robiłem co trzeba, Podpisałem umowe na 3 lata.Poczym po 2 tygodniach dostaje wypowiedzenie bez żadnego uzasadnienia,także nie polecam tej firmy nikomu.

Obecne stanowiska handlowca bądź product manager - kompletna lipa . Nie polecam . Wynagrodzenie to sama prowizja bez gwarantowanej podstawy ,brak jasno sprecyzowanych oczekiwań w stosunku do stanowiska , a tym samym brak pewności zarobienia czegokolwiek . Nie polecam zupełnie .

Dawny pracownik

Nie wiem jak jest teraz , ale dawno temu za czasów P. Eli i P. Andrzeja to był raj na ziemi.

Piotr Paweloszek

Wszystkie osoby które urazilem z firmy Enan gorąco przepraszam. Piotr Paweloszek

Dzień dobry

Witam dzień dobry mam pytanie czy państwo nie potrzebują ochroniarza może? Chodzą pogłoski ze cały czas wam giną wiertarki itd. Może byście mnie przyjęli posiadam doświadczenie gaz pałkie i trytytytki spróbowałbym upilnowac wam mienia !

Czy w firmie naprawdę jest sluzbowe porsche Karl lagerfeld mini ?

HRspecialist

Chciałabym ostrzec przed tą firmą wszystkich potencjalnych handlowców i rekruterów. Od wielu miesięcy firma prowadzi rekrutacje na oba te stanowiska, na wszystkich możliwych frontach. Kuszące ogłoszenia obiecujące wysokie premie i wynagrodzenia pojawiają się na wielu portalach. Są to niestety mrzonki. Efekt jest taki, że podpisuje się umowę, która w konsekwencji nie daje gwarancji żadnego wynagrodzenia. Powoduje to ogromną rotację wśród "nowych" pracowników. Każdy po kilku dniach, czy też tygodniach orientuje się, że został (usunięte przez administratora) Nie dajcie się zwieść profesjonalnie wyglądającemu budynkowi. W tej firmie budynek to jest jedyne co jest profesjonalne.

@HRspecialist

Prowadzimy rekrutację na dużą skalę, ponieważ dynamicznie się rozwijamy i zależy nam na dotarciu do jak największego grona. Nie oszukujemy nikogo, warunki zatrudnienia są jasno określone i jeśli kandydat się na nie zgadza, to podpisuje umowę i rozpoczynamy współpracę. W każdym miejscu pracy zdarzają się sytuacje, że nowy pracownik się nie zaaklimatyzuje i w konsekwencji rezygnuje. Natomiast w Enan jest też wielu pracowników, którzy od lat przychodzą do firmy z uśmiechem i mnóstwem pomysłów - i takich osób poszukujemy.

Pracuje od kilku dni i jestem pod dużym wrażaniem. Szkoleń sporo do ogarnięcia ale daje radę. Dużo osób się nowych pojawia. Firma sporo osób teraz zatrudnia - do BOK i handlowego. Na razie jest ok zobaczymy co będzie dalej.

@Michał

Za krótko tam pracujesz, jeszcze się przekonasz, jest dużo nowych ludzi, bo jest tam spora rotacja. W ostatnim roku przewinęło się bardzo dużo ludzi. Dużo odeszło, dużo zostało zwolnionych. To już daje do myślenia. I to dobrych pracowników, bo gdzieś nie pasowali do "wizji" lub nie mogli dogadać z prezesem przeważnie. Pogadaj ze starymi pracownikami, tam każdy jest zmęczony sytuacja.

@pracownik

Przez to są nieustanne problemy, bo przez cały czas trzeba szkolić nowych pracowników.

Tygrys
@Michał

Hej Jak praca, dalej jesteś w ENAN:)

@pracownik

@Pracownik, przyznajemy, że do tej pory miała miejsce rotacja pracowników, jednak w ostatnim czasie zespół stał się bardziej zgrany i coraz więcej osób zostaje z nami. Mamy także wieloletnich pracowników, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o to, by wszyscy w firmie czuli się komfortowo i jesteśmy otwarci na zgłaszanie wszelkich problemów.

@pracownik

Mnie też zastanawia dlaczego ciągle szukają pracowników.To nie jest normalne.O co tak naprawdę chodzi? Pytam,bo chciałem aplikować,ale po przeczytaniu opinii mam mieszane uczucia. To w końcu jest to stabilna firma czy nie?!

@Marek

Marku, szukamy nowych pracowników, ponieważ firma stale się rozwija, powiększamy każdy dział, tworzymy nowe. Jesteśmy na rynku od 35 lat, więc można śmiało nazwać nas stabilną organizacją. Zachęcamy do aplikowania i poznania nas na żywo podczas rozmowy lub dnia próbnego i zweryfikowania, jak jest naprawdę ;) Pozdrawiamy.

Czy pracodawca Enan motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mamy atrakcyjny system premiowy dla pracowników wszystkich działów. Doceniamy każde, nawet najmniejsze sukcesy naszych pracowników, ponieważ wiemy, że dobra atmosfera i poczucie spełnienia wpływa na efektywność.

bleble

dlaczego znikają stąd złe opinie o tym zakładzie? przecież co tutaj się dzieje to jest straszne, dziwne że nikt jeszcze do sądu nie poszedł. ja się nie dałem ale złożyłem wypowiedzenie. (usunięte przez administratora) czy już ktoś tam porządek zrobił?

@bleble

Każda opinia jest dla nas ważna, niezależnie od tego, czy to pochwała, czy krytyka. Jednak nie możemy pozwolić na niemerytoryczne wypowiedzi, które nie wnoszą nic do dyskusji albo zawierają personalne przytyki. Jednocześnie informujemy, że w firmie nastąpiło wiele zmian mających na celu poprawienie sytuacji w firmie. Obecnie mamy zgrany zespół, pełen zarówno młodych, ambitnych osób, jak i doświadczonych pracowników, którzy wspólnie dążą do celu.

Xxxxx

Nie polecam, brak wiedzy o zarządzaniu, a pracownik nie może mieć własnego zdania. Duża rotacja pracowników.

@Xxxxx

Jak najbardziej zachęcamy pracowników do wyrażania swojego zdania – jesteśmy otwarci na rozmowę, jeśli wiemy, że może to w jakiś sposób pomóc. Duża rotacja pracowników faktycznie miała miejsce, jednak obecnie sytuacja się ustabilizowała, pod wpływem wielu zmian, które wprowadziliśmy. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy czuli się tutaj dobrze.

(usunięte przez administratora)Co chwile zmiany. Każdy patrzy tylko jak (usunięte przez administratora) chronić i zwala odpowiedzialność na drugiego. Atmosfera straszna. Fakt można zdobyć doświadczenie i jakaś elementarna wiedzę ale to wszystko za mało.

Atmosferę w firmie tworzy zarówno pracodawca, jak i pracownicy. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy czuli się w Enan dobrze. W ostatnim czasie poczyniliśmy wiele zmian w tym zakresie, czego efektem jest bardziej zgrany zespół, który wspólnie dąży do celu.

worker

Wiele o tej firmie można powiedzieć, ale wygląda na to, że w ostatnim czasie sie poprawiło

we
@worker

(usunięte przez administratora) Co masz więc na myśli pisząc, że się poprawiło bo nie kumam???

gibas
@we

Na pewno pracujesz w naszej firmie? Czasem mam wrażenie, że te komentarze pisze konkurencja. Jeśli masz jakiś problem to polecam porozmawiać z odpowiednimi ludźmi i na pewno wszystko da się wyjaśnić ;) W mojej ekipie nie ma takich akcji

stresik
@gibas

Zawsze się trafi ktoś, kto zadowolony nie będzie, to normalne. Każdy ma też inną podatność na stres. Mnie ta praca rzadko stresuje.

sabig
@gibas

Jaka konkurencja??? Zejdź na ziemię. :D:D:D Wszyscy upchani w jednym pomieszczeniu, cisza jak w zakładzie pogrzebowym, nazywasz to ekipą??

:D
@sabig

Może dlatego, że niektórzy potrzebują ciszy do pracy? Nie każdy potrafi się skupić w hałasie. A nie zapominajmy po co tam wszyscy jednak jesteśmy.

@sabig

Sabig, mamy nowoczesne biuro z dużą liczbą pomieszczeń, w których pracują poszczególne zespoły. Zapewniamy swobodę, zarówno jeśli chodzi o przestrzeń, jak i o rozmowę. Idąc przez firmę, często da się usłyszeć żywe dyskusje; pracownicy chętnie dzielą się ze sobą opinią na różne tematy, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że panuje tu dobra atmosfera.

Robert

Aż się serce raduje, że budujemy inne wartości nie tylko pieniadze

Karola
@Robert

W myśl zasady, ze pracuje się dla idei zespołu! nie dla pieniędzy :D

Łukasz
@Karola

Czy jako pracownik mogłabyś podzielić się informacjami na temat firmy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Na stronie http://www.enan.pl/enan/21/Oferty_pracy niestety nie ma żadnych ogłoszeń. Może wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji? Czy firma szuka pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

yougi
@Robert

No pieniędzy to Ty w tej firmie nie uświadczysz, masz 100% rację, no chyba że w tzw. "PREMII" w dodatku nierealnej. W podziękowaniu za pracę i lata przepracowane w tej Firmie możesz jedynie spodziewać się w najlepszym przypadku "zniżki" pensji bądź też (usunięte przez administratora). Tak poza tym ludzie super.

bagieta
@yougi

No, ale przyznajcie, że pieniądze są na czas i jak coś potrzeba to idzie się dogadać.

sabig
@bagieta

Owszem są, coraz to mniejsze ale zawsze na czas. Nawet socjal ostatnio zlikwidowano bo przecież po co to komu.

malik
@bagieta

no i tu się zgadzam - kasa zawsze na czas, nigdy nie było opóźnień

Dino
@malik

Podstawa plus premia uznaniowa to chyba nie najgorzej :) Ja jak na razie jestem zadowolony i nie mam zamiaru nic zmieniać :)

@yougi

Yougi, wynagrodzenia wypłacana jest każdemu pracownikowi, natomiast zasady przyznawania premii są jasno określone. W przypadku ewentualnych zmian pracownik jest na bieżąco informowany.

Były...

Jak to czytam to niedowierzam! Wszystko wyssane z palca, marketing szeptany jak ta lala! Opłacona firma, która ma robić dobre wrażenie! A w Enan coraz gorzej!

też były
@Były...

ot w końcu prawdziwa opinia!!! chociaż pewnie zaraz zdejmą bo tu takich nie chcą: )

@Były...

No w końcu. ..wszystko prawda,raczej wyprzedaż garażowa.Jestem tam tylko, bo fajne godziny pracy i wyplata na czas.A tak po za tym nie polecam!!!!

@Były...

Każda opinia jest dla nas ważna – zarówno pozytywna, jak i negatywna – ponieważ pomaga nam się rozwijać i lepiej funkcjonować. Niestety zazwyczaj to niezadowolony pracownik kieruje się na forum, by opisać swoje wrażenia. Rzadko pojawiają się pozytywne wypowiedzi - a kiedy już ktoś taką napisze, od razu zarzuca się firmie, że "kupiła sobie opinie". Chcemy tylko poinformować, że w ostatnim czasie nastąpiło dużo zmian w naszej firmie, sukcesywnie dążymy do poprawienia sytuacji pracowników i już widać tego efekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Enan - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Enan?

Zobacz opinie na temat firmy Enan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enan?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enan?

Kandydaci do pracy w Enan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enan