IS Polska

Opinie o IS Polska

Klasyczne forum jak widać gdzie większość to najwięksi krzykacze zwykle wykopani bo myśleniem się nie wysyłają ,a i bardzo odporni na przyswajanie wiedzy. Zawsze silnie nie zadowoleni i ciągle im źle. I jak w każdej firmie to właśnie tacy ludzie generują najwięcej problemów udowadniając kierownictwu ,że pracownicy są problemowi wiecznie narzekając zamiast robić swoje. A widać tu parę ,,gwiazd,, zakładowych jak choćby z pośród magazynierów. Dwóch nie tykalnych: jeden były lider z kuźni ,a drugi samozwańczy wice prezes z załadunków. Przegięli pałę ,pozbyli się ich to teraz płaczą na forach. Co do samego zakładu to jak wszędzie. Są konfidenci i pupile. Ci drudzy są najgorsi. Póki są to wielce zadowoleni jak ich wykopią to wyzywają na forum. Sama robota nie zawsze jest taka ciężka ,zależy gdzie się trafi. Kierownictwo też nie jest wcale takie znowu złe ,wiele rzeczy da się dogadać jak zmianę urlop itp. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku bo to w końcu zakład ,a nie (usunięte przez administratora) harcerski. Najgorsi są liderzy i Ci pseudo nie tykalni bo błyszczą kosztem innych ludzi. Pracowałem i w korpo ,później w IS ,a teraz na strefie i wszędzie jest to samo. I wszędzie są też Ci krzykacze. Jedyna zasada dzisiaj to zarobki ,idzie się tam gdzie dają więcej ale w każdej jednej firmie działa to tak samo. Robisz swoje to większych problemów nie ma. Dyskutujesz ,filozofujesz i kombinujesz ,a roboty nie robisz to Cię w końcu wywalają. Trochę pokory ludzie.

łysy

nawet mu " Kuźnię" zabrali bo tuman do niczego się nie nadaje. Pożal się boże główny nieudacznik a nie magazynier.

łysy

główny magazynier zawsze był leszczem.

Grzegorz

Firma daje niesamowite możliwości kariery, praktycznie dla ludzi bez żadnego wykształcenia. Zaczynałem od zera byłem nikim , teraz jestem jak Bóg !

Bogdan
@Grzegorz

Grzegorz tylko ci się wydaje że jesteś jak Bóg. Każda lina obsługiwana przez ciebie kiedyś jak i dziś kończyła się zatrzymaniem. Byleś i jesteś cienkim leszczem. Wkrótce wybierzesz sobie jedną z trzech bram.

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

MWol

Pracowałem w tym makaroniarskim burdelu na początku działalności w Polsce, tj. od 2005 r. Byłem na szkoleniu w Teramo, coś potrafiłem. Później Di Sante nas wyj..ł (9 osób) bo produkcja dla Volvo kiepsko szła. Z perspektywy minionych 11 lat, jestem mu wdzięczny, Pracuję w amerykańsko- niemieckiej firmie, tam szanuje się pracowników a zarobki są nieporównywalne z tymi w IS. Niewolnicy Makaroniarzy - trzymajcie się!

lola

A może ktoś powiedzieć jak wygląda tam sytuacja w kontroli jakości i jak tam z przyjęciami na to stanowisko?

bobo
@lola

W IS Polska jest wszędzie tak samo Włosi mają zawsze rację. Nowy Menadżer Włoch oczywiście jest tak słabiutki ale robi bałagan . W każdym dziale tak samo . Mało kompetencji Włochów a Polacy choć są fachowcami muszą się podporządkować. Dobrze ze niszczą swoje bo gdyby to było Polskie nie dalibyśmy tak robić . Powodzenia .

Pik

Można iść popracować rok czy dwa, zwłaszcza jeśli to pierwsza praca. Ale bez rewelacji :)

Ataman Wasyl

Fabryku charosza. Rabotajet super !

łysy

włoski obóz pracy tak jest w IS

lysy

a jak tam główny magazynier zwalnia dobrych magazynierów a przyjmuje pijaków i tumanów ciekawa polityka firmy

emploj
@lysy

ale sie niektorym 'ulewa', jak to mowia 'uderz w stol...' a jak ktos przeholowal, to zostaje zwolniony i tak to dziala w kazdej firmie a nie tylko tu wiec troche pokory panowie

@lysy

Jak się nie ma pojęcia i robi karierkę to tak się postępuje po trupach do celu.Bałbym się na jego miejscu wychodzić do miasta, Jawor to mała mieścina.Ściemnia tych Włochów a oni łykają jak pelikany :).

gremlin

aż mnie dziw bierze,ze ten syf prosperuje haha-banda nieudaczników zakłamanych konfidentów trzyma się długo- a reszta załogi rotacja ostra leci ,kto się nie podoba lub ma swe zdanie to..... leci kapuś zgłasza i zawalniają pracownika.

Wykorzystywany

Syf totalny a nie zakład.Logistyka liderzy nieroby patrzą tylko żeby ktoś za nich odwalał robotę układowcy.Zero pojęcia o pracy na magazynach 8 godz i do domku.Sobota jak się uda przewalić i kaskę zebrać.

Odpowiedź

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.

Królu Lulu

Mam pytanie do pracowników IS-Polska. Mianowicie interesuje mnie kim jest teraz Pani Anna B. ? Była już pracownikiem Działu Jakości , pracowała przy GP12 , następnie była liderem Finitury Audi ( praca tam była tak wyczerpująca do tego stopnia , aż linia potrzebowała dwóch liderów). Czekam na odpowiedź, interesujące...nieprawdaż ?

Małorolny

Łamanie limitów czasu pracy przez pracodawce jest karalne Jeżeli pracodawca nie przestrzega limitu godzin nadliczbowych, naraża się na sankcje. Zgodnie z art. 281 § 1 pkt. 5 kodeksu pracy kto będąc pracodawcą lub działając w jego imieniu narusza przepisy o czasie pracy podlega karze grzywny od 1000 zł do 30.000 zł. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. Ograniczenie to nie dotyczy jednak pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Tygodniowy limit czasu pracy to 48 godzin !!! Wychodzi 8 godzin nadliczbowych czyli przykładowo albo jedna sobota albo dwa dni po 12 godzin. Zmuszając pracowników do większej liczby nadgodzin w tygodniu pracodawca łamie prawo i podlega karze. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku ze szczególnymi potrzebami pracodawcy nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym.

Małorolny

Pracodawcy kierownictwu nie wolno zmuszać ludzi do pracy we wszystkie soboty i do pracy po 12 godzin według własnego uznania jak to się często dzieje. Jest to bezprawne wymuszanie na pracownikach świadczenie pracy. To wszystko reguluje kodeks pracy, którego łamanie podlega karze. Praca nadliczbowa nie może przekraczać: w roku kalendarzowym 150 godzin, przeciętnie w tygodniu 8 godzin, a na dobę 5 godzin. Rekompensata pracy w godzinach nadliczbowych Praca w godzinach nadliczbowych wymaga rekompensaty. Są możliwe dwa rozwiązania. Albo pracownik otrzyma dodatek z tytułu pracy w godzinach nadliczbowych, albo otrzyma czas wolny. Co ważne pracownikowi nie będą przysługiwać te dwa świadczenia na raz. Za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 50 lub 100 proc. wynagrodzenia, w zależności w jaki dni odbywa się praca po godzinach. Ponadto pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. W takim przypadku nie będzie mu przysługiwał dodatek. Za pracę w godzinach nadliczbowych kodeks pracy uznaje pracę wykonywaną przez pracownika ponad obowiązujące go normy czasu pracy, a także ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy. Jest ona dozwolona tylko w dwóch ściśle wskazanych w kodeksie przypadkach, do których należą: konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, szczególne potrzeby pracodawcy. Jest znacząca różnica pomiędzy wskazanymi okolicznościami uzasadniającymi prace w godzinach nadliczbowych. Konieczność prowadzenia akcji ratowniczej ma na celu bowiem ochronę dobra o znacznej wartości. Ciężko jest w tym zakresie dopuścić się pracodawcy nadużyć. Przesłanka szczególnych potrzeb pracodawcy zaś, jest niedookreślona. Istnieje jednak szerokie orzecznictwo, które w znacznym stopniu ogranicza swobodę powoływania się przez pracodawcę na przesłankę jego szczególnych potrzeb, dla uzasadnienia wymogu pracy ponad normy czasu pracy, bądź przedłużony dobowy wymiar czasu pracy od swoich pracowników. Zobacz także: Zakaz pracy w godzinach nadliczbowych Aby pracodawca mógł skutecznie powołać się na przesłankę jego szczególnych potrzeb, wystąpić muszą okoliczności wyjątkowe i niemożliwe do przewidzenia. To pracodawca ocenia wyjątkowość zaszłych okoliczności, jednak pracownik nie może ponosić negatywnych konsekwencji złej organizacji pracy w zakładzie pracy przez pracodawcę.

Liderke stukal mistrz a pozniej lider jakos trzeba sie utrzymac na stanowisku nie majac skonczonej szkoly

Capo di tutti capi

Skoro w firmie jest tak dobrze to dlaczego ludzie tam się zmieniają jak rękawiczki ? Czyżby zero polityki kadrowej by zatrzymać dobrych pracowników ? Czy może tani pracownik jest nic niewarty w myśl zasady że jak coś jest za półdarmo to jest nic niewarte i nikt nie szanuje takiego pracownika wszak na jego miejsce jest następnych stu w kolejce, postawi się byle kogo i będzie robił ?

Niemaconarzekać

Chwała menadżerowi , za to , że wysłuchał ludzi i potrafił rozwiązać problem. Minus dla kierownika i zastępcy , za wypięcie się tyłkiem na ludzi.

Niemaconarzekać

@ leszek , powyżej napisałam o okradaniu ludzi z ich własnych , ciężko zarobionych pieniędzy oraz oszukaniu sporej części pracowników produkcji( nie automatyków-elektroników , czy też mechaników ) , w związku z przerwą świąteczną i związanym z tym postojem zakładu , a nie o tym jak firma działa i jakie ma oferty pracy. Polecam czytanie ze zrozumieniem .

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska