IS Polska

Opinie o IS Polska

S

Mysliłam, że będę pracowała w tym zakładzie bardzo długo, może nawiet do emerytury :) Znam się na swojej prace, lubię ją i jestem odpowiedzialną osobą. Wiadomo że nigdzie nie jest idealnie. Ale teraz idę stąd. Bo mam porównywanie jak było wcześniej i jak jest teraz. Nie jestem w stanie dokładnie wykonywać swoje obowjązki z przyczyn ode mnie nie zależnych. Ja chcę mieć czyste sumienie.Niestety zakłąd przeżywa nie nailepsze swoje czasy. I ja mogę zrozumieć kto dodaje wyłącznie pozytywne optymystyczne komentarze, bo inaczej oni nie mają szanse. Ale czy to zadziała na aż tak długo jakbyś wy chcieli? Każdy ma prawo zmienić pracę, jeśli mu coś nie pasuje. Duża rotacja ludzi - to nie jest ok.

Widzący

Też się zastanawiam

Nonono

Witam zjak się teraz pracuje w firmie is polska, jaka jest sytuacja na powlekaniach, finiturach i strukturach, bo zastanawiam się czy nie wrócić do is polska i dlatego to pytanie z góry dziękuję za odpowiedź

Powrót syna marnotrawnego
@Nonono

Sytuacja jest znakomita. Bardzo dobre wypłaty, ciągłość produkcji, stabilna bezstresowa praca, dobry pakiet socjalny, rodzinna atmosfera.

Józef marian

Jak to jest z firmą IS Polska że najpierw przyjmują ludzi hurtem na umowę zlecenie a w momencie kiedy wracają z urlopów ludzie to wspaniała firma IS Polska zwalnia tych świeżo przyjętych na wspaniałe umowy na zlecenie??? Proszę o odpowiedz Z goóy dziękuję

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Jak Się tam pracuje?

Ciepły

Nie popełniaj błędu ziom

Bla

Dobrze napisane. Zamiast pogadać z nami po ludzku, zachęcić nas do przyjścia jakąś konkretna stawka to wolą straszyć, że zamkna jeden model i że premii nie dostaniemy bo nie chcemy przyjść w święto. Dodatkowo chcieli nas zachęcić setka za czwartek , za takie pieniądze nie opłaca się rano z łóżka zrywać i lecieć do pracy, lepiej z rodziną posiedzieć A za setkę jak ktoś chce to sobie w sobotę przyjdzie. (usunięte przez administratora) mieszają niesamowicie.

Kompas

No więc czas chyba zateudnić "company doctora"?

Gocha

Jak to jest ze nic nie robiąc zarabiasz tyle co robiąc? Nie wrócę tam.

Gośka

Wypłaty wpłynęły, to jest żenada. Czas uciekać z tego wraku, zniszczyli ten zakład. Kto chętny uciekać? Ja sama uciekam, Wam też radzę.

Rox

Porażka jedna wielka....... Brakuje rąk do pracy to rzucają cię co róż na inną linie gdzie kompletnie wszystkiego się uczysz, wprowadzają tym samym napięta atmosferę między pracownikami. Nie które Państwo to nawet Dzień dobry nie potrafi powiedzieć bo korona z głowy spadnie. Liderzy którzy najchętniej zrzuciliby na zwykłego szaraka swoje obowiązki a kase zgarniaja kompletna porażka jeszcze trochę to przez ich zarządzanie w tym zakładzie będa się ludzie czuć jak na Ukrainie.

Justyna
@Rox

Jesteś już kolejną osobą, która dosyć niepochlebny sposób wypowiada się na temat tego pracodawcy. A to już bardzo nas niepokoi. Może należałoby udać się bezpośrednio na rozmowę z Zarządem IS Polska i przedstawić, jak wygląda sytuacja w firmie z perspektywy pracownika. Jak myślisz - czy takie działanie mogłoby realnie wpłynąć na jakość Waszej pracy? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do ciągłego dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zawsze postaramy się coś doradzić.

Rox
@Justyna

Na rozmowę z pracodawcą a po co? Przecież taki zwykły pracownik niema szans żeby powiedzieć coś złego powiedzieć co się dzieje bo mu pokażą że drzwi są otwarte i Mercedes czeka, nie oszukujmy się widzą to co chcą widzieć i słyszą to co chcą słyszeć. Po jakiego grzyba tak ludzi rozwalaja po liniach! Siejac tym zamęt i niechęć do tej pracy. Człowiek musiał się zastanawiać gdzie i na jaką zmianę go rzuca ludzie też mają jakieś plany. A takie rzucanie na różne zmiany to porażka to co zaplanowałem to ciul trzebabylo przekładać. Jedna Pani lider co godzinę na kawkę i papieroska a potem ludzie tyraja po godzinach bo niewyrobiona norma porażka boże widzisz i niegrzmisz nie polecam tam pracy

Złośnik
@Justyna

nie mogę już. tego czytać. A kto tam słucha pracowników? Jakies jaja sobie robisz kobieto?nie dosyc że zajezfzaja ludzi to jeszcze sprowadzają z Włoch szarakow i robią z nich bogów, za ciezkie pieniadze!po co?dla nas nawet na zasrany festyn nie mieli nie wspominając o Wigilii,elita poleciała na nasz koszt do Wloch na wigilie a nam nie powiedzieli nawet pocalujcie nas w dupe,żenada. Nie chodzi o to żeby się zwolnić jak nie pasuje ale zeby nas traktowali jak rownych sobie a nie jak kule u nogi!!!!!

Sałek
@Złośnik

Oni "myślą" że zarządzanie ludźmi polega na stwierdzeniu jak się nie podoba to się zwolnij i to jest cała filozofia życiowa

Teresa
@Sałek

Czyli rozumiem, że nie podoba Ci się sposób zarządzania w IS Polska. To rzeczywiście ważny aspekt w pracy. A czy przełożeni angażują pracowników w rozwój firmy, możecie np. zgłaszać swoje pomysły na ulepszenie procesu?

Lajder
@Rox

A kto ci powiedział takie bzdury , że liderzy zarabiają kokosy?

parnassus
@Justyna

Zarząd IS PL ? Przepraszam, Kto ? człowiek który jest plant managerem, bez pojęcia jak "dysponować" zasobami ludzkimi ? czy może pan i władca utrzymania ruchu , który nie poświęci swoim ludziom nawet kilku minut na doszkalanie a wymagania są ?! automatyk jeden który zna się na swojej pracy, tudzież automatyków jest więcej, ale potrzebują szkoleń !!!!! Rozczarowanie jak linia stoi bo sobie z czymś poradzić nie mogą . Śmiech na sali, ten cyrk już upada, widzów przestaje to dziwić. Nie inwestujecie w ludzi, a ludzie to firma. Zarządzanie na poziomie początków XX wieku. Arogancja aż kipi i wylewa się uszami . Nie chcecie dawać ludziom większych pieniędzy ? Zorganizujcie szkolenia. Chcecie wynagrodzić za pracę ? Wystarczy słowo DZIĘKUJĘ a nie żenujący bilet do kina. Liderowanie Ukraińcami i mi wychodzi bokiem, gdy potem słyszę obelgi na swój temat, że nie dałem rady, podczas gdy pot z du..y się lał. Tracicie, tracicie wszystko i wszystkich. Pamiętam czasy współpracy na liniach, wzajemnego dogadywania się, zmienił się władca, zmieniły się muchy. Nie pozdrawiam.

Balladyn
@parnassus

Parnassus -'Wystarczy słowo DZIĘKUJĘ" Sam sobie pracuj za dziękuję ! Mogą cię jeszcze pogłaskać po główce.

Teresa
@Balladyn

@Balladyn No tak, podstawą zatrudnienia w jakiejkolwiek firmie jest dobre wynagrodzenie. Czy w IS Polska ten aspekt można ocenić jako dobry? Z góry dzięki.

xxx
@Teresa

Kierownictwo na pewno zarabia bardzo dobrze, trzymają się rękoma i nogami. To samo włosi myślę ze w tysiącach euro.

Franciszek
@xxx

Mnie bardziej interesują zarobki szeregowych pracowników. Napisz proszę na jakim są poziomie i czy pracodawca oferuje premie za dobre wyniki?

XXX
@Franciszek

Większość szarych pracowników za pracę po 12 godzin albo raczej za to że jest się w zakładzie bo nikt nie jest w stanie wydajnie pracować przez 12 godzin nie ma takich fizycznych możliwości wcale nie ma kokosów. Tak apropo praca po 12 godzin to 19 wiek. Jedni udają że pracują, drudzy udają że płacą.

Jan

Ile netto za pracę bez nadgodzin? Za mało, teraz zmiana systemu premiowania, bez jakiejkolwiek informacji od przełożonych...is pl to taki Robin Hood, ale z ideą odwrotną, zabiera biednym. Ja czuje się (usunięte przez administratora) jestem ciekaw jak reszta załogi. Trzymajmy się razem , pozdrawiam Solidarnie

@Jan

Zgadzam sie z Janem. Panstwo dalo IS zabiera, tak sobie wymyślili nowy system premiowania, ze jest to nie realne do osiągniecia. Nie w tej firmie, gdzie brakuje rąk do pracy. Do tego co niektóre linie są wyróżniane i dostaję bilety do kina , a reszta? Resztą nie dostaje bo wychodzi na to , że nie wszyscy dobrze pracują. Taką polityką zakładu.

Bla

Kaczyński czytaj że zrozumieniem. Pisząc Państwo dało a IS zabralo miałam na myśli to, że co z tego że najniższa idzie w górę jak zakład zrobi tak abyśmy nie zarabiali za dużo. Dlatego firma wymyśliła nowy system premiowania, a te ich cele są nie do osiągniecia. Czyli te 350 zł nigdy nie zobaczymy. Dlatego pracownicy wyjdą z wypłatą na zero. Pracownik produkcji przed podwyższa miał 2250zl plus 1100zl premii A teraz 2600zl plus 750 zł bo te 350 zł nie dostaniemy bo jest to nie realne. Ja również nie zgadzam się z tym aby Państwo podniosło tak diametralnie najniższą krajową bo tak jak napisałeś wszystko idzie w górę. Pozdrawiam:)

@Bla

Premia zawsze byla dodatkiem, moze , powinna ale nie musi byc wyplacana . Nie podlega watpliwosci ze czesc premii jest nie do uzyskania przez nie kompetencje kadry kierowniczej . Biorac pod uwage rotacje pracownikow, sa to obietnice bez pokrycia . Nie da sie nie zauwazyc ze podwyzka byla z 2250 na 2600 realnie na umowie

Dfs

Nie do konca jest to prawda, domyslam sie glosu brygadzisty? Polecam Panu mila, lekka lekture Johna Allana "Motywowanie" Dla pracownika rozdzial 10 str. 131

Bla

Gdyby nie te ręce i nogi to firma by nie istniała.

Anetka

Plotka chodzi, ze Muchomorka ma zastapic mistrz, ten najlepszy na zakładzie Pan Z

Papaj
@Anetka

Trzeba zrobić komitet składający się płaczek i płaczków po muchomorze.Żałobę sobie zróbcie.

Ukrainiec

Jak sytuacja w IS podczas pandemii? Ponoć podpisaliście się pod urlopami dając do zielone światło, że zrobiliście to z własnej woli? Trochę iks de

@Ukrainiec

Tak każdy wypisal urlopy z własnej woli. Jest to trudna sytuacja dla nas ale także dla firmy. Jeśli ktoś nie chciał tracić urlopu to mógł wziąść urlop bezpłatny i wtedy straciłby za każdy taki urlop 44zl bez utraty premii. Urlopy zostały wypisane do końca miesiąca marzec.

@Bla

Profesjonalne podejście międzynarodowej firmy do pracowników. Tym bardziej bez poinformawania o ich prawach i obowiązkach.

@Ukrainiec

To wracaj na Ukrainę, tam macie profesjonalne firmy:).

Bla

To co teraz napisałeś powiedz kierownictwu prosto w oczy, bo dobrze piszesz. Pozdrawiam.

@Bla

To było żenujące przekazanie informacji przez kierownictwo. Takie informacje powinny przekazać kadry, z poinformowaniem o prawach pracownika zgodnie z literą prawa, a nie pierd..... Kierowników przez 3/4 rozmowy co to się nie porobiło na świecie,jakbyśmy nie mieli dostępu do wiadomości. Jak przejeżdżasz koło IS to cała śmietanka pracuje, a reszta siedzi na urlopach... Co niektórzy niestety na bezpłatnych. Najlepszy jest ten wszechobecny (usunięte przez administratora) gdzie winą obarczają pracownika który pracuje rok, dwa może trzy, a kto doprowadził do tego (usunięte przez administratora) Wszyscy kierownicy są na swojej funkcji od prawie początku i to oni są winni za ten (usunięte przez administratora) Szkoda gadać.

Nikt
@Ukrainiec

Nie gadaj że cała śmietanka bo co niektórzy Ukraińcy też chodzili jeszcze do pracy A Polacy siedza w domu na urlopach i to bezpłatnych jak sam to stwierdziles.

Karola

Oczywiście ze tak, malo tego rodzice ktorzy pojda na zasilek w zwiazku z opieka nad dzieckiem nie maja szans na 13 pensje, premie, tak jakby koronawirus byl czyjms widzimisiem grunt aby normy byly co tam ludzie i koronawirus

@Karola

Malo tego panstwo dalo oni zabieraja Zarabia sie mniej jak przed podwyzka ciekawe czy sobie tez po ucinali pensje

Virus
@Karola

A to dzieci nie mogą brać ze sobą do fabryki ?

@Virus

Hahaha dobre kogo tam obchodzi ze ty jako rodzic niemasz co z dziećmi zrobic w obecnej sytuacji, zabrac dzieci do fabryki tam to dopiero plantacja narodu.......

Kompas

Ostatnio szukają na gwałt Kierownika Działu Utrzymania Ruchu i Serwisu ... co się stało ?

Franciszek
@Kompas

Masz rację, ja też znalazłem to ogłoszenie. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Czy jesteś zainteresowany tą rekrutacją i będziesz składał CV?

Kompas

Do IS Polska Wąsosz też chcą tego samego KDzURiS. .

Racjonalizator

Racjonalnie podchodząc do sprawy obecne kierownictwo nie tylko sobie nie radzi ale jest wybitnie nie udolne. Już czas zastąpić o wiele tańszymi wykształconymi ludźmi z Ukrainy. Będzie o wiele taniej i kompetentnie.

Dajemy radę

Nie potraficie się zorganizować to tak macie. Jedyne co wam wychodzi to użalenie się w intranecie oraz straszenie że się zwolnicie jakby to na kimś robiło wrażenie. Tak w tym jesteście mistrzami. Niech wam dociskają śrubę.

Bartosz

Poszarpane nerwy, to jedno co wynioslem z zakładu. Nie licząc gburnego szefa i jego mości podwładnych. Ludzie uciekają, nikt ich nie zatrzyma. Starasz się, zero dobrego słowa, za nadgodziny czy ekstra weekend śmieszne pieniądze. Chociaż odbijanie piłki jest jakimś wyjściem, są tacy co podchodzą fair do spraw. Nie polecam firmy, chyba że na przezimowanie, ale jeśli już- bez starań, byle by iść za wszystkimi bez wysiłku. To moja dewiza Moralność musisz zostawić przed wejściem do tej firmy.

Ziółko
@Bartosz

W zakładzie nie ma płaconego szkodliwego wszelkie zdrowotne standardy są zachowane. Każdy pracownik dostał kodeks etyki i wie że etyczne postępowanie kierownictwa to priorytet firmy, więc nie rozumiem skąd te poszarpane nerwy.

@Ziółko

Przyjdź to się dowiesz co miał na myśli mówiąc, że ma poszarpane nerwy. Nikt niczego już nie ogarnia. Zatrudniają osoby które nie nadają się na produkcję, a Ty się musisz męczyć z takim pracownikiem, bo robisz swoje i jeszcze za ta osobę. Pracujemy za dwóch, trzech, ale tego nie widzą. Widzą że pracownik agencyjny pokrywa półtora pracownika bo pracują po 12godzin. A my pilnujemy ich aby nie narobili złych sztuk i jeszcze swoją pracę trzeba wykonać. Co chwile przyjeżdża nowa " dostawa" pracowników agencyjnych . Ucz ich na nowo, pokazuj, pilnuj i tak w kółko. Porażka. A jak pójdzie coś źle, przyjdzie reklamacja to kto obrywa? Polak! , których została garstka.

@Bartosz

Cytat ".Nie licząc gburnego szefa i jego mości podwładnych." Bartoszu nie zasługujesz na tak wspaniałych ludzi stanowiących kadrę na najwyższym światowym poziomie Nasza organizacja dba o standardy pracy zgodne ze światowymi normami. Nie zdajesz sobie sprawy jak wiele wysiłku wkłada kadra jak wiele pracy tutaj zostawia a wszystko to dla Ciebie Bartoszu i takich jak Ty.

Bartosz
@Marcin

Światowe standardy ? gdzie ? Wy nawet 5S do ładu nie potraficie wdrążyć , nie mówiąc już więcej o całym lean management. Kiedyś było jakoś inaczej, ładniej / prościej, były " wywiady, autografy, wycieczki po zakładach pracy " Co do mości podwładnych, nie chciałem wymieniać z osobna, są też osoby którym na ostatniej drodze w IS , uścisnę rękę z szacunku.

Marian
@Marcin

Wspaniała kadra kierownicza na najwyższym światowym poziomie??? Chłopie wy nawet obok takiej kadry nigdy nie staliście. Wasze zebrania i brak ich efektów ,brak konkretnych pisanych procedur ,brak zasad i zmienianie ich zawsze tak aby były wygodnie dla was dopasowane do sytuacji. Nie pogrążaj się Marcinie bo aż żal czytać tą twoją propagandę.

@Marcin

P. Marcinie bez watpienia osoby na wyzszych stanowiskach w firmie musza sie naprwawde napracowac, by ta Firma jeszcze funkcjonowala. Jak by na to nie patrzec to ich decyzje doprowadzily do takiego stanu rzeczy. Nalezy zadac pytanie gdzie sa kierownicy zmian,jesli zaloga od miesiecy narzeka . Firma nie ma najlepszej opinii . Jesli bylo by tak jak Pan napisal nie bylo by dzis takich wpisow...jest akcja i rakcja . Patrzac na pracownikow zarobki sa na przyzwoitym poziomie , moze zamiast sie nakrecach-solidarnie wszyscy razem zorganizujecie takie zebranie ..Wy dla kadry rzadzacej .

Jak ze studentami w IS Polska? Chętnie zatrudniają?

Czeladnik

Musisz dostosować swój poziom do reszty, czyli IQ > 51 w skali Cattella.

Justyna98

Poniżanie i wyzysk ja pracowałam pół roku i doświadczyłam jak oni traktują ludzi???????????????????? i spóźniają sie z wypłatą

Ludzie odchodzą w zastraszającym tempie, ale nikt sobie z tego nic nie robi najważniejsze, że liderzy dostali podwyżki. Problemy z urlopami. NAWET wakacji nie można sobie zaplanować, bo nikt nigdy nie wie kiedy będą urlopy. Jeśli chcesz jeden czy dwa dni urlopu zazwyczaj są problemy lider odsyła do mistrza, mistrz do lidera i takie błędne koło. Niedługo to będzie IS ukraina.

Doktor Oetker

Bez paniki ! Niech odchodzą. Kadry zapewnią świeżą tanią siłę roboczą, mają w tym doświadczenie. Rzeka pracowników ze wschodu cały czas płynie i nigdy nie wyschnie.

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska