IS Polska

Opinie o IS Polska

Lider

Ja mam wrazenie ,ze Pani M pisze o.dwoch innych firmach.

Xxx

A magazynierzy ?Dlaczego ich nie ma???Psychicznie nie dali radę ?A ludzie z produkcji już też umów nie przedluzaja. (usunięte przez administratora)tu piszescie jak jest pięknie, a jest odwrotnie. Mamy dość tego całego cyrku. Nic wam się nie da wytłumaczyć bo zawsze macie rację. Szkoda slow

Aleks

Powinny być wykonywane,a dlaczego nie są???Maszyny do niczego się nie nadaja strach stać,ludzie agencyjni mówią tak...(usunięte przez administratora) A Włosi przylatuja i tylko normy podnoszą...zresztą ludzi coraz mniej. Co do premi wygląda tak... A w tym miesiącu damy w przyszłym nie,bo nie ma żadnych wyliczeń nie oszukujmy się. My też możemy napisać e maila ,że normy itd nie zostaky wykonane i jest 79,8 %. KPINA,KPINA,KPINA !!!

Kaja2017

Czy to prawda że is polska przyjmuje teraz ludzi przez pod firmę /agencje gi group?

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Kljhv

Czy firma prowadzi jakieś rekrutację? Składałam cv i cisza

Aleks

W soboty??A później aby znowu premi nie było???Tak to wygląda. Co do kierownictwa bez komentarza,bo mam na tyle kultury. Przyjmujecie ludzi z łapanki to tak macie A maszyny w opłakanym stanie. Pani/Pan M slodzi no ale po co???My wiemy jak tu jest...gorzej niż się wydaje. Jest plan to w biurze każdy miły A jak nie ma to gnoja Cie. Noo to kierownictwo nie dodatkowo zdalnie pracować tylko ruszyć się na produkcję,bo w tym roku ludzi nie bedzie;)

THOR

Podwyżki? Podwyżki pensji daje Polski Rząd A nie firma. Zakład podnosi jedynie normy. Utrzymanie ruchu -tragedia. Logistyka - tragedia. Jaś i Małgosia pomylili bajki.

@THOR

Drogi Panie Thor, firma ma to wielkie szczęście że każde kolejne kierownictwo jest coraz lepsze.Obecni kierownicy i kierowniczki poszczególnych działów są brylantami w firmie. Nikt tu bajek nie pomylił. Doskonała wiedza poparta praktyką przynosi efekty w postaci nowych projektów, utrzyma mocy produkcyjnych.Kierownicy działów pracują niczym tytani wkładając nie tylko swoją wiedzę ale i serce, często swój prywatny czas spędzając na telefonach dozorując zdalnie proces produkcyjny. Tylko brać przykład z zaangażowania od tych zacnych ludzi. Niestety nie są realizowane założone kryteria w 100% to brak efektowności pracowników, a to jak wiadomo podstawa do przyznawania premii. Dobra wiadomość jest taka że ten brak premii można sobie narobić pracą w soboty. Miejmy ufność że kolejny miesiąc przyniesie poprawę wydajności i dotrzymywania kryteriów. Dobrze że administrator znowu usunął parę nieprzychylnych postów, trzeba się wzajemnie szanować.

H.
@M.

Od poniedziałku M.bedzie zdalnie na wózku jezdila:)

@M.

"Dobra wiadomość jest taka że ten brak premii można sobie narobić pracą w soboty." Tak tak a później słyszy się że narażamy firmę na straty bo w tygodniu nie robi się planów aaaaaa szkoda gadać po prostu żal co tu się czyta...

Lolololo

Cos słuchy mnie doniosły że dużo wypowiedzeń się posypało,

@Lolololo

Firma daje doskonałe możliwości rozwoju. Wprowadza pracowników w świat wyższych technologi i zarządzania. Pracownicy elastyczni i dyspozycyjni mają otwarte pole do zawodowych karier. Kierownictwo docenia zaangażowanych pracowników. Firma świetnie wynagradza za podjęty trud samodoskonalenia się w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Grudzień to świąteczny czas to także czas rocznego bilansu, nagród i premii a te są na najwyższym poziomie. Zasadnicze wygrodzenie, premia świąteczna, premia roczna, premie uznaniowe. Same bonusy. Te profity są dla każdego, wystarczą tyko chęci. Życzę kochanemu pracodawcy i obecnemu kierownictwu wszystkiego dobrego. Tak trzymać !

J.
@M.

Praca w międzynarodowym środowisku, ale zarobki polskie. Prosimy o realne przedstawienie sytuacji, a nie mydlenie oczu ludziom. W IS PL nikt z kadry specjalistów nigdy nie zobaczył premii za wdrożenie jakiegokolwiek projektu,przy czym kierownictwo przynajmniej za czasów starego pracodawcy dostawała. Szanujmy się, Chociaż my, Polacy.

Piernik
@M.

Niezle, naprawdę niezle, ciekawi mnie kto sam siebie okłamuje. Firma musi zmienić zarząd w Jwr, ten po łebkach idzie do przodu, zero honoru przy zwalaniu winy na inne osoby, aby się wybielić. Maszyny w opłakanym stanie, nie inwestuje się kompletnie w nie, poziom zarządzania na poziomie piaskownicy i wszechwiedzącą translator z jakości na stopniu kierowniczym, nie tędy droga. Do kąta za karę ze pozwoliliście i sami zmusiliscie sól tej firmy aby stąd uciekli.

@M.

Firma swietnie wynagradza... swietne bylo nie przyznanie ludzia premii za miesiąc listopad?, co spowodowalo , ze ludzie po świętach, gdzie kazdy z nas wykosztował się na święta, zostajemy bez premii. Premii , której nikt nie wie jak wyliczyć. Chodziliśmy w soboty, niedziele tak jak poprzednich miesiącach i nagle okazuje sie ze nawet 80% nie wypracowalismy?? Jak to możliwe?? Zostawiacie nas bez srodkow do zycia w takim miesiacu jak grudzien, styczen. Owszem pracownicy trudzili sie i chodzili do pracy mimo przeziębienia aby nie stracic premii a tu taki cios.

@J.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku obecnemu świetnemu kierownictwu i kochanemu pracodawcy. Jak największych zysków i kolejnych nowych projektów wdrażanych w życie. Na tak trudne czasy kierownictwo spisało się perfekcyjnie, prowadzi firmę ku coraz lepszej przyszłości. Perspektywy są nieograniczone w zakresie rozwoju firmy. W nowym roku płaca zasadnicza idzie w górę, więc to kolejny bonus którzy otrzymują pracownicy. Miejmy nadzieję że wraz z podwyżką płacy zasadniczej wzrośnie też efektywność pracowników. Życzę też nam wszystkim żeby założone normy były realizowane w 100% a nawet ponad założony plan, Wpływa to na kondycję firmy a to przekłada się bezpośrednio na zarobki i premie.

@Lider

Drogi Panie Liderze. W soboty i niedziele chodził Pan według własnego uznania na umowy zlecenia które były bardzo sowicie płacone. W czasach pandemii chorym nie przychodzi się do pracy, naraża to innych pracowników na zachorowania i tym samym firmę na straty. Premia to jest wyróżnienie za bardzo dobrą pracę i osiągnięte cele. Ten bonus w postaci premii dostają pracownicy z polski, natomiast pracownicy z agencji i Włoch nie mają takiego wyróżnienia. Premię otrzymują pracownicy za wykonie norm i założonych kryteriów. Miejmy nadzieję ze parametry pracy się poprawią i efektywność wzrośnie co pozwoli w 100% zrealizować założone cele.Dzięki obecnemu świetnemu kierownictwu przechodzimy te trudne czasy dla firm w dobrej kondycji co jednak nie zwalnia pracowników od podnoszenia efektywności . Place zasadnicze jak co roku rosną wejdźmy tym optymistycznym akcentem w Nowy Rok.

Lider nr 2
@M.

Witam tak tak my wszyscy się ośmieszamy wypisując bzdury kto tam pracuje i pracował wie jak jest, po pierwsze primo normy jeżeli chcemy aby je uzyskać niech naprawiają maszyny, robią te cholerne konserwację a nie ok idzie jakoś to róbcie aż zdechnie i później co nie zrobiliście normy to przyjdziecie w sobotę na 1 i 2zm albo poszukajmy kogoś na niedzielę bo klient stanie i będzie lipaaaa. Po drugie primo gdyby nie LUDZIE którzy się zgadzali i przychodzili to by to upadło już po rozpoczęciu startu po pandemii. I proszenie aby nadgodziny robić żeby człowiek został lub przychodził na weekend ok to co straciliśmy na byciu postojowym to mogliśmy odrobić ale hola hola tak postąpić z premia w grudniu nie ładnie no ale cóż co my możemy...no właśnie możemy bo gdyby nie my to by to upadło i teraz tak nam jest to odplacane. Po trzecie primo ultimo zasadnicza od nowego roku idzie w górę i co będzie czekanie jak przy ostatniej hmmm ile...? Mogę się pomylić ale gdzieś 10 miesiecy bo pandemia, bo to trzeba pomyśleć, bo to jest trudny czas dla firmy :( itd. aż przyszedł październik czy listopad ok dajemy niech mają i się zamkną. I na koniec mojej bezsensownej wypowiedzi życzę wszystkim którzy pracują tam na nowy rok dużo uśmiechu na twarzy i nie dajmy się traktować jak...sami sobie dodajcie jakie słowa wam tam pasuje. I panie-pani M możesz pisać co chcesz na temat firmy same słodkie rzeczy ale jest nas więcej którzy powiedzą NIE! Pozdro mordy i do zobaczenia może 4 stycznia heh w kupie siła!!!

Kiero
@M.

Płacą minimalna idze w górę wiec WY musicie się. Dostosować, nie jest to wasze widzimisię, poza tym, krnabrny KADRowiczu, nie wypisuj bzdur bo to ma potem przełożenie , między innymi w braku szacunku do Ciebie. Juz wiesz o kim piszę.

Bombka

"Swietne kierownictwo" chodzilo,plakalo,prosilo ,zeby przychodzic w.weekendy a teraz bezczelnie.napiszecie ze samowolnie przychodzilismy? Wstyd!kultury troche wypadaloby wykazac Panie i Panowie pracujacy tak.swietnie.jak.zostalo opisane.

Aniaaa

Dopiero prosiliscie o soboty,niedziele i nadgodziny, a tu takie podziękowanie. Nie proście już nas ,bo podziękowanie na koniec Roku nam wystarczy. Nie wierzę,że nawet na połowę premi nie zapracowalismy ,ale jak to końcem roku oszczędności trzeba szukać. Zacheciliscie ludzi na Nowy Rok do pracy bardzo. Skoro ludzie agencyjni pracuja na naszą premie to niech jakoms kwotą z wyplaty im też potraca. Dużo by pisać...Koleżanki i koledzy z Od nie dajmy sie;)

Inna2019

A co trzeba zrobić żeby być wybranym kandydatem?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w IS Polska?

M.

Możliwości awansu zależą od możliwości pracownika.

Ewcfg

Jak to jest ze wysłałam cv na adres e mail tydzień temu i pytałam się w kadrach czy są przyjęcia i żadnego odzewu

@Ewcfg

Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ala

Pracodawca jak to jest chcem pracować dzwonie od zeszłej środy i nie mogę rozmawiać z osobą która powinna z zemna przeprowadzić rozmowe bo nigdy nie ma czasu

@Ala

Szanowna Pani Alu. Czy na pewno ma pani dobry numer telefonu, czy na pewno pani dzwoni do wybranej firmy ? Komunikacja z firmą zawsze stała na najwyższym światowym poziomie.

@Ala

Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu skontaktować. Podajemy wszystkie dostępne formy komunikacji z jakich można skorzystać w zakresie uzyskania informacji: +48 76 729 56 22 +48 76 729 56 15 +48 76 729 56 00 +48 607 358 464 hr@ja.indsud.com CV można dostarczyć także osobiście na adres firmy

J.
@M.

A skąd Ty możesz wiedzieć czy stoi na najwyższym światowym poziomie? Do czego masz porównanie? Widocznie nie stoi jeżeli firma nie potrafi odpowiednio umieścić kontaktu do siebie w internecie.

@J.

Drogi J. kontakt do naszej firmy dostępny jest w wielu miejscach. Dla Państwa wygody umieściliśmy dodatkowo numery kontaktowe w powyższej wypowiedzi. Jesteśmy otwarci na sugestie, które mogą usprawnić funkcjonowanie naszej firmy. Obawiamy się jednak, że przy braku odrobiny chęci i zaangażowania, nawet tak błaha sprawa może stanowić kłopot.

@IS Polska

Kochany pracodawco, dokładnie tak jest jak mówisz. Kadra jest otwarta na sugestie, ale zawsze się znajdą ludzie którzy będą błahe problemy piętrzyć do niebotycznych rozmiarów.

LEOKADIA

DLA TYCH co trafią na enda jest taki "skoczek liniowy" nie wiem ja nazwac tą funkcje ma doktorat od wkręcania śrubek itd :) jest nie zastąpiony w tym co robi i jeszcze jedno (usunięte przez administratora) podaje kawę brygadziście na każdej przerwie do stolika :).......................... Jest nie zastąpiony w tym co robi :) TO JEST FUNKCJA SKOCZKA LINIOWEGO W MBMP POLAND :):):):) ZA 2900 NETTO NA RĘKĘ MOŻE WIĘCEJ OCZYWIŚCIE TYLE SAMO CO LUDZIE ROBIĄCY OD GWIZDKA DO GWIZDKA NA LINII BO NA ENDZIE STOII 8 GODZIN Z RĘKAMI W KIESZENI I IE WIE CO ROBIĆ ZE SOBĄ A NA LINII OBOK LUDZI I SKOCZKÓW BRAKUJE BNLO CHŁOPAKI NARZEKAJĄ ŻE DO TOALET NIE MOGĄ PÓJŚĆ O

Ococho
@LEOKADIA

Który to taki? Żywicujący czy lider?

LEON

jAKA JEST MOŻLIWOŚĆ AWANSOWANIA Z PRACOWNIKA LINIOWGO NA "SKOCZKA LINIOWEGO" , KTÓRY NIC NIE ROBI A PŁACONE TAK SAM JAK JA PRACUJĄCY 8 GODZIN NA LINII.PRZEZ 10 MINU T PO KAŻDEJ STACJI PRZEJDZIE I Dalej stooji jak majster i patrzy na kmnie i stoi jak brygadzist i tnie bajere za co pytam ???

@LEON

Dziękujemy za Twoją opinie i czas poświęcony na jej napisanie. Nie jesteśmy jednak w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ wymienione stanowisko nie mieści się w naszych strukturach. Zapraszamy jednocześnie obecnych tu kandydatów do rekrutacji na stanowiska w naszej firmie. Więcej informacji o bieżących rekrutacjach można znaleźć w zakładce Oferty Pracy.

Kadrowe w Is polska to powinny pracować w zoo albo siedzieć w klatce nie potrafią udzielić informacji krzyczą do słuchawki że nie będą udzielać informacji bo dzień wcześniej to zrobily kłamią oszukują!!!

M.

Bardzo subiektywna opinia Panie anonimie o Paniach kadrowych nie mająca absolutnie nic wspólnego z prawdą. Panie kadrowe są zawsze pomocne, zawsze uśmiechnięte, doradzą wyjaśnią, pomogą rozwiązać problemy jeśli komuś coś nie pasuje.Dobrze że administrator usuwa te nieprzychylne opinie.

Chyba żart
@M.

Panie/Pani M. Czy ty na pewno piszesz o kadrowych w IS-Polska???

Drogi użytkowniku, telefonicznie nie jesteśmy w stanie zweryfikować dzwoniącego. Dobro naszych pracowników jest dla firmy wartością nadrzędną i nie możemy pozwolić sobie na to by informację indywidualne trafiły w niepowołane ręce. Celem zabezpieczenia interesu naszych pracowników informacji spersonalizowanych udzielamy wyłącznie osobiście. Prosimy jednocześnie o zachowanie kultury wypowiedzi i odnoszenie się z szacunkiem do pracowników naszej firmy. Ton Twojej wypowiedzi jest obraźliwy i pomawiający. Jesteśmy przekonani, że przy odrobinie dobrych chęci mógłbyś sformułować swoją wypowiedź w sposób merytoryczny.

Lider

"M" to chyba jestes z biura bo piszesz takie głupoty, ze nie da sie tego czytać. No faktycznie cieszmy sie, ze w zakladzie jest woda, stołówka ... I cala reszta glupot ktora napisalas/ les .

leoś

Czy Państwo zatrudniacie na stanowisko "skoczek liniowy" ? bo pracuj i to jest camskie na 8 godzin skoczek pracuje 2 godziny i stoji z majstrem i nawija bajere i nic ne robi komplentnie........ taki cz lowiek był na szkoleniu w niemczech i sie tym szczyci / DO ROBOTY NA ENDZIE SKOCZKA ZAGARNIJECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))BO PÓJDZIE W ETER DALEJ WSSYSTKO ....................

Widzący

Brak konserwacji maszyn, mechanikom jak się powie ze coś się psuje to tylko marudzą ze znowu to znowu tamto a jak się idzie np na śniadanie czy na inne linie bo lider wysyła to stoją SB i nic nie robią ja się pytam za co takim płacą. I oni jeszcze mają czelność mówić że im źle? Telefonikami się bawią i śmichy hihy zawsze mogą się zamienić z kimś z produkcji jak nie podoba się. Biuro to jakiś dramat nawet najprostszych rzeczy nie potrafią zrobić takich jak przelew na konto czy podanie numeru do kas bo chowają do archiwum i nie mają czasu przekazać biedactwa. Jedyne co ich obchodzi to zrobienie normy a to że jest za mało osób na dany model na strukturach czy powlekaniu to mało istotne. W skrócie to nie polecam ja osobiście pracuje w is bo mam w domu chore dziecko poważnie

@Widzący

Szanowny Panie Widzący. Z Pana słów wynika ze w firmie pracują albo lenie siedzący na palarni bawiący się telefonikami albo ludzie którzy mają kogoś chorego w domu.Skoro tak to dlaczego jakikolwiek pracodawca ma dawać podwyżki za bawienie się telefonikami i przesiadywaniem na palarni ? Czy zgłaszał Pan przełożonym kto kiedy i ile siedzi na palarni kto się bawi telefonikiem ? Może Pan szanowny zostanie mechanikiem każda firma liczy na pracowników wszechstronnych umiejących się dopasować bo złe opinie może każdy anonimowo pisać, użalać się a jednocześnie nie przedstawiając rozwiązania problemu.Firma o tym profilu w której Pan raczy pracować jest jedną z najlepszych na świecie.

jazdzia
@M.

najlepsza ? w okłamywaniu odbiorców ?! to tak, jak najbardziej. nieudolnie, ale jakoś to wychodzi.

jazdzia
@M.

no i pracownicy, ci najlepsi , odchodzą/odejdą. za rogiem praca lepiej płatna, , bez chaosu itp. tylko trzeba chęci

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska