IS Polska

Opinie o IS Polska

Keeraj

Zakład ma ludzi za siłę roboczą Zero integracji, jesteś jednostka i praca która masz wykonać, nie człowiekiem Czy to nie urąga godności? Moim zdaniem tak. Ciszy mnie że nie jestem zależny od nich

Xxx

Mam prośbę do Pani M aby przekazała Pani cos managerowi. Bardzo proszę aby menadzer przeszedl sie po firmie ktora kieruje i spojrzał na firmę z boku. Niech zada sobie pytanie, czy firma która zarządza czy powinna tak wyglądać? Czy ten wieczny bałagan mu nie przeszkadza? Czy nie przeszkadza mu ten brak organizacji pracy? Czy zrobil wszystko aby pracownicy chcieli tu pracowac? Czy faktycznie pieniądze ktore obecnie zarabiamy, to są pieniądze adekwatne do pracy ktora wykonujemy. Czy nie zaluje tych prawdziwych specialistow którzy odeszli? . Czy on sam aby napewno czuje się na tym stanowisku?. Czy widzi te maszyny które ledwo chodzą. Czy widzi ten brak zaangażowania ,przez sytlacje w firmie, pracownikow. Czy tak naprawdę zastanawial sie dlaczego wieloletni pracownicy odchodzą? Czy wlosi którzy tu przyjeżdżają to sam potrzebni? . Czy nie warto ratować tego co zostało? Moim zdaniem nic Pan nie zrobil i nie zrobi aby ta firme uratować.

M.

Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałam. Bardzo wysokie standardy produkcji, świetna organizacja pracy, zaplecze logistyczne na światowym poziomie obsługujące całą Europę, dział produkcji z bogatym innowacyjnym podejściem stosujący najnowsze światowe osiągnięcia techniczne, dział utrzymania ruchu działa perfekcyjnie, wykonuje zaplanowane niezbędne przestawienia modeli , kadry zapewniają świetny personel pracowniczy znakomitą współpracę międzyludzką. Firma oferuje zdobycie bogatego doświadczenia, integracje pracowniczą.Świetna kadra z bogatym doświadczeniem nie tylko w organizacji produkcji i zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo wysoka etyka pracy oparta na kodeksie etycznym.

Małpa pijana
@M.

Fantastyczna jest ta firma brud roving (usunięte przez administratora) wszędzie ja się dziwię że te audyty przechodzicie ????????

mariolka
@Małpa pijana

no jak to ? dekolt

Obserwator
@M.

Czytam te śmieszne wpisy pani lub pana ,,M,, i oczom nie wierzę. Jak można być tak zaślepionym , zakłamanym albo zastraszonym by pisać takie bzdury. Każde słowo jest kłamstwem do kwadratu. Światowe innowacje technologiczne-gdzie ja się pytam. Linie niedługo odmówią posłuszeństwa. Utrzymanie ruchu- nie istnieje. Logistyka- nie istnieje. Ludzie którzy wracają? Margines- powrót tylko dlatego że tylko IS zatrudni każdego. ,,M,, miej trochę wyobraźni i zdrowego podejścia oraz odwagi i pisz prawdę a nie bzdury bo ludzie którzy pracowali w IS czytając Twoje wpisy wywracają się ze śmiechu. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam cała starą kadrę o ile jeszcze pracują -WESOŁYCH ŚWIĄT.

Nie znam w pracy ani jednej osoby która by chwalila sobie pracę,że tutaj pracujemy to gdzieś trzeba,ale ludzie coraz częściej odchodzą. A premia raz będzie raz nie,bo (usunięte przez administratora) z nas nie zrobicie. Sama siebie Pani M oklamuje nas nie musicie, bo pracujemy i wiemy co się dzieje. Tylko patrzeć kiedy zakład padnie;)

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Pracownica

Sluchy chodza, ze znow nie ma byc premii?

Lider

Chyba trzeba bedzie list.napisac do.wlasciciela.Bo.to az.niebywale co.Pani za klamstwa i bzdury tu wypisuje.

mariolka

spotykam niejednokrotnie ludzi którzy pracują i pracowali w tej trolowni. Ci co odeszli, oddychają pełniej, poziom stresu mocno w dół, uśmiechnięci. Część w MB, część poza miastem, ale jedno ich łączy, wszyscy jak jeden mąż mówią że klęska ISPL wisi w powietrzu a wizja przyszłości dla zarządu JWR to fabryka makaronu Lubella.

@mariolka

Kochana Pani mariolka przykro jest czytać tak nieprzychylną opinię mijającą się z prawdą.Pracownicy zmieniają pracę tak jest w każdej firmie. Wielu pracowników z tych co odeszło wróciło, są zadowoleni pracują i sobie bardzo chwalą. Mają porównanie tak pod względem zarobków jak i warunków pracy. Dzięki świetnemu kierownictwu dodatkowym atutem jest nowe motywujące doskonałe innowacyjne premiowanie, które wpłynie na efektywność oraz osiąganie założonych norm i kanonów. Doskonałe premiowanie wzbogaci dodatkowo pracowniczy portfel. Jest motywacja jest premia, teraz tylko od pracowników zależny. ... Pracodawca jak zawsze wyszedł naprzeciw potrzebą ludzi.

Lider

I co.ze.nowe.projekty?? Jak nie potraficie ludzi utrzymac....niedlugo wszysycy zejda na dol i pokaza jak sie.pracuje:) bo ludzi na pewno nie bedzie.

@Lider

Kochany Panie Lider nowe projekty to gwarancja pracy to również gwarancja że tej pracy nie zabraknie. Jest to wspaniała wiadomość świadcząca o kondycji firmy o najwyższym światowym poziomie jakości wytwarzanych produktów, Kierownictwo wywiązuje się ze swoich obowiązków z nawiązką,Tylko się cieszyć i efektywnie wykonywać założone kanony i normy. Pracownicy się zmieniali i będą zmieniać,prawa wolnego rynku, Na jedno wolne miejsce przychodzą inni chętni, podejmują prace są zadowoleni.Grupka notorycznych narzekaczy topnieje. W każdej firmie najważniejsza jest głowa czyli kierownictwo to głowa jest motorem napędowym, tam zachodzą wszystkie żywotne procesy dla każdej firmy, kierownictwo rodzi sukces.Nie pozostało nic innego jak tylko życzyć wspaniałemu kierownictwu dalszych spektakularnych sukcesów i realizacji na gruncie zawodowym, a pracownikom dotrzymywania norm i wysokiej efektywności wykonywanej pracy.

Dinozaur

Kto pracuje w IS długo, ten wie, że zakład co do kasy był zawsze wypłacalny i pomimo wielu niepewności ludzie na wypłatę byli zadowoleni. Jeżeli Lider z 4sobotami w tym jedna 5h zarabia 3800zl czy to jest mało? Bez sobót 2750 zł.

Stary

Kolejny raz dobrzy magazynierzy odchodzą, a kierownictwo ma wszystko gdzieś. Jak nie będzie podwyżki odejdzie 50 % operatorów wózków. Na bank.

Ktoś

Ten jeden
@Stary

I cyk następny magazynier się zwolnił.Przyszlo 0 odeszło 5.

@Stary

Odchodzą ci pracownicy którzy nie potrafią się przystosować do świetnych wnuków pracy. Nie każdy jest stworzony do systematycznej pracy, Nie tylko biorą w poniedziałki urlopy na żądanie ale zdarza się że wcale nie przychodzą do pracy. Dla firmy najważniejszy jest człowiek i dlatego firma chce zachować najwyższą jakość wykonania. Firma zapewnia swoim pracownikom bogaty socjal, świeże banany i inne owoce w ilości dowolnej, piękny gest dla pracowników ! Jest woda, jest stołówka, automaty, aneks kuchenny, obiady. Wycieczki gry sportowe, świąteczne spotkania integracyjne. Utrzymane są najwyższe standardy socjalne. Firma w czasach pandemii zachowała miejsca pracy, nie zwalniała swoich pracowników jak to miało miejsce gdzie indziej, płaciła postojowe bo człowiek dla firmy jest najważniejszy.

TwojaStara
@M.

Sarkazm na poziomie mistrzowskim. Idź pan już stąd, ta firma zawsze będzie poczekalnia dla tych inteligetniejszych i tych którzy nie zakorzenili się w niej.

Człowiek
@M.

Witam Panie/Pani M. Pytanie gdzie dostaniemy te obiady? To są chyba żarty co teraz przeczytałem... Aneks kuchenny chodzi o te dwie mikrofalówki gdzie jedna tylko ledwo działa ha ha ha dobry żart. Może chodzi o aneks kuchenny i obiadki dla kadry... Wstyd żeby takie bzdury i kłamstwa pisać. Pisząc że w innych firmach pracodawca dba o pracownika i mają obiady dostanę odpowiedź to proszę tam się zatrudnić ale nie o to mi chodzi... Chodzi o pisanie prawdy a nie kłamstw ludzi aż to denerwuje czytając takie bzdury lecz słysząc na hali pytania "ej co jest dziś na obiad" można się usmiac co wymyślają ludzie. Jak tak kolorowo piszesz to fajnie że dopiero po kilku prośbach zostały naprawione bramy gdzie ludzie marzli na każdej zmianie lecz ile one będą działać hmmm dwa dni? Daj Boże jak najdłużej bo Winter is coming!(usunięte przez administratora) jednym słowem cięcia cięcia i jeszcze raz cięcia budżetowe a później zdziwienie że nie ma sztuk nie ma co wysłać i Panie i Panowie houston we have a problem... Nerwy i poganianie że TIR czeka. Ale jak może Pani/Pan podesłać menu z obiadami to będziemy wdzięczni pozdrawiam.

@Ktoś

Cytat -" Ktoś 16.08.2020 14:01 Z całym szacunkiem dla operatorów wózków widłowych. Jakie zarobki dla nich były by satysfakcjonujące? Żeby zostać operatorem wózka widłowego wystarczy mieć uprawnienia UDT które kosztują bodajże 600 zł. Koniec wymagań. Jeśli stanowisko nie ma wielu wymagań nie może być za nie ogromnych zarobków. Pomijając fakt że gospodarka Polski jak i światowa przechodzą kryzys (spowolnienie gospodarcze) co oznacza problemy dla wszystkich firm. Większość przedsiębiorstw redukuj zatrudnienie, za to tutaj jest mowa o podwyżkach. Oderwanie od rzeczywistości operatorów wózków jest ogromne. I jeszcze jedna rzecz, jeśli ktoś ma możliwośc podjęcia lepszej pracy pod kątem finansowym lub innym niech ją zmieni. Zupełnie nie rozumiem ludzi którzy pracują w zakładzie wiele lat ciągle narzekając, jeśli coś mocno nie odpowiada to powinno się to zmienić nie tkwić w tym i się flustrując na każdym kroku." ****************************************************** Drogi Panie Ktoś ma Pan absolutnie rację. W końcu głos rozsądku. Teraz można robić kursy wystarczą tylko chęci i chętni a tych nie zabraknie. Narzekają cięgle te same osoby. Nie słychać narzekań pracowników z Włoch, nie słychać narzekań pracowników z agencji.

Piekny i.prawdziwy komenatrz.maja!.brawo!

Pracownica.

Witam! Jak tam praca w IS????

Maja
@Pracownica.

Fantastycznie, warunki pracy, szefostwo mile, bogaty pakiet socjalny, 13'sta pensja, roczna premia, praca 40h tygodniowo, na start ok (usunięte przez administratora)brutto na samą produkcję, cud miód . . . Żartowałem. PS. Idź do jakości, niebawem tego działu nie bedzie

Bezbłędny aktywator
@Maja

Bez obaw, póki tym działem zarządza Małgosia nie bójcie się niczego. Ona wie wszystko, ona może wszystko i ona robi wszystko. A co, takiego mamy człowieka w tym dziale zapewne wszystkie inne firmy nam zazdroszczą :)

Morda
@Bezbłędny aktywator

@Morda

Cytat -"Dodajmy do tego wszechmocnego, wszechuzdolnionego i wysoce kulturalnego szefa produkcji, elegncika z UR, logistyczna gwiazde, ktora nawet nie wie jak wozek wyglada = zarzadzajacy mistrostwo swiata" Drogi Panie Morda takie wypowiedzi są nacechowane stronniczością nie mające absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością i rzetelnością. Dobrze że administrator stoi na straży obiektywizmu i usuwa te nie przychylne posty.Kierownicy i kierowniczki poszczególnych działów prezentują ogromne doświadczenie, wiedzę praktyczną i teoretyczną popartą odpowiednim wykształceniem znajomością języków obcych, bogatymi międzynarodowymi kontaktami oraz nie przeciętną inteligencją i wdziękiem osobistym. Jest to kierowniczy kwiat chluba firmy która przeprowadziła nas przez te trudne czasy. Doskonałym uzupełnieniem jest włoskie wsparcie. Specjaliści z Włoch udzielają cennych rad wskazówek, perfekcyjne potrafią wykorzystać przestrzeń i miejsce w firmie, efektywnie wykorzystują także zasoby ludzkie.Racjonalizatorskie rozwiązania to działo doskonałej współpracy przynoszące efekty długofalowe. Niestety nie każdy to dostrzega w amoku krytyki wszystkiego i wszystkich. Kadra zarządzająca to skromni ludzie poświęcający swoje życie w interesie nas wszystkich. Nie wypowiedziane dziękuję to i tak za mało dla tych ludzi.Minimum szacunku i obiektywizmu.

@Bezbłędny aktywator

Cytat - "Bez obaw, póki tym działem zarządza Małgosia nie bójcie się niczego. " Kochany Panie Bezbłędny aktywator, mamy dwie Panie zarządzające swoimi działami. Obie Panie kierowniczki prezentują najwyższy światowy poziom w swoich dziedzinach.Obie Panie władają perfekcyjnie językami, mają międzynarodowe kontakty z klientami. Wiedza i praktyka to atut tych Pań. Na tym nie koniec, każda z Pań jest otwarta na cenne uwagi od pracowników, każda z Pań wsłuchuje się w zgłaszane problemy.Niejedna firma może tylko pozazdrość tak wspaniałego kierownictwa,wykształconego obytego w międzynarodowym środowisku o wielkim kobiecym uroku osobistym. Swoje najlepsze lata życia oddają firmie dla dobra nas wszystkich. Wielkie szczęście móc pracować z takimi Paniami. Doceńmy to.

@M.

"Nie wypowiedziane dziękuję to i tak za mało dla tych ludzi.Minimum szacunku i obiektywizmu." A my którzy tak poświęcaliśmy się praca w sobotę i w niedzielę mieliśmy jakieś dziękuję od kierownictwa...NIEEEE!!!! Jeszcze tylko premie zabrali bo firmę na straty obciążylismy, jeszcze nie wiadomo jak teraz z premia nawet nic nie potrafia powiedzieć na czym stoimy kadra z panią prezes uzgodnić aaaa podwyżki heh pewnie dalej 10 miesiecy będziemy czekać bo muszą sobie zaoszczędzić ogólnie brak słów i szkoda gadać co Pani/Pan M wypisuje jak zawsze super słodko i to ludzie którzy pracują są winni i to my powinniśmy padać na kolana i dziękować za super kadre i broń Boże się odzywać, a jeżeli super włosi tak doradzają itp to niech pokażą jak się pracuje na danym stanowisku heh tak jak ostatnio ściąganie lidera na Porshe aby wykończyć sztuki bo co.... Houston mamy problem jak to wykończyć...ściągniemy kogoś aby zrobił za nas ehhhh szkoda naprawdę gadać i to tylko denerwuje co tu jest wypisywane przez M...no ale cóż co my możemy dalej (usunięte przez administratora) na laury dla kierownictwa brawoooooooo brawoooooooo

Maja
@M.

styl i charakter pisma , obrazuje mi kto za tymi śmiesznymi wpisami stoi, czy mam pisać po imieniu, czy dołożyć od razu nazwisko ? Pisze PANI rzeczy wręcz absurdalne, za wszelką cenę pokazując że tu, w IS jest pięknie. Zwolnili się planiści, kierownicy, dział jakości przechodzi WAM przez palce, to znaczy że jest ok, liderzy również uciekają, jedni już, drudzy się szykują. Kultura osobista - istnieje, pośród produkcji, działów wzajemnych a co z kierownictwem ? Zeby mi w twarz plan mówił " (usunięte przez administratora) Zarządzanie - temat rzeka, proszę PANIĄ by przyjrzała się Pani temu, to prosty proces , powinna PANI zrozumieć zanim zacznie PANI wypisywać takie pierdoły. Obiecujecie premie za soboty, niedziele, potem sami to zabieracie pod pretekstem kosztów... Specjaliści z Włoch, każdy dziennie otrzymuje dietę w EUR + zakwaterowanie i Bóg wie co jeszcze, ludzie cienie, a wsparcie dla pracowników żadne. Więc , bardzo proszę PANIĄ by z sumieniem Pani nie walczyła , pisząc to co obecnie, my , pracownicy chcemy dla firmy dobrze, ale to ma drugą stronę medalu a, niestety, postępowanie "góry" pokazuje że niestety, macie to głeboko gdzieś.

THOR

Wyzwiska Pana Menagera to norma. (usunięte przez administratora) zniszczyli wszystko. Logistyki nie było,nie ma i nie będzie. Tragedia. Włoscy specjaliści to tylko stopery potrafią obsługiwać. (usunięte przez administratora)

Lider

Bosh co.Pani.M pisze za.klamstwa! Wstyd! Menager ktory przeklina do pracownika??to ta wysoka.kultura? No nie.wierze...niech Pani przestanie oklamywac ludzi.

Lolololo

@nowy a kiedy zaczynasz pracę

A jak pracuje się z liderami i mistrzami, szkołą, są pomocni, kultura jest? Na jaką linie warto iść, a która linie lepiej omijać szerokim łukiem?

Mnjmkj

A czy kierownictwo wie że ludzi na produkcji brakuje? Zdaje sobie z tego sprawę?

@Mnjmkj

Kochany Panie Mnjmkj .Firma ma doskonały dział kadr rekrutujący w razie potrzeby pracowników z agencji silę roboczą jak i w razie konieczności zatrudniając specjalistów. Firma doskonale sobie radziła, radzi i będzie radzić z zasobami ludzkimi. Panie kadrowe zawsze stają na wysokości zadania. Drogi Panie Aleks. Ma Pan absolutnie rację. Spadek efektowności pracowników i niedotrzymywanie założonych kryteriów wpływa na premię, ale i na dotrzymanie umów więc praca w soboty to dodatkowe obciążenie dla firmy. Normy i plany powinny być wykonywane przez pracowników w normalnym tygodniowym czasie pracy. Nie tylko firma ma światową renomę ale i kierownictwo, to wielcy skromni ludzie którzy dotrzymują najwyższych standardów produkcji. Nowy Rok to nowe wyzwania i miejmy nadzieję że rozpoczniemy go ze 100% wydajnością.

Szara myszka

Racja w 100% braki w materiałach i kombinację żeby tylko produkować nie długo na strukturach zamiast pianek to będą używać kartonów masakraaaa

@M.

Firma od 3 lat nie radzi sobie z zasobami ludzkimi. Od kiedy ludzie zaczeli sie zwalniać nikt na ich miejce nie przychodzil, a jak juz przyszedł to za jakis czas odszedl. A to ze masowo zaczeli przyjeżdżasz pracownicy z Ukrainy to nie ma czym sie chwalić. Trzeba umiec utrzymac przy sobie polskiego pracownika a nie ratować sie agencyjnym , który zmienia sie co miesiąc. Jak spadek efektywnosci pracownikow moze miec wpływ na premie? Co to ma być , to po stronie kierownika stoi zapewnienie odpowiedniej liczby pracownikow , wiec jak my mozemy być tym obciążani. Dodatkowe soboty dla firmy to nie tylko obciazanie, ale takze dodatkowe sztuki do sprzedazy co za tym idzie dodatkowe pieniądze dla firmy. Mowimy ciagle tylko o tym ze firma ponosi koszty a niech pani napisze ile firma zarobila. Jezeli nie ma odpowiedniej ilosci osob na linii to plany nie beda wykonywane bo nikt takiej super mocy nie ma. A moze napisze pani M o warunkach w jakich pracujemy. Nie ma miejsca na odstawienie kontenera bo tyle linii pracuje kolo siebie . Moze jak sie znow wydarzy wypadek to ktos cos pomysli. Kontenery fruwają nam nad glowami bo nie ma nagazynier jak przejechać. Na liniach audi pracownicy przeciskaja sie miedzy kontenerami by dojść na linię, w razie porzaru nie maja gdzie uciec, beda skakać po kontenerach? . Od dwoch tygodni nie ma pracownika na magazynie, kiedy zostanie zatrudniony bo nie ma jak taśmy pobrac czy koszulki wymienić. Tylu pracownikow podobno macie a magazyn zamkniety.

@M.

Droga Pani M z jednych swoich komentarzy napisala Pani ze " DOBRA WIADOMOŚĆ JEST TAKA, ZE TEN BRAK PREMII MOŻNA SOBIE NAROBIC PRACĄ W SOBOTY" A w kolejnym komentarzu pisze Pani: " PRACA W SOBOTY TO DODATKOWE OBIAZENIE DLA FIRMY " . Ktoś tu sie juz gubi w swoich wypowiedziach. Tak czytam Pani komentarze i w każdym z nich chwali Pani drogie kierownictwo ile to oni serca i swojego prywatnego czasu wkladaja w firmę. Tak zgadza sie czesto po godzinach sa dostepni pod sowoim telefonem , ale czy podejmujac sie tego stanowiska nie byli tego świadomi? A moze nie sa w stanie ogarnąć tego haosu ktory panuje w 8 godzin dlatego czesto zostają dłużej. Chwali ich Pani jakimi to nie sa tytanami, a my zwykli pracownicy kim jestesmy dla firmy? Zwykla tania sila roboczą? Czy Pani mysli ze my nie zostajemy po godzinach w soboty? My tez poswiecamy swoj czas ktory moglibysmy spędzić z rodziną. Nawet ostatnio kolezanka wrocila do pracy po godzinie 22 bo została o to poproszona aby wyprodukować porsche. Czy ona nie zasluguje na miano tytana? Moglabym Pani podawac jeszcze kilka przykładów, ale mysle ze Pani sama o tym doskonale wie. To my pracownicy jestesmy kręgosłupem tej firmy i jak nas zabraknie firma upadnie

bronka

Kadra zarządzająca światowej klasy, chamski Plant manager i tłumaczka, szefowie ispl. Kadry na skinienie oczerniają ludzi, plujecie nam w twarz wypisując te klamstwaa, niczym 2 błyskawice podczas II ws.

Kuźnia

Tak

Sszpinak

Plant, zero ooo, ale to zero szacunku do fizycznie pracujących pracowników, jego matrioszka również. Ludzie, gdzie my pracujemy że traktują nas jak chlew?

Xxx

Brawo,brawo. Dokładnie Pani M pisze o innej firmie. Musi im się zwrócić co nam zapłacili za soboty itd. A na powlekaniach oszczędzają na filtrach do kabiny to pianki że struktur się daje niech się duszą, ale oszczędniej.

Lider

Pani prezes z łzami w oczach prosiła aby ludzie zostawali po godzinach, ze to był ciężki czas dla nich i dla nas, ze teraz możemy sobie dorobić nadgodzinami. Wiec spełniliśmy prośbę Pani prezes. Magazynierzy pracowali po godzinach praktycznie każdego dnia w niedziele zostawali po 13godzin!! Pracownicy produkcyjni tak samo. Sami nam zaoferowaliście takie stawki za sobote i niedzielę to kazdy z chęcią zostawal. A teraz zabierają nam premie bo to co dali teraz muszą zabrać i taka jest prawda, prawda jest taka ze nie ma nic za darmo. A może Pani M pochali się tym, że jak odmawiało się przyjscie w sobote to notatki służbowe były wypisywane i nie ważne ze juz 2 weekend pod rząd pracujesz. Tym zabraniem premii za "niewinność " doprowadziliście do tego , że także stopniowo odejdzie z tej firmy bo nie można wam wierzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska