Opinie o Eurofood w Newport

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eurofood. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurofood o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofood w Newport

Michał Nowy wpis

Polecacie podpisanie umowy z firmą ?

łałała Nowy wpis

@hohoho świetna sprawa, pierwszy raz spotykam się z takim sprawdzianem dla pracownika. Według mnie to nie fair, że tak osoba prowadząca sprawdzian się zachowała, ale ogólne założenie firmy jest dobre. Szkoda tylko, że przestali szukać pracowników w Polsce.

hohoho Nowy wpis

Każdy kto tam przyjaechał do pracy musiał zaliczyc tzw.assessement czyli sprawdzenie umiejetnosci kierowania samochodem.Przyjeżdzał specjalnie z oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów miasta jakiś dzięcioł z brodą i w spódnicy i robił egzamin.Na początek trzeba było pokazac co sprawdzamy w samochodzie przed wyjazdem w trase i dalsza czesc jazda po miescie.Krótko mówiąc żenada,bo facet podważał umiejętności kierowców,którzy przecież dostali uprawnienia w Polsce nie za łapówke ale uczciwie zdany egzamin.Najśmieszniejsze jest to ,że było tam już kilkanaście osób i niestety nikt nie zaliczył ,tzreba by zapytac dlaczego? odpowiedz jest w poście powyżej.Pozdrowienia dla rekruterki Pani (usunięte przez administratora)

nbv Nowy wpis

ta Pani usunieta przez administratora z powyższego postu to(usunięte przez administratora)ak ktos poszuka w necie starszych ogłoszen to znajdzie nazwisko

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eurofood? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
ad

Czesto można znaleźc ogłoszenia że Eurofood szuka kierowców.Dlaczego czesto ano dlatefo że jest ogromna rotacja,albo kierowcy odchodza sami, albo są zwalniani.Sązwalniani bo firma tak naprawde nie szuka kierowców ale pomocników na dwa trzy tygodnie ,następnie sa wyrzucani bez wynagrodzenia i zatrudnia sie nowych i sytuacja sie powtarza.Taka specjalistka od bajerowania przyszłych pracowników jest (usunięte przez administratora) ,udało jej się zwerbować już co najmniej kilkunastu naiwnych.Omijajcie z daleka tych(usunięte przez administratora)w przeciwnym wypadku stracicie czas i pieniądze i wrócicie do kraju z niczym a może z długami.

jaco

(usunięte przez administratora) Natknąłem sie na takie ogłoszenie i na moje nieszczęście zdecydowałem na wyjazd,ponieważ tak naprawde pracuje sie jako tragarz dostarczając do różnego rodzaju mniejszych czy wiekszych knajpek żywność.Na samochdzie jest w zależności od wielkości 4-6 ton towaru 15-20 punktów i czas na zrobienie tego 11 godzin (tzn. za tyle płacą)a biorąc pod uwage że cały ten towar jest na aucie pomieszany i trzeba to wszystko znaleźć żeby skompletować zamówienie u klienta,do tego dochodzą korki to nawet doświadczenie pracownicy nie wyrabiaja sie w 13 godzin(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofood - Newport

Eurofood