Fast Group Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fast Group Sp. z o.o.

były pracownik 2012-03-13 13:21:51
Potwierdzam nauczyć ile się da i uciekać, bo po jakimś czasie można sie tylko cofnąć w rozwoju. Szolenia żadne a jak już to lojalka dożywotnia praktycznie a minimum 2 lata. Jedyne co dobre to pensja zawsze na czas ale negatywy przeważają pozytywy.
jeden z bylych pracowników 2012-04-13 16:22:29
Zkwituje to dosadnie. Firma sie nie rozrasta tylko uzupełnia braki po odejściach
ja 2015-04-08 09:10:44
Te opinie psuja do firmy sprzed 10 lat, przez ten czas wiele się w firmie zmieniło - firma się rozwija i ma coraz większe ambicje.
Uważam, że to dobry pracodawca, firma stabilna - pracuję tu już kilka lat.
Poza pensją na czas - dodatkowy angielski, karta zdrowotna PZU, premie świąteczne, piłka co tydzień..
Wiadomo - zawsze może być lepiej ale mi pasuje.
uruju 2015-09-08 08:12:44
Pracowałem u nich na stażu. Firma stoi w miejscu? Nie sądzę. Cały czas przyjmują nowych pracowników, ale mają też takich, którzy w tym roku będą obchodzili swoje 20lecie pracy. Pensja jest więcej niż zadowalająca, dają umowę o pracę.
would 2016-05-11 23:15:25
O rany, wynagrodzenie na poziomie 4 tysięcy złotych rzeczywiście jest dość wysokie, pewnie i tak sa premie.
Zostaw swoją opinię o Fast Group Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Group Sp. z o.o.