Bumas Sp. z o.o. Sp.k.

Szprotawa

Opinie o Bumas Sp. z o.o. Sp.k.

anonim 2011-05-28 23:37:37
BUHAHA!!!! TEN KOMENTARZ MOGŁA NAPISAĆ TYLKO PANI A...... pracownica biura Bumas, której mąż też tam pracuje .... pewnie jest na szczególnych warunkach dlatego tak chwali tą firmę!
bumbam wschodni 2011-06-04 02:16:46
Wyrzucone cieniasy nie dały rady i jęczą, prawdy w waszych komentarzach - 0, zapraszam na ławkę pod sklepem w Wilkowyjach!
anonim 5 2011-08-13 15:56:15
jednym słowem zlodzieje ........ kto lubi sie o swoje ciągle zarobione ciężko euro dopominać ten tam musi jechać. bo tam tak jest. i nie choruj tam pracowniku bo i tak nik nawet do lekarza cię nie zawiezie bo ludzie odpowiedzialni za ciebie po stronie niemieckiej mają cię w dupie szynka dla nich ważniejsza. pozdrowienia dla majstrów i kierownika i tych co tam jeszcze pracują- macie nerwy
Lemon 2012-06-27 18:17:33
Czy to prawda, że mając podpisaną umowę w bumasie po zwolnieniu sie z pracy przez 3 miesiace nie można podjąc pracy za granicami polski (jakas taka klauzura jest?)
były leń 2012-08-23 21:53:10
jestem byłym leniem . pracowałem w tej kochanej firmie i niedawno dostałem pisemko z zusu z Zielonej Góry. w końcu dobrał sie ktos wam do dupy. ale mam dylemat nie wiem co tam napisać prawdę czy być miły złodziejom i nic nie pisać. może mi ktoś poradzić. pozdrówka
anonim 2012-12-12 20:16:42
jeżeli chciałbyś pracować w tej samej firmie gdzie bumas kroi szynke to musisz mieć 3-mce pauzy a tak pozatem to po zwolnieniu się z tej firmy już na drugi dzień możesz pracować w każdej części niemiec czy to na warunkach polskich czy niemieckich.pozdro
remik 2012-12-29 23:31:18
no no ciekawe rzeczy tu sie wypisuje ale to prawda bumas to złodzieje, dla nas zostaja tylko ochłapy. a moze ktos ma jakies namiary na dobra prace w niemczech , podzielcie sie na forum , moze w ten sposub idzie pomuc innym którzy pracuja za grosze i sa wyzyskiwani? ma ktos cos kakretnego to napisz prosze.
rzeżnik 2013-01-11 17:41:21
ostatnio w tej firmie pracuje się po 17 godz,desperatów zapraszam dużo ludzi odeszło są wolne miejsca
anonim 2013-02-04 21:49:09
Dziwie się ludziom młodym którzy tam pracują po 240 godzin miesięcznie i zarabiają 1400-1500 euro i nie dziwie się kierownictwu firmy że was tak wykorzystują skoro się tak dajecie w huja robić ale to już wasza sprawa bo każdy mądrze myślący człowiek dawno by już poszedł stamtąd wpizdu.Ostatnio otrzymałem wezwanie z ZUS-u i się wybieram na spotkanie widocznie na składkach też was rżną,
rzeznik 2013-02-13 22:57:43
nie dziw sie baranie,za 280 godz.zarobili 2550,a 17 nie bylo tylko jak juz 16.i to raz.tak pracuje sie tu 14,lub 13 godz brutto,no a w piatki po 9,no i baranie lbie ktory pisal ze na okraglo to nieprawda,a co 10 dni 2 dni wolnego,a ci co tu pisza to dopiero sa desperaci i jelopy no i oczywiscie zal im dupe sciska.pozdrawiam tych wszystkich gejow
anonim 2013-02-13 23:10:01
to prrawda.kto tu pisal to musial wyleciec z roboty i nie ma nic innego do roboty ,lub wlazi szefowi do dylka.desperato
anonim 2013-02-19 14:23:40
skoro tak dobrze zarabiacie to dlaczego tak dużo ludzi od was pospierdalało,jebiecie świątek piątek i niedziele,płacicie fikcyjne urlopy których nigdy nikt nie miał a mało tego to te dni które spędzacie w domu macie wstawiany urlop bezpłatny po kilku latach pracy u was okarze się że macie rok do tyłu z tytułu niezapłaconych składek w ZUS-ie ,BARANIE
anonim 2013-02-19 19:37:43
anonim - 2013-02-19 14:23:40

pozdrawiam piotra
anonim 2013-02-24 16:46:27
wszyscy tacy nie sa uczciwi tez sa
anonim 2013-03-03 13:31:13
moj mąż pracował 10 lat w tej firmie i mogę coś na ten temat powiedzieć . pracował po 14 godz jadł spał i pracował , przyjeżdżał co 2 tyg do domu na 24 godz wykończony ciężką pracą jadąc 7 godz z powrotem do tej pracy i znów to samo. za urlop nigdy nie miał zapłacone bo wliczali niby w wypłacie .był wzorowym pracownikiem jak mówili inni po zwolnieniu sie z tej firmy nawet szefostwo ani kierownik nie podali mu ręki ani nie podziękowali za pracę .WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA i zero skrupułów
anonim 2013-03-03 16:53:12
to naprawde dlugo pracowal odbijalo sie to napewno na zdrowiu i malzenstwie ale takie zycie takie szefostwo nic sie na to nie poradzi a teraz gdzie pracuje
anonim 2013-03-03 16:55:43
to jak tyle godz pracowal tonapewnodobrze placili
anonim 2013-03-09 18:47:51
Hej zostali tam sami emeryci i 2 miski bumasu ktore myslaze som pempkiem bumasu.podwujne zycia coniekturych to normalne,tam zyja razem a w polsce udaja kochanych mezow i zoneczki.szkoda slow na to zlodziejstfo i kurestfo,
len 2013-03-19 19:26:26
Ona juz tam chyba z pol roku tam nie pracuje.to chyba kogos musiala wkurzyc ze ja teraz rusza.masz racje to musi byc idiota.ciekawe co on tam robil?
nionio 2013-03-20 21:01:44
co do pracy w bumasie to wiekszosc pisze tu prawde tez tam pracowalem i to prawda ze pracuje sie tam po 13-15 godzin dziennie 7 dni w tygodniu na wyplacie tez [usunięte przez moderatora] ucinaja ile wlezie za nic w wiekszosci to zasluga kierownika ktory na godzinach kantuje i sobie w kieszen laduje bo niema czasu wypelniac swoich obowiazkow za piciem i [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!a szefostwo swoje tez musi wziasc!!!!!!!!!!!!a kto tam sie wybiera to niech uwaza na pewne osoby takie jak:[usunięte przez moderatora] ,i jeszcze paru sa falszywi i wszystko [usunięte przez moderatora] dla szefow i kierownika!!!!!!!!!!!!a co do kierownika [usunięte przez moderatora] to tez jemu nie wieszcie co on mowi na poczatku ze jes super [usunięte przez moderatora] i co nie tylko on jest taki mily tylko na poczatku bo pozniej to robi sie z niego kawal [usunięte przez moderatora] za wszystko wyzywa od roznych!!!!!!!!!!!!!on jest mily do czasu jak z nim pijesz wodeczke i oczywiscie jak ty stawiasz bo za swoje to nawet niema zamiaru z toba wypic!!!!!!!!!!!!!!kawal [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!wiec uwazajcie jak tam sie wybieracie bo naprawde nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2013-03-21 09:37:51
a ty tam pracowales ze wiesz jaktam jest
nionio 2013-03-21 13:05:08
gdybym tam nie pracowal to bym nie pisal!!!!!!!!pracowalem jakis czas i prawde napisalem jak tam jest wiec jezeli ktos tam sie wybiera to zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2013-03-22 08:55:54
no wlasnie jakis czas mze za ktotko moze jest teraz inaczej
aroso 2013-03-23 08:25:42
jest jeszcze gorzej niz pisza prawdziwy [usunięte przez moderatora] w gorszej firmie nie pracowalem prawdziwy [usunięte przez moderatora] czlowieka przez czlowieka i znecanie sie psychiczne i fizyczne nad pracownikami koszmar kantuja na wyplacie a kierownik codziennie nachlany lub skacowany
T.J 2013-03-23 19:30:23
Wszystko to wielka prawda...a co do parów to największą jest [usunięte przez moderatora] Uważać na niego.
wwwwww 2013-03-24 15:53:27
[usunięte przez moderatora] oni tacy falszywi sa
jajajaja 2013-03-25 15:20:38
musi nasz kierowniczek troszeczke sie zdenerwowal!!!!!!!!!!bo prawde pisza o nim wkoncu ktos sie odwazyl!!!!!!!!!czas najwyzszy!!!!!!!!!!
wwwwwww 2013-03-26 13:44:06
wszyscy o tym kierowniku a jaki jest szef
wwww 2013-03-26 14:19:10
Dobrze piszecie.ale uwazajcie troche ze slowami bo pojda niektorzy na policje to was znajda i to beda jaja.
nowy 2013-03-26 16:13:22
Z tego co tu piszecie.co niektorzy analfabeci.to nie warto tu przyjezdzac.ale skoro piszecie dalej to musi Wam brakowac tej zlej firmy.a [usunięte przez moderatora] juz dawno tu ni pracuje.no to zajmnijcie sie opipisywaniem tej firmy gdzie pracujecie.
iiiiii 2013-03-27 08:23:57
zgadzam sie
zzzzzzzzzzzzzzz 2013-03-27 09:20:23
co poniektorzy to jeszcze tutaj pracuja!i prawde pisza!ale z checia pojechali by gdzie indziej!!!!!!!!ma ktos jakies propozycje?bo tutaj psychicznie czlowiek wysiada!!!!!!!!!!!!!!
ananana 2013-04-08 15:29:29
to jak juz [usunięte przez moderatora] uciekl z bumasu to naprawde musi byc tam jeszcze gozej niz bylo!z tego co slyszalem to ludzie nawet na swieta tam robili do domu ich nie puscili prawdziwy [usunięte przez moderatora]
yyyyy 2013-04-09 08:39:15
to nieprawda ze w swieta ludzie tam robili masz zle informacje
an 2013-04-09 18:00:19
A w drugi dzień świąt to kto pracował ?[usunięte przez moderatora] ?Podejrzewam że za zwykłą dniówke bo raczej 100 ani 50 nikt nie zapłaci.
aaaaaaa 2013-04-09 18:09:47
podejrzewam ze co poniektorzy to i zadarmo by w te swieta pracowali zeby tylko ich nie wywalili z bumasu kredytowcy!!!!!
zzzzzzsssssss 2013-04-10 09:21:43
po co wy kryjecie ten bumas i tak was na wyplacie okantuja hehe a wy dalej w [usunięte przez moderatora] im wchodzicie
leń 2013-04-17 20:50:02
[usunięte przez moderatora] jest jesteś tam czy leżysz nawalony jak co dzień co to za firma w której kierownikiem jest alkocholik. pasuje tobie tylko ławka w twojm ulubionym serialu i towarzystwo jakie tam siedzi żenada. jakim trzeba być desperatem aby tam siedzić. zachód oferuje setki miejsc pracy. po kiego ........ robić tam po 17 godzin i wysłuchiwać [usunięte przez moderatora] kierownika jak sie pojawi w pracy jak gdzie inndziej za 8-9 godzin macie to samo i nikt nie [usunięte przez moderatora] ze on tu kierownik. pozdrówka
len 2013-05-08 09:13:00
po tam wracać [usunięte przez moderatora] po 16 godzin świątek piątek i niedziele. po kiju taka praca gdzie nikogo wielki pan [usunięte przez moderatora] nie szanuje. nawet ci którzy go poją jak są [usunięte przez moderatora] jak psy. [usunięte przez moderatora] pracuje jeszcze tam . i o swoje ciężko przestane euro sie dopominać co miesiąc bo nigdy sie nie zgadzało. na samym końcu przewodu pokarmowego mam tą firme i jej kierownika
leń 2013-05-09 22:06:53
naprawde nie chce. mam prace 9 h, dziennie 2000e miesiąc w miesiąc, nikt mnie nie oszukuje na wypłacie nikt nie stoi i sie wydziera że on tu kierownik, jestem szanowany jako pracownik to po kiego grzyba mam sie pchać w gówno z powrotem. czyż nie tak??????????????. a tym wszystkim którzy tam jeszcze pracują - to nie jest jedyna firma w niemczech!!!!!!!!!!!!!!!!!
eeeeeeeeeeeeeeeeeee 2013-05-25 11:52:08
co juz nie piszecie
lee 2013-07-10 22:26:25
Słyszałem że ostatnio bumasowi rumuny odebrali taśme weinową,czy to prawda?Jeśli tam wchodzą rumuny to już niedobrze bo są najtańsi na rynku pracy i raczej na miejscu niektórych bym się obawiał o miejsca pracy,tak pozatem pozdrawiam wszystkich pracowników tych byłych i obecnych.
shdbjhsegfhjsegvuk 2013-09-16 18:22:28
Ja znowu slyszalem je tych rumunow znowu przejma,i [usunięte przez moderatora] wkrotce.pozdrawiam
leń 2013-10-07 19:05:02
a gdzie tam się pchasz człowieku. jakoś tu cicho, do [usunięte przez moderatora] po 16 godzin
mily 2013-12-06 17:00:28
Co do kierownika to prawda. Jakiś czas temu pożyczył ode mnie kase część oddał a resztę niby rozpisał w dniówkach, choć tego nie zauważyłem. Jest dobry jak mu pożyczysz kase.
anonim 2013-12-16 21:54:29
prawdopodobnie od stycznia przechodzą na warunki niemieckie,ciekawy jestem czy też będą wstawiać ludziom urlopy bezpłatne
Bernat Andrzej Opole 2014-08-24 17:17:02
PRZESTRZEGAM !!!! (usunięte przez administratora) i firma 7post ze Szprotawy to OSZUST I ZŁODZIEJ ...Kiedy OSZUŚCIE zapłacisz za faktury ???(usunięte przez administratora)mail. transportww@interia.pl
stejk 2015-02-28 03:55:09
Dystans do tego co tutaj sięczyta to najbardziej zdrowe podejśćie chyba wszystkich - nie wiem jak to robić żęby wyłapywać tylko prawdziwe wypoweidzi ale iwem, żę niektórzy sobie tutaj wchodzą nie żeby pogadać rzeoczowo o pracy tylko żęby ponarzekać na swojego starego roznowce. prosze o pomoc i napisanie jakies rzeczowej opinii osobe poinformowana
Goron 2016-01-18 20:49:06
Z tego co wiem ta firma juz nie istnieje. Oszukiwali az zbankrutowali. Oszukuja pewnie gdzieindziej.
gocha 2016-04-18 17:22:06
ja już tu nie będę zaglądała bo to co napisałeś @goron to prawda.Firma jest obecnie w stanie likwidacji i w firmie pracuje tylko likwidator
Zostaw swoją opinię o Bumas Sp. z o.o. Sp.k. - Szprotawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumas Sp. z o.o. Sp.k.