Opinie o Bumas Sp. z o.o. Sp.k. w Szprotawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bumas Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumas Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumas Sp. z o.o. Sp.k. w Szprotawa

Magda Nowy wpis

To prawda ze firma ogłosiła bankructwo?

Bernat Andrzej Opole

PRZESTRZEGAM !!!! (usunięte przez administratora) i firma 7post ze Szprotawy to OSZUST I ZŁODZIEJ ...Kiedy OSZUŚCIE zapłacisz za faktury ???(usunięte przez administratora)mail. transportww@interia.pl

Garbaty Nowy wpis
@Bernat Andrzej Opole

7post czy chodzi panu o Roberta S.?

gocha Nowy wpis

ja już tu nie będę zaglądała bo to co napisałeś @goron to prawda.Firma jest obecnie w stanie likwidacji i w firmie pracuje tylko likwidator

Goron Nowy wpis

Z tego co wiem ta firma juz nie istnieje. Oszukiwali az zbankrutowali. Oszukuja pewnie gdzieindziej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bumas Sp. z o.o. Sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Szprotawa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
stejk

Dystans do tego co tutaj sięczyta to najbardziej zdrowe podejśćie chyba wszystkich - nie wiem jak to robić żęby wyłapywać tylko prawdziwe wypoweidzi ale iwem, żę niektórzy sobie tutaj wchodzą nie żeby pogadać rzeoczowo o pracy tylko żęby ponarzekać na swojego starego roznowce. prosze o pomoc i napisanie jakies rzeczowej opinii osobe poinformowana

mily

Co do kierownika to prawda. Jakiś czas temu pożyczył ode mnie kase część oddał a resztę niby rozpisał w dniówkach, choć tego nie zauważyłem. Jest dobry jak mu pożyczysz kase.

@mily

prawdopodobnie od stycznia przechodzą na warunki niemieckie,ciekawy jestem czy też będą wstawiać ludziom urlopy bezpłatne

leń

a gdzie tam się pchasz człowieku. jakoś tu cicho, do [usunięte przez moderatora] po 16 godzin

shdbjhsegfhjsegvuk

Ja znowu slyszalem je tych rumunow znowu przejma,i [usunięte przez moderatora] wkrotce.pozdrawiam

lee

Słyszałem że ostatnio bumasowi rumuny odebrali taśme weinową,czy to prawda?Jeśli tam wchodzą rumuny to już niedobrze bo są najtańsi na rynku pracy i raczej na miejscu niektórych bym się obawiał o miejsca pracy,tak pozatem pozdrawiam wszystkich pracowników tych byłych i obecnych.

eeeeeeeeeeeeeeeeeee

co juz nie piszecie

leń

naprawde nie chce. mam prace 9 h, dziennie 2000e miesiąc w miesiąc, nikt mnie nie oszukuje na wypłacie nikt nie stoi i sie wydziera że on tu kierownik, jestem szanowany jako pracownik to po kiego grzyba mam sie pchać w gówno z powrotem. czyż nie tak??????????????. a tym wszystkim którzy tam jeszcze pracują - to nie jest jedyna firma w niemczech!!!!!!!!!!!!!!!!!

len

po tam wracać [usunięte przez moderatora] po 16 godzin świątek piątek i niedziele. po kiju taka praca gdzie nikogo wielki pan [usunięte przez moderatora] nie szanuje. nawet ci którzy go poją jak są [usunięte przez moderatora] jak psy. [usunięte przez moderatora] pracuje jeszcze tam . i o swoje ciężko przestane euro sie dopominać co miesiąc bo nigdy sie nie zgadzało. na samym końcu przewodu pokarmowego mam tą firme i jej kierownika

leń

[usunięte przez moderatora] jest jesteś tam czy leżysz nawalony jak co dzień co to za firma w której kierownikiem jest alkocholik. pasuje tobie tylko ławka w twojm ulubionym serialu i towarzystwo jakie tam siedzi żenada. jakim trzeba być desperatem aby tam siedzić. zachód oferuje setki miejsc pracy. po kiego ........ robić tam po 17 godzin i wysłuchiwać [usunięte przez moderatora] kierownika jak sie pojawi w pracy jak gdzie inndziej za 8-9 godzin macie to samo i nikt nie [usunięte przez moderatora] ze on tu kierownik. pozdrówka

zzzzzzsssssss

po co wy kryjecie ten bumas i tak was na wyplacie okantuja hehe a wy dalej w [usunięte przez moderatora] im wchodzicie

aaaaaaa

podejrzewam ze co poniektorzy to i zadarmo by w te swieta pracowali zeby tylko ich nie wywalili z bumasu kredytowcy!!!!!

an

A w drugi dzień świąt to kto pracował ?[usunięte przez moderatora] ?Podejrzewam że za zwykłą dniówke bo raczej 100 ani 50 nikt nie zapłaci.

yyyyy

to nieprawda ze w swieta ludzie tam robili masz zle informacje

ananana

to jak juz [usunięte przez moderatora] uciekl z bumasu to naprawde musi byc tam jeszcze gozej niz bylo!z tego co slyszalem to ludzie nawet na swieta tam robili do domu ich nie puscili prawdziwy [usunięte przez moderatora]

zzzzzzzzzzzzzzz

co poniektorzy to jeszcze tutaj pracuja!i prawde pisza!ale z checia pojechali by gdzie indziej!!!!!!!!ma ktos jakies propozycje?bo tutaj psychicznie czlowiek wysiada!!!!!!!!!!!!!!

iiiiii

zgadzam sie