Spin Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o Spin Sp. z o.o.

anonim 2011-02-03 10:10:38
Firma "Spin" nie jest złą instytucją. Posiada swoją tradycje i bagaż doświadczeń jednak wszystko psuje podejście Prezesa czyli Pana Mariusza Leńca. Mam na myśli przede wszystkim ogromny brak doceniania pracowników dzięki którym Pan (usunięte przez administratora) tak długo utrzymuje się na rynku. Kadra ma spore umiejętności jednakże ciężki rynek pracy w Szczecinku zmusza ich do znoszenia niedorzecznych "humorów" i pomysłów szefa. Szanuje tego człowieka za to że tak długo radzi sobie ze sporą konkurencją jednakże nie zauważa, że wszystko co ma zawdzięcza pracownikom.
Prawdą jest że obietnice jakie usłyszymy podczas przyjęcia do pracy bardzo szybko prysną. Prysną jak bańka mydlana. Premia jest jak jałmużna a pracownik zamiast się z niej cieszyć to zawsze czuje się oszukany. To tak jakby jechać na koniu i trzymać przed jego pyskiem marchewkę, a gdy dojedziemy do celu to ją zjeść.
Pracownik doceniony i odpowiednio wynagrodzony będzie wydajny.
Osobiście nie polecam tego pracodawcy i równ
anonim 2011-02-03 13:21:26
W całości popieram wcześniejszą wypowiedź pięknie ujęto cała prawdę o tej firmie i o osobie Prezesa. Jeżeli kolego czy koleżanko nie masz ochoty rozwijać się, pieniądze są dla ciebie zbędnym dodatkiem w pracy masz kosmicznie dużo wolnego czasu i lubisz ciężko pracować dla idei pracy to z całą odpowiedzialnością POLECAM zatrudnić się w SPINIE w Szczecinku. Pracowałem tam i nigdy nie chciałbym tam wracać (usunięte przez administratora)! to jedyne co tam ciebie czeka i wyjątkowo niemądre pomysły na biznes PREZESA
Wierzyłem w tą firmę ! 2012-07-01 20:11:32
W SPINIE przepracowałem kilka lat niemal od samego początku istnienia tej firmy w tedy jeszcze powiązanej z Gorzowem Wlkp. (usunięte przez administratora) do pewnego czasu był spoko Gość wygryzaliśmy konkurencji firmę czy instytucję jedną za drugą, z baraku na terenie niegdyś CHEMI, Spin stawał się coraz bardziej liczącą się firmą w regionie, niestety mimo wielu koneksji samego właściciela czyli (usunięte przez administratora) a co za tym idzie pozyskiwania rynku i zresztą i tak nie do końca resztę robiliśmy my: (usunięte przez administratora). To dzięki tym osobą ta firma poza dostawami towaru dla PKP funkcjonowała! I o ile samemu „SZEFOWI” to pasowało bo cała kadr się starała nawet w tedy jak otwierany był biznes firmowany godnością Jego Żony, to właśnie w tedy po Jej odejściu z Urzędu Skarbowego wszystko się pieprzylo, z kumpla „SZEFA” stał się CWANIAKIEM żerującym na pracy pracowników i po kilku miesiącach został SAM!!! Zmuszony pozyskać nową kadrę!!!
ABC 2016-03-07 11:52:55
nieprawdą jest , że firma żeruje na pracownikach, niestety jak wszędzie, w każdej firmie handlowej premie uzależnione są od realizacji planów, jeśli zatem koledzy nie zrealizowali planów - nie otrzymają premii. łatwo więc narzekać i zwalać winę na innych. Ja nie narzekam i jestem zadowolony z pracy w firmie SPIN.
aniaaaaa93 2016-10-03 09:03:55
Byłam całkiem nie dawno na rozmowie o prace.
Pani Blondynka, (nie wiem dokładnie kto to jest) Potraktowałą mnei jakbym była ścierwem przyklejonym do jej buta.
Nabijała sie w sposób nie kulturalny z moich potknięć zyciowych.
Na końcu zamknęła mi drzwi przed nosem. (Dobrze, że sie usunełam, bo bym dostała w twarz).
Co do pracowników jestem mile zaskoczona, gdy czekałam jeszcze na rozmowe, zainteresowali sie , co mnie sprowadza, na co czekam, i zapraszali od razu do pracy, zamiast na rozmowe.

Pracownicy spoko.
Ale nikomu nie życze takiej "szefowej"
Zostaw swoją opinię o Spin Sp. z o.o. - Szczecinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spin Sp. z o.o.