Grupa Bednarek

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Bednarek

Jadzia

Kobieta moze zostać Doradca flotowym? Na stronie jest ogłoszenie i w sumie nie pisali nic o tym czy mają jakieś preferencje, a ja bym chętnie spróbowała.chciałam tylko się upewnić, że panie też są Mile widziane. No bo to jednak taka trochę stereotypowo męska branża .

@Jadzia

Dzień dobry Serdecznie zachęcamy do wysłania CV na adres: rekrutacja@bednarek.com.pl. W Naszej firmie Panie również są mile widziane w każdym z działów. Pozdrawiamy

Jadzia Nowy wpis

Nowy wpis

@Jadzia

Jak dużo osób pracuje w Grupa Bednarek?

Grupa Bednarek poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Nowy wpis

Niestety my nie szukamy osób na takie stanowisko. Wszystkie aktualne oferty pracy znaleźć można na naszej stronie (https://bednarek.com.pl/salon-serwis-volkswagen-skoda-seat/kariera/).

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grupa Bednarek?

Jak najbardziej! Pracownicy chętni do rozwoju są tam najbadziej potrzebni.

Franciszek

To dobrze wiedzieć, bo ja zawsze stawiam na rozwój i chętnie się uczę nowych rzeczy, więc może aplikuję. A czy szkolenia są finansowane przez firmę, jak zgłosi się chęć rozwoju i w ogóle?

@Franciszek

Dzień Dobry. Rozwój naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego nasi pracownicy biorą aktywny udział we wszystkich szkoleniach organizowanych przez importerów poszczególnych marek jaki i szkoleniach, które firma organizuje z własnej inicjatywy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszych stronach www.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Bednarek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kandydat

Czy kadra zarządzająca jest w porządku? Mysle nad aplikacją

Onegdaj

Każdy ma takie szczęście na jakie zapracuje, dużo sie narobisz to zarobisz, inaczej szukaj szczęście u innych

Erytr
@Onegdaj

No wiesz, co kto lubi. Jak chcesz sie zatyrac na amen za grosze i premie pod stołem to spoko ;)

Greg

Tutaj na stronie dobrych ocen rzadna firma nie ma, ludzie wy z księżyca jesteście ? Myślicie ze gdzieś jest inaczej, to po ocenach tutaj nie traficie nigdzie Ja robię u Befnarka od dawna i wiem za co

No tak
@Greg

No tak jest, robisz to zarobisz a o atmosfere to się w domu postaraj

@No tak

Zgadzam się z tobą. W pracy najważniejsze są zarobki a atmosferę można samemu sobie stworzyć jak się jest pozytywnie nastawionym. Ile mogę zarobić na początek jak będę mieć dobrą wydajność?

Pawel
@kandydat

Serwisowałem auto VW Bednarek łódź panowie podczas przeglądu ustalili usterkę ale nie mieli jej czasu naprawić gdyż powiedzieli ze maja dużo pracy. Więc postanowiłem ostatni raz zrobić u nich cały serwis auta. Nie jestem zadowolony z firmy VW łódź Bednarek i ich serwisowaniu samochodu. Jeżeli ustalili usterkę i mogli naprawić autka tego samego dnia to powinienem dostać autko zastępcze a awaria powinna być naprawiona. Więc nie zalecam serwisowania w VW łódź Bednarek

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Zero świadczeń, zero wszystkiego, najniższa krajowa i co chwile zmieniany system prowizyjny, żeby pan Bednarek miał jak najwiecej pieniędzy dla siebie. Firma jest idealna, żeby zdobyć doświadczenie i uciekać dalej. Manipulacja w firmie jest od samego początku oraz wmawianie, że inne salony to jest największe zło. Panowie dyrektorzy patrzą tylko na słupki wyników, nie biorąc pod uwagę tego co dzieje się na świecie, tego że rynek stoi. Najlepiej chcieliby, żeby sprzedawać auta pod biedronką czy innymi sklepami. Jedyną sprawą w firmie przy, której warto się zatrzymać są to ludzie, ponieważ można takich współpracowników szukać i się nie znajdzie. Jeśli chodzi o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, mija 10 a państwo nadal nie przelewają należnej wypłaty. Firmą już dawno powinna się zająć PiP.

@123

To jednak do najniższej krajowej są jakieś prowizje. Powiesz na czym ten system polega i ile można wyciągnąć mniej więcej? Kilka stówek dojdzie do wypłaty?

kaloria
@Franciszek

Można ale nie za dużo.

Aleksandra
@kaloria

A są jakieś wartości maksymalne, które udawało się osiągnąć?

Nikt ważny

Uwalony TK vw który obsługiwany był w kurniku, nie powinno to nikogo dziwić. (usunięte przez administratora)dostawał już dawno sygnały ze na Skodzie nie funkcjonuje wszystko jak trzeba lecz mimo to sprawę olał. Wynik tego jaki jest każdy widzi. O kilku „drobnych” potknięciach pseudo mechanika tez nie wiedział. Temat zaczął ogarniać jak ludzie nie chcieli z nim współpracować. Swoją drogą jest jeszcze w tej firmie tylko dlatego ze to rodzina kierownika-sam tak twierdzi w rozmowach. Nawet kogut na aucie prywatnym nie przeszkadza Arkowi a wszyscy dobrze wiemy jak tutaj się patrzy i co się dzieje z ludźmi którzy maja inne formy zarobków niż te proponowane w tej „firmie”

Julia

Czemu tak go określasz?

NAS JUŻ NIE MA

Najgorszy pracodawca z Logo BMW który niszczy opinie pracy w salonie BMW. Kłamstwo za kłamstwem na każdym kroku, oni lubią nowych pracowników zielonych bo mało płacić można a świadoma osoba już tam nie pracuje. NIKOMU NIE POLECAM PRACY TAM nie napalać się na zarobi miła atmosferę ani nic ,najlepsi w tej firmie to pracownicy tylko i wyłącznie… Przemiał ludzi to jak na poczcie w pracownikach

szczęście, że odszedłem

Niestety nic się nie zmienia w podejściu do pracowników. Jest dokładnie tak samo jak ja pracowałem. Brak dbania o pracownika, żeby nie powiedzieć, że pomiatanie nim. W tak dużej formie brak socjalu, dofinansowania pod gruszą, kart sportowych czy dodatkowej opieki medycznej nie mówiąc nawet o czekoladzie na święta. Brak płacenia za nadgodziny. Obowiązkowa praca w weekendy na minimalnych stawkach, ale przyjść musisz. Kontrole z PIPU nie wskazują nieprawidłowości , gdyż kończą się rozmowami z podstawionymi osobami . Ucinanie pensji jak tylko popełnisz błąd. To jest norma w tej firmie. Wszystkie dodatkowe pieniądze, które należą się pracownikom "pakowane " w nowe inwestycje...kolejne salony z kolejnymi maszynkami do gromadzenia pieniędzy dl a właścicieli, dyrektora i kierowników.

Katarzyna
@szczęście, że odszedłem

Napiszesz coś więcej o tym pomniejszaniu pensji? W jakich to się sytuacjach dzieje?

Coraz bliżej Święta

Świąteczne reklamy, informacje o dodatkach dla pracowników, premie roczne to temat, który zawsze krąży pod koniec roku. Niestety nie w grupie Bednarek. Wraz z wybuchem pandemii w Skodzie wybuchła panika dot. finansów. Zwolnienia pracowników, okrojone pensje. Firma skorzystała z tarczy covidowej i równolegle rozpoczęła 3 kolejne inwestycje. Ciekawe prawda? Lojalni pracownicy pogodzili się z sytuacją, jednak nie do przyjęcia było zabranie ok 40% wynagrodzenia. Pracy było tyle co zawsze, tu się nic nie zmieniło ale oczywiście Zarząd wyczuł okazję więc pensje mogły się zmienić. Przez covidowe ograniczenia nie odbyła się wigilia i inne wydarzenia, które chociaż trochę dawały poczucie docenienia i na które grupa wydawała jakiś budżet. Ale z obecną sytuacją było to dla wszystkich zrozumiałe. Oczywiście nie mówimy o dyrektorach, którzy przytulili niewydane pieniądze. A pozostałych pracowników nie docenił nikt i pensji też nie wyrównał. Pracownicy niższych stopni oczywiście sumiennie pracują dalej ale wiedzą, że na koniec roku nikt za to ich dodatkowo nie wynagrodzi. A co z handlowcami? Każdy wie co się dzieje na rynku motoryzacyjnym i że aut po prostu nie ma. Tak samo nie ma strategii i żadnego planu na pensje dla osób, które nie mają co sprzedawać, zamówienia przyjmują ale klient nie płaci dopóki auta fizycznie nie będzie. Ci ludzie wykonują swoją pracę ale za marne pieniądze. Myślę, że nie jeden pracownik, który chce dobrze dla tej firmy lepiej doradziłby co zrobić niż tutejsi dyrektorzy. Ale tutaj też trzeba jakiejś chęci żeby poznać zdania swoich ludzi. Mija kolejny rok, wigilii pewnie nie będzie, premii też nie i pewnie nawet paczek ze słodyczami dla dzieci. Ile trzeba żeby trochę docenić pracownika? Chociaż dać kartkę z życzeniami, postawić kawę na biurku i czekoladki dla dzieci? Sporo osób jest tutaj z długim stażem i naprawdę przykro się na to patrzy. Myślę, że trzeba tylko dobrej chęci i wiary w ludzi... Zostawiam tę opinię z nadzieją na refleksję Państwa Bednarek i przemówienie na święta ludzkim głosem.

Lepiej nie będzie
@Coraz bliżej Święta

Dużo prawdy, w tym roku Wigilia tylko dla Kierowników, reszta się nie liczy. Przykre strasznie :( a tak niewiele trzeba żeby poprawić atmosferę, a jak bardzo możną ją pogorszyć. Gratulacje dla osób zarządzających. Premie pewnie też tylko oni dostaną, a osoby które pracują i napędzają całą firmę nie zobaczą nic...

Racja
@Coraz bliżej Święta

W 100% się zgadzam z tą opinią… docenienie pracownika chociaż na święta to jest minimum, którego niestety państwo Bednarek nie są w stanie zapewnić

byly

System plac mechanikow to jakis absurd. Robilem to samo co czlowiek obok, i tyle samo a moja wyplata byla prawie 2x nizsza bo tamten mial "lepsza" ocene..ktora swoja droga byla brana z (usunięte przez administratora) i to doslownie, bo kiero go lubil to i ocenke mu dobra zalatwil..

Już były

Profity typu dodatki świąteczne, dofinansowanie do wczasów, karta multi sport, integracje, świeże owoce i soki/woda tego w tej firmie nie znajdziesz. Znajdziesz tu (usunięte przez administratora) ze strony zarządu, (usunięte przez administratora) i szantaż, śmieszne wypłaty na każdym dziale które są obcinane za każdy najdrobniejszy ludzki błąd, podejście do pracownika jak do zwykłego pachołka a później płacz że nikt nie chce przyjść do pracy. Brak światła w toaletach, połamane deski klozetowe, martwe krety leżące na kostce brukowej a nawet brak zapewnienia przez pracodawcę WODY do picia. Praca wśród ludzi którzy tylko czekają aż się na czymś potkniesz i doniosą na Ciebie, nie ważne czy jesteś pracownikiem salonu czy innego działu. Jedynie co może Ci zagwarantować ta firma to praca po godzinach (oczywiście za darmo) i brak szacunku do pracownika. NIE POLECAM

Wciąż obecny
@Już były

Typowy wpis wyrzuconego z pracy. Znamy takich. Ja wiem jedno pracujesz jak trzeba to tak samo zarabiasz. Wiadomo, nie każde miejsce jest dla każdego, wiec nie każdy musi tu być Roboty dużo , ale za to są pieniądze , tyle w temacie

Gall anonim

Nie polecam pracy w tej firmie

Raz Jeszce

Rozmowa o prace ma stwarzać pozory normalności oraz tego ze zatrudniasz się w prężnie działającej firmie, dopiero jak popracujesz trochę posłuchasz opinii bardziej doświadczonych pracowników zdajesz sobie sprawę ze wtopiłeś zatrudniając się w tym bagnie. O części musisz się sam przekonać. Lewe umowy śmieciowe, ginące listy obecności, wszędzie oszczędności (ostatnio pracownicy jednego z salonów składali się na mikrofale). Wypłaty z premiami uznaniowymi (liczonymi nie wiadomo jak, jeszcze nie słyszałem aby jakiemuś pracownikowi się zgadzała wypłata z jego założeniami). Szkolenia a w zasadzie ich brak lub jakieś śmieciowe szkolenia po godzinach pracy które są potrzebne aby jeszcze jakoś utrzymać autoryzację. Pracownicy nie są szkoleni z tego co robią tylko z nic nie wartych dla nich tabelek oczywiście pierwszo rzędnych dla kierownictwa wyniki ponad wszystko . Każdy z działów nie czuje się komfortowo w pracy, im wyższy szczebel awansu tym z większym chamstwem masz do czynienia. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej obowiązków dokładanych do twoich zadań coraz mniej rąk do pracy i oczywiście coraz to mniejsza pensja o kilka stówek. a Pan R.P lub A.M podejdzie i poklepie po plecach jeśli będzie maił dobry dzień jeśli zły to usłyszy się jakiś epitet o swojej osobie lub swojej pracy. Każdemu kto czyta tą opinie i zastanawia się o pracy w którymś z "salonów" serdecznie odradzam jest to istne piekło dla człowieka który szuka pracy w tych czasach

GOSĆ

Nie polecam zdecydowanie.

Były

Pracowałem krótko w tej firmie na serwisie vw i nie polecam każdemu pracy w tym miejscu. Dyrektor jest w porządku co do pracownika, nie można mu nic zarzucić ale jeśli chodzi o kierownika.... fałszywy i zakłamany, już po krótkim czasie pracy jest zupełnie inaczej jak na początku. Gdy masz problem to nie licz na jego wsparcie bo Ci nie pomoże. Nie jest to typ osoby która się zaangażuje w rozwiązanie problemu. Mam nadzieję, że Pan Prezes Bednarek kiedyś to zauważy i zakończy karierę tego kierownika, a wtedy to będzie fajne miejsce pracy bo na atmosferę między pracownikami nie można narzekać.

Zuzanna
@Były

Bardzo Ci dziękuję, że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami z firmą Grupa Bednarek. Napisałeś między innymi, że nie mogłeś liczyć na wsparcie kierownictwa i że nie angażuje się ono w rozwiązywanie problemów. Możesz podać jakiś konkretny przykład?

Obecny
@Były

Pracowałeś krótko bo pewnie albo się nie nadawałeś do zespołu albo okradałeś firmę. Niestety ale były takie przypadki z tego co pamiętam. Buraków nie brakuje. Ja nie narzekam wcale i nigdy nie brakowalo wsparcia ze strony przełożonych. Ludzie weźcie się za robotę jak należy a na pewno będziecie zadowoleni z życia i z siebie bo z wypowiedzi widać że wraki i kaleki jak "były".

Zz

Dla mnie dramat... na rozmowie super profesjolna firma... A później przychodzisz pięknie ubrany do pracy a dyrektor E. wymaga od Ciebie wyrywania chwastów... każdy kto zajmuje stanowisko nad Tobą traktuje Cię jak ostatnie (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu !

haha
@Zz

nie pierdziel głupot w styczniu nikt nie wyrywa chwastów...

Załamany
@Zz

zdziwiony wypowiedzią
@Załamany

To po co Ty pracujesz w tej firmie skoro tak bardzo Ci źle "człowieku X" ? Może warto żebyś spróbował swoich sił w innej firmie gdzie godzą się pracodawcy na "belejakość". Żal mi ludzi którzy są tchórzami a swoje "pseudo" racje wylewają zasłaniając się nickami typu właśnie "bananowy dżony" czy też "załamany" a może nawet "upodlony". Ja osobiście nie zazdroszczę pracodawcy, który trzyma takiego "anonimowego królewicza" który pewnie tak naprawdę swoje obowiązki wykonuje na poziomie miernym. Mam nadzieje tylko, że jak zostanę zatrudniony to nie będę musiał pracować z takim nic nie znaczącym "załamanym" który pewnie każdemu dookoła zadek obrabia. A na koniec to może zwolnij się człowieku i daj możliwość pracy osobom, które są coś warci a z mojej opinii warunki pracy są atrakcyjne i mam nadzieję, że będę mógł tego doświadczyć w najbliższym czasie.

Były
@zdziwiony wypowiedzią

Chłopie, idź przepracuj tam trochę to będziesz zawijał stamtąd szybciej niż Ci się to wydaje ;)

klika z serwisu

10 grudnia każdy czekał na wynagrodzenie z myślą że będzie jaka dodatkowa premia z okazji świąt, chociażby ze względu na to że nie było w tym roku firmowej Wigilii, w końcu to jedyny socjal w tej firmie. Wypłaty przyszły okrojone o kilka stówek, świetny prezent od Firmy Panie Bednarek, być może nawet Pan o tym nie wie jak Pańską firmę prowadzi AM i RP. Dzięki tym osobom ludzie uciekają z tej firmy, kto wie może i kiedyś na nich przyjdzie czas jak otworzy Pan oczy. A może premia świąteczna będzie wypłacona przy wypłatach za soboty? Nie polecam pracy w tym miejscu, pierwsza firma która okrada pracownika przed świętami.

Święta

Stary pewnie drapie się po jajach co odje.bać ze świętami XD Dać 100zeta, wysłać kartkę...a nie za drogo na znaczek XD Parapety z socjalu pewnie wstawiane są u Juniora. Takiej G. firmy to chyba w całej Polsce nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bednarek - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Bednarek?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bednarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bednarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Bednarek