HR Support

Opinie o HR Support

janek 2015-06-09 18:50
firma specjalizuje się w działanaich związanych z HRem, ale to nie znaczy, z emaja ta tylko i wyłącnzie headhunterów. Jak w każdej firmie potyrzebna jest ksiegowość, dział IT, administaracja itd. Poza tym szukaja teraz kogoś od pracy na doradce technicznego i jako specjalisty ds sprzedaży, więc szanse są.
erty 2016-02-02 20:25
czesc, jest teraz od nich na prawde sporo ofert pracy, mnie zainterwesowala ta na specjalsite do spraw sprzedazy branży IT fajnie ze oferuja tam szkolenia
Jaro 2016-02-07 20:10
No szkolenia to jest duży plus. Przeglądałem inną ofertę niż ty, bo na specjalistę ds. sprzedaży i tam także były szkolenia. Do tego jeszcze dochodzi prowizja oraz umowa o pracę. Myślę, że warunki są bardzo dobre :)
nokan 2016-02-15 21:32
Jaro proszę podpowiedz mi czy naprawdę każdy pracownik może liczyć na te benefity ? Zastanawiam się jak teraz wygląda rekrutacja na regionalnego koordynatora - wskazówki ?
kambins 2016-02-18 19:16
Jeśli chodzi o stanowisko programisty PHP @nokan to niestety nie, nie ma żadnych benefitów, ale istnieje możliwość pracy zdalnej ( po okresie próbnym).
Anita 2016-02-29 23:36
Rozmowy są spoko, nie są sztampowe i nie czuć stresu. Mam wrażenie, że ci ludzie naprawdę lubią to co robią i podchodzą serio do zadań. Miłe pierwsze wrażenie. Czuć szacunek do kandydatów na spotkaniach nie to co w innych Agencjach, gdzie traktują ciebie z góry. P.S- mówili , że oddzwonią...zawsze tak mówią...ale oddzwonili;-) mimo decyzji na nie, więc to tez plus.
wwerka 2016-03-01 09:06
z tego co piszesz @Anita to chyba warto spróbowac chociaż wysłać cv, jestem zainteresowana praca w sprzedazy w wawie mam nadzieje, że będę miała więcej szczęścia :)
Jurek 2016-03-04 20:39
@wwerka, próbuj. Zajrzałem z ciekawości w tą ofertę, bo mnie interesuje inna, ale powiem Ci, że chyba warto. Pełen etat, praca od 9 do 17 i szkolenia. :)
Miniek 2016-04-13 21:57
Tak dobrze piszecie o tej ofercie @Jurek że aż sam spróbuję. Dobrze, że mają ich sporo na różne miasta, większa szansa jest. Więc ja postaram się dostać na regionalnego koordynatora sprzedaży w Gdańsku. Dają telefon komórkowy, komputer i samochód służbowy :)
j 2016-05-16 16:36
fajnie że dają tyle dodatków jak telefon, ale jaka jest podstawa?
Rafał 2016-07-19 13:40
Bardzo szybki kontakt, czuję się fachowo i sprawnie obsłużony, przy okazji Pani obsługująca mnie była bardzo miła.
maciek 2016-07-19 13:53
no to jest naparwde dobra informacja. Zastnawiam się jeszcze jak bedzie tu dokładnie wyglądała praca jako np. Inżynier mechaniki / Inżynier sanitarny?
Andy 2016-07-27 23:41
Polecam innym rekruterom przejsc sie na rozmowe do tej firmy moze naucza sie czegos i lepiej beda podchodzic do kandtdatow,bo jak ostatnio bylem w jednej z firm zewnetrznych na rozmowie to zachowywali sie jakby byli znuzeni a moja obecnosc im przeszkadzala ...noi ten stansardowy tekst"odezwiemy sie".

Widac,ze oni sa mala firma,ale tez widac ich starania o kazdego kandydata. Podjscie do czlowieka maja normalne. Osobiscie polecam.
janek 2016-07-28 09:40
Agronom - specjalista ds. upraw owoców miękkich - taka oferte pracy teraz widziałem i zastnawiam sie jak to wszystko w praktyce wygląda, czy naparwde można u nich dobrze zaorbić no i co wazne czy przerwy sa dosyc częste.
Joanna 2017-03-07 13:22
@janek zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Hr Support?
H 2017-03-08 09:53
O czym ty człowieku mówisz??? to nie jest ta firma- to nie to HR Support!
Joanna 2017-03-08 13:48
@Andy dziękuję za podzielenie się informacjami o rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. A możesz powiedzieć czy udało Ci się dostać do firmy?
Monika 2017-05-28 16:38
Bardzo profesjonalna firma. W gąszczu firm i agencji rekrutacyjnych jedna z niewielu, którą można polecić zarówno w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy jak i skutecznym znalezieniu tego jedynego pracownika. Odpowiadają na maile – co niestety innym rzadko się zdarza. Pomagają rozwiązać problemy rekrutacyjne – banalne dla innych, dla nich każdy jest ważny. Bardzo pomogli mi w ukierunkowaniu na znalezienie tej jedynej pracy. Bardzo polecam.
Zostaw swoją opinię o HR Support - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Support