HR Support

Opinie o HR Support

janek 2015-06-09 18:50
firma specjalizuje się w działanaich związanych z HRem, ale to nie znaczy, z emaja ta tylko i wyłącnzie headhunterów. Jak w każdej firmie potyrzebna jest ksiegowość, dział IT, administaracja itd. Poza tym szukaja teraz kogoś od pracy na doradce technicznego i jako specjalisty ds sprzedaży, więc szanse są.
erty 2016-02-02 20:25
czesc, jest teraz od nich na prawde sporo ofert pracy, mnie zainterwesowala ta na specjalsite do spraw sprzedazy branży IT fajnie ze oferuja tam szkolenia
Jaro 2016-02-07 20:10
No szkolenia to jest duży plus. Przeglądałem inną ofertę niż ty, bo na specjalistę ds. sprzedaży i tam także były szkolenia. Do tego jeszcze dochodzi prowizja oraz umowa o pracę. Myślę, że warunki są bardzo dobre :)
nokan 2016-02-15 21:32
Jaro proszę podpowiedz mi czy naprawdę każdy pracownik może liczyć na te benefity ? Zastanawiam się jak teraz wygląda rekrutacja na regionalnego koordynatora - wskazówki ?
kambins 2016-02-18 19:16
Jeśli chodzi o stanowisko programisty PHP @nokan to niestety nie, nie ma żadnych benefitów, ale istnieje możliwość pracy zdalnej ( po okresie próbnym).
Anita 2016-02-29 23:36
Rozmowy są spoko, nie są sztampowe i nie czuć stresu. Mam wrażenie, że ci ludzie naprawdę lubią to co robią i podchodzą serio do zadań. Miłe pierwsze wrażenie. Czuć szacunek do kandydatów na spotkaniach nie to co w innych Agencjach, gdzie traktują ciebie z góry. P.S- mówili , że oddzwonią...zawsze tak mówią...ale oddzwonili;-) mimo decyzji na nie, więc to tez plus.
wwerka 2016-03-01 09:06
z tego co piszesz @Anita to chyba warto spróbowac chociaż wysłać cv, jestem zainteresowana praca w sprzedazy w wawie mam nadzieje, że będę miała więcej szczęścia :)
Jurek 2016-03-04 20:39
@wwerka, próbuj. Zajrzałem z ciekawości w tą ofertę, bo mnie interesuje inna, ale powiem Ci, że chyba warto. Pełen etat, praca od 9 do 17 i szkolenia. :)
Miniek 2016-04-13 21:57
Tak dobrze piszecie o tej ofercie @Jurek że aż sam spróbuję. Dobrze, że mają ich sporo na różne miasta, większa szansa jest. Więc ja postaram się dostać na regionalnego koordynatora sprzedaży w Gdańsku. Dają telefon komórkowy, komputer i samochód służbowy :)
j 2016-05-16 16:36
fajnie że dają tyle dodatków jak telefon, ale jaka jest podstawa?
Rafał 2016-07-19 13:40
Bardzo szybki kontakt, czuję się fachowo i sprawnie obsłużony, przy okazji Pani obsługująca mnie była bardzo miła.
maciek 2016-07-19 13:53
no to jest naparwde dobra informacja. Zastnawiam się jeszcze jak bedzie tu dokładnie wyglądała praca jako np. Inżynier mechaniki / Inżynier sanitarny?
Andy 2016-07-27 23:41
Polecam innym rekruterom przejsc sie na rozmowe do tej firmy moze naucza sie czegos i lepiej beda podchodzic do kandtdatow,bo jak ostatnio bylem w jednej z firm zewnetrznych na rozmowie to zachowywali sie jakby byli znuzeni a moja obecnosc im przeszkadzala ...noi ten stansardowy tekst"odezwiemy sie".

Widac,ze oni sa mala firma,ale tez widac ich starania o kazdego kandydata. Podjscie do czlowieka maja normalne. Osobiscie polecam.
janek 2016-07-28 09:40
Agronom - specjalista ds. upraw owoców miękkich - taka oferte pracy teraz widziałem i zastnawiam sie jak to wszystko w praktyce wygląda, czy naparwde można u nich dobrze zaorbić no i co wazne czy przerwy sa dosyc częste.
Joanna 2017-03-07 13:22
@janek zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Hr Support?
H 2017-03-08 09:53
O czym ty człowieku mówisz??? to nie jest ta firma- to nie to HR Support!
Joanna 2017-03-08 13:48
@Andy dziękuję za podzielenie się informacjami o rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. A możesz powiedzieć czy udało Ci się dostać do firmy?
Monika 2017-05-28 16:38
Bardzo profesjonalna firma. W gąszczu firm i agencji rekrutacyjnych jedna z niewielu, którą można polecić zarówno w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy jak i skutecznym znalezieniu tego jedynego pracownika. Odpowiadają na maile – co niestety innym rzadko się zdarza. Pomagają rozwiązać problemy rekrutacyjne – banalne dla innych, dla nich każdy jest ważny. Bardzo pomogli mi w ukierunkowaniu na znalezienie tej jedynej pracy. Bardzo polecam.
Joanna 2017-08-10 13:03
To rzeczywiście bardzo ważne żeby posiadać takie wsparcie od agencji, od której dostajemy oferty pracy. Dla osób, które są zainteresowane na pewno liczą się też informacje na temat umowy. Czy jest ona przez cały czas podpisywana tylko z agencja, czy można przejść po jakimś czasie na kontrakt bezpośredni?
HR Support 2017-08-16 11:30
HR Support nie jest agencją pracy tymczasowej. Umowy między kandydatem, a pracodawcą podpisywane są zawsze bezpośrednio z firmą , w której i dla której wykonywana jest praca;-)

Firmy tylko pośredniczy i pomaga w poszukiwaniach;-)
Joanna 2017-08-21 12:27
Dziękuje za odpowiedź @HR Support, to na pewno wiele wyjaśnia osobom, które poszukują w firmie pracy i jest też dużym plusem bo w wielu agencjach, na bezpośrednie zatrudnienie liczyć nie można.
Zostaw swoją opinię o HR Support - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Support