HR Support

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o HR Support

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do HR Support odbywa się w siedzibie firmy?

Ilona

W ogłoszeniu na specjalistę ds zakupów podają, że atrakcyjne zarobki, ale już nie piszą, o jakiej kwocie właściwie mówimy. Pomyślałam, że zapytam tutaj i czegoś się dowiem. Ktoś wie, jaka teraz stawka tam jest?

@Ilona

Zarobki w zależności od wiedzy i doświadczenia są w przedziale między 6000-8000 netto

Oliwka
@HR Support

Jest to odniesienie do stałej podstawy? Jakie są późniejsze perspektywy na jej podwyżkę? W każdym roku zdarzy się jakaś czy jednak na indywidualne trzeba sobie zapracować?

GK Nowy wpis
@HR Support

Witam, mam podobne wątpliwości co do podanej kwoty jak poprzedniczka. Co składa się na całość wynagrodzenia specjalisty ds. zakupów? Ile z tego wyniesie podstawa, czy ona jest stała niezależnie od doświadczenia? te zarobki związane z umiejętnościami wskazują może na premie?

Nowy wpis

@GK

Nie posiadamy już dawno tego tej oferty pracy. Staramy się na bieżąco aktualizować.

Anna Nowy wpis

Polecam zespół HR Support. Pani Ola to miła, rzeczowa i profesjonalna osoba, która zaoferowała mi skrojoną pode mnie ofertę pracy.

Patrycja

Przez ponad 2 lata rozwijałam swoją karierę zawodową w HR Support i jako były pracownik mogę śmiało polecić to miejsce osobą chcącym rozwijać się w branży rekrutacyjnej. Na pewno jest to miejsce w którym można rozwijać się zarówno zawodowo jak i personalnie pod okiem profesjonalistów z jednoczesną możliwością pracy na autonomicznym stanowisku. Pozdrawiam serdecznie zespół HR Support! Patrycja :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Ryszard

Miły zespół

@Ryszard

Dziękujemy ;-)

Na jakie benefity można liczyć w firmie HR Support?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HR Support?

Oczywiście , że tak, wiele osób u nas zaczynało swoją pracę od staży, czy też praktyk. Jednakże na ten moment mamy komplet pracowników. Rotacja jest u nas znikoma i mamy nadzieję, że tak zostanie;-). W sytuacji nowych ofert pracy, będziemy na bieżąco jest wstawiać. Pozdrawiamy

Magda
@HR Support

Witam serdecznie chciałam się zapytać o pracę u Państwa bez doświadczenia. 665071762 gdybym mogła prosić o jakiś kontakt od Państwa. Szukam pracy jestem osobą posiadająca orzeczenie o niepełnosprawność. Pozdrawiam Magdalena

Ryszard

Bardzo miła i rzeczowa współpraca. Sprawny proces rekrutacji (zaledwie dwa tygodnie od pierwszego kontaktu do rozpoczęcia pracy u Nowego Pracodawcy. Zmiana miejsca zamieszkania - powrót w rodzinne strony). Bardzo polecam.

Dawid

Bardzo miła i merytoryczna współpraca w procesie rekrutacji zakończona sukcesem :) Pozdrawiam

Paweł g

Udział w procesie na stanowisko kierownicze. Pani Sylwia sprawnie przedstawiła szczegóły stanowiska i zebrała informacje słuchając i dopytując. Na kolejnej rozmowie doprecyzowała dalsze informacje. Proces zakończony pozytywnie dla wszystkich zainteresowanych stron. Paweł g

Natalia

Bardzo polecam zespół HR Support, w szczególności Panią Aleksandrę, dzięki której w sprawny i profesjonalny sposób udało się przejść proces rekrutacji, a w efekcie doprowadziło do zmiany pracy. Jestem wdzięczna i uważam, że dzięki takim osobom, jak Pani Aleksandra wiele osób otrzymuje często "niespodziewaną" szansę na rozwój :)

@Natalia

Dziękujemy w imieniu Olu. Przekazaliśmy ciepłe słowa. Dzięki takim opiniom jest ogień do działania;-)

karina.k

Polecam serdecznie! Pani Patrycja, z którą miałam okazję współpracować przeprowadziła proces rekrutacyjny w niezwykle przyjemnej atmosferze. Na każdym etapie mogłam liczyć na jej wsparcie i stały kontakt. 10/10

nj

Bardzo miły zespół, rozmowa kwalifikacyjna odbyła się kilku etapowo. Panie z HR uwzględniły wszystkie moje preferencje , by znaleźć dla mnie odpowiedniego pracodawcę i stanowisko. Polecam

@nj

Bardzo dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że nowa praca przyniesie same pozytywne chwile i dobre relacje;-)

Michał R.

Przemiły a przy tym bardzo profesjonalny zespół. Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie. Cały czas mogłem liczyć na wsparcie i potrzebne informacje. Liczę na dalszą współpracę i zdecydowanie polecam.

Izabela

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z HR Support. Pani Ania szybko i sprawnie prowadziła proces rekrutacji. Na każdym etapie byłam o wszystko informowana, miałam możliwość dopytania oraz uzyskałam niezbędną pomoc. Miło było czuć się profesjonalnie potraktowanym! A efektem tej współpracy jest nowa praca, o wiele lepsza niż mogłam się spodziewać. Gorąco polecam!

Ewelina
@Izabela

Ile etapów miała rekrutacja prowadzona przez firmę?

David

Dzien dobry, Przy pomocy HR Support udało mi się zmienić prace, na taką, o której myślałem od dłuższego czasu. Polecam współpracę z Panią Sylwia oraz Agencja HR Support. Zostałem przeprowadzony przez proces od A do Z. Miałem wsparcie Pani Sylwii; otrzymywałem odpowiedzi na pytania, które zadawałem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !!!

@David

I o to chodzi ☺️.Jesteśmy szczęśliwi,że udało się pomóc i dziękujemy za chęć udziału w procesie rekrutacji.Życzymy wszystkiego dobrego!

Doskonała i fachowa obsługa. Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie, na każdym etapie byłam o wszystkim informowana. Polecam serdecznie ????

@Karolina

Bardzo dziękujemy, za opinię. Jest to dla nas niezwykle cenna informacja i miód na nasze serce;-)

Kostiantyn

Dzień dobry państwu. Chciałem powiedzieć, że jestem doświadczonym kierowcom, opracowany 4 łaty w transporcie po unię europejskiej,mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Przepraszam za tę CV. Nie umiem robić CV. Kiedyś zrobił,to co wysłałem państwo, jest stare to CV. Proszę oddzwonić państwa,jak oferta aktualna.+48 788 705 928 Kostiantyn

@Kostiantyn

Dziękujemy za kontakt, ale rekrutacja na te stanowisko została już zamnięta.

zajac

Mogę tylko polecić. Konkretne obsługa, kontakt z osobą prowadzącą twoją rekrutację bezproblemowy. W razie pytań zawsze pomocna. Polecam.

Urszula
@zajac

A czy rekrutacja była kilkuetapowa czy jedna rozmowa tylko? Czy wszystkie warunki pracy zostały jasno przedstawione od razu?

Jan

Agencja skontaktowała się ze mną z ciekawą ofertą nowego pracodawcy. Dało się odczuć zaangażowanie i wsparcie podczas całego procesu, który zakończył się pozytywnie. Zadowolony jestem z jakości kontaktu i dostarczanych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Support?

Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support