Hydropure Polska z o.o.

Wrocław

Opinie o Hydropure Polska z o.o.

katarzyna 2013-11-29 13:32
Przestrzegam przed firmą Hyropure Polska zo.o. przy ul. Canaletta we Wrocławiu.Omijajcie ją z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!
Sprzęt jest słabej jakości ,a firma niesolidna , naciagają klienta ,mimo wycofania się z umowy w przysługującym terminie do zwrotu i przyjęciu urządzenie do Hyropure domagaja się za zapłaty .
serwisant 2016-03-14 07:17
Jedyna firma zapewniająca serwis filtrów wody praktycznie w całej Polsce.
Oferuje dobre warunki pracy, szkolenia pracowników serwisu i pomoc techniczną. Rozwija się cały czas.
Krótko: Pracujesz dobrze zarabiasz.
użytkownik 2016-03-18 09:41
Widzę, że ktoś nigdy nie miał do czynienia z firmami sprzedającymi filtry wody. Przed kupnem takiego sprawdziłem mnóstwo firm i zdecydowałem się na Hydropure.
I był to strzał w 10!! Urządzenie bardzo dobre - Hydropure DE LUXE 100 REDOX,
jedno z nielicznych z wodą zasadową i REDOXEM w Polsce. Technik montujący kompetentny i starający się dopasować wszystko do oczekiwań klienta - montaż szybki. Po rozmowie dość długiej nawet zaoferowano mi możliwość pracy w tej firmie. Po spotkaniu z jej przedstawicielem własnie to rozważam :-)oferują elastyczny czas pracy, dobre szkolenie i wyposażenie.
Niezadowolony 2016-04-10 20:23
Chyba słabo Pan szukał, takich urządzeń jest więcej. Potwierdzam kiepską jakość, mam urządzenie tej firmy.
Gość 2016-04-10 20:30
Potwierdzam słabą jakość urządzeń, mam urządzenie tej firmy. Montaż nieprofesjonalny, niechlujny, brudny. Były już wcześniej skargi na tego serwisanta a szef firmy nadal go toleruje...
Były serwisant 2016-04-10 20:45
Nie polecam pracy w tej firmie jako serwisant, byłem nim. Firma ta nie wywiązuje się z umów z serwisantami (tabela prowizji za sprzedaż elementów klientowi). Oprócz swojego znam jeszcze kilka takich przypadków. Przy montażu często wywiera się presję na wykonywanie dodatkowych czynności u klienta za darmo, nie związanych z montażem urządzenia. 36 zł brutto za serwis czy 21 zł za awarię (bez względu na czas czy stopień trudności) przy własnym aucie i telefonie nie zachęca...
Były serwisant 2016-05-16 00:10
Jest prawdą. Z palca tego nie wyssałem. Szkolenie teoretyczne jest jedno przed, potem 3 miesiące chodzenia na serwisy z innym serwisantem, który już pracuje. Zależy na kogo trafisz, bywa różnie...
jagoda 2016-07-22 15:41
dają ogłoszenie sprzedawca/serwisant a tak naprawdę to praca akwizytora, kuszą darmowym badaniem wody i zanim się człowiek zorientuje kupił sobie za kilka tysięcy zupełnie niepotrzebny filtr, który zamiast pomóc może szkodzić , sanepid od dawna przestrzega przed takimi firmami
Janusz 2016-10-09 23:10
Wieczna Gwarancja ! na filtr z Hydropure - to dość przekonywujacy atut, ciekawe czy mają serwisanta w Opolu
xd 2016-10-09 23:14
Ważne dla mnie jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich stosunkach co już jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. A wypłata jest w pełni terminowa?
Krzysztof 2016-11-11 13:00
To jest najlepsza Firma w Polse dając GWARANCJĘ WIECZYSTĄ miałem jedną małą awarię po 5 latach technik przyjechał bardzo szybko wymieniając ta część oczywiście za darmo polecam tą firmę jestem zadowolony z miłej obsługi
Gabi 2017-03-16 18:39
Jestem bardzo zadowolona z filtrów, użytkuję je już prawie 5 lat, serwisant umawia się w dogodnym dla mnie terminie na wymianę filtrów, niektórzy mówią , że droga jest wymiana filtrów, a ja to przeliczyłam 172 zł/6 miesięcy=28,66 i dalej podzielić to na ok. 30 dni w miesiącu=0,95 groszy dziennie!!!! za bardzo dobrej jakości wodę. Przy badaniu mojej wody elektrolizą stwierdzono bardzo duże nagrzewanie się jej, co informuje o dużej zawartości metali w wodzie. Dzięki filtrom z odwróconą osmozą nie mam żadnych osadów z kamienia w dzbanku, a syn pozbył się dolegliwości żołądkowych.
Polecam z czystym sumieniem te filtry.
Aaszka 2017-04-20 14:29
Firma jest solidna i rzetelna. Mój mąż w niej pracuje jako konsultant i nigdy nie zdarzyły się opóźnienie w wypłacie czy jakieś inne "dziwne rzeczy". Jak ktoś nie chce pracować to znajdzie tysiąc wymówek i winę za swoją porażkę obarczy pracodawcę. Ja powiem jedno - za rzetelną pracę jest adekwatne wynagrodzenie.

Korzystając z okazji polecam wszystkim wodę z odwróconej osmozy. Mam taki filtr od ponad roku. Co zaobserwowałam: najbardziej widocznym jest brak kamienia w czajniku, moja herbata nie ma tego obrzydliwego kożucha, kubki czyściutkie, nie ma osadu w dzbanku z kwiatami... Z obserwacji długoterminowych: smaczniejsze potrawy (zupy, sosy, gotowane ziemniaki, mocniejsza kawa, smaczniejsza herbata), lepsze samopoczucie i łatwiejsze trawienie. Używam również filtra prysznicowego i jestem z niego bardzo zadowolona. Woda przestała cuchnąć chlorem, już nie robi mi się słabo jak dłużej posiedzę w wannie z gorącą wodą, skóra nie jest przesuszona, a zaczerwienienia na mojej atopowej skórze twarzy są niewidoczne. Firma jest solidna, sami pilnują terminów wymiany wkładów. Po zgłoszeniu awarii serwisant zjawił się na drugi dzień (to zresztą nie była awaria tylko sprzątając wysunęłam przez nieuwagę wężyk i słyszałam jak woda spływa - ot i cała "sprawa"). Jestem bardzo zadowolona z decyzji o zakupie. Wreszcie mam czystą, zdrową i bezpieczną wodę.
wiki 2017-06-01 12:13
Zrobiłem badanie laboratorium - wszystkie parametry przekroczone ph poniżej normy, brak wapnia i manganu, bakteriologicznie zanieczyszczona bardzo,
proponuje zbadać wodę jeżeli macie takie urządzenie jak hydropour albo jak chcecie je kupić
Marta 2017-07-19 14:43
@Aaszka Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy, które oferuje Hydropure Polska? Czy Twój mąż jest zadowolony z atmosfery, jaka panuje w firmie?
Zostaw swoją opinię o Hydropure Polska z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydropure Polska z o.o.