Hydropure Polska z o.o.

Wrocław

Opinie o Hydropure Polska z o.o.

katarzyna 2013-11-29 13:32
Przestrzegam przed firmą Hyropure Polska zo.o. przy ul. Canaletta we Wrocławiu.Omijajcie ją z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!
Sprzęt jest słabej jakości ,a firma niesolidna , naciagają klienta ,mimo wycofania się z umowy w przysługującym terminie do zwrotu i przyjęciu urządzenie do Hyropure domagaja się za zapłaty .
serwisant 2016-03-14 07:17
Jedyna firma zapewniająca serwis filtrów wody praktycznie w całej Polsce.
Oferuje dobre warunki pracy, szkolenia pracowników serwisu i pomoc techniczną. Rozwija się cały czas.
Krótko: Pracujesz dobrze zarabiasz.
użytkownik 2016-03-18 09:41
Widzę, że ktoś nigdy nie miał do czynienia z firmami sprzedającymi filtry wody. Przed kupnem takiego sprawdziłem mnóstwo firm i zdecydowałem się na Hydropure.
I był to strzał w 10!! Urządzenie bardzo dobre - Hydropure DE LUXE 100 REDOX,
jedno z nielicznych z wodą zasadową i REDOXEM w Polsce. Technik montujący kompetentny i starający się dopasować wszystko do oczekiwań klienta - montaż szybki. Po rozmowie dość długiej nawet zaoferowano mi możliwość pracy w tej firmie. Po spotkaniu z jej przedstawicielem własnie to rozważam :-)oferują elastyczny czas pracy, dobre szkolenie i wyposażenie.
Niezadowolony 2016-04-10 20:23
Chyba słabo Pan szukał, takich urządzeń jest więcej. Potwierdzam kiepską jakość, mam urządzenie tej firmy.
Gość 2016-04-10 20:30
Potwierdzam słabą jakość urządzeń, mam urządzenie tej firmy. Montaż nieprofesjonalny, niechlujny, brudny. Były już wcześniej skargi na tego serwisanta a szef firmy nadal go toleruje...
Były serwisant 2016-04-10 20:45
Nie polecam pracy w tej firmie jako serwisant, byłem nim. Firma ta nie wywiązuje się z umów z serwisantami (tabela prowizji za sprzedaż elementów klientowi). Oprócz swojego znam jeszcze kilka takich przypadków. Przy montażu często wywiera się presję na wykonywanie dodatkowych czynności u klienta za darmo, nie związanych z montażem urządzenia. 36 zł brutto za serwis czy 21 zł za awarię (bez względu na czas czy stopień trudności) przy własnym aucie i telefonie nie zachęca...
Były serwisant 2016-05-16 00:10
Jest prawdą. Z palca tego nie wyssałem. Szkolenie teoretyczne jest jedno przed, potem 3 miesiące chodzenia na serwisy z innym serwisantem, który już pracuje. Zależy na kogo trafisz, bywa różnie...
jagoda 2016-07-22 15:41
dają ogłoszenie sprzedawca/serwisant a tak naprawdę to praca akwizytora, kuszą darmowym badaniem wody i zanim się człowiek zorientuje kupił sobie za kilka tysięcy zupełnie niepotrzebny filtr, który zamiast pomóc może szkodzić , sanepid od dawna przestrzega przed takimi firmami
Janusz 2016-10-09 23:10
Wieczna Gwarancja ! na filtr z Hydropure - to dość przekonywujacy atut, ciekawe czy mają serwisanta w Opolu
xd 2016-10-09 23:14
Ważne dla mnie jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich stosunkach co już jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. A wypłata jest w pełni terminowa?
Krzysztof 2016-11-11 13:00
To jest najlepsza Firma w Polse dając GWARANCJĘ WIECZYSTĄ miałem jedną małą awarię po 5 latach technik przyjechał bardzo szybko wymieniając ta część oczywiście za darmo polecam tą firmę jestem zadowolony z miłej obsługi
Zostaw swoją opinię o Hydropure Polska z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydropure Polska z o.o.