Opinie o Franco Feruzzi w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Franco Feruzzi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Franco Feruzzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franco Feruzzi w

Jak myślicie czy A.O. jeszcze pracuje.Jak K.K. była na urlopie to zawsze pisała ,że zastępuje ją A.O..Teraz każe w pilnych sprawach kontaktować się z nią telefonicznie.

Gorzów zamknięty do odwołania-raczej na zawsze. Gliwice-trudno powiedzieć.

obecny

Witam Nie wiecie co się dzieje z Gliwicami I Gorzowem? Jak ktoś ma jakieś informacje niech da znać.

aaa

jestem bylym pracownikiem i nie ma ani złotówki wyplaty jeszcze za czerwiec i jedyna wiadomosc od kaki to ze kasy nie bedzie bo prezesi zapraszaja nas do sadu , wiec skoro sami tego chca to beda miec zbiorowe pozwy bo mysla ze ludzie sie o swoje nie upomna a prawda jest taka ze jak tylko dostaja pismo z sadu to sami prosza o ugodowe załatwienie sprawy i placa wtedy wszystko lacznie z odsetkami i odszkodowaniami wiec sie ludzie nie poddawac

Czy po rozmowie w Franco Feruzzi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
zdziwiony

Ale chwila chwila! To chcecie mi powiedzieć, że nie dostaliście wypłaty za lipiec czy jak? I tyczy to się wszystkich salonów czy tylko niektórych? Z tego co tu wyczytałem wynikałoby, że firma jest bankrutem i na dniach ogłasza upadłość.

były

A potem jak dostaną pozew do sądu to srają w gacie i dają kasę jak ludziom z Poznania,mocni są w gębie a jak przyjdzie co do czego to robią pod siebie [usunięte przez moderatora] prezesi od siedmiu boleści.Ludzie nie czekajcie,tylko idzcie po darmową poradę prawną do inspekcji pracy i jak w dym walcie do sądu.Pan '[usunięte przez moderatora] PREZES" jak zobaczy pismo z sądu to mu rura zmięknie.

PRACOWNIK

Pani K.K nie odbierze bo co ma powiedzieć? jedyny jej sławne zdanie brzmi ....to proszę iść do sądu!!!:) prezes powiedział ,ze nie dostaniecie ani złotówki.....

To przykre,że o sytuacji naszej i firmy w której pracujemy dowiadujemy się nie kanałami komunikacji jakie powinny funkcjonować w każdej porządnej firmie lecz przez forum skazywani na domysły i plotki.to żenujące.traktują nas jak przygłupów,na szczęście ja kończę przygodę z Franco-poznałam tam mnóstwo fajnych ludzi firma swego czasu też była nienajgorsza-dla tych którzy jeszcze tam pracują-trzymajcie się walczcie o swoje tak jak ja,na odchodnym nie podaruję im ani grosza,Wszystkie te wpisy na forum dowodzą,że zatrudniając na eksponowanych stanowiskach ludzi niekompetentnych,kłamliwych i fałszywych(wiecie o kim mówię) można doprowadzić ją do ruiny i bardzo skutecznie rozbić bardzo dobry team sprzedażowy-szkoda.

obecny

K.K. też nie odbiera telefonu ani nie dzwoni,może też już nie pracuje,jeżeli tak to z Modextilem już definitywny koniec,tylko kwestią czasu jest los resztek salonów podobny do Gorzowa-czyli zamkniety salon z nieuregulowanymi płatnościami i pracownikami w zawieszeniu.A w Piasecznie faktycznie wygląda jakby firma nie działała-w księgowości głucha cisza na magazynie magazyniera ze świecą szukać po prostu kostnica.Co do przejęć salonów przez Legera to nie do końca wiadomo kiedy to nastapi we Wrocławiu już jest obsuwa.Czekając szukajcie nowej pracy jak najszybciej.Pozdrowienia P.S. cO DO p.m. TO NIE WIADOMO

A skąd wiesz, że P. M. już nie pracuje?

ja5267

Jutro wchodzi firma leasingowa na centralkę i zabiera wszystkie auteczka, P.M już nie pracuje, z AO chyba też coś nie tak, może już jej nie ma, księgowość i administracja świeci pustkami, Białystok się zamyka, chyba będzie bankructwo?

koza z nosa

A MY MÓWIMY WAM "KŁAMLIWY CZWOROKĄCIE", ŻE NIEBAWEM SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE! :)

A miało być tak pięknie -jak mówił Maksio z Seksmisji -ordery,kwiaty,wywiady a tu (usunięte przez administratora) zbita bankructwo,zwijanie interesu,złodziejstwo,ściema i [usunięte przez moderatora],szczególnie w wykonaniu [usunięte przez moderatora].oraz jego [usunięte przez moderatora].zresztą ten drugi [usunięte przez moderatora] też nie lepszy nawet nie ma odwagi pożegnać się z pracownikami,którzy pracowali dla niego trzy lata-wszyscy wymienieni to [usunięte przez moderatora] i tyle

były

Nic dodać nic ująć.[usunięte przez moderatora] a dwie dyrektorki to kompletna porażka doprowadzili fajną firmę z bardzo dobrym zespołem sprzedażowym do ruiny-teraz zostało dwóch zestresowanych małych ludzików bez kasy z mnóstwem długów a tacy wielcy z nich byli prezesi śmiech tylko ludzi szkoda

stara nowa

Niektórzy, wchodząc na swoje przyszłe włości, nie mają dodwagi przedstawić się. W 'ukryciu' wymuszają na subiekcie ;) sprzedaż przymałego ubranka (trochę za krótkiego, trochę za ciasnego). Drogi Panie nie na tym rzecz polega, żeby jegomość kupił przyodziewek i za chwilę przywiózł go z powrotem pogoniony przez bliską jego sercu niewiastę, ale żeby powrócił kupić następne odzienie. Pragnę jeszcze ku przestrodze poinformować Waszmość, iż sprzedawcy, to nie są ćwierćinteligenci i należy ich traktować jak równych sobie, bacząc na to, iż za jakiś czas, to któryś z nich może kupić Waćpana. Traktując Waść jak równego sobie i wierząc, że zagląda Pan na te forum, zakładam, iż rozumie Pan, co autor tutaj miał na myśli. AMEN PS Co do FF chyba zostało już powiedziane wszystko

XXX

Otwarcie "nowych" sklepów między 01-05 sierpnia!!!

xxx

A to co sie działo na sklepach? terminale, cztery konta,wykorzystywanie ludzi......I tak to wygramy:)

porzucona

no, ciekawe kiedy dostaniemy wypowiedzenia? shandlowali wroclaw i luboń i sciemnia koza ze nic sie nie dzieje. nowym kaza klamac ze niby nie wiedza gdzie beda pracowac, a przeciez wiadomo ze na naszych miejscach. kozo, my nie jestesmy debile i dobrze wiemy co jest grane. nie boj sie , nie pojdziemy na l4. poczekamy na wypowiedzenia, spokojnie i z klasa, ktorej tobie zawsze brakowało.

koźlątko

Witam, witam! co w tej firmie się w ogóle porobiło, przecież ona miała stanąć na nogi?! "super" góra i grające w niej pierwsze skrzypce ( tak przynajmniej jej się wydawało, albo nadal wydaje), tak UCZCIWA, tak WSPANIAŁA, tak CIEPŁA i tak PRAWDOMÓWNA... [usunięte przez moderatora] Ta "wspaniała" i "inteligentna" kobieta pokazała klasę, pokazała nam wszystkim jak firma może "stanąć na nogi"... Pani [usunięte przez moderatora] prosimy się nie ukrywać, prosimy wyjść z cienia!!! chcemy PANIĄ chwalić, wielbić, rzucać kwiaty do stóp... :D:D:D...

XXX

Bardzo mnie ciekawi ot taka informacja, że firma "Leger" Robert Gut oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną Vincenzo, Corsucci, C-Club... i jak piszą BY FRANCO FERUZZI!!! Czy oby do tej pory nie było na odwrót: Franco Feruzzi oferuje koszule BY LEGER???!!! Ot się porobiło!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Franco Feruzzi

Franco Feruzzi