Opinie o Franco Feruzzi w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Franco Feruzzi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Franco Feruzzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franco Feruzzi w

Dobra niech ten Gut przejmuje sklepy ze wszystkimi pracownikami bo inaczej nie może:) a potem da umowy zmieniające i tyle :) dajcie sobie spokój z Modextilem i już:)

czarli

Uważajcie że on akurat przejmuje się długami, to jest Sp. zo.o. czyli na jego prywatnym koncie co ma bulkać to bulka i jeszcze będzie długo:)

nowa stara

Zwłaszcza, że dorośli nie mogą się pytać i prosić. Dorośli muszą zachowywać się jak... dorośli. Dorosłemu żgądać i korzystać z telefonu przytoi... BTW: po to jest forum, żeby się pytać. Tyle.

anonim - 2010-08-27 20:36:16 Mam prośbe do pracowników z Arkadii i Bonarki.czy zamknęli wasze salony tak jak mój czyli bez uprzedzenia z powodu zaległości płatniczych i do dzisiaj nie wiemy co z nami.Siedzimy w domach nie mamy żadnych wiadomości,wypowiedzeń ani oczywiście wypłaty a gwoli wyjaśnienia nasz salon zamknęła dyrekcja centrum tak długo aż modextil nie ureguluje płatności salon jest zaplombowany ze wszystkim w środku a my nie mamy do niego dostępu.Dajcie znać jaka jest wasza sytuacja i co w związku z tym robicie proszę-może nam to pomoże czekamy!! co niektórzy chyba wiedzą co z wami.Prosicie jak dzieci zamiast zachować się jak dorośli .Przecież są telefony, sądy pracy itp.tylko jak się pewne pisma pisze?....

Czy po rozmowie w Franco Feruzzi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

aaa

Ja też złożyłam pozew do sądu pracy,ale niestety trochę to trwa.Na jego rozpatrzenie czekam już ponad miesiąc.Po wydaniu decyzji która najprawdopodobniej odbędzie się zaocznie(bez rozprawy) należy odczekać kolejne 14 dni na uprawomocnienie się wyroku w czasie którego pracodawca może odwołać się od decyzji sądu.

kiedy ten pozew złozylas?

Jestem na L4 i nie mam wypłat od kilku miesięcy złożyłam pozew do sądu pracy

anonym

W tej sytuacji funkcjonowanie salonów zależy tylko jak długo poszczególne centra handlowe mogą tolerować niepłacenie czynszu,Arkadia na przykład od razu upomina sie o zaległości.Dni tej firmy są policzone,a najgorsze z tego wszystkiego jest to,że nie dbają o swoje salony,sklepy franczyzowe mają towar już nawet początki kolekcji jesień/zima a my jedno wielkie g.ó.w.n.o,po prostu wstyd przed klientami handlijemy jakimś starym szrotem sprzed lat- i jak oni [usunięte przez moderatora] chcą żebyśmy robili jakikolwiek obrót

Nie ma ani wypowiedzeń ani kasy.Tylko ściemniają,że będzie przelew więc wszystko jest w zawieszeniu-nic nie wiadomo,nawet nie maja odwagi wręczyć wypowiedzeń zakonczyć współpracę,że nie wspomnę o zaległych wynagrodzeniach.Preziowie są oczywiście nieosiągalni.

???

A czy osobom które pracowali na zamkniętych już sklepach wręczono wypowiedzenia ? Co z okresem wypowiedzenia - czy jest on 3 miesięczny, a może nie ma tak owego? Co z osobami które są na L4? Czy powyższe osoby, które formalnie jeszcze pracują w Modextilu dostają wynagrodzenia ?

sdsds

taka prawda, że salony działać będą dopóki ich galerie same nie wykurzą - czynsze są już dawno nie płacone więc zamknięcie pozostałych to już tylko kwestia czasu

ja to

w centrali i tak zostali już tylko (usunięte przez administratora)

chcecie mieć naprawdę powody do narzekań, to przenieście sie do centrali.

jakis tam

Arkadia zamknięta a Ursynów czynny

Ludzie i czym wy sie tak wszyscy podniecacie, przeciez to i tak nie ma żadnego sensu.

omi

Salon w Lublinie w dobrej kondycji- już jest nowa kolekcja, to Lubin zamknęli, Lublin to franczyza

XXX

Nawet jak Nas nie przejmą, to i tak zamkną!!! Sklepy przestają na siebie zarabiać!!!

jola

Jesteśmy jeszcze

Jeszcze została Bielsko Biała.co z wami?

Zostaw merytoryczną opinię o Franco Feruzzi

Franco Feruzzi