Opinie o Franco Feruzzi w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Franco Feruzzi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Franco Feruzzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franco Feruzzi w

po co te emocje???:) każdy jest zły bo nie otrzymał swoich zaległych wynagrodzeń...Nie ma co tak się emocjonować to nic nie da:):):) (usunięte przez administratora)uż ma swój kres.......

Ludzie!! Jak nikt??? z tym do sądu pracy trzeba sie udać!!! ruszcie głową!!!

gosc

oczywiscie wypowiedzenia byly....

XXX

Nikt?!? Jak to?!? A chociaż wypowiedzenia z Modextilu?!? Przecież "COŚ", "OD KOGOŚ" trzeba dostac... i że niby dwie ekipy na sklepie... jedna Gutka, a druga z Modextilu... hmm... ciekawe...

Czy po rozmowie w Franco Feruzzi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
gosc

Ursus przejety przez Guta!! Nikt nie dostal u niego umowy wiec wszyscy stracili prace

Witam.Czy sklep Facory Ursus został już przejęty oficjalnie?

hehh

Factory Ursus zostało przejete....wiec kasy z modextilu juz nie bedzie.

???

anastazja p. - 2010-09-17 14:42:22 ursus juz pod guta idzie. do końca roku to samo bedzie z Luboniem i Wrocławiem. smutny koniec:( A co z Ursynowem, Gliwicami i Bielskiem???

komornik

Było jasno postawione pytanie: udało się komuś odebrać zaległą wypłatę przy pomocy sądu? Dziwię się ludziom, że jeszcze tam pracują, zamiast masowo składać wypowiedzenia...

PRACOWNIK

Zgadza się!! Gut przejmuje salony razem z pracownikami inaczej nie może !!!!!!! później możne oczywiście wręczyć umowy tzw zmieniające!!!

anastazja p.

KATASTROFA

PRACOWNIK

A o czym tu pisać?Tylko walka o swoje pieniądze i tyle:):) Kłamstwa jak zawsze :) Sklepy nie są przejmowane bo Modextil znów robi problemy:) (usunięte przez administratora),ale tak nich są wyznaczone miejsca:)

:( - 2010-09-14 00:47:33 Forum ucichło :(:(:( Została garstka salonów i nie ma kto pisać :(:(:( Kto został ten się boi :(:(:( A kto wyleciał ten zapomniał o FF :(:(:( Takie to życie ten kto wyleciał na pewno nie zapomniał o FF. Pamięta szczególnie kasę, którą wiszą i o którą walczą.

Pomimo że byłeś zatrudniony na unowę zlecenie powinieneś podpiswać listę obecności(sprawdź może jeszcze jest na salonie),jeżeli nie to poproś kierownika sklepu o grafik z miesiąca w którym pracowałeś uwzględniający twoją osobę z jego podpisem. Myślę że w twoim przypadku obowiązuje ustna umowa o pracę.Pracodawca powinien jednak przekazać jej potwierdzenie na piśmie.Jeżeli tego nie zrobi stanowi to wg kodeksu pracy wykroczenie przeciwko prawom pracownika(jednak umowa ustna jest również ważna).Dowodem na twoją obecność w pracy może być również potwierdzenie współpracownika.Proponuję zasięgnąć jeszcze porady w inspekcji pracy(złóż skargę a oni sprawdzą twoje dokumenty w firmie) ale na pewno tego nie darować.Oni tylko na to czekają.Powodzenia

aaa

Mam pytanie,czy komuś z was udało się odzyskać od firmy pieniądze przy pmocy komornika?

A co z wypłatami tych, którzy są na L4? Ja jeszcze nie mam za lipiec! Dostajecie kasę? Jeśli nie to co zamierzacie dalej robić w tej sprawie?

!!!

Roman - 2010-09-07 18:58:38 Jak z kasą coś się ruszyło? Wypłacają komuś pieniądze, ja siedzę jak na gwoździu... :/ Dam Ci radę. Poszukaj sobie nowej pracy, a z tej firemki się szybko zwolnij. A pozwem sądowym wbij im kolejnego gwoździa. :)))

XXX - 2010-09-02 13:17:14 Drogi anonimie... Nie potrzebne mi porady z sądu pracy... wystarczy naprawdę niewielka wiedza w zakresie prawa pracy. Natomiast jeśli takowej nie posiadasz, to wystarczy zajrzeć do kodeksu pracy. Jestś w błędzie jeśli chodzi o tzw. dyscyplinarkę dla pracodawcy, ponieważ taki artykuł ISTNIEJE. Nie wierzysz... sprawdź! Art. 55 par. 1.1 Kodeksu Pracy!!! Widocznie w sądzie pracy ktoś Cię okłamał... A o kasę i tak trzeba będzie walczyć w sądzie, bo z dobroci nie dadzą. Pytanie tylko o jaką i dla kogo?!? Z odprawą czy bez!!! Jeśli rozumiesz o co mi chodzi... Art. 55. § 1. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia, jeżeli zostanie wydane orzeczenie lekarskie stwierdzające szkodliwy wpływ wykonywanej pracy na zdrowie pracownika, a pracodawca nie przeniesie go w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy, odpowiedniej ze względu na stan jego zdrowia i kwalifikacje zawodowe. § 11. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę w trybie określonym w § 1 także wtedy, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika; w takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeżeli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy - w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni. § 2. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie, z podaniem przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy. Przepis art. 52 § 2 stosuje się odpowiednio. § 3. Rozwiązanie umowy o pracę z przyczyn określonych w § 1 i 11 pociąga za sobą skutki, jakie przepisy prawa wiążą z rozwiązaniem umowy przez pracodawcę za wypowiedzeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Franco Feruzzi

Franco Feruzzi