Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

Matii

Witam chciałbym się zapytać czy warto składać CV do tej Firmy na stanowisko Operator Produkcji?? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie są stawki na tym stanowisku i czy jest jakiś dojazd z oddalonych miejscowości ??

@Matii

Doprecyzujesz ten rejon, o który pytasz? Oddalone miejscowości to jaki promień tak na oko od firmy? Czy transport jest to nie wiem ale ciekawa jestem jaka minimalna liczba osób musiałaby tu być do zgarnięcia, żeby na pewno był gwarantowany

@Matii

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pośrednictwem skrzynki e-mail: rekrutacja@decora.pl. Na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji odpowiemy telefonicznie, pod numerem: +48 532-965-908.

Mati
@Monika

Chodzi o dojazd ze Śremu czy ktoś jeździ z tego rejonu

@Mati

Nie wiem czy ktoś ostatecznie jeszcze jeździ, bo odpowiedzi nie udzielono ale aplikowałeś może lub już nawet się dostałeś? Dalej jestem ciekawa kwestii związanych z dojazdem. Były prowadzone może rozmowy na ten temat w ostatnim czasie?

minki

nie

Miki

Mam mieszane uczucia co do rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowca. Bardzo dobrze się rozmawiała z Regionalnym Kierownikiem - Jurkiem, natomiast osoba z Działu HR słabo (zaprasza na spotkanie 2 dni przed rozmową, zapomina o ważnych informacjach i przede wszystkim BRAK ODPOWIEDZI! po drugim spotkaniu).

Konkrety

Witam czy moze mi ktos napisac jak wyglada prsca handlowca i czy warunki zatrudnienia sa akceptowalne . Prosze o pewne info . Z gory dziekuje

Kl

Pytanko czy ktoś dojeżdża z okolic Jarocina ?

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Czy ktoś jeździ z Jarocina ??

Jan

Witam , czy firma dotrzymuje słowa i po zakończonym procesie rekrutacyjnym informuje wszystkich kandydatów o wynikach ?

Krystek

Rozmowa przez kierownika itp. Utrzymania Ruchu to tragedia. Pan się spóźnił 0.5 h. Nie ceni swojego czas więc również nie ceni mojego. Rozmowa prowadzona przez pajacyk. Proszę wysłać Pana na szkolenie zakresu ,, jak rozmawiać z ludźmi " . Po krótkiej rozmowie z Prowadzącym stwierdziłem że pomyliłem adresy. Więc proszę i myślę że firmę stać na szkolenie swoich pracowników. Wiedzą jaka posiada to chyba chamstwo. Pozdrawiam i proponuję firmie szkolić obecnych pracowników a potem myśleć o rozwoju i przyjmowaniu nowych. Więc stanowczo nie polecam firmy. Rotacja ogłaszenia świadczy o tym. Że przez kilka lat szukają pracowników na to samo stanowisko

Pan P

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy na produkcji. Ile zmian i jakieś stawiki? Oddział w Środzie Wlkp.

@Pan P

Dzień dobry! Zapraszamy do złożenia aplikacji za pośrednictwem skrzynki e-mail: rekrutacja@decora.pl. Na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji odpowiemy telefonicznie, pod numerem: +48 532-965-908

Szanowny Panie Piotrze, Przykładamy duży nacisk przy projektowaniu, produkcji i testowaniu naszych produktów – jesteśmy pewni ich jakości i dlatego oferujemy 20 letnią gwarancję na nasze wyroby. Jeśli jakiekolwiek partia produktów obarczona jest wadą – prosimy o kontakt – chcemy wyjaśnić przyczyny ewentualnych wad - naprawić je i wyeliminować w przyszłości. Proszę o informację czy złożył Pan w naszej firmie zgłoszenie reklamacyjne? Może dysponuje Pan numer zgłoszenia? Jeśli tak chętnie przedstawimy na jakim etapie znajduje się rozpatrywane zgłoszenie i jakie są wyniki. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest wg ścisłych procedur, a wszelkie wątpliwość rozstrzygane są na korzyść naszych Klientów. Każde zgłoszenie to wizyta naszych specjalistów w miejscu instalacji, protokół oraz w razie konieczności dodatkowe badania w naszym laboratorium badawczo rozwojowym. Zgłoszenie można wysłać również na adres reklamacje@decora.pl. Nie możemy odnieść się do sprawy, której nie znamy. Prosimy o telefon: 694 436 016, celem wyjaśnienia sprawy.

Witam. Nie polecam tej firmy. Kupiłem panele winylowe na podłogę firmy Arbitron. Koszt zakupu i wyłożenia to ponad 200zł/m2. Panele po miesiącu nie nadają się do użytku. Rysują się nawet skarpetą. Reklamacja nie została uwzględniona. Zero współpracy ze strony firmy. Firma działa na zasadzie zmęczenia klienta. Rada dla wszystkich. NIE KUPUJCIE PANELEI WINYLOWYCH FIRMY ARBITRON. ( totalny szmelc, miałem przez 15lat panele z OBI i wyglądały lepiej po tych 15 latach niż te ARBITRON po 1 miesiącu

Alicja
@Piotr

Ale z jakiego powodu reklamacja nie została uwzględniona? Może wina użytkownika?

@Piotr

Szanowny Panie Piotrze, Przykładamy duży nacisk przy projektowaniu, produkcji i testowaniu naszych produktów – jesteśmy pewni ich jakości i dlatego oferujemy 20 letnią gwarancję na nasze wyroby. Jeśli jakakolwiek partia produktów obarczona jest wadą – prosimy o kontakt – chcemy wyjaśnić przyczyny ewentualnych wad - naprawić je i wyeliminować w przyszłości. Proszę o informację czy złożył Pan w naszej firmie zgłoszenie reklamacyjne? Może dysponuje Pan numerem zgłoszenia? Jeśli tak chętnie przedstawimy na jakim etapie znajduje się rozpatrywane zgłoszenie i jakie są wyniki. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest wg ścisłych procedur, a wszelkie wątpliwość rozstrzygane są na korzyść naszych Klientów. Każde zgłoszenie to wizyta naszych specjalistów w miejscu instalacji, protokół oraz w razie konieczności dodatkowe badania w naszym laboratorium badawczo-rozwojowym. Zgłoszenie można wysłać również na adres reklamacje@decora.pl. Nie możemy odnieść się do sprawy, której nie znamy. Chętnie tez pomożemy wyjaśnić Oczywiście spośród milionów sprzedanych metrów podłogi, mogła zdarzyć się wada, dlatego zachęcamy do złożenia oficjalnej reklamacji za pośrednictwem skrzynki e-mail: reklamacje@decora.pl, abyśmy mogli wyjaśnić ten problem.

Bezczelni
@Decora S.A.

Jesteście bezczelni, wy wogole uznaje jakaś reklamacje jesteście bezczelni nie polecam nikomu waszej firmy (usunięte przez administratora) ludzi sprzedając D (usunięte przez administratora)o z Chin nic nie warte są te wasze podłogi.

Nie polecam kołchoz pracy brak szacunku do pracownika kolesiostwo wyzysk i cwaniactwo szkoda nerwów na tych id… omijać ten cyrk …

Co się dzieje że nie mogą znaleźć koordynatora z językiem niemieckimi? Nie ma chętnych czy tak źle się tam pracuje ?

@Ania

Język wpływa tu jakkolwiek na stawkę lub specyfikę pracy takiego koordynatora? Możliwe, że trudno się ogarnia sprawy czy coś? W ogłoszeniu była wzmianka o pracy w kilkuosobowym zespole. Jaką tam mają atmosferę?

Witam, jak przebiega proces rekrutacji na stanowisko Kontroler Jakości? Jak atmosfera na tym dziale i jak wyglądają zarobki? Myślę nad wysłaniem CV i chciałbym zaczerpnąć kilku istotnych informacji

Dzień dobry! Zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem skrzynki e-mail: rekrutacja@decora.pl. Na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji odpowiemy telefonicznie: +48 532-965-908.

Rafał

Znaleźli już Dyrektora Operacyjnego? Ze 2 Lata już szukają. W pewnym momencie chyba z sześć agencji było zaangażowanych.

@Rafał

Jak to możliwe, żeby przez tak długi czas szukali? To kto aktualnie zajmuje się obowiązkami z tego stanowiska?

@Rafał

Rekrutacja rzeczowa, jednak brak feedbacku. To już nie jest poważne.

Danuta
@Kandydat

Na takie wysokie stanowisko nie dają odpowiedzi? Jeśli byłeś na rozmowie to mam kilka pytań: ile czasu minęło od aplikacji do pierwszej rozmowy? Kto tą rozmowę prowadzi? HR czy jakiś równorzędny dyrektor? A może ktoś z zarządu?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Decora S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 2 sierpnia kilka ogłoszeń.

Prezes

Witam, brałem udział w rekrutacji na stanowisko kierownicze. (usunięte przez administratora) tak wygląda rekrutacja na poważne stanowiska kierownicze w firmie, (usunięte przez administratora)

Izo

Paczki w tym roku na święta to istna tragedia i rozczarowanie !!!

@Izo

to w tamtym co takiego było, że taką rozbieżność wyczuwasz? i opiszesz wprost tego roczne zamiast rozsiewać niepewność?

Joachim

Od dawna poszukują bezpośrednio i przez agencje Inżyniera Utrzymania Ruchu. Potrzebują dużą ilość Inżynierów UR? (usunięte przez administratora)

Helena
@Joachim

A o kobietach coś wiadomo? Też pracują na takich stanowiskach? może bym spróbowała

Roman
@Joachim

Inżynier UR jest nieustannie poszukiwany

Katarzyna
@Roman

Hej, orientujesz sie czy wymagane jest duże doświadczenie na podobnym stanowisku? Może słowo na temat wymagań?

Robert

Nie wiem, może widocznie takie przyzwolenie. Tym, którym to nie pasuje w końcu sami odchodzą

Edek

Ja osobiście(usunięte przez administratora). Na rozmowie (usunięte przez administratora)który pracuje w firmie od kilkunastu lat i wydaje się, że na wszystkim się zna. Rozmowa była prowadzona przez gościa który świeci swoją wiedzą pozyskaną z pracy. Owszem jest kierownikiem (usunięte przez administratora) z przyszłymi pracownikami. (usunięte przez administratora) niech zorganizują zbiórkę.

Teresa
@Edek

Jakiego typu pytania były zadawane?

Aleksandra

Kontroler ds. Jakości w Decora S.A. ? karta Multisport dla mnie tylko czy dla malzonka tez mozna, kto za nią płaci ? dodatkowe wynagrodzenie finansowe , ile dokładnie można otrzymać ? ile było w swieta 2022 ?

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.