Decora S.A.

Środa Wielkopolska

Opinie o Decora S.A.

Zyzu 2015-12-20 17:53
A widzieliście Teraz te oferty pracy do nich, bo nie jestem przekonany w jaki sposob najlatwiej byloby sie do nich dostac. Dajcie znac jak wy robiliscie
Sam 2015-12-22 12:27
Kiedyś to była załoga a teraz to chyba nic już nie zostało z dobrych czasów .
Szkoda bo fajnie było .
Niestety instytucja słabo stoi to słychać i czuć.
ouoł 2015-12-27 18:11
Może i nie jest tak jak wcześniej, ale nie można powiedzieć, że jest jakoś bardzo źle przecież... Z tego co mi wiadomo niezłe pieniądze można zarobić na stanowisku przedstawiciela handlowego, a to nie świadczy chyba o tym, że z firmą jest coraz gorzej.
fifi 2015-12-29 23:46
No to może racja, jeśli płacą mniej... Natomiast atmosfera i benefity nie uległy żadnej zmianie, nadal twierdzę, że warto. Najlepszy sposób to przekonać się samemu.
jo 2016-01-05 13:45
Szybko się przekonasz że fajnie to było kiedyś a nie dziś .
bzik 2016-01-05 17:52
trzeba sie tylko starac i dawac z siebie wszystko zeby firma jak najlepiej prosperowala. Zastanawiam sie ile mozna wycisnac na stanowisku marketing manager? znalazlem ogloszenie wlasnie na to stanowisko, wszystkie narzedzia zapewniaja, tylko nie napisali jaka umowa
Darek 2016-01-07 23:03
@bzik podejrzewam, że na stanowisku managerskim można liczyć śmiało na umowę o pracę. Wydaje mi się, że dla obu stron byłoby to korzystne rozwiązanie.
mgm 2016-01-10 03:15
@Darek zawsze o takie rzeczy warto walczyć, ale zobacz, że mają też ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta, ale wymagają znajomości hiszpańskiego.
melonik 2016-01-12 13:15
@mgm nie ma się co dziwić, firma rośnie w skali międzynarodowej, sprawdź jakimi markami zarządzają, np DIY, nie dziwi mnie więc że szukają na zatrudnienie z językiem hiszpańskim
tiger 2016-01-14 16:19
Działają już przeszło ponad 20 lat na rynku w branżyprodukcyjno-handlowej a ich podukty maja uznanie na całym świecie, wiec nic dziwnego,że inwestują w profesjonalistów którzy powinni posiadać wykształcenie w marketingu i doswiadczenie jako manager mówie tu o stanowisku Managera marketingu
pols 2016-01-16 22:43
to prawda, doświadczenie to jednak doświadczenie i nikt ci go nie odbierze, a swoje daje :)... a teraz właśnie poszukują marketing managera, powiem wam, że spoko, że na umowę o pracę a nie dzieło czy coś
Sebix 2016-01-19 14:44
@pols no tak marketing manager to już poważniejsze stanowisko i raczej rzadko kiedy się zdarza, by dawali umowę zlecenie czy o dzieło. Co prawda nie widziałem tej oferty, bo zainteresowałem się tą na przedstawiciela handlowego w Łódzi. Trzeba mieć co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie branży budowlano- wykończeniowej. Nawet sporo, ale oferują auto służbowe no i duuuże zarobki.
Hmmm 2016-01-19 21:04
Kolego DIY to nie jest marka
busek 2016-01-21 16:07
Ja widziałem, że szukają specjalistów ds. sprzedaży, ale wymagane jest wyższe wykształcenie czy znajomość hiszpańskiego, ale idealnie, że jest umowa o pracę.
Kolo 2016-02-09 17:51
Jak jest u was na produkcji. Dużo można zarobić?
Kolo 2016-02-09 17:53
Jak praca na produkcji. Ile można zarobić?
Raz 2016-02-11 11:49
Do Decora potrzeba osób z językiem czeskim, na te stanowiska są naprawdę dobre pieniądze, oraz umowy o prace już od pierwszego dnia, a czasami i laptop
korek 2016-02-18 19:54
ciekawe, kiedy laptop, skoro tylko czasami @Raz ;) Tak na powaznie, fajnie, że Decora stawia na ten język czeski, ale pewnie wielu chętnych to oni nie znajdą.
kasia 2016-03-08 08:25
a jest tu ktoś z poziomu produkcji, chce wiedzieć czy kobieta da tam sobie radę spokojnie? bo w ogłoszeniu gwarantują umowę o pracę co mnie przekonuje do złozenia cv
Raz 2016-03-10 16:29
Myslę że kobieta da radę, trochę kobiet jest i myslę, że dają sobie radę bez większych problemów, nie jest to praca lekka, ale cięzka i wyniszczająca tez niespecjalnie
renia 2016-03-19 12:32
witam ilu zmiananowa jest ta praca ? i jakie zarobki dla kobiet czy jest cos ponad min ?
turek 2016-03-19 12:49
Raz, no tak, ale nie na każdym stanowisku. Dla przykładu poszukuja magazyniera, trzeba miec uprawnienia na wózki widłowe, to raczej nie jest kobiece stanowisko.
Misia 2016-03-19 21:40
Widziałam, że szukają do kadr. Coś, ktoś w tym temacie?
tind 2016-03-21 13:13
misia, a powiedz gdzie widziałaś te ogłoszenia ? Z tego co koajrzę to poszukują ludzi ale na linię i do pracy biurowej jako specjalista ds. windykacji. Chyba warto spróbować.
Misia 2016-03-23 10:21
Na pracuj.pl :)
tiger 2016-03-27 14:49
Z takich najnowszych ort, to widziałem, że poszukują też specjalisty ds. marketingu. Wymagania takie trochę rozmyte, bo ujęte bardzo ogólnie, ale prawdopodobnie na rozmowie rekrutacyjnej wszystko się okaże.
kamień 2016-03-29 21:45
@tiger, nie wydaje mi się, by Decora S.A. szukała na takie stanowisko. Może to zbieżność nazw firm. Decora szuka, ale sekretarki czy pracownika obsługi linii
stefan 2016-03-31 21:55
nie rozumiem dlaczego podnosi się co i rusz te targety.. nie pierwszy raz o tym czytam @PH. W sumie dobrze zdobyć tu doświadczenie, branża nie należy do najłatwiejszych
ktoś 2016-04-30 21:58
Pewnie, że warto zdobywać u nich doświadczenie, a wiecie jakie zarobki ma księgowy? Chciałbym sie załapać.
yt 2016-05-05 17:45
mysle ze całkiem spore moze nawet 5 tysiecy..ale mnie zainteresowala oferta na stanowisko specjalsity sprzedazy i obslugi klienta - wymagana biegla znajomosc jezyka angielskiego
Tajemniczy 2016-05-21 00:53
Witam,

noszę się z zamiarem aplikowania na stanowisko "specjalista ds. obsługi klienta" z jednym z obcych języków. Czy jest ktoś w stanie coś powiedzieć o atmosferze panującej w tym dziale, jak jest z rotacją i ile mniej więcej można zarobić miesięcznie?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
bani 2016-06-04 21:08
ale netto czy brutto? to wydaje się podejrzanie dużo...
alvaro 2016-06-24 20:18
widziałem że decora znowu szuka kogoś na PH , czy ktoś może wie coś na temat tej firmy bo jak dobrze pamiętam ostatnio bardzo często szukają kogoś na te stanowiska.
bubu 2016-06-24 20:21
@banio netto brutto ale o jakich stawkach mówisz i na jakim stanowisku?
jojo 2016-07-01 12:35
z daleka od tej firmy
fvbfcv 2016-07-01 12:54
@bubu no wlasnie to wazne bo przeciez jak wiaodmo na kazdym stanowisku stawki sa inne..i tez wole keidy jest podawana od razu kwota w netto a nie w brutto
Misia 2016-07-04 12:03
Byłam na rekrutacji na to stanowisko więc jedna szukali.
ciekawy 2016-07-04 14:07
Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiego/rosyjskiego jest teraz potrzebny. Dajcie znac jeszcze jak praca wygląda u nich.
duszek 2016-08-08 18:04
I jak rozmowa?był test wiedzy?
mariusz 2016-08-08 18:34
@ciekawy wygląda bardzo dobrze :) Nie no, nie wiem o co konkretnie pytasz, ale ogólnie warunki są w porządku, wypłata zawsze na czas, nigdy nie trzeba się dopraszać o wynagrodzenie. Atmosfera też raczej w porządku
Raz 2016-09-20 21:53
Ogólnie to Decora ma fajne ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy Kanał sprzedaży: Sklepy Specjalistyczne oraz Sklepy Tradycyjne bardzo dobrze płatne
Arek 2016-09-28 16:46
@Raz a znasz może dokładniej wysokość wynagrodzenia? Jak to tak średnio wychodzi? Wiadomo, że to bardzo subiektywna ocena to "dobrze" płatne, ale wydaje mi się, że PH w Decora ma raczej w miarę łatwo o prowizje?
farna 2016-10-01 20:35
Współpracujesz ze sklepami tradycyjnymi i specjalistycznymi wiec wiesz może być różnie szczególnie z tymi pierwszymi ale generalnie to znana marka więc pewnie część kontraktów i kasy z nich masz na stracie
tiger 2016-10-19 08:15
Coś ci się wydaje, że chyba zostałeś zwolniony @FANŚLASKA skoro piszesz takie rzeczy na innych pracowników..nie wiem czego się spodziewałeś jako ph-owiec samej pracy w biurze?
Lipa :) 2016-12-17 10:15
Jeśli ktoś myśli o rozwoju zawodowym opartym na obcowaniu z zaawansowaną technologią to nie jest to firma dla niego:) poza tym ludzie tam pracujący są jak najbardziej OK, nie wliczając jednego osobnika:)
Pozdrawiam :)
Obecny 2017-01-23 17:33
Decora to dobra firma , ma fajną załogę ale trafiają się malkontenci. Żadne wysiłki nie pomogą jak się ktoś uweźmie.
Lobel 2017-02-01 12:56
Czy Decora w dalszym ciągu potrzebuje pracownika na stanowisko głównego technologa? Jeśli otrzymam jakąś informację będę wdzięczny. A może coś więcej o firmie, ja wiem że jest fajna?
Oburzony 2017-02-05 18:46
Jak ktoś chce to zawsze może o coś oskarżyć firmę!! Ludzi sami robią sobie świństwa a później to wina szefostwa. Zamiast szukać powodu do oczerniania weźmy się za pracę. Nigdzie nie jest idealnie ale żeby było dobrze trzeba o to zabiegać! Decora to normalna firma.
sdad 2017-02-10 10:22
Tak, z tego co wiem to nadal szukają
Obecnystały 2017-02-19 11:41
Świetna firma a te zjadliwe wpisy świadczą o małości ludzi piszących je. Ciekaw jestem czy to konkurencja ich wspiera czy są tak pracowici, szkoda że nie w firmie.
Zostaw swoją opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decora S.A.