Opinie o Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane w Krużlowa Wyżna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane w Krużlowa Wyżna

Dominika Nowy wpis

@kaban powiedz coś więcej o swoich złych doświadczeniach w tej firmie. Kto Cię okradł? Takie informacje są istotne dla nowych pracowników.

kaban Nowy wpis
@Dominika

okradl sam zabielny nie wyplaca obiecuje i laduj cie w (usunięte przez administratora) szkoda nawet o nim mowic gnojek

Dyziu23 Nowy wpis

Ciekawe jest to co piszecie ? Ja wiem ,że gość nie zatrudnia nikogo i nie prowadzi firmy już praktycznie 2 lata . Więc to są bajki bajeczki dla dzieci na dobranoc...

kaban Nowy wpis

Jak tam ten zlodziej kradnie dalej ludzi.on ma to w zylach to jak moze tak zyc nic nie brac ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bocian

Moze mi ktos powie co w tej firmie.Czy jest dobrze zarobic ,czy jest tak co tu wypisują.Szukam dobry roboty

Aplikowałeś do firmy Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

caro

o to chodzi ze facet laduje cie w chuja ladnie z toba gada a jak przyjdzie do wyplaty to juz inaczej z toba gada.Pogadaj z innymi to ci powiedza .Ze ludziska chca tam u nieg robic to sie dziwie

nemo

wiecie co wam powiem ze jak to wszystko czytam to mi sie rzygac chce.Kto u tego draba nie robil to go polecam .Przy rozmowie to jest idealny a pozniej przy wyplacie to kawal gnoja. tyle wam powiem.

caro

co ty opowiadasz o stosunkach miedzy pracownikami nic o tym nie wiesz.Jak wlacsiciel firmy nie wyplaca to ty uwazasz ze jest dobrze chyba cie pogielo .

bigos

zastanow się do kogo i z kim chcesz pracować.Radze sie dobrze zastanowić obyś nie żalowal zyczę powodzenia

bigos

Wyluzuj z tą firemką.Strata czasu.Zbiera ludzi a potem nie płaci.Wolę dalej na bezrobociu pozostać jak pracować w tej firemce.Dobrze że zwolniłem się wcześniej bo widziałem co on z ludzmi robi.Spytaj innych to ci powiedzą.Ja jestem z okolicy to go dobrze znam kręt

kubson

ale pomyśl aby takim być to trzeba wyniesc z domu i uczyć swoje dzieci do draństwa .Jak można tak robić kawał -----

kubson
@kubson

żeby nie placic za noclegi to wstyd ihanba, jak on zyje ze swoja babą ,też ją tak kantuje ha ha ha

duzio

Hej ludzie powiem wam , mieszkalem z Zabielnym na Lipskiej w Krakowie dluzszy czas i on nie zaplacil babie za noclegi.Siara.Kobita zbierala podpisy i pytala komu winien.Dobry oszust kawal drania a baba mu pomagala i byla w porzadku

kusy

NIE poszukuje bo ludzie nie chca w tej firmie robic

SIEMIN
@kusy

Okrada ludzi jak tylko moze .Kto chce byc robolem za darmo to polecam firme Zabielnego. NIE placi nic nikomu ciagle gada ze nie ma kasy OSZUST

ŁYSY

Jak może dać ludziom ofertę pracy kiedy się jest draniem i ludzi kantuje.Że jest pijakiem to każdy o tym wie i że ludzi oszukuje też każdy wie.To co się spodziewacie po nim .Ludzie trzeba się dobrze stuknąć w łeb żeby u niego robić.On nie ma dla ludzi litości tylko każe robić a kasy nie ma, i nie wypłaci tak jak ty babie za mieszkanie co za wstyd.Ja poszedłem do innej firmy od niego i wcale NIE ŻAŁUJĘ .Kto jest mądry to do niego nie pójdzie.Zabielny to jest OSZUSTEM.

buhaj

Jeszcze trochę i będziecie pracować wszyscy za 1000zł. Prawdziwy fachowiec nie pisze śmiesznych opinii tylko leszczyki co pojęcia o budowlance nie mają. Nie długo Ukraińcy zastąpią naszych .

radek

cisza przed burzą!!!!!!!!!!!!!!!!!

bubuś

Zastanawiam się na jakim stanowisku tej pracy szukać, bo powiem Ci szczerze, że panienek raczej w usługach budowlanych to nie uświadczysz. KRS prawdę Ci powie. Jeżeli jesteś zainteresowana to musisz pomyśleć o wszystkich osobach i ich potrzebach. Oczywiście jednocześnie w na chwilę obecną nikogo nie poszukują że taka cisza na forum?

ania89

a to jeśli chcę wiedzieć czy firma istnieje to mam patrzeć we ten ksr, tak? wybaczcie pytanie szukam dopiero mojej pierwszej pracy i jeszcze wiele rzeczy jest dla mnie wciąż nowych. jednocześnie prosiłabym o opisanie procedur procesów prowizyjnych i ich transparentności oraz o procentowe stawki prowizji

kubus

niepolecam.ktos kasuje ciągle moja opinie ale to naprawde firma katastrofa

byly pracownik

Robota, zakwaterowanie, ludzie, transport wszystko w porządku. Wyplata pieniążków tylko z "lekkim" opóźnieniem. Ja tam polecam ta firmę.

do aga

ty jesteś Śmieszna bo nie masz nic wspólnego z tą firmą nigdy nie pracowałaś w tej firmie a zabierasz jakikolwiek głos!!!!

AGA

jesteś śmieszna

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane - Krużlowa Wyżna

Anna Marcin Zabielny uslugi budowlane