Ventor

Opinie o Ventor

janek

Feriepenger, firma wypłaciła,co prawda za 2011 rok,ale teraz jak znalazł,czyli,cierpliwości.

tak tylko pytam

No i jak z tą feriepengą? Dostał ktoś?

Narrator Forumowy

No i tak zyskaliśmy odpowiedź na pytanie: "kiedy będzie wypłacone feriepenga

Konrad

Nie wybieram sie tam w ogole

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

pytacz

A kiedy on jedzie do Stanow?

ferie penge

Bedzie wyplacone jak [usunięte przez moderatora] wroci ze Stanow Zjednoczonych

penge

kiedy bedzie penge? juz nie moga sie dociekac

Kulkowy znawca

w kulki tno to majo

co tam?

cos jakies czarne chmury nad ta firma otatnio

norassek przez 30"S"

norasss - 2013-01-28 22:41:26 Ty prosty cepie,to ty myślisz że dyrektor to leży i bierze kasę? Mnie się pytasz o wykształcenie? 2 tygodnie pracy po 12 godzin buraku. 8tys.to są normalne pieniądze za pracę na tzw."kontrakcie"za granicą. I o to chodziło w moim poście. Gdzie ty chamie uczęszczałeś do szkoły i jakiej?Specjalnej? Nie umiesz nawet właściwie zinterpretować tekstu posta.Jak ty tak do każdego się odzywasz to się nie dziw że w domu siedzisz prostaku zaściankowy.

Urzad

Za te niewyplacanie Feriepenge , to sobie wszystkie kontrakty zaprzepascicie niezly bigos bedzie .

batmax53

najlepiej pojechać do Norwegii z innej firmy i popracować razem z ludźmi z Ventora na tym samym projekcie a wtedy dopiero można poznać całą prawdę o firmie Ventor

Komentator forum

uff. Ostro poszło

norasss

norasss - 2012-12-19 18:50:28 do "bez nicka" bez rozumu też chyba jesteś,co? co to znaczy"ogromne pieniądze"? dymasz fizycznie 12 godzin codziennie przez 6 dni w tygodniu w chłodzie i smrodzie i co?masz zarobić 2,3,4 tysiące? i ostatnim frajerem jest ten kto wierzy w opinie,osądy,itp,itd na jakimkolwiek forum-w necie to sobie możesz numery totka sprawdzić a nie kierować się radami z forum jaką chcecie opinię?pozytyw czy negatyw?zmienię nicka albo napiszę anonimowo jaką tylko chcecie a feriepenge nie bedzie! wszystko jasne?panie norasss a ile byś pan chciał zarobić?? 4 tysiące to jest dla ciebie mało? (za dwa tygodnie pracy) a jakie pan masz wykształcenie? bo coś tu wychodzi na to że czym niższe to tym wyższe wymagania. trzeba było się dyrektorem urodzić byś miał kase za leżenie a i to pewnie nie zawsze. nie ma pieniędzy źle, są pieniądze źle, bo trzeba robić no chłopie sorry pozytyw/negatyw to sie zgodze może sobie ktoś napisać, natomiast zarobki są jakie są i według mnie nie takie jak pan tu napisałeś.

edi81

Ktoś wie gdzie teraz Ventor wysyła do Norwegii na rusztowania ??

pengapenga

nie wypłacom,nie nerwuj sie

Feriepenga

Co ztom feriepengom? Wypłacom czy nie? Bo sie już denerwuje,

Feriepenga

Lipa z to feriepengom

Znawca Norwegii

zly - 2012-12-29 17:47:18 witam kiedy jest najbliższy wyjazd do norwegi jako monter rusztowan???Jak Norwedzy beda stawiac cos wysokiego i beda potrzebowac rusztowan.

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor