Ventor

Opinie o Ventor

?

Też znam trochę tę robotę,co prawda tylko z opowiadań ale mam za to taką duuuużą i prężną firmę. (usunięte przez administratora)

LEE JU WEI

Jesli chodzi o język mandaryński znam go komunikatywnie,studiowałem go w Singapurze,Chętnie bede tłumaczem.

proust

Ventor?rodzinna firma powiązana układem towarzyskim z resztą okolicy czyli Ścianą(Ściemą?)Wschodnią. Możesz znać angielski,norweski,chiński....i mandaryński i robotę na tip-top ale jeśli nie masz "wsparcia" zapomnij o nich i skieruj się w bardziej cywilizowane okolice naszego pięknego kraju.

angol

very well

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

zainteresowany

Witam. Pracuje w wentylacji w Polsce. Mam pytanie. Jak dobrze trzeba znać angielski żeby pojechać do Norwegii?

piotr

panowie chcialbym wyjechac z ventora na jakis czas ile teraz trzeba zaplacic za 2 lub 3 rotacje bo slyszalem ze na Oslo trzeba pracowac u kierownika w polsce na prywatnej budowie (usunięte przez administratora)

Miron

Stig - 2013-09-29 22:28:53 Pracuję w Stord. Mam umowę z Norisolem a wszystko zawdzięczam firmie Ventor. Ostatnia wypłata wpłynęła w połowie i dopiero zostało wszystko wyrównane. Czyli nawet norweska firma może mieć poślizg... Feriepenger z Ventora mam na koncie. Pytałem kolegów z którymi pracuję i każdy mi potwierdził fakt rozliczenia. Dużo mówi się o zwiększeniu zatrudnienia i przyznam, że tej roboty jest faktycznie coraz więcej. Powinniście wszyscy zrozumieć, że w Norwegii pracuje się od projektu do projektu, a jak komuś marzy się stabilizacja, to brać się za naukę norweskiego i szukać zatrudnienia bezpośrednio w stoczni... co nie jest takie proste. Chyba że jesteś urodzonym trolem bez bliskich i innych zobowiązań w Polsce. Należy jednak pamiętać, że życie w Skandynawii kosztuje. Najlepszy układ, to właśnie rotacje.Urodzonym trolem? Albo moze podoba Ci sie tutaj i chesz tu mieszkac z rodzina? Ale generalnie popieram Twoja opinie. Ventor nie jest zly. Ma swoje malutkie minusy ale jak sie je zna to mozna pracowac. Moj kolega wrocil do Ventora znajac jego niedociagniecia. Ja tez bym wrocil, ale teraz mi jest dobrze w norweskiej firmie. Ale nie zarzekam sie, ze nigdy nie wroce.

trol

i to jest oczywista oczywistosc

Stig

romek

tak dokladnie jest wszyscy i wszedzie

piotr

zgadzam sie z miskiem pracowalem dosyc dlugo w firmie ventor i global work warunki pracy sa takie same i kasa tez a jednak sie rużnia z ventorem mialem problemy z feriepenge przez prawie 8 miesiecy nie moglem od nich kasy wydrzec a jak zaplacili to sie nie zgadzalo to samo bylo z wyplatami mialem tyle samo godzin co kolega nawet pracowaliśmy u tego samego formana a ruznica byla nawet 4zl a co z reszta jak pojechalem sie upomniec to kobieta powiedziala ze norwedzy nie placa bzdura global placil normalnie i na czas nigdy nie bylo problemu (usunięte przez administratora)

koles

zgadzam sie z rys. ja pracuje juz 3 lata i o lapowkach nieslyszalem. to taka brednia tych co sie niezalapali i wszystko na lapowy zganiaja ze nie dali i niepojechali. jak bys umial trzymac mlotek to bys pewnie pojechal ale pewnie nieumiesz (usunięte przez administratora) .i niekrec afer kup sobie mlotek i potrenuj moze sie zalapiesz za 5 lat

rys

powiem ci tak misiek,ja pracuje w firmie ventor i nikomu nie musialem (usunięte przez administratora) placic,nie bedzie wyjazdu to trudno,takie sa projekty raz jest raz nie ma,nigdy nie narzekaj bo zawsze mozesz trafic gorzej, i tyle w tym temacie.

....

to wracaj do niemiec i po problemie

misiek

(usunięte przez administratora) ok masz racje, że u nich nie ma co szukać roboty na stale ale dlaczego oszukują ludzi z ferie penge (do tej pory nie wszystkim zapłacili) a niewiem czy pamiętasz jak pare lat temu mieli straszne problemy w Norwegii bo nie wypłacali ludzi, więc nie mów mi, że Ventor jest dobrą firmą, bo jakby tak było to by nie bral od ludzi pieniędzy tylko z góry powiedziałby, że nie ma roboty

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Jednak Ventor polecam. I teraz uwaga: jesli komus zalezy na stabilizacji, to w Ventorze jej nie znajdzie. Firma wysyla na projekty. Norwedzy nie potrzebuja juz ciebie to zarzadu nie obchodzi co sie z toba dzieje. Natomiast Ventor jest dla ludzi, ktorzy sa przyzwyczajeni do pracy na projektach. Sa dobrzy, pewni siebie i wiedza, ze moga znalezc prace w innej firmie. Ogolnie Ventor jest ok. Placa co miesiac (czasem sie zdarzy maly poslizg). Jak nie zalezy ci na stalej pracy, masz okazje wyjechac, to jedz. Dobrze zarobisz ale jak masz okazje znalezc w trakcie projektu prace w innej firmie to sie nie wahaj. Oni w Ventorze sa przyzwyczajeni do tego, ze ludzie przychodza i odchodza.

misiek

gorszej firmy niż Wentor nie znam. (usunięte przez administratora). jak ktoś ma stałą pracę a zadzwonią z wentora to niech lepiej sie zastanowią nad praca w tej firmie bo po dwoch lub trzech wyjazdów reszte roku beda siedziec w domu. jak nie maja znajomosci to szkoda sie tam wybierac.

mac

pewnie ze sie pracuje,to nie polska ze kudzie swietuja caly rok,ha

Cz.

Jak wyglądają święta w Norwegii ,a dokładnie czy w święta się pracuje ,i co z Nowym Rokiem ?

gosc

Witam, mam pytanie odnosnie identyfikatorow, dlugo sie czeka na wyrobienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor