IQFM Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o IQFM Sp. z o.o.

Aga

Pracowałam nie narzekam....w różnych projektach. Jak wiesz o co chodzi to problemu nie masz.

Wojtek Strzępka

Jakieś drobne zlecenia wykonuje odkąd pamiętam już z 5 lat- Rzeszów. Jak widzę takie komentarze typu: nie płacą, praca na jeden dzień , śmieciowa umowa, koordynator to, przełożona projektu tamto. 1).Płacą na czas, wypłaty są w określonym terminie. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że jesteś nieodpowiednia osoba do wykonywania nawet tego zlecenia. 2). Są to zlecenia różnego rodzaju inwentaryzacje, przebudowy, wykładanie towaru , lub bardziej odpowiedzialne i rozbudowane zajęcia. Często praca dodatkowa, więc dlaczego narzekasz ? Jaka ma być umowa ? Zlecenie , o dzieło lub B2B , taki jest profil firmy. Wstyd w ogóle mieć takiego pracownika, który takie głupoty pisze że umowa śmieciowa praca tylko na jeden dzień . Dowiedziałeś się tyle co napisałeś czyli NIC ! 3). To jak z biegiem lat zmieniają się pracownicy przełożeni, rozwijają czyli fachowo projekt menadżer , account manager, executive to jestem pod wrażeniem i naprawę zazdroszczę . Sposobu prowadzenia rozmowy i podejścia do załatwiania spraw. A koordynator też człowiek niektórzy są bardziej rozgarnięci inni mniej. Nikt Wam krzywdy nie robi , ani nie (usunięte przez administratora) Nie płacą najmniej , najwięcej też nie, ale na pewno w stosunku do rynku uczciwie. Umówmy się szczerze na takich programach piszą w 98% Ci którzy są niezadowoleni, możliwe dlatego że się nie nadają przysłowiowo do niczego. Lub ktoś kto jest bardzo zadowolony np Ja , ale to ta pozostała mniejszość. Dziękuję

Iza
@K

czekamy z niecierpliwością na info o wypłacie, bo pisałeś, że dasz znać... mnie tylko ciekawi po co inni mieliby pisać takie rzeczy bez uzasadnienia, skąd takie nastawienie i informacje miałyby się brać?

Czytając komentarze zauważam, że nie wszyscy mogą rozumieć strukturę firmy - są pracownicy w biurze w centrali, są stali pracownicy terenowi odpowiadający za projekt na poziomie lokalnym (od rekrutacji do rozliczeń), są też pracownicy w terenie - siły sprzedaży, merch, marketingowe. Czytam opinie i ja wiedząc na czym ta firma polega potrafię zrozumieć, że czasem wypowie się MERCHANDISER a czasami PRACOWNIK BIURA. Ale dla nowych szukających pracy wrzucone jest wszystko do jednego worka. Dlatego apeluję - dopytujcie piszących opinię o którym piętrze on pisze :D W biurze było i jest fantastycznie (wiem, bo mam nadal kontakt z ludźmi), terenowi od projektów są stali od wieeeelu lat i wiedzą jak dbać o ludzi bo firma opiera się głównie na zewnętrznych zespołach ludzi. ALE czasami jest gorszy projekt (ciężki klient, nie akceptuje rozliczeń na czas, nie płaci FV na czas) który przekłada się na piętra niżej. Czasami nie "sparujesz" się z regionalnym charakterologicznie (przecież to ludzie tylko). Czasami jest ciężej i regionalni i Ci w biurze nie wyrabiają terminowo ze wszystkim. Czasami traficie na okres jak firma rozpoczyna jakiś totalnie nowy obszar działań i jest zamieszanie (nie nowy klient, tylko nowa usługa - przeżyłem to kilka razy). Generalnie 3 prace później dalej wspominam PB, AW, RW i gdyby nie migracja to dalej pewnie bym tam pracował. Ludzie pracują tam lata i czasami jest gorzej, ale generalnie jak na Warszawę to jest grubo powyżej średniej. Trzymajcie się!

EJ Nowy wpis

Prócz tego, jak ktoś już zauważył, że Account Manager może pracować w modelu hybrydowym to ma też rekrutację prowadzona zdalnie, jak ona sama teraz wygląda i ile trwa?

JQ

Cześć, zamierzam spróbować aplikować na regionalnego koordynatora. Ale przyznam szczerze, że nie mam jakoś dużo doświadczenia w zarządzaniu i dlatego chciałbym spytać, jak duże są te zespoły, które w ogłoszeniu wymieniają, jak ktoś nigdy dużym zakładem nie zarządzał to da radę to ogarnąć??

@JQ
@JQ

Naprawdę jest innych ofert pracy lepszych niz to. Wielki Regional Manager to nic innego jak praca codziennie po 12h, ogarnianie raportów i serwisy tam gdzie nie na ludzi

Yogi Nowy wpis
@@JQ

Dodam jeszcze że piszesz codziennie plan pracy z którego wynika że pracujesz więcej niz etat a nikt tego nie rozlicza... Nie ma zestawień, nie ma odbioru nadgodzin.

Joasia Nowy wpis

Wyjaśni ktoś jak w tej firmie wygląda hybryda? Ile dni w miesiącu tak można z domu pracować. Chodzi mi jak ktoś nie wie o ogłoszenie Account Manager, bo tam widziałam, że oferują opcje pracy w ten sposób i mnie to zainteresowało .

Były pracownik Nowy wpis

Deklarują się że wyplata będzie i nagle cisza..... odpowiednie służby się tym zainteresują!

Iam student in vistula university

Witek

Hej. Widziałem, że teraz firma poszukuje kandydata na stanowisko kierownika regionu/project managera. Czy warto wchodzić we współpracę? Będę wdzięczny za opinie.

@Witek

Dzień dobry, serdecznie zachęcamy do aplikowania!

KJ

Takie pytanie o pracę jako Promotor marki UBER – stałe zlecenie lotnisko, często się zdarzają w ogóle anglojęzyczni klienci? Wiem, że wymagają angielskiego, przynajmniej tak w ofercie jest. Z jednej strony trochę ogarniam, z drugiej nie wiem, czy bym sobie poradził w pracy cały czas w obcym języku. Duży stres?

@KJ

Celem projektu jest wsparcie obsługi pasażerów lotniska - również zagranicznych, więc język angielski na poziomie komunikatywnym jest niezbędny. Współpracę rozpoczyna się od dnia szkoleniowego ze wszystkich procedur na lotnisku a także z obsługi pasażera wraz z pozostałymi członkami zespołu. Początkowy stres związany z obsługą zagranicznych pasażerów mija po zdobyciu większego doświadczenia.

Byly pracownik

Pracowalem przez IQFM dla dużego gracza piwa, i nie jestem zadowolony ze współpracy. Po 1 miesiącu pracy zaczęła się rotacja, przełożona nic nigdy nie wie, jak ci mowi ze jutro to oznacza że za miesiąc. Szkoda czasu i nerwów za śmieszne pieniądze. Dałem szanse ale po 3 msc sam zrezygnowałem tak jak większość ludzi

Jacek
@Byly pracownik

Aż taka tragedia w tym projekcie a na jaką wypłatę można liczyć ? Jakie auto ? I jaka atmosfera?

Byly
@Jacek

Wyplata to najniższa krajowa, oraz premie ktorej nie zobaczysz. Samochody to skody fabie z 2018 roku, kazda nadaje sie na dogłębny serwis bo to nie sa sprawne auta. Atmosfera jest bardzo napięta, twoje prośby i wnioski nie otrzymują żadnej odpowiedzi. A Koordynatorzy sa oderwani od ziemi i nie licz na jaka kolwiek odpowiedz jak czegoś potrzebujesz. Wlasnie na pracuj pl szukaja koordynatora bo już jedna z Pan tez zrezygnowała

ExMm
@Byly

Projekt dla GŻ położyła od początku sama góra. Praca sama w sobie fajna, gdyby zatrudnili ludzi z doświadczeniem i poprawnie poprowadzili merchandiserów mobilnych. Szkolenie w terenie tragedia, brak podstawowej wiedzy ze strony PH GŻ jak i regionalnych z IQFM chociażby z podstaw merchadisingu. Trasówki nielogiczne jakby tworzył je pięciolatek z zamkniętymi oczami. Liczne interwencje ze strony merchów, aby polepszyć komfort i wydajność pracy bezskuteczne. Niby masz pracować 40h tygodniowo, ale według trasówki i czasu przeznaczonego na serwis plus dojazdy , średnio dziennie zajmuje to 10-11h. Za nadgodziny nie jest płacone, ale premia jest zależna od ilości wykonanych wizyt.

@ExMm
@ExMm

Zgadzam sie z Tobą. Również pracowałem w tym projekcie i to jest jedno wielkie nieporozumienie. Obstawiam ze projekt na lata bedzie trwał do lata

Cześć takie pytanko. skoro promotor marki ma stałe zlecenie a podają UZ w ogłoszeniu to jak jest z ubezpieczeniem? Można się podłączyć czy nie obowiązuje takiego pracownika a właściwie zleceniobiorce tak sie to nazywa chyba

Joanna

Raporty na czas, karty pracy na czas. Wypłaty brak . I to jest niestety tu norma. Ja się zastanawiam jak im się księgowość dopina ????

XP
@Joanna

No niestety takie opinie się tutaj powtarzają. I ogólnie ile te opóźnienia w wypłatach przeważnie trwają? Wszyscy pracownicy mają taki problem czy to jakoś wyrywkowo się zdarza?

Joanna
@XP

Trwają do póki drążysz temat. Po Twojej stronie leży ponowne udowodnienie że wykonałeś zlecenia. Rekord w moim przypadku trwał 5 miesięcy.

Wioleta

Cześć, takie pytanie w sprawie oferty, że zatrudnią personel magazynu. Skoro są określone godziny i miejsce w tej pracy, to czemu właściwie dają umowę zlecenie? Chyba że to tylko na jakiś okres próbny i potem normalnie UoP, to jeszcze mogę zrozumieć. Jak to wygląda? Ma ktoś tam umowę zwykłą?

brak wypłaty

Firma pilnuje jedynie raportów ale o wypłatach dla pracowników zapomina...

PK
@brak wypłaty

No widziałam kilka podobnych opinii. Wiecie co ma wpływ na opóźnienia w wypłatach? Tłumaczą wam to jakoś? No i jak długo trzeba czekać na wypłatę?

Zlecenie
@PK

Nie wiemy, widzę, że nie tylko w moim przypadku ale poprostu nie ma kontaktu, nie odpisują i nie odbierają telefonów. Zero możliwości wyjaśnienia, beznadziena firma..

Aga

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę IQFM ACKERMANN na stanowisko Specjalista ds. merchandisingu? Pojawiło się 28 października na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

niezadowolony

Owa firma nie płaci wynagrodzenia a jedynie pilnuje raportów

lola

Stanowisko Koordynator Regionalny-bardzo wyolbrzymione. Po rozmowie rekrutacyjnej mozna się domyslić że to nic innego jak Merch mobilny plus ogarnianie raportów ludzi których musisz zatrudnić i dopilnować ich pracy. Czyli dwa w jednym za śmieszną kasę.

MT
@lola

sęk w tym, że chyba ta kasa nie została wprost podana? Albo cos przeoczyłam? O jakich widełkach płacowych jest mowa i co składa się na to cale wynagrodzenie? Podstawę ustalasz indywidualnie? Można negocjować?

LN

Prawa jazdy wymagają bo trzeba jeździć a z autem co? Poza tym, że dają, czym się jeździ i jak kwestia paliwa jest rozwiązywana? Chodzi o ofertę na merchandisera mobilnego. Mam nadzieję, że dopłacać z własnej pensji nie trzeba, zwłaszcza przy tych dzisiejszych cenach?

Serwisant

Szanowna firmo tak pilnującą terminowości raportów czekam na swoje uczciwie zarobione pieniądze.......................

Merch Kotanyi

brak wypłaty w ustalonym terminie

Anna K kuj pom

brak wypłaty w terminie.

KTOS

Nie polecam,firma kantuje na wyplacie i po dlugich zmaganiach dostaje nie taka co trzeba i pretensje ze wszystko jest ok. z daleka od niej,lepiej przez agencje zatrudnic sie na UZ a tu daja Uz i UoDZ.

Tadek
@KTOS

A co się z wypłatą nie zgadzało, za mało Twoim zdaniem policzyli Ci godzin pracy? Jaką w ogóle miałeś stawkę godzinową i co było do roboty?

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IQFM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IQFM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM Sp. z o.o.