P.W Bud-Masz

Opinie o P.W Bud-Masz

Henry

Bud-Masz to jest dobra firma i wierzyć się nie chce żeby taka sytuacja miała miejsce!!

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

as

spoko firma

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Aplikowałeś do firmy P.W Bud-Masz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że od dłuższego czasu nikt nie pisał?

DD

Siemanko jak wygląda praca na cnc

Kuba

Pewnie dobrze wam się pracuje. Może potrzebni są pracownicy?

@Tomasz skoro polecasz negocjowanie stawki, to rozumiem, że nie ma z góry narzuconej na rozmowie pensji tylko można ją wynegocjować? Ciężko zdobyć kwotę, która będzie satysfakcjonowała obie strony? Czyli czemu najpierw szef firmy P.W Bud-Masz proponował szkolenie, a następnego dnia Cię zwolnił?

Tomasz
@Karolina

1. Na swojej rozmowie o pracę nie miałem narzuconej z góry stawki. Powiedziałem ile chciałbym zarabiać, Pan maciek przeliczył to sobie na pln/godz pracy i zgodził się na tą stawkę. 2. Trudno mi się wypowiadać za wszystkich ale mi się takiej satysfakcjonującej kwoty nie udało wynegocjować. 3. Dla uściślenia teoretycznie to nie zostałem zwolniony tylko nie przedłużono ze mną umowy po okresie próbnym. Jak dla mnie to Pan Maciek stwierdził że nie chce pracownika który "śmie" prosić o podwyżkę już po 3 miesiącach pracy...

Pisałam o tym, ale nic nie pisaliście więcej, że firma P.W Bud-Masz od nowego roku rusza z inwestycją "Wprowadzenia do oferty firmy BUD-MASZ innowacyjnego produktu w postaci wielkogabarytowej maszyny do wytłaczania blach". Ta inwestycja jest współfinansowana przez Unię Europejską. Okres realizacji się rozpoczął niedawno i będzie trwał do marca. Czy możecie coś więcej o tym projekcie powiedzieć? Jak zapatrują się na niego pracownicy firmy?

Tomasz

Witam wszystkich. Do firmy Bud-Masz przyszedłem na stanowisko projektanta. Umowę na 3 miesiące dostałem od razu. Oczywiście na papierze najniższa krajowa o czym szef przy rozmowie kwalifikacyjnej jakoś zapomniał poinformować. Urlopy wypłacane od najniższej stawki (bodajże 63 PLN za dzień). Jak już wcześniej niektórzy pisali, chorobowe bardzo niemile widziane włącznie z groźbą zwolnienia. Praca po 9h dziennie plus soboty, płatne od normalnej wcześniej wynegocjowanej stawki godzinowej (mi wychodziło po 210h w miesiącu). Z zaległościami i brakami w wypłatach osobiście się nie spotkałem choć koledzy wspominali że się to zdarzało. Ludzie w biurze bardzo mili i życzliwi (pozdrowienia dla chłopaków i dziewczyn z biura). Z atmosferą w pracy było różnie, nerwówka nakręcana głównie przez szefostwo. Szczególnie w pamięci zapada brat szefa który co drugie słowo to Ku#$@ także kultura raczej podwórkowa. Z firmą rozstałem się w ten sposób że na dwa dni przed końcem umowy udałem się na rozmowę z szefem, gdzie Pan Maciek zapewnił mnie o podpisaniu umowy na czas nieokreślony i wysłaniu mnie na dodatkowe szkolenia z programowania frezarek. Poprosiłem też o parę PLN na godzinę więcej co szef przyjął ze spokojem i powiedział że zobaczymy co da się zrobić. Następnego dnia po zakończeniu pracy gdy wracałem do domu dostałem telefon od kierownika projektantów (pozdrowienia dla Rafała) który poinformował mnie że mam już do pracy nie przychodzić. Próba kontaktu z Panem Maćkiem kończyła się odrzucaniem połączenia więc wyszło na to że szef nie miał nawet odwagi ze mną porozmawiać. Mogę się tylko domyślać że taki tok postępowania doradził mu syn SEBUŚ który ponoć słynie z takich wyrafinowanych akcji. Na koniec powiem tak: jeśli ktoś ma silne nerwy i wynegocjuje sobie dobrą stawkę godzinową od początku to może w BUD-MASZu próbować swoich sił. Ja po swoich doświadczeniach osobiście odradzam bo pracodawca który traktuje ludzi jak śmieci to nie moja bajka.

@Janusz a czemu Ci pracownicy zgadzają się pracować na czarno? Gdyby była kontrola oni również odpowiadaliby za pracę na czarno. Czy to są opóźnienia w wypłatach czy Ci pracownicy w ogóle nie dostają wypłat od P.W Bud-Masz?

Tabalug

Panowie jak aktualnie wygląda praca w tej firmie. Jest ogloszenie i zastanawiam się czy aplikować

@niePolecam ale w jaki sposób ciężko wytrzymać? Ktoś inny też tak uważa? Mówiłeś szefowi o tym? Słyszeliście, że wprowadzono do oferty firmy BUD-MASZ innowacyjny produkt w postaci wielkogabarytowej maszyny do wytłaczania blach, co ma zwiększyć konkurencyjność. Projekt jest współfinansowany przez UE http://www.bud-masz.com.pl/news,,17.html

@sani masz oczywiście rację. Forum służy do opiniowania pracodawcy, ale zależy nam na rzetelnych opiniach. Dlatego prosimy uargumentowywać swoje opinie, by osoby zaglądające w poszukiwaniu informacji na temat P.W Bud-Masz znalazły tego czego szukają.

sani

wchodząc na tę stronę liczy się na sensowne opinie @pracus

damiano

ta firma jest producentem maszyn do profilowania blach, ekranów akustycznych na autostrad i na pewno w najbliższym czasie będa potrzebowac nowe osoby.

jas

wicher' masz całkowita rację, ponieważ samo zatrudnienie nie jest naważniejsze ,pracodawca musis dostosować warunki pracy dla pracowników, mało jest takich firm które dbają o każdy szczegół, jak widać pracodawca ma na celu dobro swoich ludzi.

erftg

@koleś no ja tez uwazam ze wszedzie jest szansa na to zeby zdobyc doswiadczenie, wystarczy chciec i byc zaanagazowanym i podjesc do pracy na powaznie..

wicher
@erftg

Dokładnie tak, stękać i narzekać jest bardzo łatwo i każdy jeden mądry, Bud masz jest spoko firmą, bardzo dobrą pod względem właśnie zatrudnienia, warunków, nie liczny pracodawca który ogrzewa hale produkcyjne, kurka byłem na serwisie z maszyna u jednego polaka to do samych kości przemarzłem, palce u nóg i rąk brak czucia, jak wróciłem to wolne musiałem wziąć bo chory byłem!!! nie wiem jak ci ludzie tam pracują!!!!

Ozz

Szef normalny, wiadomo że każdy ma inny charakter i czasem jakieś zgrzyty mogą być lecz zawsze można się dogadać, praca dobra i stabilna.

koleś

@herman - przecież każda firma jest dobra, żeby zdobyć doświadczenie. Bud masz nie jest wyjątkiem. Ciekawe tylko czy umowa o pracę już u nich obowiązuje, bo jednak chciałbym pracować w zawodzie. Są producentem maszyn do profilowania blach, więc na pewno klienci są zadowoleni z produktów jakie oferują.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W Bud-Masz - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w P.W Bud-Masz?

Zobacz opinie na temat firmy P.W Bud-Masz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W Bud-Masz?

P.W Bud-Masz