P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

buł@

bujda bujda bujda.jaka stała praca? jak jesteś potrzebny to by ci w tyłek weszli. najlepiej żebyś do POLSKI wogule nie zjeżdżał jak mają nawał roboty.a jak niema pracy to mają cie w d...e.zero odzewu nie odbierają tel.machlojki z nadgodzinami.a żeby w miare zarobić to musisz tyrać wszystkie soboty.nadgodzin i tak ci nie wypłacą bo zabiorą na to jakieś głupie cajtkonto,z którego na koniec i tak sie nie rozliczą albo wypłacą polowe.żadnej diety tylko jakaś śmieszna jak to nazywają kilometrówka 400 euro miesięcznie z tego zabiorą 200 na mieszkanie.zero premii.nie polecam

jo

Witam jest ktos moze w okolicach Hannoveru lub Lipsk w pracy jako magazynier?? Prosba o jakies info, czy warto jechac i jak warunki mieszkaniowe. Z gor dzieki. Pozdrawiam

Mati

Ludzie do Sadu z Nimi

ja do zoolu ide i adwokata wyplaty nie dostalem bo ponoc jakas kara ze namieszkaniu za glosno ludzie nie dajcie sie im wiecej nas tym lepiej

czarnuch
@pracownik

ciekawe gdzie za tyle godzin dostales 750 euro smieszny jestes

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

ZWOLNIONY

LUDZIE nie jedzcie do pracy przez tę firmę.Praca bardzo cieżka. Za 220 h pracy dostajecie 750- 800 euro. , po potraceniu mieszkania.Oni tylko żeruJĄ NA NOWYCH NAIWNYCH , DŁUŻEJ NIż pół roku nikt tam nie pracuje.

poker

NIE PRAUJCIE DLA TEJ FIRMY

antylopa

P.I.N personal czy RUN LOGISTIK to to samo -dzwoniąc obiecują wszystko a zaczynając z nimi współprace zaczynasz domyślać sie że trafiłeś do obozu pracy XXI wieku. Praca od 6 30 do 17 i bezpłatne przerwy ? ;/ kto to widział ?! Żadnych dodatków za nadgodziny a dostając rozliczenie wychodzi że jeb*łeś 220 godzin za 800 euro ! Czasami soboty też pracujące a na pasku nie widać różnicy... potrafią j*bańcy zniszczyć człowieka psychicznie i fizycznie ....

jaś

Witam, tez mam jechać do tej firmy i się nad tym zastanawiam. Czytałem też o innych firmach - ta chyba nie jest z tych najgorszych. Bywałem też i w Holandii, Belgii i Niemczech. Co do Zeitkonta - chyba nie jest zle, powiedziano mi ze na Zeitkonto idzie 80 nadgodzin, byłem w firmie gdzie Zapisywano 150!!! Zeitkonto w dzisiejszych czasach to normalka, jeśli ktoś nie wie co to, to chyba jest niedoinformowany... Nie mogą ci "zabrać" godzin które przepracowałeś. Kary umowne - to chyba tez normalne - czy u PLskiego pracodawcy zostalbys pochwalony za to ze przyszedleś naj***ny do roboty? Dyscyplinarka pewna. Od 20 lat jeżdżę za kasą po świecie, widziałem jak zachowują się "dobrzy mężowie" za granicą. Zaliczki co 2 dni bo im na piwo nie starcza a żonom w PL mówią jakie ch**e z ich pracodawców bo wypłaty małe. Nasr*ne i narz**ane w kiblu, nawet posprzątać nie umieją a później wielki płacz bo kara za rozwalone mieszkanie. Ja jakoś nigdy problemów nie miałem choć wyjeżdżałem przez firmy z gorszymi opiniami niż te. Wytrzymać się nie dało na mieszkaniu z "rodakami" więc szukałem na spółę z "normalnymi" ludźmi jakiegoś mieszkania. Po czasie nawet auto służbowe dostałem a inni zazdrościli. Nie szukam przyjaciół w robocie ale jeśli ty jesteś ok, inni (pracodawcy) będą ok do ciebie. Najlepiej narzekać bo "TOBIE" się należy. Najpierw pokaż za co się należy. Zawsze będzie ktoś niezadowolony -ja zrobię na przekór wszystkim i pojadę, przekonam się czy jest aż taaaak źle. Pozdrawiam niezadowolonych i zadowolonych

RUN

Przeczytałem wszystkie opinie o tych firmach RUN i PIN.Chyba nie pojadę masakra jakaś brr . Ludzie zgłoście to do odpowiednich instytucji w Niemczech, nie ma co się szczypać z Niemcami i oszustami.Polacy górą i nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać. Myslę, że i tak w wkrótce zainteresuja się nimi odpowiednie instytucje....Niech chociaż przeczytają opinie i sprawdzą.Nie jesteśmy niewolnikami!!!!POzdrawiam Polaków na obczyznie

@RUN

Zeitkonto to podstawa kazej agencjni w calych niemczech gdyby wziol Pan urlop czy by nie bylo pracy bedzie to Panu odciagane i placone , jak by byl Pan w pracy nikt na tym nie zarabia ,to sa Pana Godziny nikogo innego jakie Pan wypracowal ,

ouhouho
@Rado

Ty się dobrze czujesz?

rado
@ouhouho

duzo lepjej niz wiekszosc tutaj

run

A co chodzi z tym zeltkontem.To oszustwo?Ile wyciągacie na czysto po odjęciu mieszkania i jedzenia? Opłaca się tam jechać? Da radę zarobić miesięcznie 1000 euro na czysto -na magazynie.Zastanawiam sie nad wyjazdem.Ale jak czytam,że nadgodziny nie wypłacają tylko idzie na zeltkonto to po co tak zapierdalać, jak i tak dostanie się minimum tego co w umowie.Odpiszcie prosze :)

@run

Z zarobieniem 1000 euro na czysto może być trudno. Na 1 klasie podatkowej najczęściej dostawałem ok 950 euro oczywiście po odliczeniu mieszkania, nie wspominając o kosztach życia. Już parę miesięcy minęło od zakończenia współpracy z nimi, a słyszałem że koszty mieszkania i dojazdu do pracy jeszcze wzrosły. Pewnie sytuacja zależy od magazynu, mimo wszystko nie polecam tej firmy. Po złożeniu wypowiedzenia zaczynają się problemy z wypłatami :(

koza
@były pracownik

A ile chciałbyś zarobić jako "zwykły" magazynier? Gdzie dostaniesz więcej niż ustawowe 8,80eu brutto? To i tak dużo dostałeś przy 1kl podatkowej i po odciagnieciu mieszkania...

@koza

Wiem, że wynagrodzenie jest wszędzie podobne. Jednak odpowiadałem tylko na pytanie użytkownika "run". Pieniądze, pieniędzmi ale chodzi też o podejście firmy do pracownika,a w tym konkretnym przypadku firma nie wywiązywała się ze swoich obietnic. Szukali tylko okazji do zarobienia paru euro dla siebie. Taka jest moja opinia o R.U.N Logistik i P.I.N Personal. Pozdrawiam

rado

@koza

naucz sie jeyzka to zarobisz wiecej i moze pzrestaniesz narzekac

Pokrzywdzony

Chciałbym jeszcze raz przeprosić Panią Aleksandrę, która bardzo pomogła mi w dalszym znalezieniu pracy. Za dużo złych emocji w ostatnim czasie mi towarzyszyło i niektóre wodze puściły. Wszystko jest w porządku i polecam tą agencje.

Pokrzywdzony

Prostuje wcześniejszą opinię. Pani Aleksandra zadzwoniła z propozycją pracy w tej samej miejscowości do której miałem wrócić. Pozdrawiam

bolek
@Pokrzywdzony

Słyszałem wiele o tej firmie, ale to co Ci zrobili jest ciosem poniżej pasa i zasługuje na potępienie, tylko kasa się dla nich liczyła zero współczucia dla Ciebie eh. Przykra sprawa. Życzę powodzenia w znalezieniu nowej/normalnej pracy

kora
@bolek

Poprosze z Honolulu, Bolek...

Pokrzywdzony

Pozdrawiam Panią Aleksandre na wstępie. NEGATYW 100%. Zatrudnili mnie w niemczech. Pracowałem przez 4 dni i zmarła mi mama, musiałem wracać na pogrzeb bez bagaży i okazją. wszystko zostawiłem w niemczech w hotelu. Tydzien po pogrzebie dzwonie do Pani Agnieszki z informacją, że mam już bilet na powród do pracy itp.. Powiedziała, żebym się wycofał bo nie ma jakiegoś szefa i nie podpisze mi nikt umowy ale żebym się NA PEWNO nie martwił bo miejsce mam zaklepane. Za tydzien dowiazuje się, że mnie nie chcą. Nie mają dla mnie żadnej oferty i taka miła Pani Agnieszka nie miała odwagi mi tego powiedzieć nawet przez słuchawke tylko poprosiła koleżanke siedzącą obok. Nie wspomne o rzeczach które tam zostawiłem. kazano mi sobie je odebrać 1200km mam do tego miejsca. Rozumiecie to ludzie ???? jak mnie potraktowano ? zostałem w jednej koszulce w jednych spodniach i w jednych majtkach. NIEPOLECAM TEJ AGENCJI NIKOMU dlatego ze potraktowano mnie jak smiecia zostawiając go na ulicy bez niczego !!

Daniel

Firma ta oszukała mnie łącznie na 1100 euro.Oszukują na początku współpracy jak i po jej zakończeniu.Zna ktoś jakieś firmy które zajmują się odzyskiwaniem pieniędzy od takich właśnie oszustów?

Witam. Tak czytam te opinie i podzielę się swoją. Pracowałem przez Pin w tamtym roku jako Lakiernik proszkowy. Wypłata że dla mnie mało to fakt, ale na takie warunki się zgodziłem. Zawsze jednak na czas i co do centa. Mieszkanie spoko, zaliczki koordynator proponował sam co chwile. Jak z pewnych względów musiałem się zwolnić to dali za porozumieniem stron, wyplacili za urlop i nadgodziny. Nie jestem żadnym ich klakierem tylko FACHOWCEM i trzeba jeszcze chodzić do roboty a nie chlać i zawalać robotę.

Pracownik pin-personal

Ludzie nie dajcie się nabrać na pół etatu. Tutaj nic nie wiadomo, żadnych szczegółów, umowe dostałem do podpisania w języku niemieckim (nikt nie raczył mi wytłumaczyć co dokładnie jest w niej napisane) w drugim tygodniu pracy, Koordynator na wszystkie pytania odpowiada "może" lub "załatwimy to" potem i tak nic nie wiadomo. Praca na magazynie Metro- OK, nikt nad toba nie stoi, nie ma normy, ludzie w pracy bardzo pomocni. Niestety w biurze jest już gorzej- Jeden chłopak przepracował 2 tygodnie po czym zjechał do polski, pin naliczył mu taka kare za porzucenie pracy że nic mu nie zapłacili za przepracowane godziny. W okresie 3 tygodni które tutaj jestem zwolniło się chyba z 10 osób, przyjeżdżają i w tym samym dniu, albo po dwóch dniach wracają do polski.

Cracker
@Pracownik pin-personal

To jeszcze musisz dużo się uczyć ;-))))Adres IP ? Jaki chcesz Amerykański, Ruski, Honolulu ? Z każdego państwa se można ustawić. Przepisy może kojarzysz, ale o necie nie masz pojęcia.

@Cracker

pierw sie spytaj jak pracownicy zawinili czy zaliczek nie pobrali czy nie rozpiepszyli mieszania przed odejsciem albo czy nie okradli kogos i poprzez to zostala im kasa odciagnieta pzdr

kora

Witam, jestem studentka prawa, obecnie pisze prace magisterska na temat wolnosci slowa w internecie, m.in. facebook, fora internetowe itp. i na Waszym miejscu 3 razy bym sie zastanowila dopoki cos takiego napisze, poniewaz: W przypadku wyzwisk i obrażania mamy do czynienia z przestępstwem z art. 216 kk, a w przypadku groźby pobicia z art 190 kk. Z tym, że pierwsze jest ścigane z oskarżenia prywatnego, a drugie z publicznego- czyli zajmuje się nim prokura: Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. O adresy IP nie trudno... Pozdrawiam internautow i firme!

adamki
@kora

Mozesz mnie wiec studentko prawa pozwac za bezpodstawne, hehehe, oszczerstwa. Adres do korespondencji Ci podac?

pomocny

ludzie nie idźcie do tej firmy to nie chodzi już o samą firmę i wypłaty ale o tych debili koordynatorów i ich laski konfidentki. byle pierniesz juz mają problem nie przyjdziesz jedna sobotę juz cie straszą zwolnieniem, zachorować się nie da bo do zwolnienia odrazu, a konfidentki tylko jeżdżą po hali i obczajaja kto co robi kto jest za długo na pauzie itp. przez takich durni odechciewa się pracować jak za czasów Hitlera.

marian

Ludzie jak możecie to zglaszajcie takie firmy do zoll-u w Niemczech niech im się wszystkim za duże wezmą oszustom...

marian

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH