WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

hcfhdd

jestem po rozmowie kwal. nie wiedzialem ze kiero to znany mi z opowiesci moich znajomych z wczesniejszego,wiekszego zakladu i to wcale nie koniecznie o pochlebnych opiniach,warto sie przyjmowac?

nowicjusz
@hcfhdd

co z tym kierownikiem? Napisze ktoś coś więcej?

nowicjusz
@hcfhdd

Może ktoś napisze jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Kto na niej jest? (poza kierownikiem o którym już wyżej kolega wspominał) Czy dostałeś się do tej pracy? Jeżeli tak to jak atmosfera, jak ci się pracuje? Ktoś wie ile lat mają te maszyny?

Póki co ludzie starają się przetrwać w tej firmie,szukając w międzyczasie czegoś innego.To nie jest zakład i praca na 3,4 lata...

praca

a podobno finowie tak bardzo dbają o pracowników....

praca

tzn? będzie ten fundusz czy nie? to z niego bony na święta lecą

Premie??? nie ma tu nic takiego!!! żadnych dodatków nie ma NIC tylko goła pensja!!! teraz jeszcze chcą aby pracownicy zrzekli się praw do funduszu socjalnego!! TA FIRMA TO PORAŻKA!!!

axx

Napiszcie chociaż jakie premie, dodatki gwarantują.

nowy

Hej. Od kiedy maja wprowadzić system 4 - brygadowy? Jak mniej więcej wyglądają zarobki?

robson - 2013-09-24 10:09:58 Możecie mi powiedziec jaka stawke ma operator wózka wiodłowego? I czy to prawda że w tej firmie pracuja te dwie lesby z UPM-u?Tylko daj znać jak się przyjmiesz chętnie naleje ci na twarz

robson

?

Z pełną świadomością? W ogłoszeniach widniało "Praca w systemie 3-zmianowym" i dlatego się zgłosiłem. Pytałem na rozmowie, praca od pon do pią. A po 2 miesiącach niespodzianka pt 4ry brygady. Szkoda tylko, że wcześniej uczciwie o tym nie powiedzieli, to się nazywa brak szacunku do Pracowników. I choćbym miał się przekwalifikować nie będę pracował na 4 brygady. Dobrze, że jeszcze tego nie wprowadzili to jest czas na znalezienie lepszej roboty. Pozdrawiam wszystkich Pracowników

Asia

anonim - 2013-08-02 09:00:10 Drukarz - 2013-08-01 20:11:26 Ta firma to jedno wielkie dno, tylko czekać aż zdarzy się jakiś wypadek przy pracy. A jeśli kierownik(usunięte przez administratora) odszedł po trzech miesiącach to znaczy że nie jest dobrze, i nie bedzie dobrze. :( Niestety takie są realia tej firmy i trzeba się z tym pogodzić :( Pozdrawiam cały skład Ex, Sli, i reszte załogi :( Weź sie za robotę a nie płacz na forach,przecież nikt Cię tutaj nie trzyma Z pełną świadomością godzilismy sie na takie warunki, niestety żeby zbudować coś solidnego i trwałego trzeba się często najpierw mocno napracować, a potem dopiero zbierać owoce. Za jakiś czas może okazać się, że jednak udało nam się coś osiągnąć i mieć z tego satysfakcję ponieważ zaczynamy od zera. Tak naprawdę tylko od nas zależy jaki będziemy mieć szacunek do tej pracy i do siebie sammych, więc proszę nie sra...cię we własne gniazdo.

Drukarz

Ta firma to jedno wielkie dno, tylko czekać aż zdarzy się jakiś wypadek przy pracy. A jeśli kierownik (usunięte przez administratora) odszedł po trzech miesiącach to znaczy że nie jest dobrze, i nie bedzie dobrze. :( Niestety takie są realia tej firmy i trzeba się z tym pogodzić :( Pozdrawiam cały skład Ex, Sli, i reszte załogi :(

XXX

totalna porażka... jeśli tak finowie dbają o swoich pracowników to dziękuję serdecznie... nie dziwię się tym ludziom z UPM że są w szoku co się dzieje w tym zakładzie, z tego co opowiadali w tamtej firmie jest całkowicie inna kultura... ni pozwoliłbym pracować tu swojej dziewczynie...

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o