WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

!!!

Serducho bym dał za firme i za całą załogę!!!

Doświadczony

Hahaha następny na minę chce wdepnąć :D :D Poszukaj maila w internecie i pisz. G.CH skutecznie dekompletuje załogę więc wkrótce selekcjoner nie będzie miał kogo wystawić :D

Doświadczony

A co Ty myslałeś do tej ultranowoczesnej fabryki to tak pierwszego z brzegu biorą ?? 472 cv na jedno miejsce. W poniedziałki kolejka ludzi składająca cv wije się stąd - dotąd To wielki zaszczyt pracować w tej firmie, wśród grona znakomitych fachowców. @TJX sąsiad napisz mi dlaczego u was taka rotacja? Nie było mnie dwa tygodnie w robocie bo byłem na zasłuzonym urlopie. Jadąc autobusem nie poznałem żadnego pracownika z TJX a mnóstwo mi ludzi brakowało

cacy cacy

zgadza sie tylko bardzo trudno do was sie dostac :( , pewnie po dobrych znajomosciach

TJX sąsiad WALKI

Składajcie do TJX Europe pracuję w TJX i jest super dużo nadgodzin socjal jest super wakacje pod gruszą bony 2 razy do roku, wyprawki szkolne, imprezy integracyjne w święta wolne. Weekendy wolne a za Soboty 100% więcej płacą. POLECAM!!! A i owiele więcej płacą niż w Walki.

ada
@TJX sąsiad WALKI

oj nie zgadzam sie z tobą!!! walki to raj na ziemi, jak ktoś wogóle śmie narzekać na tę wspaniałą firmę???

bogumił

zapomniałaś dodać że ta 'dobra' pensja jest tylko wtedy jak wliczysz nadgodziny. o tygodniowym grafiku nawet nie wspomnę bo nie chcę się wkurwić z samego rana.

zniesmaczony

zamiast poprawy robi sie gorzej... nikt nie slucha , selekcjoner karty rozklada jak chce i malo wazne co kogo to obchodzi - macie krecic ! niewolnictwem lekko zakrawa no ale zawsze mozna sie zwolnic jak nie pasuje hehe a moze tak byc i to juz niebawem

drugi zniesmaczony
@zniesmaczony

nie zartuj, kto tu wogóle słucha pracownika? :) tutaj tzw góra lubi najbardziej gadać, a w szczególności jaki tamten jaki siamten jaki owamten, taka lajtowa rozrywka, z nudów

XYZ

Niezła sauna na hali... fińska ;) a może by tak więcej przerw z okazji upałów ? Oby do końca zmiany.... pstryyyyk

Spocony

Dzień dobry mordki moje kochane :) wszystko w porządku? Jak tam temperaturka na hali? rzecz jasna firma robi wszystko żeby Wam się dobrze pracowało. goraca atmosfera - to jest to! ;P Chować telefony, idzie! ;)

Sędzia Techniczny

No to Panie Gmoch ameryki nie odkryłeś ... Jest taki jeden, jak to zasłyszano na hali: jak mówi dzień dobry to już kłamie ... czyżby Bartuś? pzdr dla kumatych i kreślących nowe CV, pierwszy już się urlopuje przed odejściem

Gmoch

Selekcjoner to kłamca.

cos forum zastyglo

co tez sie dzieje we firemce ? nowa wladza bedzie to i moze nowe zasdy przyjda? co tez bedzie nowego ...

ON
@cos forum zastyglo

a kogo obchodzi co się dzieje, większość teraz cv nowe kreśli :) takie realia

Piotr Ługowy

Witam pracowałem w tej firmie jako Operator wózka początkowa stawka muszę przyznać że nie była zła główne problemy to produkcja która czepia się o byle co no i oczywiście Kierownik Lokaj który nie ma pojęcia co dzieje się na magazynie uważam że nie daje rady na tym stanowisku czepiają się byle czego to o to to o tamto wózki nie są przygotowane do specyfikacji pracy na danym stanowisku. Wczoraj otrzymałem wynagrodzenie oczywiście bez wypłaconych nadgodzin za soboty w firmie istnieje trzy miesięczny okres rozliczeniowy za nadgodziny więc mogą was przerobić łatwo teraz będę musiał się prosić o wyjaśnienia czemu nie otrzymałem należnych mi pieniędzy za prace w nadgodzinach samo to świadczy o niewiarygodności firmy bo przecież po te pieniądze przychodzimy do pracy a kiedy oczekujemy że je otrzymamy okazuje się wałek nie ma tyle co powinni ci wypłacić a niby prowadzą rachunkowość bo mają taki obowiązek nie wiem czy kierować sprawę do Sądu Pr pracy bo tam się nadaje ale to przecież Kochana Polska bezprawia

XYZ

Krokodyle łzy,teraz zaczną po hali biegać i z ludzmi rozmawiać,śmiech na sali!!!

buehehe

Robić w ,,wuja" to my ale nie nas, czas szukać innej pracy a Bartuś i Andżela z kadr sami będą ,,kręcić" rolki, o ile nowy dyrektor fabryki nie pogoni tego beznadziejnego towarzystwa wzajemnej adoracji i lenistwa. Niestety ta firma to jeden wielki chaos organizacyjny, siedlisko kłamstwa, niekompetencji i nieróbstwa. Poszło informacja o tym że Wrocławski oddział Walki kupiło Mondi to się nagle wszyscy obudzili ze trzeba by cos popracować i własne dupy ratować. Śmiech na sali.

walki

Nie polecam pracy w tej firmie brak podwyżek coraz szybsze tempo pracy ale stawka ta sama do tego 4 brygady od dwóch miesięcy premia to mit w tej firmie obiecują premie co trzy miesiące za każdy miesiąc 300 zł w sumie 900 zł a tak naprawdę dostaniecie około 50 zł brutto za 3 miesiące bo za dużo strat mają i reklamacje co się nie zmieni gdyż jest coraz szybsze tempo jak nie produkcja to magazyn coś rozwali ostatnio było sporo wypadków z udziałem wózków widłowych powód pewnie ten sam za szybkie tempo pracy więc radze się zastanowić czy warto fatygować się do tej firmy jeśli dalej będą mieli taką politykę anty pracowniczą to pół firmy się po prostu zwolni

kapitan chak

zakłamany kierownik jak i ta andżelika czy jak jej tam, mowiom jedno podpisuje papierki i nagle zmienajom zdanie. żałosne...

@kapitan chak

to już bez znaczenia jaki kiero i co się dzieje w firmie, ważne że zaczynają się 4 brygady,jeżeli wprowadzą na stałe to ja spadam, bez znaczenia kasa

Wrocławiak

Firma nastawia się na system czterobrygadowy za nadgodziny rozliczają w okresie trzy miesięcznym mogą zapłacić lub dać wolne za wasze nadgodziny ale tak czy siak dopiero po trzech miesiącach się dowiecie

lolek

Firma zaczęła zatrudniać ludzi przez agencje pracy.Obiecują premie których nie ma. Social nie istnieje teraz na święta nawet 10 jaj nie ma, ale dopłacają do ubezpieczenia. Podwyżek nie ma bo po co chyba że ktoś chlaśnie wypowiedzeniem to dostanie 100 zł brutto oczywiście jeśli jest osobą ciężką do zastąpienia a resztę to mają tam gdzie słoneczko nie dociera są oczywiście gorsze firmy bo to Polska ale jeśli masz wybór to pomyśl nad inną pracą iż ta w Walki jest głośno maszyny wyją na dodatek występuje szkodliwość w postaci topiącego się polietylenu który czuć na całej hali czasem występuje nawet zadymienie nikt nie mówi o szkodliwości tego typu produkcji uważam że zarobki powinny być wyższe porównywalne z Raflatak który płaci dużo więcej niż Walki nie wspominając o podwyżkach.

Loczek

Co,złego to nie ja!Wyrwę Chwasta,niech się Chlasta...

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o