WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

Wozisko

Wszędzie zdarzają się dobre i złe momenty ale nie powinno się tego przerzucać na firmę. To jest dobra firma a pracownicy to jej filar i to bardzo ważny.

wściekła
@Wozisko

hm.... zejdź na ziemię i wyjdź ze swojego światka

still

problem jest w tym ze pracownicy "emigrują" nie dziwota zresztą jak grosze płacą a prace mamy odpowiedzialną na wózku wozimy duze cieżary trzeba byc na oriencie non stop fizycznie moze i sie nie narobisz ale psychicznie inna sprawa. reszta spada niestety na naszą liderke a przeciez nie moze odpowiadac za wszyskich niestety za wszystkich baty dostaje !! Olu zostań z nami współpraca jest wspaniała i dobrze wszystko organizujesz chwała Ci za to. góra podnieca sie ze daje profity pytam jakie?? lux med?? z ktorego sie nie korzysta albo multi sport ok fajnie ze to jest ale w innych pracach jest trzynasta pensja na ten przykład albo lepiej płacą to tez jest argument zeby od was spier.lic ta firma to lekka porażka dobrze ze chociaz współpracownicy są spoko jak i magazyn tak i produkcja ale chajc dawajcie wiekszy bo spier....lam od was.

Motywant

Witam, widziałem ofertę pracy dla automatyka. Czy to jest aktualne? Jakie maja wymagania ? Czy zarobki są na godziwym poziomie? Jeśli są jakieś dodatki typu premia,socjal ? Gdyby ktoś wiedział proszę o informacje, mam wiedzę przed rozmową o ile sprawa aktualna.

elo

Witam, czy ktoś może napisać coś o pracy na stanowisku inżyniera produkcji ?? zastanawiam się czy aplikować. Będę wdzięczny zarówno za opinie z administracji jak i ludzi z extruderów. Jak wygląda praca, zarobki, jaki kierownik produkcji, atmosfera, ilu jest teraz inżynierów i co dalej z tym zakładem bo czytałem wyżej, że mieli sprzedawać. Pozdrawiam,

pikuśPanpikuś
@elo

Kierownik fałszywy, prędzej czy później wkopie cię na minę, zarobki byle jakie, praca w tej firmie to cofnięcie się do lat 90 ubiegłego wieku, atmosfera każdy się uśmiecha ale każdy ma gdzieś twoje czy czyjeś starania, czyli nowopolskie "mam wyj...e" Pracownicy ze starszym stażem notorycznie szukają nowej pracy i wielu znalazło, zanosi sie na to że w tym roku już niewielu zostanie z tych co zaczynali tworzenie zakładu, brak kompetencji na każdym kroku nie raz nie dwa szeregowy pracownik sam musi dochodzić do tego jak dane zlecenie zrobić, bałagan, w zimie zimno, latem potwornie gorąco (około plus 15 stopnie do temperatury na zewnątrz) Liderzy lubiący wysługiwać się innymi, z dnia na dzień co raz bardziej chamscy, totalna słoma z butów wychodzi. Zapraszamy

ex

Wszystko zależy od przełożonego...ludzie w adminie są całkiem spoko, choć,ze starej ekipy już prawie nikogo nie ma... Regularnie odchodzą- nie ma kasy na podwyżki, nie ma kasy na szkolenia to ludzie się zmywają, bo im czasu szkoda... Inżyniera Produkcji szukają bo Izzz już dość tego syfu miała i się zawinęła...ile można walczyć z wiatrakami. Zresztą daleko szukać, popytajcie w księgowości- tam wszyscy zwiali- Pani rządzi i króluje... nikt się za nią nie weźmie i za to co wyprawia...Odchodzisz z pracy bo masz dość baby a i tak usłyszysz,że Judasz jesteś, bo nie chcesz od niej telefonu odebrać :)) Ale dopóki się nie posypało, to było całkiem fajne miejsce pracy...choć za swoje zachowanie, niektórych wypadałoby mi przeprosić :(

Bodzio

Ja pracuję tu od dawna i uważam, że jest super. Zarobki ok. a ludzie są naprawdę fajni, nie ma leniuchów,każdy wie co ma robić. Polecam i zapraszam do firmy.

kolo
@Bodzio

a na jakim stanowisku to kolega pracuje? że tak 'świetne' opinie pisze???? bo jak się rozmawia z innymi to jakoś całkiem co innego mówią.

Aspi

Powie ktoś konkretnie? Jaka kasa dla operatora maszyn? Jaki klimat w pracy? Jak bardzo stabilne zatrudnienie ? Bo gadacie kto fajny kto nie a z tej całej paplaniny nic nie wynika. Warto tam składać czy nie ?

kolo
@Aspi

oczywiście do firmy jak najbardziej można iść i na własnej skórze przekonać się czy odpowiada czy nie. tutaj każdy powie ci co innego. a tak naprawdę to jest tak jak w każdej innej firmie, jedni są okej inni wręcz przeciwnie, na jednej zmianie jest wporzo na innej gorzej, na jednym stanowisku pracuje się lepiej, na innym już nie ... wszystko zależy gdzie trafisz itp itd a o kiero wolę się nie wypowiadać.

@Aspi

A gdzie obecnie pracujesz? Masz doświadczenie na stanowisku operatora? Za doświadczenie da się wynegocjować więcej. Ja dzisiaj na bielanach złożyłem w dwcuh firmach. Dużo teraz ofert pracy na operatora maszyn we wrocku i okolicach. Tam gdzie złożyłem mniej więcej wiem ile dają i to jest tyle samo co w walki, a później jeszcze troche więcej będzie. Składaj w paru miejscach i wybierz tam gdzie dają najwięcej. Pozdrawiam

Ciekawa

Cześć wszystkim, widziałam ogłoszenie pracy na inżyniera produkcji - czy może ktoś coś więcej powiedzieć? Ciekawa praca? Jest tam dużo inżynierów produkcji? Możliwy rozwój ?

Wozio

Mam pytanie czy jest w firmie zapotrzebowanie na operatora wózka? Nie mogę nic namierzyć a bardzo chciałbym w nich pracować . Fajna firma to pewnie i ludzie spoko. Jaką kase moge wyciagnąć? Bez premii!!!

sfrustrowana
@Wozio

bez jaj, błagam.

Kupa śmiechu z tego całego Walki Obóz pracy to mało powiedziane Jak najdalej od Walki bo inaczej nerwica i Walki z wszech wiedzącym Bartkiem Pozdrowienia dla tjx

Win

No ja też uważam, że całkiem dobrze się dzieje w firmie

!!!

premie są co 3 miesiace, czasami śmieszne, różnie bywa

!!!!!!

nic nie wiem, złóż CV!!! CV!!! bez tego nikt cie nie przyjmie. co do twojego tekstu o tym że nie jest planowana rotacja wśród pracowników ... Jest nowy dyrektor, nikt nie wie co będzie i jakie mają plany co do firmy. to co ktoś napisał wyrzej jest prawdą, firma miała być sprzedana ale nie wyszło. nikt nie wie czy dalej chcą nas sprzedać czy zamknąć czy jednak zatrzymać

!!!!!!

jak ktoś uważa że tu tak wspaniale i tak super płacą to niech złoży cv i sam sie przekona szczególnie polecam pracę na extruderach. POLECAM RAJ NA ZIEMI!!!!

jamnik

Nie od stażu pracy, no też, ale głównie od tego co kto robi, pakowacz na pewno nie zarobi tyle co prowadzący extruder

jamnik

4 tyś brutto co wy za bzdury piszecie ? Lider może tyle ma. Na produkcji 3,4-3,5 może na lini P5 z dodatkiem, swoją drogą skąd ten dodatek i dlaczego ??? Tak to 3k dla doświadczonych 2500-2700 dla nowych, 4 tyś ?skąd wy info bierzecie?? Aaaaaaa z magazynu gościu pisał no tak z nudów to wam się w (usunięte przez administratora) przewraca Firma w rozsypce a dlaczego ? P1 co roku ma okresy mniejszej ilości produkcji, roto ? Najchętniej by wyrzucili tą maszynę na złom bo nieopłacalne, parę ludzi zwolnił ? Bo za dużo i tak za dużo na produkcji, z biura odchodzą ? Taka kolej rzeczy jedni przychodzą drudzy odchodzą, Rotacja ??? Na Masa ? Ty w ogóle wiesz co to jest rotacja na masa ? Idź do 3M rawpluga, Stanleya czy tam Amazon to zobaczysz co to jest rotacja W zakładzie pracuje około 60 osób ( na produkcji licząc z liderami) ilu z nich pracuje mniej niż rok ? 5 osób !! To jest rotacja ? A ilu odeszło w ciągu roku ? Nie liczę tych co się nadawali do tej pracy 2 osoby !! Zaraz pomyślisz a ten i tam ten dwóch miało problem z samym sobą a cztery osoby było pracownikami sezonowymi, w następowało na urlopy i L4 a i za rok znowu przyjmą kilka osób, normalne. Zanim coś cokolwiek złego napiszecie o swej pracy to pomyślnie choć trochę, mamy kasę na czas, kasę która można śmiało powiedzieć że w 90 % lepsza niż w innych zakładach pracy, osiem godzin dziennie w 5 dni w tygodniu, bez nadgodzin bez tak ostatnio w naszym kraju popularnej 4- brygadówki, swoboda, palisz kiedy chcesz nie trzeba się ukrywać, totalny luz, aby tylko dobrze wykonywać swoją pracę, fakt trochę ponoć zastępujący lidera buraczy trochę ale może mu przejdzie, może.

wózek

Firma w rozsypce......mieli ich sprzedać , ale nie wyszło......dalej pewnie szukają inwestora aby to opchnąć :) Co do kasy- słabo płacą. 4 tyś na produkcji :)))))) śmiech na sali :) rotacja na maksa- nawet biuro zaczęło im odchodzić. Tylko patrzym jak ich tam mniej z dnia na dzień. Ogólnie robota nie jest zła. nie przepracujecie się ,ale i nie zarobicie. Na magazynie lajt, no chyba ,że gruba Kachna z księgowości zacznie cudaczyć, to polatacie na górę z papierami. Angel podrze się od czasu do czasu, ale jak się ma 170cm i wzrostu i w pasie to jak się nie drzeć z rozpaczy ::D Liderzy ogólnie luz. Da się dogadać. Jak ktoś chce mieć niepewną robotę za małą kasę to wysyłać CV :) Na bank przyjmą.

zaskoczony
@wózek

4 tys na produkcji? rozumiem, że brutto? a jeśli tak to jakim prawem? dla zwykłego pajaca bez szkoły itd na niczym się nie znającego? albo po liceum...

XXX
@wózek

Nie zgadzam sie z tobą z dziewczyną można konie kraść i barzdzo ciężko pracuje dla firmy i dla was a to że krzyczy to musicie jej dawać powód!!!

!!!!
@XXX

dobre!!!! hehehehe

Loczek

Bardzo wam wszystkim dziękuje za wszystko!!! Sie macie ludzie,Audsaider ,Loczek!!!

Siwy
@Loczek

Loki dzięki za współprace i powodzenia w nowej ,

L
@Siwy

Dzieki,do zobacznia gdzieś,kiedys na Rynku:-)

Biały

Właśnie na lidera 4 tysięcy dają:))

edf2

@es co masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o