Opinie o MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie w Haag

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie w Haag

Damian Nowy wpis

Witam ciężko będzie napisać opinię merytoryczną więc napiszę krótko nie polecam bo gruby jest pazerny i nie nazarty

Jasiek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma już normalnie zatrudnia i są aktualnie możliwości?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie?

Michu Nowy wpis

Ale o co chodzi?

Mateusz

Jaka atmosfera w firmie w tym momencie ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie.
Wlodi

Witam nie polecam pracować u tego paczka mazalik pracowałem parę lat temu heh ale pamiętam dobrze co tam się wyprawialo pamiętam też że kiedyś paczek straszył mnie prawnikami i co mówiłem nie strasz nie strasz bo się osrasz

Pracowałem u (usunięte przez administratora)ponad rok i nie narzekałem pracowałem w Ingolstadt w firmie tempus jeśli chcecie zobaczyć co to znaczy złodziejstwo to tam się zatrudnijcie znalazłem ogłoszenie firmy Mazalik pracę dostałem z miejsca za co dziękuję po dziś dzień . A co do pracy w firmie Mazalik zero zastrzeżeń potrzebowałem kasę wcześniej telefon do szefa i wszystko dało się załatwić ale najlepiej oczerniać .... Pracowałem nie piłem alkocholu nie miałem żadnych problemów pracowałem codzinnie . A z kwaterami było różnie ale nie wynajmował nam byle czego zawsze było ok . Obecnie nie pracuje tam bo potrzebna była mi stabilizacja i praca w jednym miejscu . Lecz wspominam czas kiedy tam pracowałem super .... I to prawda że jak ktoś w domu mówił że w (usunięte przez administratora) Z kasą leci Mariusz to albo przepił albo przegrał na automatach ... Takie asy tam właśnie były .... Pozdrawiam

Dawid

(usunięte przez administratora)jeżeli u ciebie jest tak kolorowo to dla czego pracownicy z biura też uciekli?

Trochę niepokojące są te różnice w opinii o firmie. Zastanawiam się czy warto próbować?

Mazalik

Panie Lewandowski szkoda fatygi tu każdy kto stoi w obronie pracodawcy to lizodup i debil( w przenośni). Ludziom tylko jest jedno ważne zaszkodzić komuś i go zmiszczyc jak samemu sie nic nie osiaglo. Tak jak pan pisał ze wystarczajaco dużo pan napotkał u nas ludzi pokroju: alkoholików (usunięte przez administratora) i lewusów którzy z jakiś powodów opuścili nasza firmę pózniej cos trzeba było w domu powiedzieć dlaczego pieniędzy nie ma przecież nikt nie powie ze przepił z nowymi kolegami na mieszkaniu którzy tylko czekali na sponsorów lub ze przegrali na grach lub inne powody. Pózniej najlepiej opisać anonimowo pracodawcę zniszczyć jego mienie i reputacje bo przecież to legalne( powiedzmy) a portale pokroju Go Work z tego żyją bo im większa ilośc kliknięć tym lepiej sponsorzy płaca za reklamy, nawet im to nie przeszkadza a pózniej jeszcze dzwonic po firmach na które sa opinie i im proponować za pare tysięcy złotych można katrolowac wpisy i je kasować. Jak by im trochę zależało na ludzkiej reputacji toby trochę to zaoszczyli np. Przez logowanie sie mailem by moc dodać opinie np. Jak my Polacy. De. Ale po co to zmniejszy przychody. Rzigac mi sie chce jak słyszę gowork i opinie na nim umieszczone. A teraz możecie to kasować tak i tak będę To wklejal aż do momentu usunięcia mojego nazwiska z tego zasranego portalu. Pozdrawiam Jaś Fasola( Tak anonimowo

ROBAK123
@Mazalik

Mariusz jak bys był ok to nie byl bys opisany na zadnym portalu,oszukiwales i oszukujesz ludzi,wiem bo pracowalem u ciebie i wiem do cvzego jestes zdolny.Nie powiem bo na poczatku bylo wszystko ok (jakies 4 tygodznie)a pozniej zaczeły sie dziac cuda typu hotel nie oplacony(wlasciciel do nas chodzil zeby przypomniec naszemu szefowi ze hotel ma oplacic,a póżniej i z wyplatami zaczely dziac sie cuda-tak ja opisuja inni co u Ciebie mieli "przyjemnosc"pracowac.

ROBAK123

OSZUST,PRZEKRET!!!!!

Tomasz

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nikomu nie zależy na pisaniu. Szkoda, ludzie szukają takich informacji.

Mercedes

Nie polecam! Jak tam Mario parowo dalej paczki wpierdalasz

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza!!

Wolgang

nie polecam tego pracodawcy

nel

co do "normalnych relacji" @ Wer prawda jest taka że każdy pracownik wewnętyrznie je tworzy. I jak nie bedziemy chodzić na kompromisy to atmosfera zawsze bedzie różna...wiec to wszystko zalezy od ludzi.

Mazalik

Pani Szymon pani nauczy się troche kultury a nie jedzie tu jak wiesniara pol Śląsku. Po drugie gnoja niech pani Sobie w rodzinie szuka, jak maź przyjeżdża do Niemiec i mysli ze jest na wakacjach to nie moja wina. Sam się przekonałem pracując z nim na montażach jak na budowie zamiast pracować to szukał co by mu się przydało. Pozdrawiam a tak wogole to oddaje sprawę do adwokata bo w 100 % wiem ze to pani.

balbina

Trójka dzieci w domu niemają co jeść,a ten gnój M....ik moł to wszystko gdzieś PRZYJDZIE NA NIEEGO KONIEC.Za wszystko będzie musioł kiedyś zapłacić jak nie kasom to zdrowiem.

edzio

Mam nadzieje ze juz zamknęli ten kołchoz gównao wyzysk i oszustwo do dziś kasę leci nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oszukany000

Najgorszy pracodawca. Odradzam! Kłamca

balbina

Morwa, cz już byłeś na tej rozmowie rekrutacyjnej u nich i możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami? fajnie gdybyś się tutaj pojawił i opisał jaki przebieg miała ta rozmowa, ułatwiłabyś wielu z nas tutaj życie na forum, za góry dziękuję w imieniu swoim i wszystkich szukających pracy w MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie - Haag

• Jak się pracuje w MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie?

Zobacz opinie na temat firmy MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MAZALIK Personaldienstleistungen GmbH opinie