Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Borororo

Hehe, zastanawiam się czy w Agata Meble nie pomyśleli o tym żeby wprowadzić jakiś dress code, bo takie "połączenia" rzeczywiście biją po oczach. Mam nadzieję, że AM pozatrudnia osoby bardziej reprezentatywne, chociaż każdego chyba broni jego skuteczność bardziej niż wygląd. Może ktoś to przedstawić jak wygląda to wszystko od środka?

nie wiem jak to ma dokladnie wygladac ale w liscie jest podany nr i mozna zadzwonic jezeli ma sie pytania

najpewniej ja jeśli się nic nie zmieni. powiedz mi tylko czy wiesz jak to ma być logistycznie zorganizowane bo w liście od nich było tylko info o miejscu szkolenia, a na rekrutacji mówili że to ma miesiąc trwać więc jakiś hotel czy coś?

Kto jedzie 8.07.2013 na szkolenie do Wrocławia:)

Sprzedawca

rozmowe przeprowadzała pani M..przy towarzystwie calej świty w pokoju. moim zdaniem rozmowa powinna się odbywać w jakims innym pomieszczeniu a nie w towarzystwie innych osob (ktorzy rozmawiaja miedzy sobą, wchodzą inni pracownicy po jakieś podpisy). pytania raczej standardowe jak na kazdej rozmowie. ale co do obowiązków to 99 % rzeczy mija się z prawdą. nie jest tak pieknie i różowo- miejcie to na uwadze.

pytania standardowe, ale dajace do zrozumienia że i tak jesteś nikim

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Kraków

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata