Opinie o Rema Pflegeteam w Speyer

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rema Pflegeteam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rema Pflegeteam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rema Pflegeteam w Speyer

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rema Pflegeteam?

roberto Nowy wpis

czytac wczesniejsze komentarze !!! Firmy juz nie ma od paru lat

pracownik Nowy wpis

Niestety firma ta juz nie istnieje ,ogłosiła upadłość i przeszłą w ręce innej firmy

Kuba Nowy wpis

Sądzę, że konkurencja zaczęła prace na forum . Wrzucanie takich ogólników jest bardzo niesprawiedliwe. !!!!

Andzia

Póki co chyba jeszcze nie prowadzą naboru, wszystko będzie wiadomo jak się pojawia jakieś oferty

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rema Pflegeteam? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Opiekunka

Mam pytanie,jakie stawki dla opiekunek z j komunik.?moze ktos wie ,bo na stronie nie podaja i zlecen tez tam nie ma...

?

zainteresowany - 2013-08-26 14:48:13 Chciałbym się dowiedzieć na temat tego jakie są średnie zarobki jeśli podejmuje się współpracę z Rema Pflegeteam?Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą to nie powiem Panu jakie warunki finansowe ma Firma z inną Firmą . Jeżeli chodzi o pracę to zarobki są na takim samym poziomie jak w wielu innych firmach niemieckich. Więcej szczegółów mogę przedstawić w późniejszym terminie , jak tylko zacznie się nowy nabór pracowników z Polski. W obecnej chwili jest wystarczająca ilość pracowników którzy ubiegają się o nostryfikacje dyplomu. Obecnie firma poszukuje pracowników posiadających urkunde i umiejących język niemiecki na poziomie minimum B2/C1.Prawdopodobnie dla osób nie posiadających nostryfikacji i egzaminu B2 będzie prowadzony nabór jako pomoc pielęgniarska. Pozdrawiam

Oczy szeroko otwarte

Tak jak koleżanka w zawodzie opisała....byłam zobaczyłam i miałam to szczęście aby szybko wrócić!Faktycznie,tak było że dojazd był z góry narzucony za własne środki!!!Nikt nikogo nie pytał gdzie kto chce,tylko tam gdzie nikt nie chce,głównie z powodu odległości i dziwnego systemu pracy! Bardzo arogancki stosunek pana tzw.Mechanika,zresztą po części jak i tu na forum,brak kultury bycia bardzo mnie zraził! Włącznie z tym kombinowaniem z moimi dokumentami! Ja również nie polecam tej firmy! Dobrze by było aby osoby wszystkie poszkodowane i oszukane napisały co wiedzą najlepiej jak tam było!!!!Warunki mieszkaniowe jak w schronisku za 200eur biznes na swoich rodakach.

pracujaca

przeczytałam tą opinię i szczerze mówiąc to miałam niezły ubaw,nie wiem w jakich ta pielęgniarka firmach pracowała i czego oczekiwała tutaj?dojazd do pacjentów 100km?to dokąd ta pani jezdziła?no i na własny koszt,no cóz pewnie w Polsce to panią dyrektor do pracy woził własnym samochodem...koszty są wszędzie wszystko zależy od tego jakie się posiada umiejętności,widocznie do innych pacjentów się Pani nie nadawała skoro jeżdziła Pani aż tak dalek0.pracuje tu kilka miesięcy i jeszcze się nie zdarzyło abym otrzymała pensje w ratach chyba musiała Pani brać zaliczki to zrozumiałe że pensja jest mniejsza i w drugiej racie 10-tego .Wszedzie dobrze ,gdzie nas nie ma...może tam ,gdzie jeszcze Pani nie było jest lepiej??Przewlekłe niezadowolenie .to też choroba,życzę powodzenia aby znalazła Pani firmę w której na 100%będzie tak ,jak sobie Pani życzy..pozdrawiam,

piguła

Szczerze odradzam każdej pielęgniarce i pielęgniarzowi tej firmy!!!!! Dramat,porażka!!!!Niewypłacalni!zero wykwalifikowanego personelu,pracują ruscy na papierach,które załatwia osoba niekompetentna-mechanik samochodowy,który nagabuje osoby z PL do pracy,obiecując cuda!Dojazd do pacjenta to nawet powyżej 100km pociągiem+tramwajem-ponieważ firma nie posiada auta do dyspozycji! Wszystko na własny koszt i wypłata w zaliczkach. Ta firma ma ogłoszenia głównie z Krakowa-proszę o rozwagę!!!!! Można zapłakać!Byłyśmy z koleżankami i mamy dosyć takiej poniewierki:/

Teniak
@piguła

Totalny syf i nieporozumienie, kombinacje nawet z dokumentami. Osoby z firmy wyobrażają sobie, że mają do czynienia z ludźmi ze wschodu, którzy nie znają się na dokumentach. Nie rozumiem dlaczego jeszcze Policja się tą firmą nie zainteresowała. Ja zgłaszam sprawę do prokuratury

Zostaw merytoryczną opinię o Rema Pflegeteam - Speyer

Rema Pflegeteam