CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

A ten kierownik nowy to po co i jak sie nazywa bo jakis taki niekurturalny

Wysllanik piekieł

Drogie robaczki w tym miesiącu pracujecie za darmo ???? nie będzie ani wypłaty ani bonów

Carnababa

Hihi. Ale była czekolaaaada. Od Pana Mikolaja

@Carnababa

Mi nie dali tej czekolady

iza

skąd to wiesz ???

Carnababa
@Wysllanik piekieł

Coś takiego. Widocznie czekolada była dla tych co nie dostali podwyżki. Milka na otarcie łez. W styczniu dadza taaaka kase dla szeregowych pracowników. Dobrze ze wzrasta najniższa krajowa. Bo nic by Zakład pracy nam nie dał. Dlatego czekam na te chwile bez dosładzania sie. Moze intencje mieli dobre ale wyszło jak zawsze. Byle jak.

@Carnababa

Mam cukrzycę nie chce tej czekolady

Paulina

@Pyza rzeczywiście, nie pracuje na produkcji, ale też nie jestem pracownikiem tej firmy. Dlatego też dopytuję o kwestię, które nie są do końca dla mnie jasne, a chciałabym wiedzieć więcej o pracy u tego właśnie pracodawcy. Mógłbyś w tym pomóc i odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie?

Pyza
@Paulina

Tak. Podczas produkcji wykonuje sie powtarzające ruchy. Im szybciej idzie taśma tym wiecej produktów trzeba zrobić. Pracujemy przy taśmie w pozycji wymuszonej ( wysokości taśm nie są dostosowane indywidualnie do każdego pracownika). Po latach pracy większość z pracowników ma poważne problemy z kręgosłupem, głównie kobiety maja chore rece. Pomysl czy czy stanowi istotna różnice zwinięcie w ciągu min np. 20 a nie 10 roladek?spakowanie do kartonu 40 a nie 25 paczek ciastek w ciągu min? I tak przez 8 h przez 5 dni w tyg. Dźwiganie pojemników z ciastkami które trzeba zbierać bo maszyny sie psują. Takich czynności można wymieniać jeszcze długo. Czy to sie odbija na naszym zdrowiu? Odpowiedz sama.

Robocik

Ta " brygadzistka" z l1 NORMA niech się uspokoi bo na linii pracują ludzie a nie ROBOTY nam na AKORD NIE PŁACĄ niech sama stanie przy taśmie i robi bo nie długo wszyscy wyladuja na l4

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Paulina

@Ziutajakie konkretnie zastrzeżenia masz do tej firmy jako pracodawcy? Merytoryczne i bardziej szczegółowe wpisy będą o wiele bardziej pomocne. Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją opinię.

Ziuta

Polecam cwaniakom i lizusom. Osobą uczciwym i solidnym odradzam.

Paulina

Kto ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo? Jak przebiegał ten proces?

Podwyzki dali 20-30 złotych i to BRUTTO. Żenada

calineczka

A jakie zarobki są na początek? Ale tak szczerze.

tygrysek
@calineczka

1.200 zł na rękę bez premii a z premiom 1.500 zł nie polecam

kolorowy czepek

A jaka jest różnica czy pracuje się dwa lata, czy dziesięć? Skoro wykonuje się tę samą pracę i takie same czynności to stawka dla każdego jest taka sama. Tu nie ma awansów i podwyżek jak w Warszawskiej korporacji. To dopiero byłaby jazda gdyby pani x , pracownica z 5-letnim doświadczeniem dostałam 5-ątkę więcej na godzine, a pani y tak samo wałkująca roladki i pracująca lat 3 dostała mniej. Co za ludzie...

Karmazynowy Pirat

No chłopie lepiej trafić nie mogłeś, możesz tam liczyć na pracę do końca życia. Istny raj, płakałem jak odchodziłem z tamtąd.

Halabardzista Z Ozz

Bzdura, żeby adekwatnie ocenić wyniki pracownika trzeba czasem ruszyć szanowną osobistość zza biurka i poznać jego specyfikę pracy, albo słuchać swoich podwładnych brygadzistów i kierowników zmianowych, fakt częstego chodzenia do góry po schodach to kiepski miernik zaangażowania pracownika.

Kirk

Nie. Stawki sa zroznicowane i niezaleza od pziomu doswiadczenia. Wiem bo pracowalem tam

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.