Opinie o ALFA POST w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ALFA POST. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALFA POST o rekrutacji.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA POST w Warszawa

hirek Nowy wpis

co sie, no nie wiem czy takie przejsciowe. standardowo firma powinna stwarzac dobre warunki pracy, a z tego co mi znajomy opowiadal to nie do konca tak jest.

? Nowy wpis

jakieś wieści co do szefa alfy ? tak cicho się zrobiło

uleczek Nowy wpis

ty się zastanów najpierw czy jesteś ON czy ONA następnie pomyśl ilu tu może być idiotów żeby nie wiedzieli o co chodzi No możesz jeszcze ewentualnie nauczyć się czytać

podwykonawca

powiedzcie czy ktoś dostał kasę czy raczej marne szanse ? przepisywał co się dało i pewnie nie ma nic

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ALFA POST? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
iwa

hej, polecam stronę oddajcomoje.pl podnosi na duchu, w końcu dobrali się do oszusta :)

iwa

ten gościu od wszystkich wyroków zaocznych się odwołuje jednym i tym samym pismem :( wg mnie to gra na zwłokę...obarcza (usunięte przez administratora)za wszystkie umowy....

...

udało się komuś odzyskać kasę znacie jakiś kontakt

Robert Kusiak

(usunięte przez administratora) Niech zrobi się o tym głośno!!! Dzielmy się informacjami i pomagajmy sobie nawzajem. (usunięte przez administratora)

....

Szukam kontaktu do Alfa Post : telefon oraz e-mail Z góry dziękuję

gościu

lepiej skorzystaj z firmy 7post - mają ciekawsze wpisy - opinie

nicki

Witam, czy komuś z pracowników alfy udało się odzyskać pieniądze? Ja mam ok 6tys i jestem w stanie komuś za pomoc w odzyskaniu zapłacić 2tys. Osoby zainteresowane proszę o kontakt (usunięte przez administratora)l

?

Ja myślałem że wszyscy już zgłosili sprawę

Bob81

Witam, czy wie ktos czy firma istnieje? Składał ktoś pozew do sądu ? Prosze o odpowiedz.

Alfa

Alfa Post istnieje i nawet dobrze się rozwija

a.p...

Mam takie pytanie Czy Alfa Post zwróciła wam Pobrania Czy w dalszym ciągu obiecanki Nawet nie ma się jak dodzwonić telefony pozmieniali czy już tam nie ma nikogo sam nie wiem

zorientowany w sytuacji

Pracuję w firmie zajmującej się odzyskiwaniem należności. Ze sprawą firmy AP spotkałem się na początku czerwca. Od tamtej pory zbieram informację na jej temat. Rozmawiałem już z wieloma firmami i sporo udało mi sie na tę chwilę ustalić Jeżeli ktoś chce chętnie się nimi podzielę a także mogę zaproponowac pomoc w skutecznym odzyskaniu tych należności. Z racji że informacje umieszczane w internecie w różny sposób moga być wykorzystane proszę o uszanowanie tego że nie chce podawać wszystkich informacji o sobie. Jeżeli ktoś do mnie zadzwoni wszystko wytłumacze i do niczego nie zmuszę. Mój tel - (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

slav

Ludzie, nie bądźcie naiwni ALFA POST to kolejna firma (usunięte przez administratora)tego od ID MARKETING. Poczytajcie sobie komentarze. Trzymajcie się od nich z daleka ! Dobrze Wam radzę !!!

nowy

ja przeszedłem do ALFY i prawda jest że kasy Alfa nie ma i raczej miec nie bedzie, ja od nich zlotówki nie dostałem a troche tych zlotówek sie uzbierało obiecuja tylko ze jutro, pojutrze za tydzien. Banda (usunięte przez administratora)

niezadowolony

alfa post to (usunięte przez administratora) i krętacze!!! biorą kasę z pobrań i nie przelewają jej na konto klientów!! potem nikt nie odbiera tel i znikają jak kamfora!! ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdun nie obrażaj Opka. Alfa Post to grupa naiwniaków licząca na szybką kasę, a tu figa z makiem, wolontariat. Z tego co słyszałam mnóstwo osób odeszło z Opka do Alfy bo im oferowali 2x większą kasę niż mieli, a teraz podobno żałują bo nie mają za co im zapłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA POST - Warszawa

ALFA POST