Opinie o ZMM Maxpol

po przepracowaniu okresu próbnego moja opinia jest neutralna. Z jednej strony atmosfera w pracy była bardzo na tak, ludzie pomocni, kierownik bardzo w porzadku. Na kokosy tutaj nie ma jednak co liczyć bo nie zaczniesz od stawki wiekszej niż najniższa poźniej z tego co wiem nie jest wiele lepiej. Wypłata jest lepsza gdy chodzisz soboty. Dodatowo po przepracowaniu okresu próbnego trzeba sobie odjąć od ostatniej wypłaty 200zł gdyż tyle jest naliczane za zużytą odzież. pozdro ludzie

@były pracownik

Ja na okresie próbnym odzienia nie zużyłam, mało siedziałam, bo biegałam za kierownikiem (obecnym dyrektorem). Wyraźnie był zainteresowany inną panią. Miał bardzo duże powodzenie u kobiet w firmie.

Dudek

Jak szukacie poważnej pracy to strata czasu

@Dudek

Witamy, Jeżeli są osoby chcące rozwijać swoje umiejętności w danej dziedzinie / zdobyć nową wiedzę / rozpocząć karierę w konkretnym obszarze w firmie produkcyjnej, a przy tym pracować w swobodnej atmosferze, zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

@Dudek

Pracownicy są: sumienni, pracowici, bardzo serdeczni, pomocni. Szczerze zachęcam do pracy z takimi ludźmi. Trzeba jednak wziąść pod uwagę to, że trud pracy ludzi, często bardzo ciężko doświadczonych przez los, spija w formie śmietanki Najwyższy, który nie dba o podstawowe potrzeby pracowników. Nie jest to firma, w której można zarobić i coś odłożyć. Jest to praca dla ludzi heroicznych, która pozwoli przetrwać na jakiś czas.

@ZMM Maxpol

Potwierdzam. Niektórzy bawią się świetnie. Uważać na pracowników wyższego szczebla! Oczy szeroko otwarte - to podstawa!!!!!!!!!!

@Dudek

Tak, to prawda. Szkoda czasu i nerwów. Ludzie, szanujcie się. To jest firma rodzinna i atmosfera bardzo rodzinna. A z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach.

Wtajemniczony
@Dudek

Na układy, szczególnie damsko-męskie nie ma rady :) Panowie, pamiętajcie jednak : " Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok, bo przepadłeś z kretesem, nim zrozumiesz swój błąd".

Mariusz lentniewski

Pracowałem jako pomocnik magazyniera bardzo dobrze odbieram okres który pracowałem.Niezla atmosfera, niezłe pieniądze

Szukam pracy w mieście Rzeszów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5500 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie ZMM Maxpol?

Klient

Panie, co zarobisz, to odrazu wydasz na lekarza. Przez zapach brudnej wykładziny i psa właścicielki możesz stracić węch, przez panujący chłód w firmie jest dużo ryzyko, że się przeziębisz, przez stare krzesła możesz połamać sobie kości. I grupa inwalidzka gotowa.

Czy kandydat na stanowisko ROZDZIELCA - PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI w firmie ZMM Maxpol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lolomaster

Jak dla mnie praca tam była całkiem ok. Kasa jak i w innych miejscach, może nie była szalona ale zawsze na koniec miesiąca byla no a teraz to chyba pozytyw spory. Ludzie jak ludzie, jeden będzie ok drugi do bani. Byłem po drodze w dwoch innych firmach, jak szukasz to wałka jakiegoś znajdziesz wszedzie tyle że musisz chcieć go znaleźć.

@Lolomaster

Skoro wynagrodzenie jak w innych miejscach to proszę poprosić o średnią płacę dla Rzeszowa, która wg GUSu brutto w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2021 wyniosła 5233,76 zł co daje kwotę około 3 779 zł na rękę. Ludzie ludźmi ale jak przełożoni lubią się bawić i wymuszać "integracje" z podwładnymi to już przestaje być zabawne. Merytoryczne kwestie w pracy często są na drugim miejscu a liczą się układy przez co jest dużo nerwów. Praca szczególnie dla ludzi najlepiej posiadających jakąś grupę inwalidzką, chcących wykazać się heroizmem.

Lolomaster
@Paweł

Podawanie statystyk, zwłaszcza naszego wspaniałego GUS, jest mega głupie. GUS bierze pod uwagę i do jednego wora wrzuca wszystkich i tych zarabiających miliony i tych zarabiających grosze. Ta średnia jest zupełnie do (usunięte przez administratora) i całkowicie nie pokazująca nic co jest w prawdziwym życiu. Średnia płaca dla rzeszowa jest w rzeczywistości dużo niższa - tutaj te statystyki podwyższa ta garstka ludzi która zarabia bardzo duże pieniądze. A więc o tych NIEprawdziwych i NIEmiarodajnych statystykach nie ma co mówić. Kolejna rzecz - - jak to ktoś cie zmuszał do imprezy? jak nie chcesz isc to nie idziesz, zmyślasz historię zeby sie nie pojawiac i masz z głowy. Głupio gadasz, byle tylko coś powiedziec i wylać żale z siebie skoro zakład pracy chronionej, to chyba normalne za zatrudnia osoby z grupą. No i jak pisałem, zarobki nie były powalające, czasami trzeba przebić jakis mur, ale - no bardzo proszę - pokaz mi firmę gdzie masz tak milutko, cieplutko i zarabiasz takie kokosy że tobie nic zupełnie nie przeszkadza.

CV send YES/NO

ile zarabiq ph jaki system premiowy

@CV send YES/NO

Dzień dobry, Zapraszamy do aplikowania! W trakcie rozmowy rekrutacyjnej będziemy mogli przedstawić szczegóły dotyczące wynagrodzenia i jego składowych. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w ZMM Maxpol na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego?

Dzień dobry, przede wszystkim interesuje nas doświadczenie Kandydatów oraz posiadane uprawnienia - w przypadku stanowiska Magazyniera - uprawnienia UTD. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, ZMM Maxpol

nick

Wypłaty w granicach 2000 PLN netto przeliczając to 441,78 € Za jakie pieniądze się tutaj pracuje? Nie ma europejskiego unijnego minimum socjlango. W Federacji Rosyjskiej za wykonywanie takiej pracy, płacą 38288,17 rubli, jest to równowartość 2000 złotych polskich. (usunięte przez administratora)

nick

To jest trochę zakład pracy chronionej, ludzie przeważnie z orzeczoną grupą inwalidzką w treści ogłoszenia? Czy pracodawca niezapewniający warunków pracy chronionej, ma możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej? Zaliczenie do znacznego albo umiarkowanego stopnia niepełnosprawności osoby, nie wyklucza możliwości zatrudnienia tej osoby u pracodawcy niezapewniającego warunków pracy chronionej, w przypadkach: 1) przystosowania przez pracodawcę stanowiska pracy do potrzeb osoby niepełnosprawnej; 2) zatrudnienia w formie telepracy. (art. 4 ust. 5 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych – Dz. U. z 2016 r. poz. 2046, ze zm.) W obecnym stanie prawnym nie ma obowiązku uzyskiwania pozytywnej opinii Państwowej Inspekcji Pracy o przystosowaniu przez pracodawcę stanowiska pracy do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Główny Inspektorat Pracy. -------------------- Nie posiadam orzeczenia, ale jest to możliwe tylko na grupę trzecią, gdyż stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jednakże znając właściwości chemiczne wielu tworzyw sztucznych oraz substancji jakie powstają przy obróbce termicznej i mechanicznej. Dziwne jest dla mnie to, że mimo tego uważane były i są, za nie szkodliwe dla zdrowia ludzkiego. To jest jak w tym przypadku stosowania wielu dostępnych używek bez ograniczeń. Ochrona środowiska raczej obecnie straciła na znaczeniu z powodów czysto ekonomicznych. Polimery i plastikowe opakowania uważane są, za produkty raczej o niskiej wartości, co do ceny. Najniższa krajowa obecnie wynosi 2800 PLN. Przeliczając na euro walutę. Ten kraj nie powninen być uważany za część UE. Za taką samą pracę w Federacji Rosyjskiej wypłata wynosi 50 000 rubli w przeliczniku na złoty polski, to wartość zbliżona. Tyle jest w dniu wypłaty, odliczając składki. Wypłaty za pracę w podobnych firmach zaczynają się już od 3000 PLN za miesiąc wypłacane w terminie do 10 każdego następującego miesiąca. Nie każdy niepełnosprawny jest upośledzony intelektualnie, umysłowo, nie zawsze to jest przyczyną, takiego stanu rzeczy. Jest wielu ludzi, co mają złe postrzeganie. Istnieje wiele chorób i schorzeń powodujących niepełnosprawność. Jest też wielu niepełnosprawnych od urodzenia. Niepełnosprawność lub inwalidztwo, związane może być z poważnym skutkiem kolizji drogowej. Wypadek w pracy lub w drodze do pracy, może być na wczasy podczas urlopu wypoczynkowego. Niepełnosprawność nabyta. Jednakże są chętni na takie warunki pracy, się zgadzają. Tam gdzie warunki pracy są lepsze, gdzie płace na poziomie krajów Unii Europejskiej, nie ma wolnych miejsc.

Nazwa

ZPT Maxpol na ul. Popiełuszki to pokrewne do ZMM Maxpol ul. Okulickiego. Stare początki rozwoju. W wielu miejscach na świecie podobna nazwa funkcjonuje. www.maxpolsnc.it

@Nazwa

Gdyby nie pandemia korio wirusa, największa w Italii, wybrałbym się do tego maxpolsnc. Dobre spostrzeżenie. Może ten sam Corleone, lepiej wstąpić do AlCapone. Muszę się zdezynfekować czymś mocniejszym. Szczepionka nie jest skuteczna na wszystkie warianty, mimo zapewnień firmy Pfizer Biontech . ....?

nick

https://www.plastech.pl/wiadomosci/Wypadki-przy-wtryskarkach-4535 Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie Prewencja i promocja - PIP Wymagania minimalne dla maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych · Prewencja dla małych firm

@nick

Dzień dobry, bardzo dobrze, że możemy poruszyć tak ważny temat jak bezpieczeństwo pracy przy maszynie produkcyjnej - wtryskarce. W naszym zakładzie pracujemy przy tego rodzaju maszynach, jednakże obecnie są to wtryskarki nowego typu (w odróżnieniu od opisanych w artykule). Zupełnie zgadzamy się z opinią, że w dużej mierze bezpieczeństwo pracy przy maszynie zależy od osoby, która ją obsługuje. Opisane zdarzenie, na szczęście, nie dotyczyło jednego z naszych pracowników, co nie wyklucza faktu, iż drobniejsze zdarzenia miały miejsce. Najważniejsza jest uwaga i skupienie na pracy w tego rodzaju produkcji (gdzie mamy gorący materiał, prasy, itp.). Prowadzimy regularne szkolenia dla pracowników na temat bezpieczeństwa pracy na produkcji, dlatego liczmy i mamy nadzieję, iż różnego rodzaju zdarzenia produkcyjne nie będą związane ze zdrowiem naszych pracowników! Pozdrawiamy gorąco ZMM Maxpol Sp. z o.o.

Czy z posiadanymi przeze mnie uprawnieniami są Państwo w stanie zaoferować jakieś ciekawe stanowisko pracy? Grupa umiarkowana Prawo jazdy kat B i C (w maju planuje uzyskać C E) Kurs na przewóz rzeczy Karta kierowcy Wózki widłowe Suwnice HDS oraz dźwigi samojezdne Kurs operatora CNC Wykształcenie na poziomie licencjat oraz technik informatyk Wiek 36 lat

@Kandydat

Witamy serdecznie, Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. Tak, jak najbardziej. Zapraszam Pana do złożenia aplikacji do nas na adres hr@zmm-maxpol.pl. Po otrzymaniu Pana CV (lub tylko danych kontaktowych) będziemy mogli szerzej porozmawiać na temat obecnie prowadzonych przez nas rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

anna anna

zarobki sa na akord ile placi sie za dany produkt jednostkowy ,na danej maszynie , trudno otrzymac informacje na ten temat czy szefostwo moze wypowiedziec sie w tej kwestii

@anna anna

Witamy serdecznie, niestety nie możemy tutaj jednoznacznie określić kwoty wynagrodzenia za dany akord. Kwoty te są zróżnicowane i są zależne od kilku czynników. W trakcie procesu rekrutacji podejmujemy rozmowę na temat wynagrodzenia i wówczas przedstawiamy możliwości w tej kwestii. Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko Monter/Pakowacz wyrobów z tworzyw sztucznych (https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Monter--Pakowacz-Tworzyw-Sztucznych/49610/widget-1901?lang=pl). Wówczas będziemy mogli porozmawiać o szczegółach związanych z wykonywaną pracą, czasem pracy, wynagrodzeniem. Co jest bardzo ważne, wynagrodzenie akordowe jest zmienne i zależne od wypracowanych godzin i akordów przez pracownika, dlatego nigdy nie jest możliwe podanie dokładnej kwoty wynagrodzenia. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w ZMM Maxpol i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 18 marca kilka ogłoszeń.

Witamy serdecznie, w ZMM Maxpol etap rekrutacji składa się zazwyczaj z dwóch etapów. Pierwszy to rozmowa telefoniczna z osobą z Działu HR, drugi to spotkanie w siedzibie firmy z osobą z Działu HR i Kierownikiem Działu. Przy wybranych stanowiskach, pojawia się dodatkowy etap rekrutacji pomiędzy rozmową telefoniczną a spotkaniem z Kierownikiem Działu i jest to spotkanie w siedzibie firmy z osobą z Działu HR. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami https://zmm-maxpol.pl/kariera Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

Dawid

Gdzie znajdę ich ogłoszenia ?

Arv

Czy na stanowisku praser praca stojąca czy siedząca?

@Arv

Praca przeważnie jest stojąca na tym stanowisku.

Arv
@ZMM Maxpol

Dziękuję :) A czy są jakieś stanowiska siedząco stojące? Czy np podczas pakowania produktów do woreczków czy kartonowych pudełek. Chodzi o małe części. Pytam pod kontem stanowiska dla Pań.

Justyna

Czy są lub czy są planowane kolejne zatrudnienia w firmie? Chodzi o stanowiska dla osoby z umiarkowaną grupą, dla kobiety. Jak wygląda system zmianowy niepełnosprawnych z umiarkowaną grupą?

@Justyna

W nowym roku będzie ogłoszenie na stanowisko prasera tworzyw sztucznych z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zatrudniamy kobiety i mężczyzn. Ze względu na organizację produkcji wszyscy pracują w systemie czterobrygadowym na 3 zmiany.

@ZMM Maxpol

Dziękuję za odpowiedz. Mam kolejne pytania. A czy są pod uwagę brane przeciwwskazania do pracy? Bo wiadomo, że niepełnosprawność jest różna. A z tego co się orientowałam, to osoby z grupą nie mogą pracować na nocki? Jak to jest z osobami po operacjach? Czy wtedy taka osoba może pracować u Państwa tylko na jedną zmianę?

@Justyna

Jest szansa na uzyskanie odpowiedzi na moje pytanie?

@Justyna

Zapraszam do Działu Kadr ZMM MAXPOL od 04.01.2021 w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji niż zawarte w ogłoszeniach o pracę.

Lolka

Witam. Co mozecie powiedziec o obecnych warunkach pracy na stanowisku praser? Czy decydowac sie na wspolprace z ta firma? Czy da sie wyrobic norme w pierwszych miesiacach pracy i co w sytuachi jesli nie? Czy faktycznie zarabia sie wiecej niz najnizsza na umowe o prace?

Krynia

Jestem (usunięte przez administratora) zadowolona zarobgi bardzo wysokie ludzie życzliwi szef wspaniałomyślny chojny dobry godziny oracy reeela yjne miżna zarobić niedziela super jak ktoś nie lubi wchodzić di kościoła moze orzyjśc do pracy opieka zdrowotna jest mamy pielęgniarke która nie lubi krwi samobsługa co chcesz to powiesz bo co drugi to głuchy na hali tropiki zapraszam

Tomasz
@Krynia

Piszesz, że jesteś zadowolona z pracy, jak długo tam pracujesz? Twój wpis jest nieco niejasny, może napiszesz prościej co konkretnie pasowało Ci w pracy w ZMM Maxpol a co można ewentualnie poprawić? Każda szczera opinia jest na wagę złota, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

@Krynia

Płacą Ci chociaż cokolwiek za pisanie takich komentarzy?

INTERNAUTA
@Krynia

Czytając taki komentarz, to sama forma pisania już mówi wszystko o autorze a streść nie ma prawa bytu. Kryniu może by tak nauczyć się chociażby polszczyzny. Pewnie każdy z tych "głuchych" jak ich nazwałaś lepiej posługuje sie jeżykiem ojczystym niżeli Ty mimo, że tylko w pisowni mają możliwość jego zastosowania.

Batman
@Krynia

Proszę się pisać nauczyć :)

Przedstawiciel handlowy

Witam. Moglbym uzyskać informację nt. stanowiska PH? Jaka podstawa wynagrodzenia, jakie auto służbowe?

Zostaw merytoryczną opinię o ZMM Maxpol - Rzeszów

• Jak się pracuje w ZMM Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZMM Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMM Maxpol?