Opinie o GCD Personalservices GmbH w Invermay

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCD Personalservices GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GCD Personalservices GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCD Personalservices GmbH w Invermay

Administrator Nowy wpis

GCD Personalservices GmbH jest w trakcie rekrutacji na stanowisko elektromonter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Hahaha Nowy wpis

Hahaha elektromontera szukają ? Złożyłem raz podanie na elektryka a co do czego w umowie miałem wpisanego stolarza a zajmowałem się jeszcze czym innym ... W dodatku gadka o cenie mieszkania to jedno a rozliczenie za nie to drugie, zdany chip w ostatni dzień pracy za który potracili, bajzel w naliczaniu podatków, później jakieś dwie korekty żeby człowiek się nie połapał, że coś nachaxhmecili ... Szkoda gadac

Najgorszy i zakłamany pośrednik jaki istnieje na rynku. Przez telefon wszystko wygląda kolorowo i pięknie. Będąc na miejscu, jest problem z kwatera. Upychają ludzi jak śliwki w słoiku. Warunki mieszkalne tragedia. Łazienka, toaleta na 6.pokoj na dwóch w którym oprócz łóżka są jeszcze ściany. (usunięte przez administratora) Lodówka na sześć osób (można sobie wyobrazić) przez telefon stawka godzinowa inna niż będąc na miejscu podpisując papiery(mniejsza brutto niż netto obiecali). Urlop miałbyc płatny tylko bez diet. Nic z tych rzeczy. Wracasz do Polski, czekasz na pieniądze, po czym sprawdzasz wydruk wypłaty a tam potrącają za mieszkanie (200euro) w którym nie byłeś i nie wiedziałeś gdzie miałoby ono być. Przez telefon 350euro za tą cele, odejmuja Ci 550euro.probujesz dzwonić, pisać.. Mają Cię totalnie w (usunięte przez administratora) Nie polecam, nie dajcie się ludzie wrobić!!!

Noname

Potrącają kolosalne kwotyza mieszkanie , gdzie nie można sie nawet zameldować. Idziesz na swoje mieszkanie a oni dalej potracają. Po podpisaniu umowy mają cię w (usunięte przez administratora) Mowią że pomogą we wszystkim a potem olewają. Ciągle coś się nie zgadza z kasą , a jak za dużo się upominasz to cię zwalniaja i trzeba latać po prawnikach. Nie polecam. Za dużo nerwów.

Dorota Nowy wpis
@Noname

A powiesz jakie to opłaty, te za mieszkanie? Jak wygląda w ogóle kwatera, czy mieszka się z kimś? Jeśli tak, to czy można wyjechać wspólnie z inną osobą do pracy i dzielić koszty mieszkania?

Firma dramat

Podczas rozmów przez telefon obiecanie jak to ta złodziejska firma mieszkanie dramat lodówka z rozpierdol... Drzwiami 3 w malutkim pokoju dramat obiecane zabierane 350 za mieszkanie a brane 500 oszukiwanie na godz nad godz i że wszystkim a gdy jest problem nie odbierają wcale telefonów a jak mają już gorąca to zwalniają wielki koordynator Dawid to największy Wichłacz nie polecam wręcz odradzam dramat ta firma powinna się nazywac

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w GCD Personalservices GmbH rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spawacz?
Sylwia

Czy warto jechać do pracy z GCD Personalservices? Jak z warunkami zakwaterowania? Dajcie znać, czy wszystko okej.

Oszukali mnie na pieniądze potracili mi z wypłaty za 01.2020r. ponad 500euro twierdząc że jestem na 6klasie podatkowej a pojechałem do urzędu w Niemczech kobietka wystawiła mi dokument potwierdzający że znajduje się na 1 klasie podatkowej od 02.12.2019 Zgłosiłem to do gcd poczym mnie zwolnili nie dostałem wypowiedzenia nic nie odbierają ode mnie telefonu pieniędzy co mi zabrali też nie zamierzają oddać z tego co pani Anna z biura mówiła , hasło i login do wglądu przez internet prosiłem o podanie cały czas mówili że już mi wysyłają 4 tydzień czekam aż dojdzie do mnie przypominam drogą e-mail do tej pory zero reakcji z ich strony moim zdaniem to jest chore i mam na to wszystko dowody

Michu

Tą panią (usunięte przez administratora)kiedyś zabiją za te przekrenty

R.P.

Pracowałem dla tej Firmy w paru miejscach, nigdy nie miałem kłopotu z kontaktem czy wyjaśnieniem Lohna w razie moich wątpliwości. Pani S. nie znam, za to Dorote i Michaela tak, zaświadczenie jakiekolwiek bym nie potrzebował, zawsze załatwione pozytywnie. Od ponad roku nie pracuję w GCD gdyż mam pracę, bliżej domu, ale w razie potrzeby drzwi mam otwarte i Nie szukałbym na siłę innej firmy której nie znam.

AURICH
@R.P.

Nigdy nie miałem problemu z firmą i jakby coś mieli dla Mnie to idę. Pięć lat pracowałem w GCD i to była dobra współpraca .ARTUR- NIE PODSTAWIONY PRACOWNIK TYLKO REALNY.

Witam chciałem napisać kilka słów o tym gcd masakra totalna mają na Ciebie (usunięte przez administratora) podejścia do pracownika masakra po wypadku zostałem potraktowany jak piąta koło u wozu i zostałem zwolniony nie polecam tego (usunięte przez administratora) a szczególnie pewnej pani H.Baba głupia jak koło gwoździ wmawia jakieś sytuacje a jak się jej coś mówi to ona wie lepiej plujesz jej w twarz a ona deszcz pada Baba nie nadaje jako kordynator dopóki pracujesz jesteś super bo kasa leci a jak coś się stanie wtedy jakiś wypadek w drodze do pracy to jesteś be i zostaniesz wyrzucony o to wszystko oddział w biuro gdzie pracują pani H i pani A a praca w Vestas.Pozdrawiam i uważajcie bo zostałem bez środków do życia prze te (usunięte przez administratora)

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Jacek

Wrogowi bym nie polecił tego pośrednika.

Natalia

@Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się wyjechać z GCD Personalservices GmbH czy nie? Jeśli tak, to napisz proszę, jak warunki i ogólnie atmosfera w pracy :) @anonymous, czy możesz rozwinąć trochę swoją opinię? W tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w GCD Personalservices GmbH. Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Chciałbym wyjechać c z firmą. Podpowiedzcie coś w temacie.

jan
@Zainteresowany

masz odpowiedzi na dole większość negatywnych wiec...?? z tego co wiem podejscia do pracownika nie zmienili. pozdrawiam

Strata czasu i nerwów na współpracę z tą fairma.

Gannicus

Sabina Kansy to zaklamana ,dwulicowa parszywa złodziejka.na ostatnie rozliczenie skasowała mnie dwa razy za mieszkanie gdzie bylem juz w Polsce i nie oplacalo sie jechac to wyjasniac.a diety sa tylko firma je sobie przywlaszcza mowiac pracownikom ze diet juz nie ma.pozdrawiam Sabine paszteta w lokach i ten tomeczek z apaszka...poraszka.

PRCZ Z GCD

ZLODZIEJE!!!!!! WROGOWI BYM NIE POLECIL!!!! SPOTKAMY SIE W SADZIE!!!!

Szerszen

JEDNO WIELKIE DZIADOSTWO ZE WSZYSTKIM PROBLEM NAJWIEKSZY Z PANIA A.M KTORA NIE DOROSLA DO PRACY KORDYNATORKI ZE WSZYSTKIM MA PROBLEM CIUCHY KWITY i INNE SPRAWY... Bremerhaven TAM NIE MA ROBOTY I NIE BEDZIE jeszcze praca na 4 brygady.. 18 dni roboczych w miesiącu jak ktoś chce jechać na wakacje polecam.

Tom

Lipna firma ;/

Pracownik gcd

No jak widzisz wyżej przez ponad rok dużo się zmieniło. Podrawiam gcd środkowym palcem. ;)

mm

kiedys bylo ok, ale pozniej przyszla sabina s i jak to ma w zwyczaju rozwalila te firme, jak tez inne poprzednie... nawciskala ludzia ubezpieczen dodatkowych nic nie dajacych twierdzac ze to koniecznie w firmie. jak sie okazla ludzie do dzis placa po 30e miesiecznie za ubezpieczenia od np potluczenia szyby.. ta kobieta jedynie co potafi to oszukiwac ludzi. nawet dokumentow ktore maja w obowiazku wystawic nie chca wystawiac/ szkoda bo firma byla calkiem w porzadku ale jak zwykle sabina miusiala wszystko rozpierol$# to smao bylo z poprzednia firma w ktorej pracowala- mozna spytac jej bylego pracodawce jakie walki robila. powinni ja w koncy zamknac/

Zostaw merytoryczną opinię o GCD Personalservices GmbH - Invermay

• Jak się pracuje w GCD Personalservices GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy GCD Personalservices GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GCD Personalservices GmbH