Merkury Market

Opinie o Merkury Market

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Merkury Market? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ile jest zmian w Merkury Market?

Odpowiedź Nowy wpis

Nie ma zmian. Pracujesz 4 dni w tygodniu, najczęściej trzy dwunastki i jedna ósemka, reszta tygodnia wolna

Była pracownica Nowy wpis

Pracowałam tam rok. Pracę ogólnie oceniam na dobrą, wynagrodzenie też jest spoko. Ja jako kobieta w innym miejscu bym tyle nie zarobiła, nigdy mi nie ucięli wypłaty, co nie zmienia faktu że i tak jest ona uzależniona od kierownika marketu, w zależności jaki on ma humor w danym miesiącu i czy cię lubi czy nie. Niestety takie realia. Na pawilonie na którym pracowałam trafiłam na bardzo fajnych współpracowników, wszystko tłumaczyli, nie zostałam z tym sama, jak czegoś nie wiedziałam to zawsze mogłam dzwonić do koleżanki nawet jak miała wolne i tłumaczyła co i jak, ale jeśli kończycie pracę w tej firmie lepiej miejcie dużo cierpliwości do wydania np świadectwa pracy. Ja zakończyłam swoją pracę 31.01.2023. Jest 11.02.2023 a ja dalej nie mam świadectwa pracy. Nawet nikt nie zadzwonił że będzie opóźnienie w dostarczeniu tego dokumentu. Na ten moment opinia negatywna, ponieważ nikt mi nie powiedział dlaczego zostałam zwolniona, i wszystko musiałam się dopytać kierownika i wyciągać to z niego, z czego i tak nie wszystko było prawdą. Przykre bo dalej uważam że to była moja ulubiona praca

MaLiNKa

Jeśli firma będzie dalej tak postępowała wobec pracowników to niedługo nikt nie będzie tam pracował i klienci też się mogą zrazić do tego miejsca. Panu Mariuszowi powinni podziękować

Były sprzedawca

A więc na początek w wiekim skrócie. Jeśli zastanawiasz się czy warto zatrudniać się w tej firmie pomyśl czy nie wolisz jednak mieć jakieś życie prywatne i móc sobie coś planować a nie układać życie pod pracę. Czy nie wolisz iść do pracy w której jesteś szanowany jako człowiek przez przełożonego. A tak poza tym ciężka praca fizycznie jak i psychicznie, brak respektowania próśb o dni wolne, kontrolowanie na każdym kroku. Rzucanie między działami czy kasami, bez odpowiednich szkoleń. Odpowiedzialność finansowa, czyli jeśli coś się nie zgadza na twoim dziale lub akurat dziś siedziałaś/eś na kasie to dajesz ze swojej wypłaty to co brakuje i nie ważne czy pracujesz tu miesiąc tydzień czy 2 lata, kto jest odpowiedzialny za brak. Wyjazdy nie wiadomo gdzie, na jak długo na śmieciowej umowie coś Ci się stanie albo akurat kierownik ma gorszy dzień to nie dostaniesz premii tyczy się to również systemu premiowego na miejscu. Obcinanie premii za byle powód byle jakiś był bo tak trzeba. Także warto się zastanowić kilka razy zanim się w ogóle złoży CV. Ja odradzam chyba że zmieni się kierownictwo...

Sprzedawca z tego ogłoszenia, które opublikowali, na jaki etat ma być zatrudniony, wie ktoś i może napisać? W jakich godzinach to praca? Będę wdzięczna za informację

@Anna

na chwilę obecną przyjęcią sa wstrzymane

Czy Merkury Market oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Anonimek

Na pierwsze 3 miesiące dostaje się umowę zlecenie, późnej umowę na rok, a po 3 latach pracy umowę na stałe

klient

zamówiliśmy meble niedość że nie kompletne to jeszcze nie mozna sie doczekac na reszte zbywanie obiecywanie i tak to trwa już 3 msc. omijajcie z daleka ten market

Daniel

Jest to z pewnością trudny czas dla wszystkich. Miejmy nadzieję, że uda się w miarę szybko stanąć na nogi

Czy w obrębie jednego działu w Merkury Market są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

aktualnie ludzie są zwalniani

Radek

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Najgorzej zorganizowany sklep jaki w życiu widziałem! Sklep informuje mnie że towar jest do odbioru, przyjeżdżam, a tu towaru nie ma!Tego niskiego, łysego managera nie zatrudniłbym nawet do szefowania miejskiej toalety!

Gobelin

Pracowałem tam dwa lata temu, w wakacje, na dziale ogrodu więc nie mam pojęcia o tym jak wygląda praca wewnątrz sklepu. Jeden z kierowników był bardziej wymagający od pozostałych ale ja tylko mu podpadałem kiedy miałem ubrudzoną koszulkę w pracy ale co się mógł spodziewać po pracowniku który uzupełnia palety z ziemią na sprzedasz. Chyba byłem jedynym pracownikiem który miał aż 8 koszul na zmianę. Jedyna rzecz godna uwagi to to że umowę miałem na Auto-Centrum, inną firmę należącą do właściciela marketu. Inni pracownicy poinformowali mnie że po tym jak ta umowa się skończy dostanę kolejną na trzy miesiące tym razem z marketu i tak co trzy miesiące umowa z innej firmy. Podobno po to by nikomu nie dawać umowy na rok lub czas nie określony.

Grzegorz

Nie warto wchodzić do tego sklepu ,brak fachowości ,pracownicy zagadani ze znajomymi ,nie maja czasu dla klienta później prywatne telefoniki .Wstyd i dziadostwo ,a pseudo kierownik Marcinek beznadzieja,szkoda ,ze mu płaca powinien pracować za darmo .Zreszta gro pracowników chyba pracuje tam za karę ,przynajmniej takie wrażenie odniosłem.

Joanna
@Grzegorz

100 % prawda omijajcie wielkim łukiem totalny bałagan nikt nic nie wie. Klient traktowany jest tak jak w filmie ALTERNATYWY

kolargol

Firmę można oceniać ale to jest forum pracownicze więc źle zaadresowane są wasze wpisy.

Tedan

Bezczelność i arogancja ,brak wiedzy ,niefachowość ,butność kierownictwa to tylko małe spostrzeżenia ,nie polecam tego marketu.

qwerty

Najgorzej zorganizowany sklep w Cieszynie. Pracownicy nie mają pojęcia o fachowej obsłudze klienta i do tego chamsko odzywają się do klientów. Wiedzą nt. sprzedawanego towaru również nie błyszczą. Nie poleciłbym tego sklepu nawet wrogowi. Moje sugestie dla Merkury Market: Skoro obsługa klienta jest na tak niskim poziomie należało by się przyjrzeć kadrze zarządzającej... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie jestem pracownikiem ale klientem

@qwerty

@qwerty, Twoja opinia jest oczywiście ważna, ale forum GoWork to obszar, w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy, myślę, że tego typu zażalenia powinno się zgłaszać bezpośrednio w siedzibie firmy. Forum Gowork jest miejscem do dzielenia się opiniami o firmach jako pracodawcach, dlatego dobrze byłoby gdyby jakiś pracownik zabrał głos i opowiedział o swoich wrażeniach z pracy w tym miejscu.

Hanna

Widzę tu dużo nowych komentarzy z tego roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą aktualnie w firmie Merkury Market, chętnie dowiemy się jakie ten pracodawca oferuję dodatki płacowe oraz jak wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy czas przerw jest odpowiedni, macie możliwość zrobić sobie coś na ciepło podczas przerwy? Zachęcam was do pisania nowych opinii w tym wątku.

@Hanna

dla nas, tzn dla kogo?

najgorszy sklep w jakim byłam sprzedają badziewie kupując stół z 4 krzesłami okazało się ze po 2 mies pekły na spawach .reklamacja dostaliśmy nowe .Znów po 2 mieś pękły 2 krzesła reklamacja dostaliśmy 2 nogi ;-)po pół roku pękły 4 krzesła i co reklamacja się nie należy ponieważ jak nam napisali wydali z magazynu nie uszkodzone elementy krzesła i nowe się nam nie należą

Ten
@ja

Tanie mieso psy żrą

gość

Dajcie Państwo spokoj!! Organizacja pracy w tym sklepie to jedno wielkie nieporozumienie.Byłam tam dzisiaj na zakupach i oto co zauważyłam - dział dywanów i dział firan nadal ma tylko po jednym sprzedawcy.Osoby te latają z wywieszonym jezykiem i nie nadażają z obsługą ( współczuję im) ,w efekcie czego klienci są poirytowani i rezygnują z zakupu. Natomiast na innych działach,gdzie nie ma klientów praktycznie w ogóle,siedzą (lub chodzą w kółko) po 2,3 osoby, klikają na telefonach komórkowych i nie bardzo wiedzą co ze soba zrobić.Na dziale lamp i tapet trudno w ogóle kogokolwiek z obsługi znaleźć. Ponadto dodam jeszcze, ze większosci osób tam pracujących przydałby sie kurs savoir- vivru i obsługi klienta. Powiedziałam juz o tym kierownikowi sklepu i apeluję do właściciela ( i mam nadzieję, że to przeczyta) - jeśli Pan tego nie zmieni, to straci Pan klientów! Tam gdzie nie ma sprzedawców ( lub są byle jacy), nie ma klientów. NIE POLECAM tego sklepu ZDECYDOWANIE,chyba że macie Państwo pół dnia na zakupy, bądź nie przeszkadza Wam to, że będziecie obsłużeni z łaską.Pozdrawiam.

Dhdnnddh
@gość

Nina
@gość

Jaka cena produktu taka jakość i obsługa

@Nina

dokładnie,w reklamach mówią że najwyższa jakość, a sprzedają chińskie (usunięte przez administratora)

Hanna

@inter, dlaczego? Proszę sprecyzuj swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Cieszyn

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Merkury Market?

Kandydaci do pracy w Merkury Market napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Merkury Market