Mar-Mat Sp. z o.o.

Opinie o Mar-Mat Sp. z o.o.

Fiodor

Praca w tej firmie to istna pomyłka, choć przyznam strzeże w żadnej innej firmie w okolicy jeleniej nie ma. Są plusy i minusy, i tak zacznę od początku. Otóż pani która zajmuje się rekrutacją jest miła ale na początku, po podpisaniu odpowiednich dokumentów nie zapyta się jak się pracuje czy są jakieś uwagi czy też coś boli, sięga po opinie pracowników lub też kobiet w czerwonych ubrankach. Z uwagi na ciągły brak pracowników pracuje się do trzech wtryskarek na raz, a przy każdej z nich należy sprawdzać czy nie ma istotnych wad dla danego wyrobu także ogólnie przydały by się wrotki, przerwa na posiłek tylko wtedy jak ktoś jest w stanie zastąpić nie wspominając już wyjście do toalety i tu jest rada trzeba nosić pampersy. Ogólnie to jeśli zastosuje się te wszystkie nie dolegliwości i je opanuje to praca jest znośna, i jeszcze jedna uwaga w pracy nie ma koleżeństwa bo zniszczą, a te uwagi o przyjaznej atmosferze to wszyscy pracodawcy siebie reklamują. Pozdrawiam i życzę miłej pracy Fiodor.

Pracownik Mar-Mat Nowy wpis
@Fiodor

Pani od rekrutacji codziennie pyta czy są jakieś problemy. Jeśli ktoś przytakuje, że wszystko jest w porządku, a potem pisze takie rzeczy to tylko o nim świadczy. Jeśli chodzi o toaletę to nikt nie ma z tym problemu, chyba, że pracownik więcej czasu spędza tam niż na hali pracując...

Fiodor Nowy wpis
@Pracownik Mar-Mat

wystarczy popatrzeć na datę i godzinę odpowiedzi i wszystko wiadome, nie odniesiono się do pracy na trzech wtryskarkach na raz tylko do wyjścia do toalety no śmiech na sali, pani to sama sobie odpisała, no reakcja niczym błyskawica, takie jest właśnie podejście do stanu rzeczywistości, gdzie po dzień dzisiejszy szukacie pracowników produkcyjnych, ukraińcy opuścili te gniazdko i jest szok, miłej pracy życzę

Czy firma Mar-Mat Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Stefan

Na żadne wsparcie wyzysk pracownika zero przerwy na posiłek w innych firmach są po 30minut jak ktoś pracuje 8h

Pracownik Mar-Mat Nowy wpis
@Stefan

Pan chyba pomylił firmy? Każdemu pracownikowi w firmie Mar-Mat przysługuje przerwa z której korzysta. Nie ma problemu z wyjściem do toalety. No chyba, że ktoś nie chce pracować i chowa się w szatni lub toalecie - wnioskuję, że Pan był takim pracownikiem, skoro pisze Pan takie rzeczy.

Były pracownik Nowy wpis
@Pracownik Mar-Mat

Przerwa 15 minut to jednak przegięcie. A na przerwę pracownik może wyjść dopiero jak zostanie zastąpiony, często po 5 godzinach od rozpoczęcia zmiany, bo nie ma go kto zastąpić.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mar-Mat Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Olo

Czo można dodać pozytywną opinię o firmie, która w swojej własnej zakładce "o nas" nie podaje kompletnie żadnej informacji, czym się zajmuje?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Mar-Mat Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI - OBSŁUGA WTRYSKAREK?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mar-Mat Sp. z o.o.?

MAR-MAT

Preferowana jest umowa o pracę

Małgorzata
@MAR-MAT

A czy jest możliwość zrobienia u Państwa uprawnień na wózek widłowy? Coś na zasadzie umowy lojalnościowej? Czy na takie stanowisko jedynie z potwierdzonymi uprawnieniami można startować?

Zuzanna
@MAR-MAT

No to w sumie spoko. A dają na czas określony czy nieokreślony?

Jaga

Do "GOCHA" Dlaczego ukrywasz się pod pseudonimem a nie podasz prawdziwych danych ? Szacunek w naszej firmie jest respektowany ale jeżeli pracownik nie ma szacunku do reszty pracowników to nie żądaj szacunku do Twojej osoby ( brak szacunku do innych okazałaś w swoim wpisie). Normy w naszej firmie liczy system a nie osoby nadzorujące więc oczerniasz i nie masz szacunku do osoby która w ogóle nie ma wpływu na manipulowanie normami. Co do temperatury na hali to nie ma 50st. ( chyba masz zepsuty termometr) ale nie wspomniałaś że wodę masz pod dostatkiem i bez ograniczeń. Co do pensji 2300 za m/c przypuszczam że podałaś netto czy czasem nie masz komornika, pracownicy bardzo często mają komorników i zapominają o tym że część ich pensji jest odsyłana do komornika ( ale to nie jest wina zakładu tylko danej osoby co zrobiła długi i narzeka że mało zarabia). Pamiętaj w naszej firmie praca polega na wyrobieniu artykułów z maszyny a nie na rozmawianiu. Nikt nikomu nie zabrania rozmawiać ale musisz swoją pracę wykonać rzetelnie bo za to otrzymujesz wynagrodzenie. Przypuszczam że swoje słabości i problemy z którymi nie dajesz sobie rady przerzucasz na innych i na firmę.

Dziwne co piszesz bo ja za czerwiec zarobiłem prawie 3000 zł. Może pracowałaś/pracujesz za wolno i się nie wyrabiasz? Nie wiem nie pracuje tam długo ale nie mam problemu z kasą i z atmosferą. Owszem Janina sprawdza wszystko i wszędzie zagląda ale nie odbieram tego jako czepianie, ktoś musi sprawdzić co robimy. Denerwuje mnie trochę temperatura na hali ale nie ma 50 stopni , jest gorąco na dworze to na hali też.

Gocha

Nie mam komornika, wszystko wyrabiam jak należy. Pensja na umowę o pracę dzieląc przez liczbę godzin na miesiąc wychodzi ok. 12zl na godzinę netto!!!! Taka jest prawda i każdy z pracowników wie co dzieje się na hali.... Woda jest to prawda ale temperatura i zero rozmów zakaz jak w szkole to jest nienormalne. Dodam że, zawsze się wyrabiałam że swoimi średnio 4/5 stanowiskami

Gocha
@Jaga

A jaga to nie pseudonim??? Czy prawdziwe imię ha ha. Wiadomo kto pisze pozytywne komentarze i dlaczego nie ma tam długo pracujących tylko jest straszna rotacja

Jaga
@Gocha

Moim zdaniem najlepiej jak się zwolnisz i poszukasz pracy z której będziesz zadowolona. Nikt nie zmusza nikogo do pracowania w jednym miejscu. Mamy wolny rynek. Życzę powodzenia.

Magdalena
@Jaga

Ale w ogóle dlaczego ty wymagasz od kogoś, żeby podawał swoje imię i nazwisko na Forum, które jest anonimowe? Jeszcze sama się nie podpisujesz. Niezłe.. No i co z tego że jest woda, jak tutaj koleżanka pisała o tym, że jest jej gorąco bodajże? Woda na to nie pomoże

przyszły pracownik
@Jaga

bo odpowiedż jest rzetelna i właściwa lubię konkrety czarne to czarne

Józek
@Paweł

Prawie? Czyli ile,2300?? ????????

Emeryt

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czy moja osoba ( jestem na emeryturze ) ma jakąkolwiek szansę na zatrudnienie.

Mamusia

Dzień dobry. Jakie zarobki? Warunki?

Czy rozmowa rekrutacyjna w MAR-MAT sp. z o.o odbywa się również w języku angielskim?

Drygent

Tak i po włosku

Marc

Nie rozmowy rekrutacyjne odbywają się w języku polskim.

Sylwia
@Marc

O, skoro wspominacie o rozmowach rekrutacyjnych to przy okazji dopytam - jak one w ogóle wyglądają w Mar-Macie? Czy jest parę etapów? Jak się dobrze do rekrutacji przygotować? Jakie najczęściej padają pytania do kandydata ze strony potencjalnego pracodawcy? :)

Glikol

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) na wpłatach wymagania kosmiczne Pracownicy traktowani jak bydło Ukraińcy nie chcą tam pracować Np. Za 250 godz. Do wypłaty 2600

Cezary
@Glikol

Obywatele Ukrainy są zatrudnieni w agencji pracy a nie w firmie Mar-Mat i płaci Im agencja. Nie pracują też 250 godzin, pracują po 8 godzin. Drogi Glikolu skąd wziąłeś liczbę 250 godzin?

Sylwia
@Glikol

Jak wyglądają te kosmiczne wymagania w Mar-Macie? Chodzi Ci o ilość obowiązków czy może jakieś normy, które trzeba wyrabiać? Napisałbyś dokładniej? Zastanawiam się czy praca w firmie jest w miarę spokojna i bezstresowa, dlatego pytam :P

Sławomir

Poszkodowane firmy zapraszam do kontaktu 780147712, skutecznie odzyskujemy należności !

JA

Drogi "DA VINCI" dlaczego nie przyjdziesz do firmy i nie powiesz o "swoich problemach" prosto w oczy, brakuje Tobie odwagi. Ukrywanie się pod 'DA VINCI" pokazuje że to co piszesz nie jest prawdą a tyko oczernianiem bez dowodów, podpisz się i uczciwie napisz jaki masz problem. Skoro krytykujesz umowę jaką podpisałeś to chyba jej nie czytałeś ( to świadczy o Twoim poziomie). A co do wypłat może miałeś komornika i zapomniałeś o tym fakcie. Jeżeli masz problem to przyjdź i powiedz to w oczy osobom do których masz zarzuty.

pracownik x

Ostro poleciałeś kolego. Owszem są lepsze i gorsze dni , jak w każdej pracy, ale na miejscu szefostwa firmy pozwał bym Cię do sądu za oczernianie. To co piszesz nie przydarzyło mi się, a już trochę tam pracuję. Nikt mi nie zabronił papierosa jeśli wykonałem lub wykonuję swoją pracę dobrze i na czas. Z pensją też nigdy nie miałem problemu a jeśli chodzi o umowę , to owszem zacząłem od umowy zlecenia ale tak jak obiecali po 3 miesiącach dostałem umowę o pracę. Porządek też jest i nikt mnie nie mobbinguje. Może po prostu kolego byłeś leniem i teraz się mścisz???

Grześ

Ty jesteś Pijany, naćpany czy masz coś z głową???!!! Przecież w tej firmie jest wszystko ok. Może pomyliłeś firmy? Bo w Mar-Mat z tego co wiem Szefostwo nie jest małżeństwem tylko współwłaścicielami.

Norbert

Bardzo aktywnie działa konkurencja widząc jak dobre opinie firma zbiera?

Marian

Witam, w związku z rekrutacją mam kilka pytań dotyczących tej firmy. 1. Stanowisko produkcyjne, na jakie pieniądze mogę tam liczyć po okresie próbnym? 2. Czy te soboty o których mowa w ogłoszeniu są dodatkowo płatne. 3. Kiedyś myślałem że nie ma znaczenia bo niby robię swoje i do domu ale po kilku latach w innej pracy stwierdzam że jednak ma znaczenie. Więc jaka z Waszego punktu widzenia jest atmosfera? I jak są traktowani nowi pracownicy? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Mrcin

Tak bez doświadczenia też mogą pracować. Wystarczą tylko chęci do pracy.

Kamil

Firma ma dobre opinie w internecie, jeśli ktoś nie unika pracy to będzie zadowolony!!

Ktoś

Dzień dobry, interesuje mnie praca w Mar Mat. Pracownik produkcji ewentualnie dział kontroli jakości. Bede wdzięczna za opinie na temat zakładu. Interesuje mnie forma umowy jaką pracownik otrzymuje na początek i później... Jaka jest stawka? W ogłoszeniu zauważyłam, że co 3 sobota jest pracująca, czyli dodatkowo płatna? Jaka jest atmosfera i warunki w zakładzie, zwłaszcza między pracownikami?

Janinka

Widać po twojej opinii że nie jesteś zbyt dobrym pracownikiem i szukasz pracy w której się nie narobisz a "zarobisz". Ja pracuję już dwa lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Mam umowę o pracę i jestem zadowolona. Inne osoby z mojej zmiany które pracują np. 5 miesięcy też dostały umowę o pracę, więc nie pisz bzdur jak nie wiesz.

Ktoś
@Janinka

A do tej pory to pracowały bez umowy ?

@Ktoś

Odpowiadasz na komentarz sprzed ponad dwóch lat, dlatego zastanawia mnie, czy pracujesz obecnie w firmie MAR-MAT? Jeżeli pracujesz, to chciałbym, abyś podzielił się z nami tym, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Czy od początku zatrudnienia otrzymujemy umowę o pracę, czy może obowiązuje okres próbny? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

Kamil

@gwiazda, zgadzasz się z opinią użytkownika, który wyraził ją ponad 5 lat temu, dlatego, jeżeli możesz to przedstaw, jak obecnie wyglądają kwestie, które potwierdziłeś w swoim komentarzu. Jak przez ten czas zmieniły się warunki pracy, które oferuje firma MAR-MAT? Uzasadnij swoją wypowiedź. @Pracownik, masz inną opinię na ten temat? Przedstaw swoje wrażenia i informacje, które posiadasz na temat pracy w firmie MAR-MAT. Spojrzenie na pracę przez inną osobę będzie miarodajne do tego co napisali inni użytkownicy. Każda opinia jest cenna i może wnieść coś nowego do tematu wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Mat Sp. z o.o. - Staniszów

• Jak się pracuje w Mar-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Mat Sp. z o.o.?

Mar-Mat Sp. z o.o.