Opinie o Dlakadr.Pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dlakadr.Pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dlakadr.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dlakadr.Pl w Warszawa

gaworek

Firma ZŁODZIEJ! Od sierpnia nie wypłacili należności za usługę, telefony odbiera ta sama pani, bez względu na to czy dzwoni się na numer warszawski, czy białostocki. Prezes zawsze jest na spotkaniu, już chyba prezydenta łatwiej byłoby się dodzwonić niż do niego. Na e-maile ponaglające nawet nie raczą odpisać. Trzymać się z daleka od tej firmy, bo kasę trzeba odzyskiwać przez sąd lub windykatora. Skoro twierdzą, że realizują projekty unijne, to jak się z nich rozliczają? - to niemożliwe, że w projektach unijnych nie wyszły na jaw te ich przekręty.

jedrzej

To zwyczajni złodzieje, nie płacą i non stop odsyłają do kogoś innego. Jak jest realizowane szkolenie to odbierają telefony, ale potem jak trzeba zapłacić to mają już telefony w dup... Wiszą mi dwie faktury od 2-miesięcy... Idę do sądu.

Zofia

Nie polecam współpracy z tą firmą. Czekam na wynagrodzenie za usługę i ciągle słyszę, że ktoś mnie poinformuje o tym kiedy otrzymam pieniądze.Widzę, że nie ja jedna jestem w podobnej sytuacji.Zlecam sprawę windykacji

Poszkodowany

Oszuści, problem z wypłaceniem wynagrodzenia.

Trener

rekrutacja na podstawie przesłanego CV

Nie było spotkania rekrutacyjnego, propozycję pracy otrzymałam telefonicznie na podstawie CV złożonego na jednej ze stron, gdzie ukazało się ogłoszenie pracy na stanowisko: Trener szkolenia Opiekun osób starszych w Radomiu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ziemrzadka

Firmy ABSOLUTNIE nie polecam. Ja odzyskałam swoje pieniądze. Na szczęście. Na forum polecano P. Daniela Lisowskiego (Poszkodowany przez dlaKadr.pl - 2014-10-01 12:10:20). Skorzystałam z tego polecenie. Działa skutecznie -jak ostry i szybki miecz :). Już go dobrze znają w z tej strony w firmie :)

Nie polecam tej firmy.. szkoda nerwów. Ja pieniędzy nie odzyskalam do dzisiaj a mija juz 3 miesiąc.. sprawę skladam na sadu..

Ja też zostałem oszukany. Opinie są przerażające. Też jestem zdania , że należy zgłaszać do prokuratury i sądu. Nie można darowa (usunięte przez administratora) Otrzymują z UE dotacje które powinny trafić do uczciwych firm a nie do takich złodziei .

Iwona

Moja sytuacja jest taka jak opisane powyżej: nie mogę odzyskać swoich pieniędzy za wykonaną pracę. Mam niewielką kwotę, ale i tego mi szkoda. Firma robi szkolenia ze srodków unijnych. Czy ktoś moze poinformował Ministerstwo Rozwoju albo UE? Jeżeli ta ni płącą, to trzeba ich odciąć na przyszłosć od środków unijnych.

Renia

Do Heńka : ja na Twoim miejscu bym nie podjęła współpracy, ale zrobisz jak zechcesz. Chyba, że postawisz warunek: Płatne z góry. Ta firma nie jest firmą niewypłacalna, bo np. ma złą kondycję czy kłopopty finansowe; została stworzona po to, żeby naciągać pieniądze unijne. Za wygrany przetarg otrzymują kasę, zaś ta kasa jest większa, gdy mają darmowych pracowników (trenerów od szkoleń). Właściciel Dlakadr.pl jest również właścicielem firmy Business Media Solutions Polska Sp. z o.o. Kasę więc mają. Mnie poproszono o wystawienie faktury za szkolenie właśnie na Business Media. Apeluję: zlecajcie do kancelarii prawniczych czy windykacyjnych i nie gódźcie się na okradanie, bo oni śmieją się nam w twarz. Ja tak robię i czekam na razie, ale warszawskim cwaniaczkom nie odpuszczę.

Bezik chyba tak zrobię nie mam innego wyjścia..

Bezik

A ja zgłosiłam sprawę do prokuratury. Zróbcie to samo. Przecież ta firma to oszuści.

Wraz z koleżanką byłam na kolonii jako opiekun do młodzieży firma DLAKADR.pl do dnia dzisiejszego nie zapłaciła nam wynagrodzenia..termin upłynął prawie 2miesiące temu.. oczywiście dzwoniłyśmy do firmy. Co chwila odsyłano nas do kogoś innego..

@ja

Po roku od przeprowadzenia szkolenia i po około 8 mies. od zlecenia kancelarii odzyskałam pieniądze. Z odsetkami. Pozdrawiam

Poszkodowany przez dlaKadr.pl

Także zostałem oszukany przez dlaKadr.pl Jedyny sposób to zlecenie kancelarii prawnej prowadzenia windykacji. Z tego co się orientuję, to może się zdarzyć, że nie wszyscy odzyskają swoje należności. Spraw jest sporo, więc może nie starczyć majątku wszystkim. Zatem, kto pierwszy ten lepszy. Mogę polecić swojego prawnika, który skutecznie odzyskał pieniądze. Jest to radca prawny Daniel Lisowski z Białegostoku, tel. 695100250.

Szkolenia

Także miałem problemy z odzyskaniem uczciwie zarobionych przeze mnie pieniędzy. Jedyną drogą jest sąd i komornik. Słuchanie ciągłych zapewnień o płatności w przyszłym tygodniu przy wiecznej nieobecności zarządzających to strata czasu. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji mogę doradzić jak najszybciej odzyskać pieniądze (gdzie mają rachunki bankowe, wierzytelności, majątek. Kontakt: echo.art.one@wp.pl

paula1417

Czy ktoś już z Państwa złożył wniosek do sądu lub windykacji? Jakie są procedury ? I czy mamy jakąś szanse odzyskać pieniądze?

paula1417

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Ta firma nie wypłaca pieniędzy. Czekam już ponad 2miesiące na wypłatę. Przychylam się do propozycji wspólnego działania. Proszę o kontakt 728 610 152 paula1417@onet.eu

Windykator firmy dlaKadr.pl

Służę pomocą w odzyskaniu wierzytelności od tego konkretnie dłużnika. Zainteresowani proszę o kontakt: kancelaria.windykacja@gmail.com

Windykator firmy dlaKadr.pl
@Windykator firmy dlaKadr.pl

Witam, w poprzednim poście popełniłem pomyłkę. Niepoprawnie wpisałem adres e-mail. Adres pod którym odbieram korespondencję w sprawie dłużnika (usunięte przez administratora)a także dlaKadr.pl sp. z o.o. to: kancelaria.windykowanie@gmail.com

@Windykator firmy dlaKadr.pl

Ja zleciłam przez kancelarię windylkacyjną odzyskanie należności. Kancelaria złożyła pozew do sądu, czekam na rozprawę, ale to u nas około 2 mies. Nie wolno takim złodziejom odpuszczać.

Izabela

Od poniedziałku słyszę, że zrobili dla mnie przelew. Do tej pory nie mam pieniędzy na koncie. Może zgłośmy ich wszyscy do prokuratury?? Przecież to oszuści. Sam pan prezes robi przelewy..śmiechu warte. Złodziej i tyle.

kasy fiskalne elblag

potwierdzam, firma uchron przed takimi firmami, do dzis nie zapłącili za szkolenie, 3 miesiace po terminie,kłamią w zywe oczy laska odbiera ta sama telefony ale twierdzi ze za kazdym razem odbiera ktos inny chociaz ten sam głos, takich powinno sie pozbawic mozliwosci wszelkiej działalnosci.

Izabela

19 czerwca wystawiłam fakturę na wykonanie usługi cateringowej. Do tej pory nie otrzymałam zapłaty. Od wczoraj nie odbierają telefonów ode mnie. Jutro zgłoszę sprawę do prokuratury.

Zostaw merytoryczną opinię o Dlakadr.Pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dlakadr.Pl?

Kandydaci do pracy w Dlakadr.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dlakadr.Pl