Akrostal Sp. z o.o.

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

marek

A ja się cieszę ,że z psycholami nie muszę pracować . Taki to ma zawsze pretensje, ciągle trzeba mu pomagać i biegać wokół niego. Psują się tylko relacje w zespole. Wszyscy czekają aż się go kierownik ułoży ,albo pozbędzie . Dla mnie to proste, ja bym takich nie zatrudniał i lepiej ich testował przed pracą.

sąsiad
@marek

Dla mnie Wasza firma się za szybko rozwija i ma za dużo młodej kadry. Choć dyscyplinę w porównaniu do innych firm podziwiam. Nigdzie na około tak nie ma. I aż miło czasami jak przejeżdżam patrzeć na organizację pracy na załadunkach. Więc nie dziwi mnie ,że wielu zazdrości.

żelazny

Obserwator to nie tylko hejterzy . Z tego co wiem to za wieloma wpisami stała w przeszłości konkurencja. A to ,że paru psycholi przy okazji się dołączy to już tworzą zgrane stado.

@żelazny

Jakby firma była porządna i traktowała swoich pracowników po ludzku nikt by tu nie zamieszczał negatywnych wpisów,bo i poco ? Zawsze łatwiej zrzucić złą opinię o firmie na konkurencję lub rzekomych psycholi.Może prościej by było jakby sam właściciel wziął sobie do serca te wszystkie opinie i postarał się coś zmienić w wizerunku firmy i tym jak odbierają go obecni i byli pracownicy firmy.

młody
@żelazny

Żelazny potwierdza się to co piszesz.

zirytowana
@młody

Młody ,a dla mnie to raczej odpady. Są wszędzie. Nikt ich nie chce więc bujają się po rynku i żal mają do wszystkich. Miesiąc tu, 3 miesiące tam, potem roczek u mamusi. Wszędzie źle. Nic nie potrafią zrobić, później jak dostaniesz takiego pod siebie to musisz się męczyć i udowadniać wszystkim ,że jest do bani zanim go zwolnią. Pracowałam w kilku firmach i wszędzie rozstałam się ok i do tej pory mogę wszędzie wejść i pogadać z uśmiechem ,ale dla odpadów to niezrozumiałe.

@zirytowana

Mogę tylko pogratulować podejścia do drugiego człowieka? Proszę uważać żeby o Pani za kilkanaście lat nikt nie powiedział że jest Pani odpadem.Zycie bywa przewrotne!!!!A co do pracowników Akrostalu to raczej nie odnotowałem faktu żeby tam komukolwiek cokolwiek się chciało,więc myślę ze nie ma czego zazdrościć.

Młody
@zirytowana

Zirytowana teraz Ciebie sie uczepił. Brakuje w co drugim wpisie reklamy kółek psychoterapii.

@Młody

Nikt tu nie potrzebuje adwokatów!!!!. Nie pamiętam żebyśmy przechodzili na Ty ? Trochę więcej kultury i nieobrażania innych.

Prawdomówny

Szczerze mówiąc nie próbuję Cię zniechęcić. Chcesz spróbuj ale nie wiem czy warto ryzykować. Tam nawet szefowie nasyłają na siebie kontrole i detektywów. Wiec dla nich nie ma ludzi czystych jak łza a zwłaszcza jak aplikujesz na stanowisko biurowe od razu bede myśleć że z jakiejś konkurencji jesteś.

Obserwator

Hej anonim. Nic się nie dowiesz sami hejterzy

Wysłałem aplikację na ogłoszenie. Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, którą miałem chyba w przeciągu tygodnia. Pani z HR bardzo uprzejma. Pracy nie dostałem, natomiast ogłoszenie wystawiane co kilka dni - trochę dziwne. Plus za dotrzymanie terminu informacji zwrotnej (mailowo)

a

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Młody

A na Garbatce jest zajeb ekipa , coraz bardziej zgrana. Pozdrowionka .

prawdomówny
@Młody

Chyba Premię za pozytywne opinie dostajesz :P

zirytowana

Po co to użalanie nad sobą ? Te same osoby wkółko mielą te same wątki. Jak jestem niezadowolona to szukam innego pracodawcy i kończę temat. Jest mnóstwo ogłoszeń i sama jak szukałam to odbyłam wiele różnych spotkań. Problem jest w tym ,że Was chyba nikt nie chce .

@zirytowana

Nikt się tu nad sobą nie użala,tylko zamieszcza swoją opinie o firmie i myślę że ma do tego prawo.Jest to tez wskazówka dla innych aby po przeczytaniu opinii nie popełnili tych samych błędów.Zresztą nikt nikogo nie zmusza do czytania komentarzy.A z tym mnóstwem ofert to przesada,widocznie żyjemy w dwóch różnych światach.Nie o to chodzi żeby mieć pracę tylko być z niej zadowolony,chociaż w minimalnym stopniu.

jack

Myślę ze nikt nie jest samobójcą żeby się tam zatrudnić? Zwłaszcza jeśli pracodawca łamie podstawowe zasady.Zastanawiam się poco im wiedza o statusie majątkowym przyszłego pracownika? Z pobieżnej oceny tej firmy jasno wynika ze tam jest duża rotacja pracowników i przez cały okres jej istnienia z pewnością nie dorobili się silnego i zgranego zespołu co bardzo żle wróży tej firmie na przyszłość.

jack

Zawsze warto pisać,zwłaszcza jeśli opinia jest przestrogą dla innych aby nie popełniali tym samych błędów,ten portal właśnie po to jest,nawet jak się komuś nie podobają zamieszczone tu opinie.Zresztą jeśli właściciel firmy się z nimi nie zgadza zawsze może napisać sprostowanie i odnieść się do stawianych tu zarzutów.

wkurzona

juz chyba ze 4 razy pisalam swoja opinie i za kazdym razem mi ja usuwano!!! nie wiem czy jest sens pisac o wszystkim kolejny raz, skoro pewnie zaraz mi to usuną :/ juz po miesiącu pracy tam zaczelam szukac innej pracy, bo psycha wysiadała. traktuja pracowanika jak najwieksze zlo, wesza spiski, wszystko monitorowane, nawet z wspolpracownikiem nie mozna zamienic slowa, bo od razu strasza kara. Zarobki dostałam tez inne niż mi obiecywano. Nie mowiac nawet o tym, ze moje obowiazki znacznie roznily sie od tych, jakie miałam miec. Duzo by pisac...i nie uwierze, ze komukolwiek sie tam podoba, no chyba ze lubi sie katowac ;)

jack

Nic dodać nic ująć,jak widać nie jest to firma przyjazna dla pracownika,chociaż pracodawca ma inne zdanie.I tak niektórzy mają szczęście dostąpić rozmowy rekrutacyjnej i przelotnego zaznajomienia się z właścicielem firmy,ja nie miałem tej okazji i nie żałuję.

oszolomiony profesjonalizmem

Rozmowa rekrutacyjna to jakaś kpina, na początek test do rozwiązania nijak mający się do rzeczywistości plus oczywiście w kilku punktach opisanie siebie dla działu HR. Następnie niby rozmowa z szefem, który jak się okazuje nie ma czasu i trzeba czekać... Zamiast szefa przychodzi 2 panów - zwykłych pracowników, którzy nawet nie znają treści CV i listu motywacyjnego. Nie patrzą na rozmówcę, a jedynie z uporem ślęczą nad CV. Nie mają również pojęcia o technologiach jakie są wdrożone w firmie, ale prowadzą rekrutację na stanowisko IT, nie są również ani hr-owcami, ani informatykami. W dodatku padają niedozwolone pytania o posiadanie dzieci, o posiadanie mieszkania i innego majątku, który jak twierdzą jest istotny z punku długości pracy w firmie. Do tego chcą podpisywania tzw. lojalki, że przed upływem okresu nie zrezygnuję z pracy. Tłumaczą to kwestią sporych inwestycji w pracownika... Ciekawe swoją drogą jak to się ma do kwestii umowy o pracę... No cóż rotacja w tej firmie widać - jest spora, ale chyba nie ze względu na (nie)wiedzę i (nie)umiejętności pracownika, a jedynie na poziom samego pracodawcy i firmy.

prawdomówny

Wacik. Składając CV na ogłoszenie pracy w biurze w Akrostalu nie doświadczysz innego traktowania niż obowiązuje na hali produkcyjnej. Tak czy owak będziesz podejrzana o spiski, wykradanie informacji , obarczanie innymi obowiązkami niż w ofercie pracy oraz na okropną atmosferę pracy. W biurze doświadczasz jeszcze gorszych odczuć gdyż szef kreci się częściej i ma na wszystko oko. Pracodawca jak się przekonasz ma chyba manię prześladowczą , sądzi że wszyscy knują przeciwko niemu i chcą mu zaszkodzić, wszędzie węszone są intrygi. Nie ważne czy biuro czy produkcja ludzie nie są zgrani bo tą atmosferę psuje karami finansowymi szef.

Heniu

Misio za częścią tych opinii stoi ta sama osoba. Wszyscy w firmie wiedzą o kogo chodzi, a nikt nie reaguje. Jest to typ niedorajdy z którą ciągle są problemy. Zastanawia mnie kto i dlaczego trzyma tego osobnika. Najchętniej to wpisałbym jego dane wraz z listą partactw i nie tylko tych o ,których wie szefostwo.

@Heniu

Niestety zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da,opinia o firmie jest taka jaka jest.Nie jest to opinia jednej osoby jak się tu próbuje sugerować.Miałem wątpliwą przyjemność przez bardzo krótką chwilę mieć kontakt z tą firmą i potwierdzam większość zarzutów kierowanych pod adresem tej firmy.Sugestie że ktoś jest niedorajdą są nie na miejscu, zwłaszcza że dobitnie świadczą o tym że nie jest to zwarty i silny kolektyw

jack

Nie każdy miał okazję zapoznać się z opiniami o firmie. Zaczynając pracę w firmie nie można wiedzieć jakie stosunki panują w firmie i co czeka nowo zatrudnionego pracownika. Jak jest naprawdę pracownik przekonuje się po paru miesiącach i albo mu to odpowiada albo nie? A to jak jest w rzeczywistości w dużej mierze zależy od kierownictwa.

k

jak widzisz już tam nie pracujemy :)

jack

Nawet nie zacząłem, bo spotkanie kwalifikacyjne nie doszło do skutku z winy pracodawcy, który się tłumaczył złą komunikacją w firmie. A kto odpowiada za komunikację w firmie ? Wcześniej oczywiście przeczytałem wszystkie opinie o tej firmie, włącznie z tymi usuniętymi, więc wiedziałem na co się nastawić i na co zwrócić uwagę jadąc na spotkanie. To wszystko co tam zobaczyłem oraz kontakt mailowy z przyszłym pracodawcą doprowadziło mnie do oczywistego wniosku że nie jest to firma moich marzeń i nie warto z taką firmą wiązać swojej przyszłości. Liczyłem że do tych wszystkich negatywnych opinii odniesie się właściciel firmy, ale jak widać chyba nie zależy mu na dobrej opinii o firmie. Osobiście nie wierzę, aby to był przypadek i aby ludzie tu piszący na temat tej firmy byli w błędzie. A ja uniknąłem niepotrzebnego rozczarowania, utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu że wcześniej warto zasięgnąć opinii innych ludzi na temat firmy w której zamierza się pracować

jack

A tu się z tobą zgadzam. Tez uważam że atmosfera w pracy to podstawa, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z firmą handlową, wtedy sukces całej firmy zależy od tego czy mam do czynienia ze zgranym i bardzo dobrze rozumiejącym się zespołem.Nie ma nic gorszego jak pracować pod presją ciągłych kar i nieporozumień, zwłaszcza jeśli są one nieuzasadnione. Jeszcze nigdy nie widziałem firmy która mając dużą fluktuację kadr osiągnęła by sukces na rynku. Jeśli pracodawca uważa że wszystkiemu są winni pracownicy to jest w błędzie. W dobrze funkcjonującej firmie muszą być jasne i czytelne zasady a obustronny szacunek jest podstawą sukcesu.

jack

Nic o tym nie wiem, moja rozmowa kwalifikacyjna się nie odbyła bo po prostu pracodawca delikatnie mówiąc olał spotkanie. Jeśli dostaniesz najniższą krajową to będzie wszystko. Jeśli to co tu piszą jest prawdą a zakładam że tak jest to długo tam miejsca nie zagrzejesz, albo ty się zwolnisz ? Albo Ciebie zwolnią ? A żeby cię ukarać i tak znajdą sposób. Ja akurat mam tą komfortową sytuację że nie muszę tam pracować, więc jeśli warunki panujące w firmie mi nie odpowiadają to nie podejmuję dalszej dyskusji z pracodawcą, bo szkoda mi na to czasu i energii. Nie możesz się ciągle zastanawiać jakie haki ma na Ciebie twój szef ?Albo kto na Ciebie doniósł i kiedy ? Zresztą jeśli weźmiesz to na logikę to nikt nie odejdzie z firmy mając dobrze płatną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Akrostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akrostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akrostal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akrostal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Akrostal Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akrostal Sp. z o.o.