Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

hop

to tylko dobre chęci sie liczą w tej firmie i mozna byc wykorzystywanym ...a gdzie doswiadczenie rozwój zawodowy od pracodawcy.. Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami? dziekuje bardzo ...

fajny

pytacie czy te opinie sa prawda.. ja pracowalem i nie potrzebuje wciskac kitu. popracuj a sam siędowiesz . Brak listy lub kasy to na porządku dziennym a szczególnie za nad godziny .kaczencowa dobre sobie. i ten kurdupel za druty niech się wezmie a za zadzenie zostawi szefowi. Niech skonczy kursy marketingu i zarzadzania

MMMMM

BBB wiesz co to jest obrażanie,poniżanie.Jesteś śmieszna,choć myślę że podszywasz się pod postać kobiety, a pisze to jakiś duren.Pozdrawiam.

BBB

Uciekajcie z tej firmy czym prędzej!!!. Główna księgowa to potwór nie kobieta!. Obraża ludzi, poniża a szef nie wie co się dzieje w firmie naprawdę, tylko bazuje na jej fałszywych donosach.Pechowy ten dzień kiedy tam poszłam!!!

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa w przyjaznej atmosferze, bezpośrednia i otwarta. Bez odgrywania scenek czy testów na inteligencje, jakby człowiek na stanowisko Prezesa się zatrudniał. Dokładnie omówione zadania jakie są wymagane na stanowisku, opis działu . Pani rekrutująca sympatyczna i bardzo konkretna.

Można było zadać tyle pytań ile się chciało, na każde otrzymałam odpowiedź. Rekruterka również zadawała pytania rzeczowe o doświadczenie, wykształcenie, to co dla mnie jest ważne w pracy ( duży plus za to pytanie!). Na niektóre pytania trzeba było się nagimnastykować i być czujnym, bo niektóre były podchwytliwe. Sprawdziła też mój angielski ( obym na tym nie poległa) Czekam jeszcze na odpowiedź, bo wiem, ze rekrutacja trwa do końca marca.

MMMMM

Kasa jest zawsze na czas,co za bzdury piszesz fajny(czy taki fajny?)Opóźnienie jeden dzień,inne firmy płacą na raty.Jak już zabierasz głos,to pisz prawdę.

fajny

kasa nie jest na czas a napewno ksiegowa nie zna sie na matematyce i wiecznie jest cos nie tak szkoda ze tylko na niekorzysc pracownikow

MMMMM

Witam nowyyy,płacą więcej jak 8zł. Uwierz że można zarobić.Nie jestem osobą,która poszukuje pracowników,natomiast pracuję i owszem jako dziewiarz.Wszyscy,no może prawie wszyscy narzekają,to dlaczego pracują? A na dziewiarzy jest zapotrzebowanie ,w Łodzi,mogliby z Bowi odejść.Pytam,dlaczego więc pracują? Odpowiem,bo nie zarobią nigdzie więcej,chyba że na dwunastkach.Tobie to w ogóle chce się pracować?

sruba
@MMMMM

Bo pracowac w tej firmie mozna tylko trzeba zajac sie kierowniczka i pazernym szefem ktory wciaz zyje komuna po gdzie pracownik to przedmiot ale coz chce wypelnic to ukraincami sam sie przekona jak bedzie bolalo jak szerokim lukiem przejda fachowcy a tu zostana tylko sam nie wiem jak to nazwac poczekaj jeszcze chwile czara goryczy i nie ma mocnych pare osob na raz i (usunięte przez administratora) dam sobie glowe uciac ze miarka sie zaraz przeleje

MMMMM

HEJ nowyyy,jak chcesz pracować to przychodź:-)Wypłata zawsze na czas,pieniądze nie złe.A może już pracujesz?

expracownik

grze ma racje ja tez odczulem ze szef jest urabiany jak sie da .ale to najwiecej traci on nie pracownicy bo tak jak ja z pod rynny na deszcz a to juz sukces ,nie bac sie odejscia z tej niewolniczej pracy ,kazda inna to juz sukces .

grz

Mam nadzieję MMMMM, czy jak tam, opinia moja wyważona, przyznasz rację? [usunięte przez moderatora] I nie osądzaj ludzi, że tylko ich wina wynikająca niby z niechęci do pracy. Rusz dupę i oceń wszystkich byłych i obecnych pracowników obiektywnie, siebie też, jak i wszystkie opinie. Pozdrawiam i życzę uzdrowienia tej firmy, bo warto. [usunięte przez moderatora]

grz&

MMM taaaaaa, twoja logika wynika z tego , że pewnie siedzisz tam [usunięte przez moderatora] i nic poza pogrążaniem ludzi nie robisz. XL ma rację.!! Pracowałem kilka lat w tej co badz, dobrej firmie, ale moje doświadzczenie jest jak najbardziej złe.Ofszem, [usunięte przez moderatora] ludzie którzy włożyli w te firme kawał swojego serca, często, a w zasadzie zawsze w konfrontacji z panią [usunięte przez moderatora] , ale to mniejsze zło, bo bądz co bądz to jeszcze dosyć '' życiowa kobieta" niestety w cudzysłowiu bo tylko bywa życiowa, to jednak zdeżenie się z niekompetencją pseudo majstra pana [usunięte przez moderatora] jest już porażką!!!!! Na domiar złego wydaje się, że szef, [usunięte przez moderatora] w zasadzie nie jest swiadomy tego co ta wyżej wymieniona elita mu nonstop gotuje. Tak więc praca w tej firmie i nie chce byc posądzany o subiektywną ocenę, mogła by być oki!!! Dla ludzi chcących pracować sumiennie za godziwe wynagrodzenie, co nie ukrywam jest przyzwoite , narazie, bo zmiany które maja wejść zniwelują to.Ale jeżeli będzie to tak jak do tej pory to będzie dobrze.Piętą Achillesową tej firmy jest to, że szef jest jednak bardzoooooooo, daleko od pracowników i jego opinia zależna jest tylko od ludzi którzy pogrywają tylko swoje, wiecznie zresztą wprowadzajądz go w błąd!!! Jeżeli dalej tak będzie to obecni starzy pracownicy wykruszą się, ponieważ 60% to prawie emeryci a młodzi poszukają innej pszyszłosci!!! Tak więc [usunięte przez moderatora] weź się pan w gaść, bo nie tylko pan ciężko pracuje nad logistyką , ale bez pracowników , tych dobrych robiących nadgodzin moc, wtedy kiedy biuro spi, nie da pan rady!!!

MMMMM

XL najlepiej siedziec i zeby placili.To dlaczego jeszcze pracujesz.

miko
@MMMMM

witam. pracuje w podobnej firmie udalo mi sie bo siedze za biurkiem i widze co sie dzieje pracownicy traktowani sa fatalnie u nas jest wszystko a oni nie maja nic wlasciciel firmy nic nie wie co sie dzieje ludzie dostaja polowe tego co my a tak naprawde to oni robia cala robote dzieki nim sa pensje na wyplaty. i ktos kto siedzi cale zycie za biurkiem niech sie nie wypowiada bo nie ma pojecia,ja wiem dobrze bo kiedys pracowalem w tej samej firmie na produkcji to moge duzo powiedziec

XYZ
@miko

No niestety nie masz całkowitej racji. Gdyby nie ludzie "zza biurka", którymi tak pogardzasz, ci na produkcji nie mieliby dla kogo pracować i produkować. Ci zza biurka dbają o to, żeby były zamówienia, a co za tym idzie - praca i pieniądze również dla tych "produkcyjnych". Wiem, że w Bowi żyją jeszcze w dawnych czasach, w których wystarczyło wyprodukować a ludzie pod bramą czekali i wzięli wszystko za każdą cenę, ale to już minęło. W każdym razie cieszę się że mnie już w Bowi nie ma, szkoda nerwów , taka atmosfera.

Grzeß

Wam wydaje sié cie cos nie tak.Po pierwsze co innego jest praca w rej fi tej firme na etapie.........i podkreslam to......................magazynu,,,,a bycia dziewiarzem.......jerzeli chodzi .o magazyn...czarny

XL zadowolony

tak w firmie bowistyl jest zajebiscie, zwlaszcza ten bat co zawsze jest nad plecami roboli. Bardzo extra jest rowniez nowy system wynagradzania gdzie stawka godzinowa roboli spada z 10.50 na 7.50super, tylko sie cieszyc. Marchewka na kiju i bat nad lbami gamoni. Jesczcze fajne jest to ze nowa pensja bedzie zalezala od ilosci dni przepracowanych w weekendy i swieta. Pozdrawiam zadowolonych roboli i podstawione osoby nie z biura :/ Ciekawe czy przyjda nowe osoby do pracy gdzie nie beda wiedzieli ile zarobia:) bo to bedzie zalezne od wykresow- jednym slowem wyscig SZCZUROW. dodam jeszcze ze normy produkcyjne i czasowe sa wysrubowane

MMMMM

Machinie, czy jak ci tam.Gdybys wzial sie za robote to jedna bluza wystarczylaby Ci.A brud i syf to moze robili tacy jak Ty i dlatego nie pracujesz juz.

MMMMM

Firma nie toleruje leni i chwala jej za to,a pracowac trzeba wszedzie.Jezeli chodzi o premie to nie 15 a 30 %.Pracuje tam jako dziewiarz i praca nie jest zla,oczywiscie jezeli lubi sie to.A ja chodze do pracy chetnie.Jezeli chcesz pracowac to firma ceni takich pracownikow.I nie pisze tego nikt z biura tylko pracownik fizyczny.:}

Grzegorz
@MMMMM

kolego pracuje jako dziewiarz na mayerach po 8 godzin stawka 13zł na godzinę czy w Bowi-Styl zarobie więcej u nas też pracuje się w sobotę i niedziele jeżeli jest tam tak dobrze to proszę o konkrety.

Machin

Widać ze pisał to ktoś z "biura" tej firmy. Oczywiście pracowałem tam 2 lata i ...stawka standardowa jak na Łódź przystało ale do tego dochodzi premia 15% zawsze! Ok to jest fajne ale praca jest ciężka. Wszędzie brud i syf.Dziennie przerzuca się kilka ton belek dzianiny. W ciągu tygodnia ręcznie trzeba załadować około 500 belek 20-40kg kilka Tir-ów. W zima jest masakra. Żadnego ogrzewania ani ciepłych posiłków. W magazynie było prawie -10C!!! W takich warunkach NIE WOLNO pracować. Trzeba nosić ze 3 bluzy i2 kurtki NAPRAWDĘ. Wyglądamy jak misie które nie umieją chodzić. Zarząd? To same kobiety. Prezes mało wie co się dzieje w firmie bo kierowniczki zawsze mu upiększają sytuacje. nigdy facet się z nimi nie dogada. Tam jest taka solidarność pan ze każda każdą kryje i na każdym kroku strzelają z ucha. Jeszcze jedn plus to spoko atmosfera miedzy kolegami pracownikami TYLKO!

Zostaw merytoryczną opinię o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Łódź

• Jak się pracuje w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością