Work Center

Opinie o Work Center

Kasia Nowy wpis

Czy to jest call Center ?

NIE NIE NIE Nowy wpis

Nie polecam - trzy razy odwołany wyjazd. Niewyobrażalni krętacze.

Nie ważne Nowy wpis

Nie polecam jechać przez tą agencje bo (usunięte przez administratora)człowieka, moja siostra wczoraj pojechała z dwoma koleżankami mialy razem mieszkać i razem pracować i się okazalalo że je rozłączyły są w trzech innych pracach a moja siostra to wgl jej nie została i siedzi na domku no normalnie oszustwo jak tak można traktować ludzi? Ja tego nie rozumiem

Igor Nowy wpis

Praca za granicą nie jest lekka choćby ze względu na fakt odległości od rodziny i znajomych. Potraficie to przetrzymać to będzie spoko.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Work Center się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Wojtek

Bylem w emmelord,bylem Wezeep,furma nastawiona na wożenie ludzi w ta i z powrotem ich przewoznik to pociotek kogos z firmy,jedziesz i siedzisz na domku wysla cie w tyg,2dni do pracy z tego odciagna kase za domek a ty siedz i caly rok,dziadostwo układy kordynatorzy tragedia nic nie zalatwia ,izoluja ludzi id siebie na jakichs bungalach na zadupiach w parkach zdala od miast by nic niewiedzieli i i nic nie mogli,jak sie stawiasz to do domu i zas kogos przywioza nie polecam chyba ze kogos interesuje zarobic 500euro na miesiac i z tego jeszcze tam wyżyć ,patologia wszelkiej maści,bójki,cpanie,qurestwo,rekrutacja ludzi z kryminałów koordynator zadzwoni jak ma dla Ciebie prace na dzień lub dwa a tak ma Cie w (usunięte przez administratora) pracuje grupa ludzi ktorzy maja uklady z koordynatorami a reszta jest do latania dziury.Kary za byle co,kontrole i istatecznie odsylka do domu i zniwu niwych lydzi firma zarabia na wyrabianiu nr sofii,i przewozniku bo pierwszy raz warunek ich transport,poyrzymaja cie miesiąc wyrobia nr sofii i do domu nie polecam bhp nie istnieje,nocki swieta jedna stawka przewaznie 8,60€,kierowca jest byle kto alkocholik narkoman i wozi ludzi do roboty jakimis zlomami przewaznie kijanki,za buty ,gumowce ,deszczaki za wszystko odlicza kase a jakosc tych rzeczy najtansza najgorsza a licza jak za markowe rzeczy np gumiaki na pole 25-30€ za 45€kupisz juz newbalance buty w sklepie sportowe do sklepu zawioza cie po robocie raz na tydz w poniedziałek po robocie i wizycie w biurze w celu oddania raportów,ito sklep sugerowany przez nich lidl w emmelordzie,pewnie kase maja z lidla ze tyle im klijentow naganiaja ,nikt Cie nie poszanuje nikt nie poslucha .Izoluja ludzi na zadupiach zdala od sklepu,miasta i sama patole przywoza bez jezyka cis niepasuje do domu oczywiscie ich przewoznikiem bo pusty przecież nie będzie jeździł tak w skrócie bo bylem tam kilka razy różnych miejscach odradzam ta firmę polecam Holland contracting tez bylem elegancko,kasa ok,flota aut nowa,domki super.

zośka

jesli chodzi o finanse takie sobie ale wypłacają bez oszustwa natomiast pracując tam czuje sie znajomości z koordynatorami na lini pracownik -koordynator .Grupa ludzi ma dobre prace za dobre stawki a cała reszta to tzw załataj dziury.nie ma sprawiedliwości w rozdysponowywaniu pracy .Wiec masz znajomości zarobisz .nie masz, przykro mi posiedzisz na domku zarobisz na niego i niewiele ci zostaje ale biuro wyjdzie na swoje .Kasę za Ciebie wzięło .Dlatego ci ludzie ktorzy wystawili powyższe opinie nie kłamią.

bobik

To prawda nie polecam byłem i siedziałem na domku za wszystko mandaty a numer sofi wyrabiają po miesiącu jak ktoś niema lub potrzebuje duplikat zostaje ściemniany bo mają z tego pieniądze pozdrawiam.

aaa

No oszusci siedzimy w domkach 25osub w lemmar juz 5 dni czekamy za praca !!!!!

duuup

nie wyjezdzajcie z tej firmy nidgy[usunięte przez admina]najgorsza firma w jakiej pracowalem powazanie pisze bylem widzialem i siedzialem na domku [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Work Center - Opole

Work Center