Piotrowski Juist

Opinie o Piotrowski Juist

wacek

Pewnie najlepiej odrabiać się na ludzkiej krzywdzie i trzepać karierę do kabzy niech sobie cwaniak Niemców zatrudni w (usunięte przez administratora) go mają za 4euro PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ NFZZAPIERDZIELACIE SSIĘ ZA DAMSKI CHU.

Mati

Typowe oszczerstwa typowych polskich nierobów, których w kraju mamy miliony i którzy zamist skupić się na pracy, robią wszystko by jej unikać m.in. wypatrując czy czasami szef się nie zbliża! Pracowałem kilka miesięcy i owszem jest ciężko, nie jest to praca dla słabiaków i dla starszych, ale już na pewno nie dla cwaniaków. Niemal każdy z kim współpracowałem kombinował na wszelkie sposoby żeby się czasem nie przepracować. Za uczciwą pracę są podyżki jak i pozytywne relacje z szefem. Kasa zawsze na czas. To są wypowiedzi ludzi "ograniczonych...", którzy nie są i nigdy nie będą w stanie sobie uświadomić, że są odpowiedzialni za swoją pracę i że są często obserwowani przez zleceniodawców szefa...a potem zdziwienie że mniej kasy dostaną. Sam byłem świadkiem jak szef stracił 2 kontrakty/zlecenia właśnie przez parobków migających się od roboty, którzy nie wiedzieli, że są obserwowani :) Za wypisywanie takich znieważeń powinni ponieść odpowiedzialność!

Jan

Czytam tak te opinie i takie bzdury że szok. Wole pracować w Piotrowski Juist niż dygać w biedronce za 1200zl. Mam wrażenie że to jakaś osoba hejtuje tą firme. Że piotrowski dużo wymaga ? i bardzo dobrze dzieki temu ma dobra renome wsrod klientow i nie lubi partaczy korzy maja tylko postawe roszczeniowa. szkoda gadac . pozdrawiam. janek

Grabek

Pracowałem u pana Maćka jakiś czas tamu i generalnie byłem bardzo zadowolony z warunków jakie panowały. Płatności regulowane w terminie. Można było pracować na weekend ale był to dobrowolny wybór pracownika. Co do roweru (jak wyżej ktoś pisał) to przecież nie dostaniesz nowego GIANTA za 2 koła euro żeby jechać na drugi koniec wysypy pokój pomalować. Pracując na wyspie musisz się liczyć z tym że jedynym środkiem transportu jest rower chyba że wolisz pieszo ale wówczas życzę powodzenia. Co prawa kilka km dziennie trzeba przejechać ale to wszystko dla zdrowia i figury, chociaż i tak mam nienaganną sylwetkę. Co do stawki godzinowej to ustalane jest z góry i albo się godzisz albo nie. POLECAM !

Ogrodnik

wszyscy nadają się do pracy

chcesz pracę?!

marek

Witam państwa pracowałem jako ogrodnik dostajesz stary zdecydowany rower z wózkiem załadowany narzędziami i latasz po całej wyspie po kilka ogrodów dziennie i nie masz płacone za przejazdy pomiędzy nimi a jak pada to siedzisz na dupie i nie masz też nic placone i oczywiście 4euro za godzinę 16zł hmm gdzie chleb kosztuje 12zł i do tego jeszcze jesteś traktowany jak śmieć ten Tomek co go takwwybiela to jego wspólnik miałem okazję go poznać pozdrawiam.

Maria

Dzień Dobry. Znajomy poinformował mnie że trwa taka dyskusja na tej stronie. Pracowałam u Piotrkowskich Juist przez 3 miesiące, dostawałam około 1000 euro, i muszę przyznać że to co piszecie nijak ma się z prawdą, albo nigdy nie pracowaliście na zachodzie (to była moja 4 praca w Niemczech - odeszła, z powodu ... ciąży :)) ) praca jest ciężka ale nie ponad siły, my Polacy mamy sobie tyle złości i nienawiści a prace widać przy budowie drogi w Polsce - 2 pracuje - 6 się patrzy. Pozdrawiam. Marysia

Kuba

Zamiast hejtować, przedstawcie się z imienia i nazwiska, wyjaśnijcie sprawę z tym facetem, bo poziom który reprezentujecie jest równy piaskownicy, fora tego typu nie mają sensu, bo jedna niezadowolona osoba pod kilkoma nickami robi burdel firmie. Pamiętajcie też że bzdury które wypisujecie pod kloszem pseudoanimowość ujrzą światło dzienne przy ewentualnym procesie sądowym. Skoro oszukał Cię - zgłoś to na policję, a nie siejesz jad. i jeszcze jedno ... nie interesuje mnie Pan Piotrowski, pracowałem u niego i był całkiem ok o ile ludzie byli dla niego, niestety praca była troche ponad moje siły rozstałem się z nim w zgodzie - ale porównywanie go do obozu pracy, i to jeszcze z 45 roku to naprawdę trzeba być prostakiem.

Sz

Pamietajcie że to wyspa i ceny w sklepie razy dwa więc za te marne pieniądze ciężko się utrzymać i na koniec zarobek gorszy jak w Polsce ŻYCZĘ POWODZENIA DLA FRAJERÓW

Vip

Ale bzdury pier.... Tomek jeśli ktoś niema do siebie samego szacunku to niech jedzie tam i wtedy się przekona jacy to ludzie Potraktuje cię jak szmate i wiem że na dzień dzisiejszy brakuje im ludzi do pracy bo powoli się wyczerpują robole do ciężkiej Niewolniczej pracy za psie pieniądze Mam nadzieję że już niedługo się weźmie jakiś urząd od spraw zatrudnienia.

tomek
@Vip

o jakich bzdurach mowisz, ja przedstawiam swoja opinie. Ty wogole tam pracowales, w jakim czasie moze pracowalismy razem ?. Skad wiesz ze brakuje mu ludzi, nie wydaje mi sie zeby az tak bylo zle, w okresie którym ja robilem pracowalo okolo 30 osob sam widzialem ze nie wszyscy sie do niej przykladali, naciagali godziny. Piotrowski jak przylapal kogos to mial przechlapane. Dla mnie polowa opinii to bzura dlatego ze polowa osob ktora pracowala tam w moim okresie wogole nie nadawala sie do pracy. Nie mam zamiaru go wybielac przedstawiam tylko swoja opinie.

tomek

Pracowałem w tej firmie i poczesci przesadzacie ,co moge potwierdzić to ze niema tam opierdzielania sie i ze piotrowski to choleryk. Ale co do płatności i do tego ze jest pijakiem to sa bzdury. A pracownicy sie zmieniają na własne zyczeni bo tych których sam widzialem to bym zwolnil sam zanim by zaczeli pracowac.

Aga

Czytam tak te opinie i nie wiem o co Wam chodzi, pracowałam też u tych Państwa ..owszem ciężka robota ale nikt nigdy tak mnie nie traktował jak niektóre infantylne komentarze które piszecie ... najlepiej odrazu dać po 1500 euro i robić 6 godzin - ludzie zastanówcie się co wy piszecie.

Wasyl

Witam,skasowali wcześniej moją wypowiedź,odnośnie tego zakapiora Piotrowskiego.Pracowałem tam trochę czasu,bardzo żałowałem że przyjechałem do tego cwaniaka,gruszki na wierzbie obiecywał,a wyszło wielkie GLUNO.Jak ten patałach umie przekonać,że jest tu przepięknie,ładne pieniądze zarobisz.Kurwa,na jaką kurwę ja tam przyjechałem,omijajcie go z daleka,obesraniec,kłamczuch,fałszywy ciota jebany.Jego przydupasy i on obierają się jak esesmani,myśli że jest najważniejszy od wszystkich pojeb i jego pieprzona spółka.Odradzam stanowczo z tym głupolem jakieś prace robić,wy-chuja was wszystkich co do centa,ze wszystkiego,oszust jebany.Rozliczyłem się z kutasem,jeszcze mi nie chciał dać więcej kasy,bo powiedział że nie zarobiłem więcej.Jak ktoś chce za darmo tyrać jak niewolnik,to przyjeżdżaj,tylko od razu żebyś nie był zaskoczony.

wiki

ja zostałam opie*** przez pania juz na kroetkiej rozmowie kwalifikayjnej przez telefon (swietna kultura osobista) ze nie rozumiem co do mnie mowi po niemiecku, dodam ze telefon byl zagluszony przez brak zasiegu , no ale dobrze ze na tym sie zakonczylo....

John

Witam,ludzie,omijajcie tego bydlaka z daleka,pięknie mówi przez telefon,żebyś przyjechał i robił za darmo.My tam pracowali,dał nam rowery złomy i jeszcze kazał naprawiać zasraniec.Jeździsz tym rowerem jak opętany,z końca wyspy do drugiego końca,rozlicza się z Tobą ze wszystkiego,z każdej śrubki,gwoździa,silikonów,farby,co do jednego.Jeszcze w życiu w takim burdelu nie pracowałem,tragedia.Piszesz wszystko na kartkach,co robiłeś,o której godzinie dojechałeś,kiedy skączyłeś,zapierdalasz całymi dniami,przyjeżdżasz zdechnięty.W sobotę po pracy musisz jeszcze robić za darmo w jego jebanym magazynku,układanie,sranie,przenoszenie i Bóg wie co jeszcze wymyśli ten pajac.Codziennie musisz się meldować z rana i wieczorem,paranoja kurwa i potem jedziesz do chałupy. Złote góry obiecuje,to jest wszystko fikcja co on mówi Tobie.Jeśli chcesz zapierdalać za darmo,to możesz sobie zafundować wycieczkę.Jebany OBÓZ ZAGŁADY.

John

Witam,to jest tego bydlaka nr.,my tam robiliśmy,katastrofa,dobrze że Pan tam nie pojechał,strata czasu,pieniędzy i nerwów.Ludzi traktuje jak szmaciarzy,a on myśli ze jest Panem wyspy.

bonzo

straszy(usunięte przez administratora) tata u niego pracoawał nie polecam

raik

szef pijak, klamca, oszust, brak szacunku do innych ludzi, kbiety traktuje jak szmaty, kto sie zwolni wyzywa i obraza. kasy nie wyplaca i jeszcze sie odgraza. w dodatku wypierdziela z pracy z godziny na godzine i kaze od zaraz sie wyprowadzac i wypierdalac z wyspy( jego slowa). polaczek ham ktory sie dorobil w niemczech bo w polsce nic osiagnc nie mogl bo za glupi.szaro sie gesi a nie potrafi poprawnie po niemiecku gadac. wstyd. no ale co . odradzam. lepiej sie o prace bezposredniu w hotelach lub restauracja ubiegac o prace.ocena pracodawcy mniej jak Zero. ludzie nie dajcie soba ponizac, osrajcie piotrowskiego i jego anetke cieplym i swiezym rozwolnieniem. polskie smieci w niemczech, nie warte niczego. mam nadzeje ze duzo osob chcacych cos zarobic w niemczech nie znizy sie do tego poziomu pracujac u piotrowskich.

edek

ale dlaczego tak uważasz konkretnie? bo ja nie zauważyłem, żeby w tej firmie cokolwiek się działo nie właściwego w sumie, więc moim zdanie powodów do niepokoju nie ma zupełnie. A jeszcze zastanawiam się jak tam jest w sumie z wynagrodzeniem, bo tego nie wiem w zupełności na ile maksymalnie można liczyć tak naprawde.

piotrek
@edek

Edek..zapewniam ,że w tej "firmie"jest tak jak opisują .Pracowałem tam dwa lata temu.Zwolniłem się miałem dość chamstwa i pijaństwa szefa.Może nie jestem zbyt wykształcony ale mam swoją godność jak każdy z nas.Chciałem by kroś mnie szanował za moją pracę.Ale to nie ten człowiek -Piotrowski.On nie wie co to znaczy szacunek.

wojtek

Boże ludzie trzymajcie sie od nich Z DALEKA normalny obóz pracy jak za 45roku

Zeus

Już coś się dzieje każdemu kto czuje się pokrzywdzony finansowo może odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze,nie ujdzie im to na sucho,nadgodziny,niedziele,208 godzin wszystko możemy odzyskać musi nas być conajmniej 20 osób poszkodowaych za ok 4 tygodnie odezwę się

oszukana
@Zeus

biorą kogo popadnie bez żadnych uprawnień a póżniej mają wymówkę że ten ktoś się nienadaje i zwalniając odliczajątz ,,niedogodziny,, (207godz miesięcznie) Jeżeli masz mniej nie masz całej wypłaty,

oszukana
@Zeus

ja już się pod tym podpisuje i mam jeszcze dwie osoby które oszukał (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotrowski Juist - Juist

• Jak się pracuje w Piotrowski Juist?

Zobacz opinie na temat firmy Piotrowski Juist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotrowski Juist?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotrowski Juist?

Kandydaci do pracy w Piotrowski Juist napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotrowski Juist