Adal Sp. z o.o

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adal Sp. z o.o

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy pracownicy w Adal Sp. z o.o dogadują się między sobą?

Wielki brat patrzy Nowy wpis

Uwaga, w Adalu Czosnów pracuje szpicel i (usunięte przez administratora)ma on oczywiście wyższe stanowisko. ps lubi solarium

Magda Nowy wpis

Co tu taka cisza na forum?

Filipek Nowy wpis

Zupełnie przestaliście tu zamieszczać swoje opinie. Czy jest ku temu powód?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adal Sp. z o.o? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Pracowałem w tej firmie 5 lat i jak wszyscy poprzednicy stanowczo odradzam. Pozornie fajnie to wygląda i praca jest.. "rozwijająca", niestety wokół państwa właścicieli roztacza się dziwna aura chamstwa, skrywanej latami goryczy i braku szacunku dla pracowników którzy swoją ciężką pracą pracują na jachty, domy, baseny i inne zachcianki. Jad z góry płynie na dół i ludzie w całej firmie chodzą struci, przygnębieni i wyniszczeni. Dochodzi do gróźb, szantażu, mobbingu, od niedawna gdy PIP zaczął się interesować skończyły się nieoficjalne nadgodziny, a z oficjalnej pensji trudno wyżyć. To prawda co ludzie piszą o chorym czasie pracy. Firma stosuje socjotechniki żeby pracownicy czuli że tylko na tyle zasługują, że nie znajdą nic lepszego w życiu. Uczciwie napiszę że jeśli odpowiada Ci praca jako monter na budowach i możesz jeździć po całej europie i zarobić kilka zł, to zarobisz. W skali konkurencji to mało, nie mówiąc o UE, ale w stosunku do pracy w biedronce - super. Praca na miejscu jest słabo płatna i atmosferę psuje szef terrorysta. Jeśli jesteś KONSTRUKTOREM to coś się nauczysz, zwłaszcza tuż po studiach. Popracujesz jednak w bałaganie dokumentacji i braku kontroli jakości, gdzie projekty są robione pośpiesznie i z wieloma błędami, a "połowa" wyrobów nie pasuje, jest cięta, spawana i poprawiana albo ląduje na złomie. Tragiczne zarządzanie! Kasa słaba i klimat symulowanego kryzysu który trwa non-stop - żeby nie domagać się więcej. Jeśli masz wiedzę i twardy tyłek i myślisz żę nie dasz sobie wejść na głowę, może ta praca Cię rozwinie przez jakiś czas. Nie poprzestawaj jednak na tym. Jeśli ktoś z Adala to czyta - to żadna satysfakcja pisać taką opinię, zmieńcie tą firmę..

XXX

Nie polecam firmy w żaden sposób. Chyba, że chcecie być oszukani lub pracować za darmo. W dziale EPS najprawdopodobniej zaraz wyślą was na dalegację trwająca do czasu, aż nie rzucisz pracy lub nie zostaniesz wyrzucony. Na miejscu najprawdopodobniej będziecie pracować ok 60-80h tygodniowo. Oczywiście wypłata uwzględni tylko 40h, a w zasadzie czas do 200h miesięcznie bo przecież tyle wynosi etat w ADAL'u. Co do reszty może kiedyś dostaniecie, a może sie okaże, że przecież jednak wcale tyle nie pracowaliście. Podsumowując OMIJAĆ Z DALEKA!!!!! , chyba, że ktoś lubi być prawie darmowym niewolnikiem.

Jędrek

Niestety pracowałem w tej firmie, na szczęście bardzo krótko. Szczerze, nie jestem w stanie wyobrażać gorsze miejsce pracy. Zero szacunku wobec pracownika przez prezesów oraz szefów. Pan prezes to histeryczny dyktator, który uważa, że pracownik to niewolnik bez prawa na życie prywatne. Tak naprawdę współczuję mu, szczególnie jak patrzę na jego obecną partnerkę/żonę (pani prezes). O boże! Jaka ona jest „mądra”! Ludzie pracują do wieczora, w weekendy, w dniach wolnych, itd., bo są zmuszeni do tego. Oczywiście, nie dostają więcej pieniędzy za to. Chyba najgorsze tego wszystkiego (oprócz marnej pensji) to atmosfera pracy. Pracownicy są jak robotami. Nikt nie mówi do nikogo, chyba, że praca tego wymaga. Nawet nie odpowiadają na „Dzień dobry”, po prostu jakby martwi. A jak mówią (raczej krzyczą) do kogoś, to przekleństwo to podstawa każdej rozmowy. Każde zdanie ma co najmniej 2 razy słowo ku**a lub inne warianty. W życiu nie słyszałem tyle przekleństwa. Po pierwszym tygodniu pracy miałem dość. Najgorsza praca mojego życia! Moim zdaniem, jeżeli szanujesz siebie oraz doceniasz twoją rodzinę i życie prywatne, Im dalej od tej firmy, tym lepiej. Nie polecam pracy tu na żadne pieniądze!

widz

Wszystkie opinie potwierdzam, firma dno, zero profesjonalizmu, pensje przez 15 lat nie zmieniane, no jeśli ktoś chce przez ten czas nie dostać żadnej podwyżki to polecam. Ludzie i towarzystwo kierownicze z Prezesami na czele to chodzące chamstwo, zero pomocy tylko pretensje - oczywiście jeśli ktoś ma dryg do robienia wałów na lewo to również POLECAM. Szkolenia - można pomarzyć, Pan Prezes zatrzymał się z firma i jej mentalnością z 20 lat temu, a to i tak wtedy w innych firmach byłoby lepiej niż jest teraz. MOBBING na każdym kroku, wyzwiska i przekleństwa w stronę pracowników to norma. Tylko czekać aż sąd pracy się zajmie tą Firma i zachowaniem wobec pracowników, przydałyby się też kontorle z ZUS, skarbówki itp. Stabilność pracy i spokój - HAHAHAHA - nie tu.

zwykły szary

Firma krzak! Prezes to oszust i [usunięte przez moderatora]..Panie [usunięte przez moderatora].nieladnie tak traktowac ludzi!..prosze pamietac ze opinia o Panu z netu nie zniknie a zlo ktore pan wyrzada innym kiedys wroci do Pana. W firmie pracuje sie tak dlugo jak Pan [usunięte przez moderatora] ma dobry humor:) potem wyrzuca na zbity ...histeryczny, himeryczny, troche zagubiony starszy Pan, ktoremu miesza sie co mowi jednego dnia, bo nastepnego przedstawia inna wersje wydarzen..oczywiscie ta ktora bardziej mu pasuje.. ODRADZAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adal Sp. z o.o - Czosnów

Adal Sp. z o.o