Opinie o Emsflowet w Emsbüren

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Emsflowet. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Emsflowet o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emsflowet w Emsbüren

Magda Nowy wpis

Praca ok zarobki nie powalają nie całe 10 euro na godzinę zakwaterowanie bardzo dobre

Karolina Nowy wpis

Polecam praca przyjemna wypłata nie najgorsza mieszkanie super jedyny minus to średnio co tydzień jedno pakowanie i nigdy nie wiesz czy skończysz pracę o 16 czy o 19

Patol Nowy wpis

Praca ok został mi jeszcze miesiąc roboty nie wychodzi więcej niż 55 godzin tygodniowo praca od pon do sob płacą 9.92 na godzinę zależy kto w jakiej klasie jest noi przede wszystkim fajne egzotyczne dziewczyny każdy coś znajdzie dla siebie

Grzechu Nowy wpis

Z chęcią polecam pracę w szklarni, do której wracam regularnie od roku. Nie mam żadnych zastrzeżeń - praca jest lekka, chociaż czasami upał może być uciążliwy, ale to przecież szklarnia, nie chłodnia. Pracujemy jedną zmianę, zazwyczaj od 6/7 rano do 15/16 po południu, chociaż przy większych zamówieniach czasem zostajemy do około 18, a nawet do 19. Nadgodziny są dodatkowo płatne. Większość procesów w szklarni jest zautomatyzowana, więc głównie pilnujemy, aby maszyny prawidłowo przetwarzały kwiaty. Ogólnie polecam tę pracę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Emsflowet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Polaczyna

Pracowałem 4 miesiące i z czystym sumieniem polecam jeżeli ktoś nie zna języka praca nie jest ciężka wynagrodzenie to nie jakieś kogosy ale wychodzi ponad 2k euro miesięcznie na czysto mieszkanie w wysokim standardzie 350 euro miesięcznie, opinie negatywne są wystawiane przez leni albo osoby które pracowały tam bardzo dawno bo teraz to tak nie wygląda

Dyzma

Nie polecam pracy w tej firmie. Znaczna większość tutaj to Rumuni i Ukraińce a Polaków, to na palcach dwóch rąk można policzyć. Stawka bardzo niska + koszt pokoju miesięcznie 310€. Praca ciężka z bardzo dużym naciskiem na szybkie tempo...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Wiecie, czy Emsflowet udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Emsflower Kamil

Hej ja już pracuje od 5 lat super praca zakwaterowanie super (prawie jak w domu ) Nidy nie otrzymałem poniżej 6€ wynagrodzenia ...... Nie zgodzę się z komentarzem u góry ktoś opisuje zupełnie jakieś bzdury. Ktoś by popracował trochę i się nie nadaje no to trudno nikt za niego nie będzie pracował. Wszyscy są Równo traktowani.Wszyscy są Równo traktowani, Spoko atmosfera. Polecam z czystym sumieniem

Emsik

Hej Arbeiter. Niezabawny żart to twoje podejście. (usunięte przez administratora) Nie wiem na kogo trafiłeś lub trafiłaś ale widocznie dla ciebie byłoby ciężkie przerzucanie waty kosmetycznej z kupki na kupke

@Emsflower Kamil

Co ty człowieku (usunięte przez administratora) za przeproszeniem siedziałem tam 5 lat, znam tam każdego od Boniego, Erwina po matihiasa z starej więc nie gadam glupot (usunięte przez administratora) za 6 euro jest taka że daj spokój Herman i Andrea cie wykończy w tydzień i taka prawda.

@Emsflower Kamil

Mógłbym ci tu nazwiskami wymienić twoje równe traktowanie zaczynając od tego że (usunięte przez administratora) z tym czy robisz 10 lat czy 1 dzień ciągle Masz 6 euro to. Równe traktowanie a jeżeli chodzi o ludzi to lepiej z nimi w ogóle nie.(usunięte przez administratora)

@Vocati

(usunięte przez administratora).bylam tam dwa dni w zastepstwie za inna osobe.nigdy wiecej,nawet jakby placili 50 euro za godzine.herman i andrea porazka..Ludzie przestancie sie dawac tak ponizac!

Gabriela

mógłbys napisac cos wiecej o tym ponizaniu ? o co dokladnie chodzi ?

Chudy byk
@Vocati

Byłeś 5 lat, ????????to skoro tu jest tak źle to dlaczego aż tak długo? Sam sobie chłopaku zaprzeczasz. Normalny człowiek który stwierdza że jest źle w danej firmie nie siedzi w niej 5 lat, ????. Żałosna twoja opinia

KARINA

Nie polecam pracy w firmie emsflower. Praca na szklarni, wiec warunki niezbyt przyjemne. Jednakże największym problem jest stawka godzinowa. Na umowie wychodzi ona jakoś 9.70 euro jednak tak naprawdę jest to dokladnie 6 euro. W firmie są takie przekrętny ze szkoda gadać. w firmie w większości Rumuni, cięzko się dogadac

Chudy byl
@KARINA

Karina, a kiedy ty pracowałaś w Emsflower? I co robiłaś? Może dla ciebie każda praca jest ciężka, i skąd wiesz o jakichś tzw przekrętach????

Ile jest zmian w Emsflowet?

Jedna. Od 6:00 do 21:00 w zależności czy jest dużo zamówień czy nie, były dni ze robiło się do 17-18 ale czasami trzeba było zostać do 20-21 i nikt nie powiedział wcześniej ze trzeba będzie zostać. Także jeśli chodzi o godziny pracy to nigdy nie wiesz na ile godzin przyszedłeś do pracy

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Emsflowet?

Emsik

Hej jeśli chodzi ogólnie o pracę w firmie. To jest spoko. Zależy kto i po co przyjechał tu. Najczęściej narzekają ci, którzy myślą że pieniądze leżą na ulicy. Nie wiedzą co to znaczy praca. Lub skaczą z kwiatka na kwiatek. Bo to jeden dzień ciężej popracowali. Jedyny minus to trochę kasa za niska. Ale ogólnie na sezon można przyjeżdżać i wcale się człowiek nie narobi. Robię w Emsflower od 5 lat. Jestem osobą zadowoloną. Wiele różnych cwaniaków się przewinęło. Serio ludzie opinie opiniami. Niektóre są pisane na wyrost. Przyjechać i spróbować zawsze można. To co było kiedyś już dawno poszło w niepamięć. Teraz warunki zarówno pracy jak i mieszkaniowe są na prawdę na poziomie dobrym. Szczerze POLECAM

@Emsik

Jak ktoś nie ma porównania i pracuje 5 lat w jednym miejscu to może jest spoko.. Za takie pieniądze się nie opłaca męczyć zwłaszcza ze warunki pracy nie są dobre.

Emsik

Porównanie mam i to dość spore. Nie mam 20lat i w nie jednej firmie się pracowało. Więc jak nie jesteś nauczony pracy nie udzielaj się po prostu

Bogdan
@Emsik

Dziedobry się dowiedzieć jak można dostać się do pracy w emslower.emsburen. czy może mi Pan jakoś pomudz mieszkam tu już 8 lat.bardzo bede wdzieczny

@Bogdan

Bogdan zadzwoń pod nr +4915209037253 To jest biuro. Albo podjedź na Carl von Linne strasse 1

Vocati

Hahaha kogo to obchodzi że jesteś liderem, (usunięte przez administratora) jednym słowem w pocie i tyle, teraz jest podobno jeszcze gorzej , znajomi wracają w grudniu na stałe do pl bo (usunięte przez administratora) niemilosierna

Nie

Zarobki nie adekwatne do pracy. Atmosfera średnia, zakwaterowanie fajne ale przez to wypłata przychodzi słaba. Praca nie należy do ciężkiej ale stosunek szefostwa do pracowników słaby, odechciewa się pracować w takiej atmosferze

Witam pracowałem 2 sezony w okresie wakacyjnym przy pomidorach. Dla mnie praca lekka, spoko atmosfera, stawka 9.35 brutto po odliczeniu mieszkania i rachunków wychodzi około 6 euro. Warunki zamieszkania bardzo dobre, od tego roku nowe pokoje ,po dwie osoby w pokoju z własną kuchnią i łazienką. Wiadomo praca jak każda inna ,trzeba do niej chodzić i pracować to nikt nie będzie miał problemu. Pozdrawiam ????

Twiggy

Jeśli wybieracie się na kwiaty do Emsflower, to radzę, żebyście dwa razy przemyśleli swoją decyzję. Ja, na szczęście kończę mój "turnus", ale wiem już, że nigdy nie wrócę do tego (usunięte przez administratora). Polaków "sezonowców" niemiecka kadra (z kilkoma wyjątkami) (usunięte przez administratora) Już pierwszego dnia jedna z dziewczyn została popchnięta przez(usunięte przez administratora) która znana jest z aroganckiego traktowania polskich pracowników. Jej metody obejmują krzyki i ganianie ludzi niemal do upadłego. (usunięte przez administratora)Nie zwraca on uwagi na to, że po 9 godzinach pracy w skwarze i często nieludzko szybkim tempie jesteśmy tak padnięci, że ledwo powłóczymy nogami. Nie mówiąc nawet o stałym kontakcie z opryskami, którymi hojnie podlewa się kwiaty tuż przed tym, jak pracownicy wejdą na teren szklarni, w wyniku czego przez cały dzień wdychamy ich duszące opary. Niemal każda z nas wygląda jak zombie, ma wysypkę, podrażnione oczy i przesuszoną skórę, oraz pocięte przez kartony dłonie. Ta firma to jakiś koszmar. Chyba żadna z nas, które jesteśmy tu w tej chwili już nigdy nie wróci do Emsflower. Ja zamierzam złożyć jutro skargę na(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)do naszego niemieckiego koordynatora.

Pola
@Twiggy

Dokladnie potwierdzam ciesze sie ze 30 kwietnia opuszczam ta firme i mam nadzieje ze wiecej polakow nie da sie tak zrobic,traktowanie jest nie ludzkie, ludzie zyja w strachu co ich czeka,osobisie odradzam bo jest to tragiczne doswiadczenie..

KARINA
@Twiggy

dokładnie tak, traktowanie pracowników porażka :(

Xtz

Słyszałem o ogłoszenia pracy w tej firmie przy pomidorach. Jakie są wasze opinie, doświadczenia? Pozdrawiam

@Xtz

Witam pracuje już od 2 lat , miła atmosfera , super szef . Bez języka można sobie poradzić . Polecam

Teraz to trzeba będzie długo poczekać na pracę w firmie bo przecież wszędzie są ograniczenia.

Voacti

Dajcie spokój 3 lata tam pracowałem i no ogólnie to nie polecam lecz jak znasz język i dobrze umiesz zawinąć bajere to sobie jakoś poradzisz ale pierwsze miesiące to porażka stawka śmieszna 6 euro na godzinę codziennie robisz coś innego nie raz układało się kostkę brukowa przed firma za te (usunięte przez administratora) 6 euro i to w pośpiechu. Dużo ludzi w pierwszy dzień rezygnuje albo zostaje zwolnionych

Zenek

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nikt nie korzysta z tego forum? Ludzie zaglądają tu szukając opinii o firmie.

Alpen

Witam! Szukam jakichkolwiek informacji na temat firmy Emsflower która znajduje sie w Emsbüren. Czy warto tam jechac, czy to uczciwa firma, z góry dziękuje za odpowiedzi.

DORIS
@Alpen

Nie polecam, stawka to porażka. Pracuje sie nawet UWAGA przez 16 h. zakwaterowanie spoko :)

Jojo86

Żadna ze złych opinii nie jest na wyrost. Naprawdę jeśli nie musicie nie pracujecie tam bo to jest istny koszmar to co tam się dzieje. Warunki pracy i mieszkaniowe wołają o pomstę do nieba. Byłam widziałam NIE POLECAM a wręcz z calego serca odradzam. Pracy w Niemczech i Holandii jest naprawdę mnóstwo, można co tydzień pracować gdzie indziej. Dziewczyny które przyjechały najczęściej studentki po jednym dniu już wiedziały że to był błąd. Są tam ludzie pracujący uwaga LATAMI. Ale to tzw prawe ręce szefów. Ludzie bez honoru i większych ambicji. Polak Polakowi wilkiem. Każdy niech przemyski czy warto tracić zdrowie i nerwy. Never again. Pozdro! ????

Zostaw merytoryczną opinię o Emsflowet - Emsbüren

• Jak się pracuje w Emsflowet?

Zobacz opinie na temat firmy Emsflowet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emsflowet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emsflowet