Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki

Opinie o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki

VIN

Wysyp ogłoszeń z tej firmy. Zapewne trafił się jakiś dobry kontrakt. Ludzi naprzyjmują a po kontrakcie wszyscy na bruk. Także jak szukacie stałej pracy to polecam się zastanowić.

Lego
@VIN

Dobrze dobrze, powiedział co wiedział, ale Panu już dziękujemy.

olek
@VIN

a skąd "kandydat" ma takie informacje niby?

Lego
@olek

bankowo jakiś fejk sfrustrowany a nie kandydat

Arturo
@Lego

Nie polecam firmy przyjmoje ludzi na umowę zlecenie na początku obiecują a potem zwalniają po mięsonc jest tam bardzo duży przemiał łudź pracuje prawie 900 osób proponuję omijać firmę sunerf yacht dużym łukiem

@Arturo

Większość nowych pracowników dostaje umowę zlecenie na okres próbny. Okres ten trwa zazwyczaj do 1 miesiąca. Jeśli po tym czasie nie otrzymałeś umowy o pracę to widocznie się nie nadawałeś. Nie widzę innej możliwości.

heh
@Arturo

No ale wiesz że mieli prawo Cię zwolnić jeśli nie odpowiadała im Twoja praca? takie jest życie

Można liczyć na jakąś pomoc na początku pracy?

Lewy

Tzn o jaką pomoc Ci chodzi? w czym i od kogo? :D

Lewy

bo jeśli np chodzi Ci o pracowników to ze swojej strony mogę powiedzieć że ja jestem raczej uczynny i jeśli coś komuś trzeba pomóc to idę i to robię nie mam z tym problemu

@Lewy

No chodziło mi właśnie o szkolenia i o pomocną dłoń od pracowników, czy zajmuja się sobą czy pomagają nowym się wdrożyć

Lewy

jak mają czas i chęci, to pomagają. nikomu nie zależy na tym, żebyś stał jak kołek i nie wiedział co robić ;)

@Lewy

No to dobrze, cieszę się, bo to też jest ważne jacy są ludzie i czy można na siebie liczyć, no przynajmniej dla mnie to jest ważne

Jak pracuje produkcja?

Olson
@?

Tzn? co konkretnie masz na myśli bo nie wiem jak odpowiedzieć ;p o godziny czy jak to wygląda?

@Olson

O tryb pracy, zmiany, godziny wszystkie takie podstawowe informacje.

Maliniak

Czy na laminiarza trzeba mieć koniecznie doświadczenie na laminatach?

@Maliniak

Nie trzeba. przyjmują też osoby nie mające doświadczenia i je przyuczają do zawodu, ale wtedy stawka godzinowa jest odpowiednio mniejsza, bo wiadomo jak ktoś już przyjdzie z gotowymi umiejętnościami no to ma więcej

@Stark

Super. Dziękuję bardzo. Oczywiście, ze z tego zdaję sobie sprawę, to w pełni zrozumiałe, że doświadczony dostanie więcej

@Maliniak

Grunt, żeby chęci do pracy były. Jak ci ich nie brakuje, to się zgłaszaj do pracy ;)

@Stark

Potrzebuję jeszcze chwili żeby to wszystko ogarnąć i chyba spróbuje swoich sil

No to powodzenia :)

szarek
@Maliniak

daj znać jak coś zalatwisz, chętnie się dowiem o przebiegu rekrutacji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sunreef Yachts? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy zdarzają się też oferty do biura? Byłabym chętna na jakieś podstawowe stanowisko w administracji. Mam doświadczenie jako sekretarka w sporej firmie. Znam dobrze język angielski, doskonale poruszam się w narzędziach biurowych (word, excel etc.). Proszę o informację z wewnątrz, może coś wiecie i mi pomożecie :) Pozdrawiam.

Toro
@Ania

No jak masz doświadczenie to na pewno punkt dla Ciebie jeśli będą kogoś szukać

@Ania

oj dużo ofert jest, ale akurat w tym klimacie co szukasz to nie ma ;/

Serena
@porky

nie ma wgl nic całkowicie do biura na ten moment? rotacja słaba ogólnie czy akurat taki moment

@Serena

są, ale bardziej specjalistyczne niż to o które koleżanka pytała

Serena
@porky

aaa okej w porządku rozumiem, w takim razie też sobie pozwolę zerknąć co tam jest

Wini
@porky

co rozumiesz przez specjalistyczne? Jakies konkretne wymagania mają? czy wymagają konkretnej wiedzy?

@Wini

Specjalistyczne tzn. specjalistyczne - czyli konkretna wiedza, wykształcenie, doświadczenie na podobnym stanowisku, pojęcie o tym co ma się robić

Dexter
@Wini

No jest oferta np na Specjaliste ds. Kontroli Jakości Kompozytu i Montażu Wyposażenia - także brzmi chyba dość szczegółowo nie

?

Czy Sunreef posiada dużą stocznie? duży to jest teren?

@?

No całkiem spory, na stronie jest pokazane, swoją drogą chyba mają w planach i tak jeszcze większą rozbudowę

Moris
@Es

a jest to już zaplanowane na np.jakiś konkretny rok?

@Moris

Ja nie znam konkretnej daty a na necie też pisze tylko ogólnie że jest w planach rozbudowa

Moris
@Es

okej, to nic istotnego dla mnie, tak pytam z ciekawości. dzięk

@Moris

Myślę, że jak będzie coś wiadomo to na pewno będzie o tym ogólna informacja, w końcu to jest coś czym powinni się jak najbardziej pochwalic ;p

Mateusz

Zadziwia mnie, że firma nie posiada żadnego pozytywnego komentarza, jedynie odpowiedzi, zapewne kogoś z działu kadr, że firma jest ok, same super latywy. Prawda jest taka, że praca w sunreef Yachts to jakaś porażka. Mogę zapewnić że wszystkie negatywne opinie nie są wyssane z palca. Zaczynając od kierownictwa, sami wykwalifikowani pracownicy- prawda jest taka że kilku kierowników jest spod młotka, tzn. po zawodówce którzy zaczynali prace na "szlifierce". Zero jakiejkolwiek organizacji.(usunięte przez administratora)Największą kpiną jest magazyn. przez ostatnie 5 miesięcy zwolniło się ok. 20 osób. Na magazynie pracuje ok. 10 ludzi więc co 2 tyg. ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. Łącznie z kierownictwem i biurem:) Praca pod ciągłym stresem. Dla niedowiarków proszę przejrzeć liczbę ogłoszeń pracy na internecie, mam wrażenie, że niektórych w ogóle nie ściągają bo wiedzą że za moment i tak ktoś się zwolni, albo inaczej, zostanie zwolniony.(usunięte przez administratora)W niektórych działach trzeba pracować po minimum 10 godzin. Znajomy który również tam pracował, usłyszał od kierownika żeby, jak to on ujął "od połowy miesiąca naszykowali się na (usunięte przez administratora)w robocie, poinformowali swoje matki, żony i kochanki, że do domu będą wracali tylko się przespać. Tzn. praca po 11-12 godzin ponieważ wodowana będzie łódka". A niech ktoś tylko się sprzeciwi, to wiadome są tego konsekwencje. Trzeba się prosić, wpisać w kalendarz z miesięcznym wyprzedzeniem, jeżeli chce się wyjść normalnie po 8 godzinach pracy. Rekordzista wyrobił 440 godzin w miesiącu. Czyli 3 miesiące w miesiącu:) Niejaki (usunięte przez administratora). I niech ktoś spróbuje zaprzeczyć. Nic tylko pracować, pracować. (usunięte przez administratora)Sami sobie odpowiedzcie dlaczego.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki?

Sunreef Venture S.A. - Stocznia Doki