Opinie o Stillas Gruppen w Vedavågen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stillas Gruppen. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stillas Gruppen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stillas Gruppen w Vedavågen

Iwan Nowy wpis

Znajdzie się ktoś pracujący w firmie żeby podzielić się aktualnymi informacjami o pracy i zarobkach?

gajowy

nie moge narzekac kasa na czas ja jestem zadowolony chce pracowac tak dalej jedyny mankament to niepewnosc jutra wlasnie wrocilem kasa przed czasem przeloty zakwaterowanie ok jak znasz lepsza firme to daj znac

Marrio 555 Nowy wpis
@gajowy

Wow kasa na czas w jakich czasach ty zyjesz czlowieku?

Szyc

Żeby dostać pracę trzeba dać w łapę, od 3 tys do 6 , nazwiska nie podam, to d.sz. tyle w temacue

Ap
@Szyc

Witam , a dla kobiet też tam by się znalazła praca np.w gastronomi czy na hotelu. Pozdrawiam

Pokol Nowy wpis
@Ap

Praca jest po hotelach oto kuchnia, ale norweski jezyk

STS gruppen

Zarobki są na poziomie 23 tys koron na rękę za rotację 2/2 stała umowa, pracodawca pokrywa przeloty, jedzenie, na innym projekcie rotacja 2/3 kasa 27 tys koron na rękę, bank godzin, nie jest to super kasa ale robota pewna,

Firma Stillas Gruppen poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
stilas

nie oplaca sie, jezeli masz jedzenie to warto jechac , bo jak nie to bez sensu, duzo wiecej zarobisz w holanddii

Stop

W tym momencie Stillas Gruppen nie ma nowych ofert

Brian S.

Warunki pracy w Stillas Gruppen podobne są do pracy w Nimczech (akord). Stawka 163 , z fagiem 175. BRAK NADGODZIN. Umowa lokalna , ale praca w rotacji 4/2tyg. lub 12/9 dni . Po stronie pracownika jest kupno biletów samolotowych,wynajęcie mieszkania,wyżywienie i dojazd do pacy.

Fak

Jak wena i stillas gruppen nie pasuje to wszyscy jrfzvie do Belgii i Holandii tam będziecie mieć miód.

Gienek Nowy wpis
@Fak

Wennn i Stillas nie pasuje ??? Chłopie przecież to dwa największe gowna w norwegi ... nie znasz warunków minimalnych panujących w norwegi których nie ma w obu firmach i dla ciebie bo pewnie w jednym z tych gowien siedzisz to jest tak jak byś złapał Jezuska za stopki , na bank twój język jest na poziomie coca-cola i snickers wiec dla takiego matoła jak ty to jest super praca i super warunki!!! Szmal na czas !!!! W sobotę można (usunięte przez administratora) pale do zeszczania , wiec nic więcej do szczęścia nie potrzeba !!!! Żebyś tam zdechł !!!! Dla brajanan oczywiście !!!!

do maryny

chyba nie byles w norwegii ze piszesz trzeba pracowac na maksa to norki a nie niemcy tam pracuje sie spokojniee

maryna

no i ja również jestem zainteresowana tematem i zastanawiam się nad tym, nad czym osoby powyżej. Z doświadczenia wiem, że nigdzie nie ma lekko i wszedzie trzeba pracować na maxa i dawać z siebie wszystko- oby tylko płacili a tu już jest chyba z tym problem ?! dziwne to trochę, bo wydaje mi się że firma dobrze stoi i ma klientów

conan1

Czy znacie może(usunięte przez administratora) który pracuje w tej firmie i czy możecie coś o nim powiedzieć?

daniel

witam jezeli chodzi o firme stillas to bardzo odradzam i do tego wena ktora jest podwykonawca masakra trzeba wszystkiego pilnowac o wszystko dzwonic pytac sie nikt nic nie wie czeski film bywalo tak ze pani z weny przyslala ludzi a oni nie mieli gdzie spac dzwoniadz do pani iwony uslyszeli ze musza sobie jakos poradzic konpletnie nie znajaca sie na niczym pani iwona i nic nie wiedzaca wlascicielka firmy co do ludzi ktorzy tam pracuja to jest paru dobrych materow reszta kombud alkocholicy i ludzie ktorzy nic nie umieja a wiem co mowie bo pracowalem pare rotacji odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

?

napewno osoba ,która pisze że ludzie przychodzą do pracy po alkoholu to jest abstynentem co ma schowane browary w szafce i wali co przerwe ,a jak człowiek pracuje na okrągło to kiedyś napić się musi ,a formani gdyby byli (usunięte przez administratora) to codziennie musieliby wygnać połowe ludków do polski ,to nie pisz bzdur i zabierz zabawki do innej piaskownicy

POTATO

Firma super nic się nie zgadza jeden wielki bałagan , chaos zakłamanie,ludzie przychodzą do pracy po spożyciu alkoholu i narkotyków .Na szczególne wyróżnienie zasługuje [usunięte przez moderatora] jest jedyny w swoim rodzaju(jak stary tak głupi) , większość ludzi to spadek po konbudzie , jeśli chodzi o foremanów to jeden chce być lepszy od drugiego(Polacy) tragedia .Mógłbym pisać i pisać krótko mówiąc odradzam normalnym ludziom tą firmę oraz podwykonawcę Wena.

lukasz

Stillas gruppen +wena teraz oszusty i kłamcy nie polecam tego bagna pracowałem w tym bałaganie dwie rotacje kasa się nie zgadza i wieczna walka o cos.o dodatkach typu pieniążki od króla zapomnijcie i w ogóle stawka to 144korony.a ta [usunięte przez moderatora] to wsza nad wszami.

darek

Firma lipa do wszystkiego sie czepiaja i kasa nie wyplacana terminowo

Zostaw merytoryczną opinię o Stillas Gruppen - Vedavågen

Stillas Gruppen