Agrokordi

Opinie o Agrokordi

Widzę, że zazwyczaj to średnio z wolnymi wakatami na stanowisko kierowcy... Czy nadal tak jest? Co jaki czas można spodziewać się nowej rekrutacji? Chętnie bym się tu przyjął... Jeśli już kogoś szukają, to jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę dostać tę pracę? Napiszcie proszę, jak wygląda sytuacja na ten moment...

Nowy wpis

Witam W tym roku planujemy powiększyć flotę ,podaję adres e mailowy do osoby ,która prowadzi rekrutację piotrek@agrokotdi.trans.com

Kierowca Nowy wpis

Witam czy potrzebujecie kierowców Ce?

Sebastian Nowy wpis

Właśnie trafiłem na ogłoszenie dot. pracy na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego, niestety jest już nieaktualne, ale i tak chciałem o nie dopytać. W treści jest mowa, że wymagany jest angielski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie, czy sprawdzają to w jakiś sposób podczas rekrutacji? Przeprowadzany jest jakiś test pisemny czy jest to bardziej rozmowa? Zdarzają się awanse czy raczej trudno o to, bo w ofercie też była o tym wzmianka?

Kierowca

Witam czy nie potrzebujecie kierowców C, C+E

Rafał
@Kierowca

Wcześniej nie potrzebowali a teraz też nie widziałem żeby rekrutowali w sieci. Ale zawsze jest szansa więc może zadzwoń do firmy i spytaj osobiście? Do odważnych świat należy :D

@Rafał

Rekrutują tylko jak są ogłoszenia w internecie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agrokordi spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Weronika

Dlaczego?

kierowca

czy potrzebujecie kierowcy C+E ?

@kierowca

Nie :)

kierowca

witam czy potrzebujecie kierowcy C+E?

@kierowca

Witam , Nie, nie przyjmujemy .Mamy komplet Pozdrawiam i życzę powodzenia

Zbigniew

Polecam, bardzo profesjonalna komunikacja z firmą!

Kierowca

Witam czy poszukują państwo kierowcy kat C

@Kierowca

Witam ,na tą chwile mamy komplet .Pozdrawiam

Jola

Czy są przyjęcia na tą chwilę w waszej firmie

@Jola

Witam ,jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam .Na dzień dzisiejszy chętnie przyjmę panie na produkcję.

Jola

Czy obecnie jest rekeuracja w waszej firmie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Obiektywna ocena pracownika

(usunięte przez administratora) Jeżeli w te parę dni (1, 2, 3 dni czy tydzień) nie wdrożysz się lub po prostu się nie spodobasz przełożonemu to Ci podziękują. Nie marnuj sobie czasu na tą firmę - przychodzisz do pracy i nie wiadomo kiedy wyjdziesz. Pracownikom ciężko jest cokolwiek sobie zaplanować, ponieważ pracujesz w każdy dzień tygodnia 8-10 godzin, a nawet zdarza się i więcej godzin (tutaj jest to normą). Weekendy oczywiście też pracujące na zasadzie nadgodzin (nikt Wam nie da za pracujący weekend dnia wolnego w tygodniu roboczym). To nie jest zakład pracy w którym oszczędza się pracownika. W Agrokordi przychodzisz do pracy i zasuwasz do bólu na każdym stanowisku pracy. Jeżeli komukolwiek z Was przyjdzie przez myśl rekrutowanie do tej firmy, polecam parę razy przemyśleć swoją decyzję, gdyż naprawdę nie ma tu lekko. Jako wieloletni pracownik nie polecam!

@Obiektywna ocena pracownika

Rozumiem, a czy te nadgodziny są w Agrokordi płatne? Ciekawi mnie też, jaki macie rodzaj umów. Proszę, odpowiedz mi.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Agrokordi?

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. Od pierwszych dni oczekują cudów od pracownika, tak jakbyś miał od pstryknięcia palcem wszystkiego się nauczyć a na wszystko potrzeba czasu i spokoju aby pracę po swojemu sobie ułożyć. Pieniądze marne w porównaniu z innymi konkurencyjnymi firmami. Ponadto idziesz do pracy i nie wiadomo o której wrócisz do domu bo nadgodziny są tu normą. Brak jakichkolwiek pozapłacowych benefitów typu. multisport / opieka medyczna. Jeżeli chodzi o kierownictwo/ osoby które mają Cię wdrożyć w obowiązki na stanowisku pracy TRAGEDIA.

Dzień Dobry Były pracowniku ,pracowałeś /aś kilka m-cy zanim poproszono Cię o samodzielna pracę ,a do przeszkolenia Twojej osoby wytypowano pracownika z Twojego działu ,jest to ,był to pracownik ,który potrafi przekazać wiedzę . Czy uważa Pan/i ze została źle wdrożona ??? Nie sądzę !!!!! Chyba ,że w Pani rozumieniu osoba ,,nowa ,,przez połowę roku ma odbywać szkolenie ,a zarabiać identycznie jak pracownik z wieloletnim doświadczeniem .Mam nadzieję ,że znajdziesz pracę na warunkach ,które sobie wymarzyłeś/aś .Były pracowniku życzymy powodzenia . Firma zatrudnia ponad 100-u pracowników ,z powodu jednej niezadowolonej osoby musimy się szarpać na forum ??? Co z osobami ,które nadal tu pracują ,są częścią firmy ,,grają do tej samej bramki ,, i w tym miejscu dziękujemy im za to że są .

@Agrokordi

Akurat ja uczyłem się nie pół roku, a jeden czy dwa dni i to wystarczyło,by przekonać sie o podejściu do pracownika, gdybym miał możliwość dłuższego wdrozenia z pewnością nie byłoby problemu i oczywlsciemu, gdyby osoba która uczy umiała cokolwiek przekazać a nie mówić jezykiem wyniosłym, dystyngowanym ale mylic pojęcia i jeszcze oczekiwac nie wiaodmo czego.

Kierowniczka tragedia, po 2 dniach oczekiwała ode mnie cudów i stwierdziła ze się nie nauczę podstaw pracy

@123

Zgadzam się w 100%. Nic po tych paru latach się nie zmieniło. Oczekują od nowego pracownika, że od razu będzie wszystko kumał i pracował jako "samodzielny specjalista". NIE POLECAM FIRMY!

@Anonim

Oczywiście, że chcielibyśmy otaczać się samymi specjalistami ,najlepiej gdyby pracownik po m-cu nie potrzebował już anioła stróża ,natomiast co zrobić z osoba ,która ,,wydaje się ,,że dobrze pracuje natomiast roztacza aurę niezadowolenia i powtarza że chce się zwolnić .Najlepiej dać jej szanse ,aby znalazła pracę lepszą ,ciekawszą . Szukamy pracowników ,którzy chcą pracować ,uczyć się i cieszyć się z tego ,że są w naszym zespole .Pozdrawiam

Janusz

Czy w Agrokordi jest stawka godzinowapensja stał czy akord

@Janusz

Witam Oczywiście, że stawka godzinowa ustalana w momencie przyjęcia pracownika do pracy .

Lara

Czy obecnie jest rekeuracja do Agrokordi

@Lara

Dzień dobry Nie ukrywam ,że na dzień dzisiejszy nie poszukujemy pracowników ,ale jeśli masz doświadczenie jako pracownik magazynowy lub poszukujesz pracy jako pracownik fizyczny jest szansa ,że Ciebie przyjmiemy .

Jonasz

Czy firma wprowadziła jakieś dodatkowe obostrzenia w związku z panującą pandemią?

@Jonasz

W obu magazynach firmy Agrokordi wprowadzone są odpowiednie obostrzenia mające na celu zabezpieczenie zdrowia pracowników jak również bezpieczeństwa oferowanej żywności. Wszyscy pracownicy w miejscu pracy korzystają z maseczek lub przyłbic, płyn do dezynfekcji jest ogólnodostępny a pracownicy świadomi, że jakiekolwiek dolegliwości bądź złe samopoczucie zwalnia ich z obowiązku pracy do czasu powrotu do zdrowia bez obowiązku przedstawiania zwolnienia lekarskiego.

KT
@Jonasz

Firma zarowno w pierwszej fali koronawirusa na wiosne jak i teraz nie wprowadzila zadnych, relanych obostrzeń. To vo zostalo napisane jest tylko pustą deklaracja bez pokrycia. Pracownicy nie korzystają z masek, a jesli korzystaja to niektorzy, bo pozostała część jest zwolniona z tego obowiązku. W dobie zachorowań i przeziebien powaznych firma nadal funkcjonowala bez zdiagnozowania przyczyny choroby u pracownikow i narazania innych osob.

@KT

Dzień dobry, widzę, że mówimy o postrzeganiu sytuacji przez jakiś pryzmat, jaki nie wiem i nie będę zgadywać. Przez długi okres, kiedy występuje realne zagrożenie, firma nie oszczędzała ani czasu ani pieniędzy na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim pracownikom. Szkoda mojego czasu na pisanie jakich, ale skutek jest taki, że w tym czasie nie mamy ani jednego przypadku zachorowania na Covid-19, a wszelkie zwykłe przeziębienia pracownicy spędzają w domu, dopóki nie są zdrowi. Więcej zrobić się nie da a może powinniśmy zamknąć się na ten czas i zwolnić pracowników .Dbamy o miejsce pracy i proszę Nas nie atakować z pobudek prywatnych .

Magazynier
@Agrokordi

Nikt Was nie atakuje. Ktoś napisał prawdę a prawda jest taka ze w zakładzie produkcyjnym nikt masek nie nosi i każdy wchodzi gdzie chce i robi co chce - co przy obecnej sytuacji jest niedopuszczalne.

@Magazynier

Witam Nie mogę się zgodzić z tą opinią, ponieważ wszyscy maseczki noszą lub przyłbicę ,a przynajmniej taki jest nakaz . Maseczki i przyłbice zostały rozdane i zwracamy uwagę ,aby wszyscy tego nakazu się trzymali .

Józek

Dla mnie to spoko firma ale może dlatego, że staram się dobrze pracować?

@Józek

Dziękuję Józek że podzieliłeś się opinią o firmie Agrokordi. Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników?

szukam

szukam pracy uprawnienia na wozki. Ktos powie jak tam sie pracuje

Edyta

@BLONDII Czy w takim razie Agrokordi zatrudnia na umowę o pracę czy na umowie zlecenie? Jeżeli na umowie o pracę, to jak w takim razie rozliczają czas pracy, skoro nie płacą za nadgodziny? A dlaczego jest konieczność tak długiej pracy? Czy jest jakiś grafik, czy pracuje się "do skończenia" pracy? Znalazłam ich aktualne oferty pracy i może ktoś jeszcze mógłby mi podpowiedzieć jak mu się pracuje w Agrokordi?

Zostaw merytoryczną opinię o Agrokordi - Kalisz

• Jak się pracuje w Agrokordi?

Zobacz opinie na temat firmy Agrokordi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrokordi?

Agrokordi