Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Jffjkg

W jakiej miejscowości jesteś? Jak nazywa się dom opieki oraz jaką masz stawkę na godzinę???dostałam propozycję pracy w Walii nad morzem czy pracujesz na nocki 12 godzin?Jak wygląda praca w nocy w domu opieki oraz jakie są stawki za noc?

Malgorzata

Ja pracuje we Walii w domu opieki i mieszkam praktycznie nad samym morzem. Stawka szału nie robi ale za to pokój mam ładny i czysty

OPIEKUN

Może warto pomyśleć o innej agencji niż "CEKAL"?

Ojej. Ja też.

karolina35

Ja jadę przez Cekal jako opiekunka Live in care do pracy w styczniu ( dokładnie 18 stycznia) jak wrócę to wszystko opisze.) Nie aplikowałabym do Pl direct bo to agencja co została otworzona przez tego Pana co kiedyś miał inna firme ale ich oszukiwal - nazywa się Marek Sas a jego dawna agencja nazywała sie sie prospect. Wpiszcie sobie prospect marek sas w google to ten sam facet - nie polecam podobno dużo ludzi oszukali

@karolina35

Ale czy agencja ma tak duże znaczenie, jeżeli umowę podpisuje się bezpośrednio z Brytyjczykami? A jak znaleźć pracę w angielskim domu opieki z zamieszkaniem w nim (własny pokój) lub w bardzo bliskiej odległości od miejsca pracy? Live-in-care, więc pewnie angielski masz doskonały

@karolina35

karolina35 mozesz sie ze mna skontaktowac? moj @ elfica9@o2.pl Potrzebuje informacji. Mozesz napisac i dac kontakt, pogadamy? Pozdrawiam Eliza.

@karolina35

Ja również jadę 18 stycznia, skąd lecisz? Może wybierzemy się razem? Pozdrawiam :)

@karolina35

Karolina odezwij się na @. Nie gryzę. Pozdrawiam;)

Eliza

To napisz. Zbieram informacje o live-in care. Interesuje mnie kaźda opinia.

OPIEKUN

Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli z takim komunikatywnym angielskim (na poziomie B2) miałbym szansę w pracy typu live-in-care? Jestem już po kilku rozmowach z agencjami, jak również z Brytyjczykami, ale to co do tej pory mi zaproponowali jest nie do przyjęcia ze względu na zamieszkanie, a właściwie jego brak lub dużą odległość od miejsca pracy. Chociaż wszyscy uznali mój język za komunikatywny lub nawet dobry. Do jakich agencji w Polsce mógłbym uderzyć?

Marta55

Praca opiekunki Live in jest najlepiej płatna i ja aplikuję właśnie na to lub domy opieki

Martyna 50

Praca w opiece nie jest w cale taka zła zależy czy lubisz prace z ludźmi

OPIEKUN

Poniekąd masz rację. Tylko pamiętaj, że praca w opiece to praca specyficzna? Masz jakieś doświadczenie w tej "branży" jak Twój angielski?

@OPIEKUN

Czytaj uważniej! Mam i znam bardzo dobrze;) Matura i studia oraz praca w opiece. Wiec ogólnie: TAK!!!

Iza
@OPIEKUN

Wysłałam 2 dni temu do Cekal R. i nie odezwali się. Dziwne. Ile czekać trzeba?;)

@Iza

Ja wysłałem miesiąc temu i nic. Podobno Cekal odzywa się, gdy ma ofertę dla Ciebie, a to niestety może potrwać. Czy ktoś z forumowiczów zna agencję PL DIRECT RECRUIT LTD?

starszy
@Iza

A zastanowil się ktoś z was ile płaci anglia za taką prace,7,20 to minimum ,ale nie opieka ,tutaj placą okolo 10-12f za godzine,nie dajcie sie robic cwanym Polaczkom,tak ich tutaj nazywamy,a mieszka 6 lat tutaj

Martyna

Na pewno finansowo jest lepiej mieszkać u osoby starszej bo nie płacisz na wyżywienie i mieszkanie ale nie jest to praca dla wszystkich.

Eliza

Zdecydowanie wole mieszkać z 1 osobą do obsługi niż opiekować się całym pietrem obłoźnie chorych. Żadnych dpsów. Pokoik za 100 funtów też bardzo dziękuję. Ani prywatności ani możliwości skorzystania z toalety bo kolejka 3 osoby do toalety. Nie wiem jaK LUDZIE SOBIE RADZĄ. MAM BARDZO DOBRĄ PRACE W POLSCE. MAM WSZYSTKO. Jednak zarabiam 3 tysiące i to wszystko idzie na róźne opłaty. Zostaje z 500 zł. Zastanawiam się nad tym wyjazdem, bo wydaje mi się że 470 futów tygodniowo to jest około 3 tysiące złotych wiec tyle co ja mam w miesiac tam w UK ma sie w tydzień. Czyź nie jest to opłacalne? Za taką kase po 5 latach można sobie mały dom kupić i samochód. No ale może nie mam racji???

Eliza

Ja tez chcę podjąc prace opiekuna osoby starszej. Mam doswiadczenie zawodowe. Wysłałam dokumenty do kilku polskich agencji i każda z nich oferowała mi niekorzystne warunki. 6,5 funta na 1h, tygodniowo 44 h to daje 308 funtów a z tego odejmij Za pokój 80 f, na insurence(zus) i żarcie. Uważam że nic by mi nie zostało. Może jakies 50 funtów po tyg, pracy. Przerabiałam rekrutacje z Ontos, z PLDirect Recruit, Prowork z Warszawy. I mam juz dość. Nawiazałam kontakt z koleżanka która jest w uk. Poprosiłam o pomoc ale ona juz jest wielka Panią w UK wiec nie pamieta o rodakach w polsce którym zyje sie gorzej. Jestem na kolejnym forum i szukam kontaktu z kimś kto był i może coś polecic i porozmawiać, poradzic. Mam już dość placzków co to wyjechali i nosy zadzierają. Polak polakowi nie pomoże i jeszcze okradnie takie krażą opinie i raczej to prawda. Nie odpowiadaja mi Nursin Home bo tam ponoc jest syf i zasówka. Rozwaźam live-in-care(z zamieszkaniem). Ktos ma doswiadczenie i może się podzielic czy juz jest wielkim Panem/Pania w jukeju? Na mine wdepnac nie chce. Mieszkanie z jakimis obcymi osobami w domu jest kiepskim pomysłem, bo wiadomo że się człowiek meczy. I nie wiadomo gdzie sie trafi i z kim. Chyba najbezpieczniej to do babci do domu z zamieszkaniem? Co sadziecie?

@Eliza

Prawda jest taka, że jeżeli ktoś decyduje się na taki rodzaj pracy, to powinien mieć świadomość, że majątku na tym nie zbije. Wszystko zależy od tego na jakim etapie życia jesteś i czego potrzebujesz. W moim przypadku jeśli mam siedzieć w domu i bezskutecznie szukać kolejny rok pracy w PL (okazuje się, że kobieta o 40 to już za stara na cokolwiek), to wolę jechać do UK i tam pracować. Mam koleżankę, która pracowała w live-in-care. Są wady i zalety (jak ze wszystkim)takiego systemu. Zapewne zarobisz więcej. Ona miała stawkę 450 funtów na tydzień (bardzo dobra znajomość j. angielskiego plus duże doświadczenie w opiece), do tego mieszkanie i wyżywienie. Trafiła na dość zamożnego człowieka , który miał własną pielęgniarkę i gosposię więc jej praca polegała jedynie na dotrzymywaniu mu towarzystwa, chodzeniu na spacery, podawaniu posiłków. Niby wszystko ok, ale nie była to praca 8 godzin dziennie i finito, tylko mieszkasz z tym człowiekiem 24 godziny na dobę i pomimo, że w kontrakcie masz określoną ilość godzin pracy to i tak w rzeczywistości okazuje się, że w każdej chwili ten człowiek może Cię o coś poprosić. I co wtedy? Pomachasz mu wtedy przed nosem kontraktem czy pomożesz mu? W pozostałych systemach wracasz do "domu" po przepracowanych godzinach i masz spokój. Fakt, mniej zarobisz, ale coś za coś. Co do mieszkania z obcymi osobami, to może faktycznie może być to niezbyt komfortowe, ale ostatecznie jesteśmy ludźmi jadącymi na tym samym wózku i można się zawsze jakoś dogadać. Decydując się na taką pracę trzeba mieć w sobie cierpliwość, empatię i sporo zrozumienia, co również przekłada się na relacje z innymi ludźmi.

@Eliza

Przepraszam Cię, rzeczywiście nie przeczytałem uważnie. Zauważyłem, że pisałaś, iż przechodziłaś rekrutację z PL DIRECT RECRUIT LTD. Co możesz o nich powiedzieć? Czy są godni zaufania? Jeżeli chodzi o live-in-care mogę podrzucić Ci namiary na forum, gdzie o tej pracy piszą, mogę też jeśli chcesz podrzucić adresy polskich i angielskich agencji.

meg

Planuję skorzystać z oferty Cekal i podjąć się pracy opiekunki od stycznia 2016.Czy któraś z Pań też planuje wyjazd w tym czasie?

@meg

Jestem opiekunem i też planuję pracę z Cekal. Myślisz o pracy w domu opieki? Wysyłałaś już do nich CV?

@OPIEKUN

Tak, na razie planuję pracę w domu opieki bądź jako opiekunka środowiskowa. CV wysłałam, ale z racji tego, że planuję dopiero zacząć pracę od stycznia poproszono mnie o kontakt pod koniec grudnia.

@meg

Hej:) Ja w styczniu lecę z Cekal :)

Malgorzata

Ja pracuje dzięki Cekal jako live -in care i mam 420 funtów na tydzień ale tylko dlatego że miałam doświadczenie w opiece z niemiec

ONA
@Malgorzata

Wlasnie szukam informacji na temat firmy Cekal moglybysmy sie skontaktowac meilowo? bo tutaj jest duzo pytan i odpowiedzi nie pelnych miałabym kilka pytan do ciebei . Juz pracowalam w anglii ale kontrakt sie skonczyl i wrocilam do PL :( szukam czegos PEWNEGO dlatego chciclabym porozmawiac na priv.

40tka

widziałam na ich stronie te stawki ale strona ma aktualizację na 2012! rok czy stawki nie powinny być wyższe ? aktualne? poza tym co to znaczy z zamiszkaniem? czy jestem wtedy gotowa do reakcji przez 24h/dobę?

TummaVic

Witam. Chciałabym pracować jako opiekunka, jednak mam kilka pytań na które chciałabym poznać odpowiedź zanim wyślę swoje cv. Czy ktoś, kto znalazł pracę przez Cekal może się do mnie odezwać na maila? Będę bardzo wdzięczna. tummavic@gmail.com Przy okazji mam pytanie, czy można wybrać sobie miasto w którym chce się pracować? Chodzi o to, że mam w UK kogoś bliskiego i chciałabym mieszkać niedaleko niego jeśli będzie to możliwe. Pozdrawiam! :)

Marta45

Ja jade do pracy jako opiekunka dojeżdżająca ( hrabstwo Surrey) i mam płacone za dojazd 6,5 GBP. Czy ktoś już pracuję w Surrey

kasia709

Zapomniałaś dodać,że firma nie płaci za dojazdy do podopiecznego.Ludzie pracują po 14-15 godzin a otrzymują wynagrodzenie za 8.Stawki 7 funtów dla obcokrajowcow 10 dla anglikow.

opiekunka

A jak Twój angielski?

Basia

A czy sa jakieś kryteria wiekowe jeśli chodzi o podjęcie pracy? Mam 43 lata. Mam szanse po spełnieniu innych kryteriów na zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment