Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Mari

Witam... od 5 lat pracuję w Anglii jako opiekunka osób starszych w domu opieki.Spore doświadczenie, dużo treningów i praca dosyć ciężka. I zaczęłam myśleć o zmianie pracy na pracę live in.I właśnie mam pytanie czy wiek 59 jest przeszkodą w otrzymaniu takiej pracy.Moja kondycja fizyczna jest bardzo dobra. Pozdrawiam Mari

@Mari

Witam, Wiek nie stanowi problemu. Najważniejsza jest dobra znajomość j.angielskiego ponieważ interview odbywa się przez telefon z firmą angielską.

Dawid

Jestem zawiedziony ignorancją tej firmy i wkurzony. Dają ogłoszenia, że panowie też mile widziani po czym w ogóle nie odpowiadają na pytanie o prace. Ale od kilku firm Angielskich np. otrzymałem wiadomość zwrotną i kila propozycji pracy natomiast od nich w ogóle! PO co się ogłaszają w takim razie?

Paula

Cześć. Chciałabym aplikować do Cekal. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam:)

Nelly

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tę agencję :-) Pan Tomasz jest profesjonalny, zaangażowany w swoją pracę i bardzo pomocny. Jeżeli pojawiają się jakieś sytuacje "trudne", to tak jak w życiu, ciężko je przewidzieć. Warto radzić sobie z nimi, przejmując przy tym część odpowiedzialności na siebie. Decydując się na wyjazd trzeba być świadomym tego, że nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć co się wydarzy. Jeżeli od początku nastawimy się negatywnie do pracy i jej okoliczności lub będziemy mieć zbyt duże wymagania wobec niej, to potem sami ocenimy niewielki problem jako katastrofę.

Wyjechałam do pracy do hotelu 20 stycznia i wszystko byłoby ok gdyby nie to że całe życie mieszkałam w dużym mieście ( Warszawa) a trafiłam do małej miejscowości Można zarobić jednak trzeba pracować min 200 H miesięcznie. Miałam zagwarantowane jedzenie tylko że tłuste potrawy. Ogólnie nie było źle

Mat
@Karolina

Pani Karolino. Jak jest z pracą dla par ? Gdybym chciał wyjechać z narzeczoną ? Dla nas praca w małej wiosce to nawet lepiej, nie potrzebujemy atrakcji, mamy konkretny cel i chcemy na niego zarobić. Chcielibyśmy wyjechać na rok. Jak to wygląda ? jest bezpiecznie ? pracodawcy są uczciwi ? J. Angielski znamy na prawdę dobrze :) pozdrawiam !

Zainteresowanaaa

witam jestem zainteresowana jak wygląda Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego, co sądzą osoby które pracowały na takich stanowiskach? , to była by moja pierwsza praca związana z opieką nad osobami starszymi czy mimo to mam szanse? mój język angielski jest komunikatywny jednak zdarza mi się mieć problemy z pisaniem no i mimo że posiadam prawo jazdy wolała bym nie używać auta (nie czuła bym się pewnie prowadząc w Anglii...)

@Zainteresowanaaa

Witam, Praca z zamieszkaniem czyli tzw live in care nie należy do łatwych niestety. Jest to praca wymagająca dużej cierpliwości oraz empatii. Często osoby starsze chorują na demencję jednak duża liczba osób starszych porusza się samodzielnie. Nasi klient czyli firma angielska płaci od 400 GBP/netto na tydzień do 490 GBP/netto na tydzień w zależności od doświadczenia kandydata

zainteresowany
@Cekal Recruitment

a jest Pan pewien, że są to kwoty netto? bo nie wydaje mi się...

Marc

Zastanawiam się, czy to się tak da, żeby jechać w 2-3 osoby? Czy to nie jest tak, że każdy ma inny termin wyjazdu? Nigdy nie pracowałem za granicą więc nie wiem :) Ciekawe czy poradziłbym sobie jako kelner, bo nigdy tego nie robiłem :P A może jest ktoś z Warszawy kto ma zamiar jechać na początku 2019 z Cekalem do pracy?

Piotrek2k
@Marc

Hej, myślę, że się da, Pan Tomek jest rewelacyjnym negocjatorem i o ile na ten moment może być problem ze znalezieniem jednej pracy dla grupy, to myślę, że od kwietnia-maja hotele będą same błagać o pomoc. Spróbuj, Tomek to magik więc może coś wykombinuje dla Ciebie :D Wyjechałem z nimi blisko pół roku temu i wszystko super się układa.

Zuza

Moje sugestie dla Cekal Recruitment: Nie odpisują na wysłąne CV, pomimo dużej praktyki i rewelacyjnych referencji!

@Zuza

Witam, Niestety nie wszystkie CV podobają się naszum klientom i niestety nie mamy na to wpływu :( To nasi zagraniczni partnerzy decydują z kim mamy się kontaktować.

Iwona

Jaka atmosfera panuje ogólnie w Cekal? Czy ktoś może coś napisać na ten temat? Też byłabym wdzięczna za jakąś opinie, pomoc jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, są dwa etapy, czy na jednym się kończy? W jakim stopniu trzeba znać język angielski? @Beti, aplikowałaś? Masz już swoją opinię o tym pracodawcy?

Rozczarowana.....
@Iwona

Nie są godni polecenia. Ja wysłałam swoje CV i dostałam informację sms od Pana (usunięte przez administratora)kiedy może się ze mną skontaktować , odpisałam Jemu i czekałam przez około 2 tygodnie, w końcu sama zadzwoniłam nie odbierał. Oddzwoniła jakaś Pani z innego tel, powiedziałam jej co i jak i obiecała, że Pan Tomasz zadzwoni do mnie jeszcze tego samego dnia. Oczywiscie nie zadzwonił. Dostałam od niego maila z pytaniem kiedy może się ze mną skontaktować. Odpisałam. I wiecie co. Nie zadzwonił do tej pory. To jakieś kpiny ten cały Pan (usunięte przez administratora)i jego firma Cekal. Jakbym pracowała za granica i potrzebowałabym pomocy to mieliby mnie w (usunięte przez administratora) nawet nie oddzwaniają. Unikajcie tej firmy.

Ja również planuje wyjazd do Anglii na ok.10 stycznia w okolice Londynu

Ola i Piotrek
@Paweł

My pojechaliśmy do pracy do hotelu i wszystko jest ok tylko strasznie mała wioska i nie ma dużo atrakcji. Plusem jest to że do sklepu mamy dość blisko i że płacą w miarę dobrze. Panie Tomaszu proszę się nie przejmować, u nas jedna dziewczyna zrezygnowała bo nie podobała jej się angielska pogoda ( szok ) ;)

Pb
@Ola i Piotrek

A w jakiś rejony pojechaliście? Ja w niedzielę zjeżdżam na północ Anglii

Witam serdecznie, Biura pośrednictwa pracy mogą legalnie pobierać opłaty za tlumaczenia dokumentów. Jest nam bardzo przykro że nie ulozyla się Pani współpraca z hotelem jednak fakt jest taki że została Pani zwolniona ze skutkiem natychmiastowym po konflikcie ze współpracownicą. Życzymy powodzenia w nowej pracy.

Monikkaaa

Siemka ja też wybieram się do pracy przez Cekal jako kelnerka ale od stycznia. Myślałam nad pracą opiekunki osób starszych ale to chyba nie dla mnie, zmiana pampersów itp ;)

Pb
@Monikkaaa

Ja też planuje wyjazd w styczniu. Póki co czekam na odpowiedź odnośnie ewentualnego interview

Tobby

Witam, czy jest możliwość wyjazdu na okres ok. 3 miesięcy do Londynu?

Patrycja

Witam, czy jest możliwość wyjazdu tylko na okres 6tyg. jako opiekun lub kelner? Czy nie jest to zbyt krotki okres czasu?

@Patrycja

Witam można wyjechać na 6 tyg jedynie jako opiekunka z zamieszkaniem u osoby starszej.

Marcinus

Hej Od stycznia mam zamiar jechać jako Kelner do Anglii :) Ktoś jeszcze się wybiera? Jeśli tak do daj znać ;) Możemy zawsze wiekszym teamem pojechać... Zawsze to ciekawiej i bezpieczniej. Będzie z kim porozmawiać :) Napisz na lobeum(małpa)tlen.pl Pozdrawiam :)

Marc

Cześć! W przyszłym roku wybieram się przez Cekal za granicę do pracy(luty). Oczywiście mam mnóstwo obaw. Jadę w celach głównie zarobkowych, a przy okazji podszkolić swój język i poznać obcą kulturę lepiej niż dotychczas :) Stres jest, ale mam nadzieję, że poznam fajnych ludzi i przede wszystkim liczę na uczciwość firmy. Wstępnie proponowano mi pracę w hotelu, ale nie wiem czy nie wolałbym opieki nad starszą osobą (tak, wiem, że to ciężka praca). Dajcie znać jak wyglądała wasza współpraca z Cekalem :) Dzięki i pozdrawiam!

Zuza

Już drugi raz pracuję przez Cekal w hotelu jako kelnerka, najpierw pracowałam w Szkocji teraz we Walii w hotelu 4 gwiazdkowym, nie mam sie do czego doczepić ale radzę wam dobrze patrzeć na napiwki bo wydaję mi się że powinno być więcej z napiwków,

Witam, wybiera się ktoś do hoteli w Anglii w przyszłym czasie?

Gosia
@Kasia

Ja będę chciała aplikować. Skąd jesteś? bo ja z lubelskiego.

Chcę aplikować do tej firmy . Podoba mi się Szkocja . Może ktoś napisze jak wygląda praca w hotelu w Szkocji i jakie są warunki pracy oraz płaca

Magda

Witam! Chciałabym pracować jako kelnerka. Wkrótce będę aplikować. Może wybiera się ktoś wktorce?

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment